شیشه سکوریت فوری | خدمات تحویل سریع شیشه سکوریت

دسته بندی ها: مقالات
شیشه سکوریت
شیشه سکوریت

 


امروزه کارخانه های زیادی هستند که در تولید شیشه سکوریت، حرف مهمی در بازار دارند و با توجه به افزایش روزافزون مهارت و دانش در بین تمامی آن ها، بولد شدن برای موارد دیگری تعریف شده است. نحوه برخورد با کارفرما، تحویل به موقع محصول به مخاطب مورد نظر و اجرای پروژه در کمترین زمان ممکن از مواردی هستند که تفاوت بین شرکت های مختلف را از یکدیگر نشان می دهد. در این مقاله به بررسی شیشه فوری می پردازیم و مسیر موفقیت این زمینه کاری را تسهیل می نماییم.

 

روند انجام پروژه های تحویل فوری شیشه سکوریت

برای هر پروژه چهارچوب و مراحلی تعریف شده است که باید برای رسیدی به نتیجه ای مطلوب و دریافت رضایت مشتری، طی شود. در ادامه به صورت کلی تمامی مراحل موجود برای پیشرفت پروژه در شرکت رامادُر را بررسی می کنیم:

 • برقراری ارتباط بین مشتریان و کارشناسان از طریق اپلیکیشن های مجازی و یا حضور در شرکت
 • ارائه مشاوره رایگان در خصوص نوع متریال، کاربری شیشه و انواع آن ها به مخاطبین مورد نظر
 • در صورت لزوم حضور کارشناسان در محل پروژه و برداشت دقیق طول، عرض و ارتفاع
 • ارائه طرح به کارفرما و اصلاح آن
 • راه اندازی خط تولید مربوطه
 • اجرای پروژه در کمترین زمان ممکن
 • پیگیری و خدمات پس از فروش 

تمامی فرآیند گفته شده در مناسب ترین زمان ممکن صورت می پذیرد و پس از انتخاب نوع محصول توسط مشتری، زمان مورد نیاز برای در جریان انداختن کار و پیشرفت کار داده می شود و همه ی موارد با رضایت پیش می رود.

شیشه سکوریت
شیشه سکوریت

 

حتما بخوانید: شیشه بالکن

 

ویژگی شیشه سکوریت استاندارد

شیشه سکوریت کاربردهای فراوانی دارد که هرکدام از آن ها، به علت وجود یک ویژگی منحصر به فرد در شیشه سکوریت می باشد. ویژگی هایی که وجود دارند تنها برای شیشه های استاندارد عمل می کنند. صنایع شیشه مانند صنایع و محصولات دیگر چهارچوبی دارد که اگر خارج از آن قرار بگیرد، در طول زمان امکان دارد کاربری خود را از دست بدهد. یک شیشه سکوریت استاندارد کنترل کیفی شده، دارای ویژگی های زیر می باشد:

 1. عدم ایجاد تغییر رنگ در شیشه
 2. عدم وجود موج 
 3. دارای ابعاد مشخص و استاندارد تعیین شده و سفارشی
 4. ایجاد تعداد 70 تکه در هر 10 سانتی متر مربع بعد از شکسته شدن
 5. تحمل بار وارده تا حدود 40 کیلوگرم در هر 10 سانتی متر مربع
 6. تحمل دما تا حدود 350 درجه سانتی گراد تا نیم ساعت

تمامی موارد ذکر شده برای حفظ کیفیت محصولات تولید شده اهمیت زیادی دارد. علاوه بر همه ی موارد ذکر شده لازم است برای اجرای آن ها تیم متخصصی کار را دست بگیرد تا از عواقب اجرای نادرست جلوگیری شود.

 

خدمات تحویل سریع شیشه سکوریت

رایج ترین کلمه بازار امروز، سرعت می باشد. سرعتی که می تواند در روند برند شدن شما مفید باشد و بر فروش شما تاثیر بسزایی بگذارد.

در این راستا اعتماد افراد به برندهایی جلب می شود که علاوه بر داشتن کیفیت روی محصولات، خدمات مناسبی را در اختیارشان بگذارند. شرکت تولید کننده و مجری رامادُر در تمامی فرایند فروش و همراهی صفر تا صد پروژه ها، سعی بر آن دارد که تمامی خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن با حفظ کیفیت محصول و نصب و اجرا، ارائه دهد. بدین منظور بزرگ ترین تیم متخصص اعم از مشاورین، طراحان و مجریان را دارد که می توانند در رسیدن به این هدف کارآمد باشند و تا امروز مشتریان زیادی علاوه بر حفظ مشتریان قبلی خود جذب نموده اند. 
کارشناسان رامادُر در اولین فرصت بعد از درخواست شما در کنار شما هستند و پس از تحویل پروژه نیز خدمات خود را تداوم می بخشند.

شیشه سکوریت
شیشه سکوریت

 

حتما بخوانید: پارتیشن شیشه ای

 

بزرگترین ابعاد شیشه سکوریت در ایران چه ابعادی می باشد؟

مسئله ی مهم دیگری که در سفارش شیشه های سکوریت وجود دارد، ابعاد آن ها هستند. همانطور که گفته شد شیشه های سکوریت یک ابعاد استانداردی دارند که اگرخارج از این ابعاد برش داده شوند، امکان دارد کاربری لازم را به ما ندهند. گرچه شیشه های سکوریت به شیشه های مقاوم معروف هستند و برش در آن ها کار بسیار دشواری محسوب می شود. در مواردی که لازم است شیشه ها در ابعاد سفارشی خریداری شوند، باید قبل از تبدیل شیشه های معمولی به سکوریت، مشخص و ابلاغ شوند. 

به صورت کلی امروزه  با راه افتادن کوره های افقی در کارخانه، امکان تولید شیشه های سکوریت بزرگ تر از حد استاندارد نیز وجود دارد. بزرگ ترین ابعادی که می توان برای شیشه های سکوریت در نظر گرفت و تولید کرد، شیشه هایی با ضخامت 10 میلی متر و طول و عرض 320 در 600 سانتی متر می باشد. این ابعاد شیشه ها بیشتر برای نمایشگاه ها و فضاهایی شبیه به آن استفاده می شوند. همچنین از مشکلاتی که شیشه سکوریت بزرگ دارد، نباید غافل شد، که یکی از آن ها حمل و نقل سکوریت می باشد.

لازم است بدانید که یکی از مهم ترین و بزرگ ترین فاکتور تاثیرگذار بر قیمت شیشه های سکوریت، ابعاد سفارشی آن می باشد. 


 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
آیا امکان تولید شیشه های سکوریت دو جداره نیز وجود دارد؟

امکان تولید شیشه های سکوریت دو جداره وجود دارد و از قرار گرفتن یک لایه شیشه سکوریت در کنار یک لایه شیشه معمولی می توان شیشه ای بسیار مقاوم تر را ایجاد نمود.

بهترین نوع شیشه سکوریت چگونه است؟

یک شیشه سکوریت مناسب باید: بدون خط و خش، دارای مهر استاندارد ایران، بدون وجود حالت کاردی در محیط شیشه باشد.

ایمنی شیشه سکوریت به چه صورت می باشد؟

مقاومت شیشه های سکوریت از شیشه های معمولی بسیار زیاد تر است و این مقاومت باعث شده تا در مواقع شکسته شدن، خطری محیط اطراف را تهدید نکند. این مقاومت به دنبال ایجاد ترک¬ های ریز غیرقابل دید داخل شیشه در حین تولید، به وجود آمده اند.

شیشه سکوریت با چه روشی نصب می شود؟

بعد از مشخص شدن نوع کاربری و جایگذاری شیشه سکوریت، کارشناسان رامادر، پیشنهادات خود را جهت رفع نیاز شما ارائه می دهند. سپس متخصصین در محل حاضر می شوند و با رعایت تمام الزامات لازم، پروفیل و یراق های لازم را با حفظ تراز نصب می کنند و بعد از چسب زدن به واشرهای لولا، شیشه ها را در محل قرار می دهند.