قیمت شیشه نشکن

رامادر با توجه به در نظر گرفتن امنیت شیشه‌های نشکن برای مصرف کنندگان و مشتریان خود، شیشه‌هایی با قیمت مناسب در اختیار مشتریان گرامی خود قرار داده است. عوامل متعددی می توانند بر روی قیمت یک محصول تاثیرگذار باشند، که در مورد قیمت شیشه نشکن هم این موضوع صدق می کند. یراق آلات نصب شده بر روی شیشه نشکن و رنگ شیشه نیز جزء عواملی هستند که بر روی قیمت شیشه‌ نشکن تاثیر گذار هستند. قیمت شیشه نشکن را از کارشناسان رامادُر بپرسید. 

امروزه اگر به بازار شیشه و یراق الات سری بزنید متوجه نوسان قیمت ها رو به بالا می شوید. با این حال شرکت رامادر تمام تلاش خود را در زمینه به توافق رسیدن قیمت با شما مشتریان عزیز را دارد. در این صفحه از شیشه نشکن، به ارائه جدولی برای قیمت شیشه نشکن می پردازیم که با حدود قیمت شیشه نشکن آشنا شوید:
 

 • لیست قیمت شیشه نشکن در تاریخ  97/07/01 به روز رسانی گردیده است.

 • جهت آگاهی از قیمت روز محصولات رامادُر می توانید تماس بگیرید.

 • هزینه یراق الات به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

 • قیمت شیشه نشکن طبق اندازه  محاسبه می گردد

 

قیمت شیشه نشکن

 

شیشه نشکن-شیشه های نشکن شیشه نشکن چیست؟

شیشه‌ نشکن به شیشه‌ای گفته می‌شود که در برابر ضربه و حرارت بسیار مقاوم است، به‌گونه‌ای که اگر چکش و یا آجری به وسط آن برخورد کند اتفاقی نمی‌افتد و این شاید برای عموم مردم غیرقابل‌تصور باشد زیرا همه تصورات دیگری از شیشه دارند، که می‌توان در شیشه نشکن چیست؟ این غیرممکن را به ممکن تبدیل کنیم. شیشه نشکن چیست؟ در مجموعه رامادُر بزرگ‌ترین مجری و واحد فروش انواع شیشه نشکن وسکوریت و... باضخامت‌های مختلف آماده خدمت‌رسانی برای مشتریان و خریداران عزیز است.
 

پله شیشه ای

 

از دلایل انتخاب شیشه نشکن در رامادُر: 

1. شیشه های نشکن نیز می‌شکند ولی تکه‌های آن برنده نیستند.

2. این شیشه‌های نشکن ازنظر فیزیکی و مقاومت بسیار قوی‌تر از شیشه‌های معمولی هستند.

3. از این شیشه های نشکن به دلیل مقاومت در برابر شکستگی و جلوگیری از حوادث  و صرفه‌جویی در مصرف انرژی در ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

4. شیشه‌ نشکن بعد از شکستن پراکندگی ندارند. 

5. بیشترین مصرف برای شیشه‌های ساختمانی در جهان استفاده از شیشه نشکن است.

6. شیشه نشکن بعد از شکستن به ذرات ریز غیر برنده‌ای تقسیم می‌شوند و هیچ خطری را به دنبال ندارند.

7. مقاومت بالای شیشه نشکن موجب شده که علاوه بر صنعت ساختمان در صنایع دیگر مانند خودروسازی و... کاربرد داشته باشد.

 

شیشه نشکن

حتما بخوانید: قیمت شیشه میرال 

 

نحوه ساخت شیشه نشکن

تولید و ساخت  شیشه‌های نشکن طبق مراحل زیر صورت می گیرد:

  1. در ساخت شیشه نشکن ابتدا فرآیند حرارتی صورت می گیرد که شامل گرم کردن شیشه در کوره تا دمای 700 درجه سانتیگراد است.

  2. قبل از هر فرآیندی شیشه‌ها باید در ابعاد مورد نظر برش داده شوند.

  3. پس از آن شیشه گرم شده به وسیله دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعا سرد می شود و هوای بسیار خنک به هر دو طرف شیشه وزیده می شود.

  4. در مرحله سرد سازی شیشه، لایه‌های بیرونی آن سریعتر از لایه‌های داخلی آن خنک می گردند که این امر موجب استحکام بیشتر شیشه نشکن می شود و در حین ساخت شیشه نشکن و سرد شدن سطوح شیشه سرد شدن از مرکز شیشه صورت می گیرد، که موجب ایجاد تنش های دائمی و در نتیجه استحکام بیشتر می شود.
 

ساخت شیشه نشکن


کاربرد شیشه نشکن

شیشه‌های نشکن شامل دو یا چند لایه شیشه‌اند که به وسیله ورقه‌هایی از نایلون شفاف تحت حرارت و فشار به هم متصل می شوند. همچنین بعضی از شیشه‌های طلق دار به عنوان عایق صوتی، جاذب حرارت، کاهنده شفافیت و شیشه ایمنی به کار برده می شوند. وقتی که این شیشه ها می شکنند خاصیت کشسانی نایلون مانع از پخش و پراکندگی ذرات تیز شیشه می گردد.

از جمله کاربرد شیشه نشکن:

  • در خودروها.
  • ویترین مغازه‌هایی که اشیاء گرانقیمت می فروشند.
  • در محلهای پرتردد استفاده از این شیشه ها امنیت بیشتری برای افراد فراهم می آورد.
 

کاربرد شیشه نشکنمحل مورد استفاده شیشه نشکن

 1. شیشه نشکن در نماهای شیشه‌ای، نمای شیشه ای کرتین وال، نمای شیشه‌ای اسپایدری، نمای شیشه‌ای لامل نیز استفاده می شود.

 2. با پیشرفت تکنولوژی در صفحه‌ی ال سی دی گوشی همراه هم استفاده می شود.

 3. رایجترین نوع شیشه، شیشه نشکن است که از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.

 4. در شیشه ال سی دی

 5. دستگاههای خود پرداز

 6. شیشه میز ال سی دی

 7. شیشه عینک

 8. شیشه ظروف پیرکس

 9. آکواریوم ها

 10. در اتومبیل ها برای شیشه های طرفین و عقب خودرو

 11. لوازم آشپزخانه (اجاق گاز، یخچال، درب قابلمه، هود، مایکروفر و...)

 12. طلا فروشی ها

 13. بالکنها

 14. حمام و...

و در کل برای مکان هایی که استفاده از این نوع شیشه ضرورت دارد از شیشه نشکن استفاده می شود.

 

شیشه لمینیت

 

قیمت شیشه ضد حرارت

در ساختمان‌سازی یکی از مسائلی که نقش به سزایی در برابر آتش‌سوزی دارد شیشه است. هنگام آتش‌سوزی، آتش باوجود اکسیژن بیشتر گسترش پیدا می‌کند. معمولاً پنجره‌ها از شیشه معمولی استفاده‌شده که به‌محض افزایش درجه حرارت از ۱۲۰ درجه سانتی‌گراد شیشه می‌شکند. در این حالت، باوجود  اکسیژن آتش‌سوزی بیشتر می‌شود و گسترش می‌یابد. شیشه معمولی با شیشه سکوریت در برابر آتش‌سوزی تفاوتی ندارد و شیشه سکوریت در برابر شکست به قطعات ریز و غیر برنده خرد می‌شود، و در برابر این عمل از شیشه‌های ضد حرارت استفاده می‌شود که هم ازلحاظ قیمت شیشه ضد حرارت مناسب و هم ازلحاظ کاربرد.

• ساکنین می‌توانند برای امنیت بیشتر با هزینه‌ای مناسب در قیمت شیشه ضد حرارت با کارشناسان رامادر در ارتباط باشند.

• قیمت شیشه ضد حرارت را باقیمتی مناسب از رامادر بخواهید.

• قیمت شیشه ضد حرارت با توجه به مشخصات و ابعاد موردنیاز شما متفاوت است.

عملکرد و کارایی شیشه ضد حرارت:

1. محدود کردن انتشار گازهای داغ 

2. عایق حرارت

3. حفظ یکپارچگی
 

شیشه ضد حرارت

 

انواع شیشه نشکن

شیشه نشکن همان‌طور که از نامش پیداست به‌گونه‌ای از شیشه گفته می‌شود که در برابر ضربه و فشار تحمل فراوانی داشته و نمی‌شکند، نشکن بودن یک اصطلاح هست که برای بیان کردن مقاومت و سختی شیشه عنوان می‌شود. درهرصورت شیشه یک ماده شکننده استونمی شود این موضوع را انکار کرد. اما می‌توان برای جلوگیری از شکستن ناگهانی و پی‌درپی شیشه از انواع شیشه نشکن استفاده نمود.

انواع شیشه نشکن را می‌توان بر اساس:

• ضخامت شیشه‌ها

• تعداد لایه‌های آن

• همچنین استفاده از رنگ‌های مختلف انواع شیشه نشکن برای زیباتر شدن شیشه

• دسته‌بندی انواع شیشه‌های نشکن بر اساس سندبلاست انجام‌شده بر روی آن‌ها

 

انواع شیشه نشکن

 

شیشه نشکن کف-شیشه نشکن برای کف

یکی از تولید کنندگان موفق در شیشه نشکن کف شرکت رامادُر است که موفق به تولید این شیشه‌ها شده است. شیشه نشکن کف، یکی از کاربردهای جذاب و دیدنی شیشه که به تازگی در بسیاری از اماکن عمومی، رستوران و ساختمان های تجاری بسیار استفاده می شود. شیشه نشکن برای کف، یک نوع کف‌پوش ساختمان می‌باشد. که معمولی نبوده اما می‌تواند در ساختمان‌های لوکس اعم از مسکونی و عمومی استفاده شود که منحصراً سطحی شفاف و دل‌انگیز داشته باشید.. همینطور بهتر است برای کف طبقات ساختمان ها از شیشه‌های غیر شفاف، مات، تیره و برجسته، شیشه نشکن کف استفاده نمود، تا حس ایمنی بیشتری به افراد انتقال یابد، مواردی از شیشه نشکن کف:

1. تولید شیشه نشکن کف هم امروزه در داخل کشور انجام می شود.

2. تولید شیشه نشکن برای استفاده در کف سالنها باعث افزایش مقاومت و کاهش خطر شکستن می گردد و در صورتی که حادثه‌ای باعث شکستن این شیشه شود به دلیل ساختار موجود در آن آسیبی را ایجاد نخواهد کرد.

3. استفاده از شیشه نشکن برای کف علاوه بر کف ساختمان ها می توان در کف پله ها نیز استفاده می شود.

4. شیشه نشکن کف دارای مقاومت بالایی در تحمل وزن و فشار دارد.

5. استفاده از شیشه نشکن برای کف علاوه بر زیبایی که به محیط می دهد ایمنی کف را نیز به بالترین حد خود می رساند زیرا این نوع شیشه ها هیچ گونه آسیبی وارد نمی کنند.
 

شیشه نشکن کف -شیشه نشکن کف

 

حتما بخوانید: قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه نشکن برای کف

شیشه نشکن برای کف یکی از ایده‌های جدید و شگفت‌انگیز در مبحث طراحی داخلی است. این شیشه نشکن برای کف‌ها برخلاف تصور افراد، قابل‌اجرا است و با مناسب‌ترین قیمت شیشه نشکن برای کف زیبایی را به منزل خود هدیه کنید، تقریباً در هر مکانی نصب می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید در دکوراسیون هر اتاقی، دیوارها و... نقش بسیار مهمی را در زیبایی آن محیط ایجاد می‌کند. اولین نوع شیشه‌های نشکن که به دلیل قیمت پایین‌تر نسبت به دیگر شیشه‌های نشکن، در اکثر ساختمان‌های نوساز و بازسازی‌شده مورداستفاده قرار می‌گیرد. معمولاً در اجرای شیشه نشکن، قیمت شیشه نشکن برای کف از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا قیمت مناسب از شفافیت بالایی هم برخوردار است .

• با هزینه‌ای مناسب در شیشه نشکن برای کف دکوراسیون اتاقتان را به‌کل متحول کنید.

• شیشه نشکن برای کف می‌تواند کمک مهمی برای روشن کردن و بزرگ‌تر جلوه دادن فضاهای بسته و تاریک کنند.

• در رامادر قیمت شیشه نشکن برای کف بهترین گزینه برای کف‌های شیشه‌ای است.

• با توجه به قیمت شیشه نشکن برای کف و مقدار زمان نصب و اجرا و وزن این مصالح و همچنین نگهداری و نظافت این متریال می‌توان آن را ازلحاظ صرفه اقتصادی بسیار توجیه‌کننده دانست.

 

شیشه کف

شیشه نشکن ضد سرقت

در مکانهایی که بحث امنیت قابل توجه و قابل اهمیت است مانند طلا فروشیها، صرافیها، بانکها، موزه‌ها، مراکز مهم و با حساسیت بالا و... باید از یک شیشه مقاوم و ایمن استفاده شود که شیشه ضد سرقت یکی از این شیشه‌هاست.

    • این نوع از شیشه نشکن ها، شیشه‌ نشکن ضد سرقت، ضد گلوله و ضد انفجارهستند. استفاده از لایه‌های متعدد شیشه و طلق های خاص در این شیشه‌ها سبب مقاومت بالای اینگونه شیشه ها شده است و امنیت ساختمان را بالا می برند.

    • استفاده از شیشه‌ ضد سرقت سبب بهره گیری همزمان از نماهای زیباتر و فضاهای دلبازتر است و همچنین نگرانی از بابت امنیت را کاهش می دهد.
 

شیشه ضد سرقت

 

حتما بخوانید: قیمت شیشه دودبند

 

شیشه نشکن رامادر

شیشه نشکن رامادر به عنوان بزرگترین تولید کننده شیشه‌های نشکن و ایمن و ارائه دهنده انواع خدمات فروش و نصب و خدمات پس از فروش در خدمت شما عزیزان است.

 • شیشه نشکن رامادر، محصولی با کیفیت و مرغوب را در خدمت شما عزیزان قرار می دهد.

 • یکی از عواملی که سبب متمایز شدن رامادر از دیگر رقبا شده است قیمتهای مناسب و مقرون به صرفه بودن محصولات رامادر است،

 • در صورت هرگونه نیاز به شیشه نشکن رامادر شما می توانید با مراجعه به بخش سفارش آنلاین به درج اطلاعات تماس و درخواست خدمات مورد نظر خود بپردازید،

 • مشاوران رامادر پس از دریافت اطلاعات مربوط به سفارش شیشه نشکن رامادر با شما تماس می گیرند و راهنماییهای لازم را به عمل می آورند.  

 

شیشه نشکن

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر