مقالات

قیمت پله گرد استیل

قیمت پله گرد استیل

پله گرد استیل از آن دسته محصولات پرطرفداری است که بسیاری از تولیدکنندگان خارجی و ایرانی انواع مختلفی از آن را طراحی و تولید کرده اند .یکی از مجموعه های ایرانی موفقی که در این زمینه فعالیت می کند گروه رامادر است که با سالها دانش و تجربه در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای انواع محصولات استیل یکی از صاحب سبک ترین برند های ایرانی در این زمینه است. کیفیت بالای محصولات رامادر در کنار امنیت و زیبایی آنها پاسخ شایسته ای است به انتخاب شما که ما را برگزیده اید. پله گرد استیل یکی از محصولاتی است که با بالاترین میزان تنوع ، بیشترین تطابق را می تواند با اجزای محیط اطراف خود داشته باشد و یک فضای چشم نواز و بی نظیر را رقم بزند. در دنیای امروز معماران و طراحان برای طراحی دکوراسیون های داخلی و خلق نماهای خارجی از انواع مختلف پله گرد استیل و محصولات استیل استفاده می کنند ولی سوالی که در این میان شاید برای عده ی زیادی ایجاد شود بحث هزینه و قیمت پله استیل است.

کرکره برقی پلی کربنات شفاف

کرکره برقی پلی کربنات شفاف

کرکره برقی به دلیل سهولت در استفاده و راحتی باز و بسته شدن آن مدت زمانی است که مورد استفاده می باشد. اما به دلیل استفاده زیاد از یک محصول موجب نمی شود که پیشرفت و ایجاد تنوع و برتر شدن محصول در یک نقطه ثابت بماند از این رو برای بهتر شدن کرکره برقی همواره تغییراتی در کل سیستم آن چه موتور و چه تیغه های آن بوجود آورده اند تا زیبایی و کیفیت را همراه با یکدیگر داشته باشد. یکی از انواع مدل کرکره برقی که جذابیت زیادی از نظر ظاهر و کیفیت عملکردی دارد کرکره برقی پلی کربنات شفاف می باشد. به دلیل مزایایی که این نوع کرکره دارد به عنوان یک تیغه پرکاربرد برای نصب در انواع کرکره برقی پنجره، فروشگاه، پارکینگ و ... می باشد. کرکره پلی کربنات به دلیل شفافیتی که دارد به عنوان کرکره شیشه ای نیز نامیده می شود اما نباید دچار اشتباه شد زیرا این نوع تیغه کرکره از جنس شیشه نمی باشد و از مواد مستحکم و مقاوم نانو پلیمر ساخته می شود.

چاپ روی شیشه

چاپ روی شیشه

چاپ روی شیشه به دلیل سطح غیر جاذب بودن شیشه بسیار سخت و ناممکن بود برای اولین بار در سال 1907 اختراع شد بدین صورت که چاپ به صورت مستقیم به روی سطح شیشع بوسیله تنگستن مش روی شیشه ایجاد می شد، و در سال 1930 چاپ هایی که از کاغذ به شیشه منتقل می شد توسط فردی به نام جانسون ماتوی ظهور کرد. در سال 2007 فن آوری چاپ دیجیتال uvروی کار آمد که هماهنگ با خاصیت غیر جاذب بودن شیشه بود. در چاپ دیجیتال uv بدین صورت است که لمواز فرابنفش ساطع شده از دستگاه چاپ بر روی جوهر قرار می گیرد و موجب چسبیده شدن جوهر به شیشه می شود. با این روش می توان انواع رنگ ها و طرح های پیچیده را بر روی شیشه ایجاد نمود.

دودبند راه پله

دودبند راه پله

در سالهای اخیر واژه شیشه دود بند بین سازندگان و مهندسان رواج دارد که این شیشه را می توان همان شیشه سکوریت معرفی نمود که برای جدا سازی فضاهای داخل ساختمان از یکدیگر برای هر طبقه مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این امر یکی از ملزومات اخذ کارت پایان کار ساختمان می باشد. در صورتی که استانداردهای ملی ساختمان در تک تک قسمت های ساختمان رعایت نگردد امکان اخذ کارت پایان کار نیز وجود ندارد. نصب شیشه دود بند راه پله در ساختمان ها از انتشار آتش و دود به طبقات دیگر جلوگیری می نماید و به عنوان لایه ایمنی برای هر طبقه عمل می نماید.

مزایای نصب شیشه بالکن متحرک

مزایای نصب شیشه بالکن متحرک

امروزه خانه های بسیار متفاوت تر از سبک قدیمی ساختمان ها ساخته می شود و دلیل عمده این تفاوت در مساحت کم ساختمان ها می باشد. با بیشتر شدن جمعیت در شهر ها فضای بسیار کمی برای ساخت و ساز باقی می ماند و تراکم جمعیتی در برخی بخش های شهر به بیشترین حد خود می رسد که موجب می شود خانه ها دارای مساحت بسیار کم و فاقد فضای حیاط باشد. ولی تنها مزیتی که این خانه ا دارند وجود بالکن در آنها می باشد که به صورت یک حجم بیرون زده از ساختمان دیده می شود. به همین دلیل از فضا استفاده کاملا بهینه ای می گردد و این استفاده بهینه از طریق استفاده از شیشه بالکن میسر می گردد.

ضرورت نصب درب شیشه ای سکوریت

ضرورت نصب درب شیشه ای سکوریت

کم کم با گذشت زمان و پیشرفت در صنعت ساختمانی و دکوراسیون ساختمان ساخت انواع درب سکوریت شیشه ای رواج یافت برای معرفی کلی این نوع درب ها باید گفت که از شیشه مقاوم سکوریت و فلز که به عنوان ابزار و فریم درب مورد استفاده قرار می گیرد استفاده می شود. درب سکوریت شیشه ای را می توان بر اساس متراژ عرض و ارتفاع ورودی در ابعاد مختلفی تهیه و نصب نمود. بر خلاف درب های قدیمی که فقط توسط لولا باز و بسته می شد و به چهارچوب متصل می شد این نوع درب ها با استفاده از یراق و متصلات دیگری نصب می گردد که همین امر در نحوه باز و بسته شدن درب نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. درب سکوریت شیشه ای را می توان در انواع دستی و اتوماتیک نصب نمود.

شیشه در صنعت ساختمانی

شیشه در صنعت ساختمانی

اطلاع از قیمت روز شیشه در ساختمان می باشند تا بتوانند بر اساس بودجه و کیفیت شیشه، ساخت بنا یا ساختمان خود را به اتمام برسانند. رامادر ارائه دهند ه انواع شیشه ساختمانی می باشد که تولید شیشه توسط کارخانه رامادر با بهترین مواد اولیه و دستگاههای کاملا مکانیزه و پیشرفته انجام می دهد که در نهایت موجب بالا بودن کیفیت شیشه تولیدی توسط رامادر می شود. می توانید برای دریافت قیمت های دقیق و ک

برش شیشه سکوریت

برش شیشه سکوریت

شیشه سکوریت از آن دسته محصولاتی است که تحول عظیمی را در صنعت شیشه به وجود آورد . این شیشه تمامی خواص و ویژگی های شیشه را داراست ولی یک تفاوت اصلی با سایر شیشه ها دارد. شیشه سکوریت نوعی شیشه نشکن است . شیشه سالهاست که در صنعت معماری به عنوان یکی از متریال های اصلی انتخاب می شود ولی به علت خاصیت شکنندگی که دارد کاربرد آن با محدودیت های بسیار زیادی مواجه بود . به همین دلیل معماران شیشه را نمی توانستند در هر فضایی و با هر ابعادی به کار ببرند و استفاده از آن معمولا مختص به پنجره ها و نورگیرها بود . تا اینکه انقلاب عظیمی در ساخت شیشه ها به وجود آمد و شیشه هایی طراحی شدند که در ظاهر همانند شیشه های معمولی بودند ولی خاصیت شکنندگی از آنها حذف شده بود . بدین ترتیب شیشه های سکوریت توانستند به سرعت جایگاه خود را در معماری پیدا کنند .

شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو فقط یک اشیا نیست که بتوان با آن تغییرات ایجاد کرد باید توجه شود که شیشه دکوراتیو به عنوان یک عنصر جذاب می تواند در دادن شخصیت و روح به فضا بسیار کارآمد و مفید باشد. به طور مثال یک معمار یا طراحی می تواند با استفاده از انواع شیشه دکوراتیو به صورت شیشه های طرح دار و یا رنگی می باشد می توان به فضا روح داد و انرژی فضا را برانگیخت. استفاده از شیشه دکوراتیو فقط به داخل ساختمانها محدود نمی شود می توان برای زیباتر شدن نماساختمان در خارج بناها نیز از شیشه استفاده نمود. دلیل استفاده از شیشه دکوراتیو در محل های مختلف به این دلیل می باشد که این نوع شیشه ها مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی دارد به طوری که می توان در مناطق مختلف آب و هوایی مورد استفاده قرار بگیرد.

شیشه جام چیست؟

شیشه جام چیست؟

شیشه را باید مطابق با استاندارد های ملی ساختمان نصب گردد تا بتواند ایمنی موجود در ساختمان تامین شود. در برخی موارد که نیاز به شیشه هی بزرگتر با ابعاد و اندازه های خاص می باشد می توان از ابعاد بزرگتر شیشه که به شیشه جام ویژه معروف می باش استفاده کرد در استفاده از شیشه جام باید به این نکته توجه شودکه تولید این شیشه به دلیل ابعاد ویژه آن دارای برخی مشکلات و سختی هایی می باشد که این سختی در زمان حمل بار نیز قابل رویت می باشد. به طوری که در زمان جابه جایی نیاز به خودرو مخصوص می باشد تا در زمان حمل شیشه دچار آسیب و شکستگی نگردد. ابعاد استاندار شیشه جام که با شیشه سکوریت با ضخامت 10-4 میل تولی می شود باید 4100*2440 میلی متر باشد. تولید شیشه در ابعاد بسیار بزرگتر امکان پذیر نمی باشد. زیرا در این صورت شیشه دچار تاب بسیاری خواهد بود و به دلیل ابعاد بزرگ آن نمی توان درزمان جابه جایی آن را کنترل کرد.

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن کف

شیشه نشکن در اصطلاح به شیشه هایی می گویند که شکسته نشود اما باید گفت که کاملا اشتباه است. زیرا از خاصیت شیشه شکننده بودن آن می باشد. با گذشت زمان و نیاز به مقاومت بالا در شیشه محققان به دنبال یافتن راه حل هایی بودن تابتوانند که این خاصیت شیشه را نادیده بگیرند طی برسی های مختلف در نهایت اختراع شیشه سکوریت را به دنبال داشت، این شیشه در برای ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی دارد اما باز هم در نهایت شیشه می باشد و در صورت وارد شدن فشار زیاد شکسته می شود. اما نحوه شکستن آن به گونه ای می باشد که هیچ آسیبی وارد نمی کند زیرا به صورت پودر فرو میریزو و ذرت های بسیار ریز با کنارههای ساییده شده صیقلی است که در صورت برخورد با پوست آسیبی واردنمی کند. از این شیشه ای سکوریت شیشه های نشکن لمینیت را تولید می نمایند. شیشه لمینیت یا نشکن همانطور که از اسمش مشخص می باشد به صورت شیشه های چند لایه می باشد که در بین لایه های شیشه از لایه ای پی وبی استفاده

شیشه مات

شیشه مات

شیشه ماده به شیشه ای گفته می شود که طی فرایند ماسه پاشی به صورت یک شیشه مات در می آید که دیگر شفافیت قبل خود را از دست می دهد و از طرف دیگر شیشه نمی توان آن طرف شیشه را دید. شیشه مات استفاده ای گوناگونی دارد اعم از : تزئینات درب و پنجره ها، شیشه پوششی انواع پارتیشن ها، ظروف تزیینی، علوم اپتیک، ظرف های خاص مورد استفاده در آزمایشگاه ها و بسیاری از موارد دیگر را می توان نام برد. بیشترین استفاده شیشه سند بلاست در صنعت ساختمان می باشد که برای انواع پارتیشن ها و یا درب پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد. رامادر که در تولید انوع شیشه مات با طرح های مختلف زبان زد می باشد، شیشه های مات را با کیفیت بسیار بالایی تولید می کند به طوری که تمام طرح های پیشناهادی از سوی مشتریان خود را با کیفیت زیاد به اجرا در می آورد. شیشه مارت به دلیل مات شدن دیگر آن سوی شیشه قابل دیدن نمی باشد. ولی نور را بدون تغییر با همان میزان واندازه شیشه شفاف وارد محیط می نماید.

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

در معماری دو اصل زیبایی و ایمنی حرف اول را می زند . یک سازه برای اینکه تمام و کمال منحصر به فرد باشد باید هم از نظر ایمنی در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد و هم از نظر زیبایی منحصر به فرد باشد . در تمامی سازه های مدرن افراد برای حفظ امنیت و ایمنی به دنبال حفاظ ها می روند . حفاظ ها سالیان سال است که برای حفظ امنیت و ایمنی ساختمان ها مورد استفاده افراد قرار می گیرند . قسمت های ورودی و خروجی ساختمان ها مانند درب ها ، پنجره ها و بالکن نسبت به قسمت های دیگر از حساسیت بالاتری برخوردار هستند به همین دلیل به امنیت و ایمنی بالاتری نسبت به سایر قسمت ها نیاز دارند . به طور کلی تمامی ورودی ها و خروجی های یک ساختمان برای کنترل عبور و مرور و جلوگیری از تردد افراد ناشناس و سارقین باید کاملا محافظت شده و ایمن باشند . حفاظ ها راه حل خوبی برای این منظور هستند .

درب شیشه ای

درب شیشه ای

درب در گذشته به تخته های چوبی و فرلزی مستطیل شکل گفته می شد که اندازه آن تقریبا با قد انسان برابری داشت و یا اندکی بزرگتر بود، محل نصب آن نیز در محل بازه دیوار ساختمان ها و محل ورورد و خروج بناها نصب می شد. در ها معمولا بوسیله لولا و چهارچوب به محل نصب اتصال می یابد تا استحکام آن حفظ شود تا مورد استفاده و رفت و آمد قرار گیرد. از گذشته از درب هایی با متریال چوب و آهن استفاده فراوان صورت می گرفت که با گذشت زمان و پیشرفت علم بشری در پی ابداع ابزار و لوازم جدید برای ایجاد دکوراسیون نوین استفاده از درب شیشه ای در بین معماران و سازندگان رشد فراوانی یافت. درب شیشه ای تماما از شیشه ی باشد که گاها دارای فریم و در برخی موارد نیز بدون فریم می باشد. که بوسیله یراق آلات مخصوص به چهارچوب تعبیه شده متصل می شود.

تعمیر درب شیشه ای

تعمیر درب شیشه ای

خدمات پس از فروش درب شیشه ای: درب شیشه ای سالهاست که در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ولی با توجه به ویژگی های مثبت شناخته شده ی آن و پی بردن به معایب درب های قدیمی ، امروزه درب های شیشه ای به شدت مورد استقبال و توجه مالکین و مدیران مجموعه های مختلف قرار گرفته است . این حجم از استقبال و فروش قطعا به خدمات پس از فروش و تعمیر هم نیاز دارد . تعمیر از اساسی ترین زیر مجموعه های خدمات پس از فروش هر مجموعه ای محسوب می شود و این حق مشتری است که به یک تعمیر کار حرفه ای و باتجربه دسترسی داشته باشد .

راهنمای انتخاب کرکره برقی مناسب

راهنمای انتخاب کرکره برقی مناسب

دنیای امروز دنیای تنوع و سهل شدن کارهایت. دیگر نیازی نیست برای باز و بسته کردن کرکره مغازه یا پارکینگ منزل یا محل کارتان از دست ‌نشانده استفاده کنید و سختی بالا و پایین کشیدن کرکره های سنگین را به خود دهید. کافی است با یک تماس با شرکت رامادر سفارش یک کرکره برقی را داده و از مزایای آن بهره‌مند گردید. در اینجا به معرفی این محصول می‌پردازیم.

ضرورت استفاده از پارتیشن شیشه ای در ادارات

ضرورت استفاده از پارتیشن شیشه ای در ادارات

از اصلی ترین عوامل در بازدهی بالاتر در فعالیت های روزمره، طراحی مکان های اداری به گونه ای که آرامش کاربران در آن حفظ شود. پارتیشن شیشه ای که در بسیاری از کشورها از جمله انگلستان بسیار رایج است، با مدرن کردن فضای داخلی ساختمان های اداری امکان دید بیشتر و بهتر را در میان کارمندان ایجاد کرده و به همین دلیل دقت بیشتری را در میان آنان بوجود می آورد.

انواع مختلف شیشه بالکن

انواع مختلف شیشه بالکن

شیشه تاشو، یا به عبارت عامیانه، بالکن شیشه ای، با در کنار هم قرار گرفتن شیشه ‌ها، علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان، مانع نفوذ هرگونه گردوخاک، آب باران و صدا می‌شود. بدین ترتیب شما می‌توانید در فصول خوش آب‌وهوا، شیشه بالکن را در یک سمت بالکن به‌صورت آکاردئونی جمع کرده و از هوای مطبوع و مناظر زیبا لذت ببرید. همچنین در فصول سرد سال شیشه‌ ها را بسته و از فضای استثنایی بالکن بهره‌مند گردید.

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

سالهاست که بشر شیشه را می شناسد. بر اساس مطالعات صورت گرفته اولین تجربه ی بشر در زمینه ی استفاده از شیشه به دوران عهد پارینه سنگی باز می گردد . در این دوران اولین سرنیزه ها از ابسیدین ساخته شدند. ابسیدین که با نام شیشه ی آتشفشانی هم شناخته می شود سنگی غنی از سیلیکات است . سیلیکات ماده ی اصلی تمامی ساختارهای شیشه ای دنیاست و تمامی مواد شیشه ای بر پایه ی ماده ای به نام سیلیسوم به وجود می آیند. پس از آن و در دوران های تاریخی بعدی مراحل ساخت شیشه توسط بشر کشف شد و صنعت شیشه به مرور زمان شکل گرفت و تکامل یافت.

خدمات درب اتوماتیک

خدمات درب اتوماتیک

بشر در طی دوره های تاریخی مختلف همواره کوشیده است تا شرایط و امکاناتی را محیا کند که در راستای بهبود هر چه بیشتر و بهتر سطح زندگی اش باشد . پیشرفت علم و فناوری سبب گردید تا هروز شاهد ظهور پدیده هایی نو در تمامی عرصه های زندگی باشیم . اما فقط طراحی و ساخت وسیله کافی نیست . باید روش های تعمیر و عیب بابی آن وسیله هم بتوانیم ابداع کنیم تا آن وسیله کارآمد و مقرون به صرفه باشد . در غیر این صورت هنگام بروز هرگونه نقص و اشکال فنی در وسیله مجبور به تعویض آن خواهیم بود که این اصلا منطقی و عاقلانه نیست .

برند های درب اتوماتیک

برند های درب اتوماتیک

در گذشته درب های ورودی به صورت کاملا مکانیکی عمل می کردند و خود این باعث اتلاف وقت مراجعه کنندگان می شد و همچنین از لحاظ زیبایی نیز چندان جذاب نبودند. درب های اتوماتیک در واقع جهت کنترل و نظارت بر تردد و عبور و مرور افراد مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین از لحاظ ظاهری به زیبایی محل و تامین امنیت مکان نیز کمک زیادی می کنند. این نوع درب ها در سه دسته ی کشویی، لولایی و دّوار تولید و عرضه می شود و معمولا در ورودی یک ساختمان و مجتمع های تجاری نصب می شود.

ارتفاع نرده استیل راه پله

ارتفاع نرده استیل راه پله

نرده استیل یکی از انواع نرده می باشد که به دلیل زیبایی در طراحی و مقاومت در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی و زنگ نزن بودن استیل جایگزین بسیار مناسب و عالی نرده های کلاسیک می باشد. نرده استیل مدل ها و طرح های متنوعی دارد که بر اساس ظاهر داخلی و نمای ساختمان می توان از مدل ها و انواع مختلف آن استفاده کرد. نرده استیل برای حفاظت و ایمنی افرادی که در حال رفت و آمد از پله هستند در کنار دیوار و روی سنگ پله ها نصب می شود.نرده استیل به جز زنگ نزن بودن خصوصیت بسیار عالی دارد این است که شکل پذیر است و می توان در اشکال متنوع طراحی کرد.

پارتیشن شیشه ای برای دفتر کار

پارتیشن شیشه ای برای دفتر کار

پارتیشن شیشه ای درواقع پانل هی شیشه ای از جنس شیشه سکوریت می باشد که برای جدا سازی فضا در ادارات و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم پارتیشن بندی برای دفاتر می تواند موجب انعطاف پذیری محیط کار می شود و با این کار شما قادر خواهید بود که با تغییر تنوع سازمان اداری موجب تغییر در سازمان فضایی اداره و محیط کار خود شوید، و با این کار در پول و زمان صرفه جویی نمایید.

نصب چشمی کرکره برقی

نصب چشمی کرکره برقی

کرکره برقی به وسیله یک موتور و انرژی الکتریکی کار می کند. موتور کوچکی در کرکره برقی تعبیه می شود که به وسیله انرژی تولیدی در آن و با استفاده از ریموت کنترل درب کرکره برقی باز و بسته می شود. منبع تغذیه موتور کرکره برقی می تواند نیروی برق شهری یا انرژی تجدید پذیر خورشیدی باشد.

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

باران در واقع یکی از لذت های ساده زندگی است. در صبح هیچ چیزی از حمام خوب در برابر حمام راحت و شیک به دست نمیآید. اما اگر فضای حمام شما محدود باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا شما باید تجربه دوش خوب و راحت را فقط به خاطر داشتن یک حمام کوچک تجربه نکنید؟

آلاچیق شیشه ای تاشو

آلاچیق شیشه ای تاشو

آلاچیق سازه ای چوبی یا فلزی است که سرپناهی برای نشستن در فضای باز در گوشه پارک ها، باغ ها و .... مورد استفاده قرار میگیرد. ساخت آلاچیق شیشه ای از اوایل قرن هفدهم میلادی به صورت بسیار معدود در برخی از باغ قصرها ساخته می شد که ساختار آن به شکل متداول امروزی نبود و اغلب به صورت اطاقکی در وسط باغ برای استراحت نیمروزی استفاده می شد.

نرده استیل راه پله

نرده استیل راه پله

نرده برای پایدار سازی و ایجاد حفاظ و تکیه گاه در پله، بالکن، تراس و... ساخته می شود. نرده پله ها برای بالا رفتن و پایین آمدن از پلکان ها و پله برقی برای جلوگیری از سقوط صدمه زننده به کار می رودنرده ها را اغلب با استفاده از اتصالاتی به دیوار متصل می کنند

قیمت شیشه فلوت

قیمت شیشه فلوت

شیشه جسمی شفاف است که نور را از خود عبود می دهد. از کربنات سدیم سنگین، سنگ آهک، و سیلیس تشکیل شده است. شیشه مایعی است که گرانروی آن بالا بوده و در این حالت تشکیل یک جامد بی شکل را می دهد. از خاصیت منحصر به فرد شیشه می تواند به ساختمان غیر منظم مولکولی آن اشاره کرد که بصورت غیر متحرک در می آید که وجود همین خاصیت باعث می شود تا بتوان از شیشه طرح ها و اشکال دلخواه خود را ایجاد کرد. شیشه فلوت شیشه ای است بدون موج و کاملا صاف است که بعد از بیرون آمدن شیشه از کوره برای صاف و مسطح شدن و ضخامت دار شدن آن، شیشه را در حوضچه مذاب قلع غوطه ور میکنند تا تبدیل به شیشه فلوت می شود.

قیمت کرکره مغازه

قیمت کرکره مغازه

کرکره برقی یکی از انواع درب های اتوماتیک می باشد که به صورت عمودی باز و بسته می شود. با نیروی برق و به صورت اتوماتیک کار می کند. در گذشته از کرکره های دستی استفاده میشد که از نظر شکل ظاهری زیبایی نداشته و مقاومت زیادی در برابر ضربه و خوردگی نداشت. همچنین به دلیل پایین بودن ایمنی در قفل به راحتی سارقان می توانستند آن را باز کرده و از داخل مغازه اجناس را به سرقت ببرند. اما امروزه و با گذشت زمان و پیشرفت در ساخت و تولید کرکره ها انواع مختلف کرکره های برقی آن به بازار عرضه شده که از نظر شکل ظاهری بسیار زیباست و میتوان رنگ آن را به راحتی با فضای اطراف هماهنگ سفارش داد

ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین شیشه ای ساخته شده از شیشه شفاف و طرح دار می باشد.که بعضاً تمام شیشه ای و بعضاً همراه قاب می باشند که برای مصارف مختلف ویترین منزل برای دکور اشیا و وسیله های خانه مورد استفاده است یا در مغازه ها، شرکت ها، فروشگاها، و ... استفاده می شود. ویترین شیشه ای می تواند باعث ایجاد نمای زیبا در ساختمانها و ایجاد زیبایی در مکانهای عمومی شود که این امر موجب تنوع و دل انگیزی و گذران وقت بیشتر افراد در آن فضا و مکان می شود که به مرور زمان موجب شناخته شدن آن فروشگاه یا مغازه و ... می شود و بازدید و خرید از آن مکانها رفته رفته افزایش می یابد.

انواع شیشه بالکن ریلی

انواع شیشه بالکن ریلی

در زندگی شهری امروز و با توجه به محدود شدن فضای زندگی به آپارتمان ها بالکن حکم حیات خلوت را در خانه‌های امروزی یا آپارتمان ها ایفا می کند. ازاین رو زیبایی نمای بالکن و همچنین ایمنی آن از اهمیت خاصی برخوردار است. شیشه بالکن(لینک 1 روی شیشه بالکن) که به آن شیشه پارتیشن نیز گفته می شود علاوه بر زیبایی دارای ایمنی زیادی به ویژه برای بازی کودکان است. این قبیل شیشه‌ها ضمن مزایای فوق مزایای دیگری نیز دارند که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم...

درب اتوماتیک شیشه ای برای اتاق مدیریت

درب اتوماتیک شیشه ای برای اتاق مدیریت

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از تحولات، در صنعت ساختمان سازی امروز است. این دربها با داشتن ظاهری مدرن و زیبا علاوه بر زیبایی بخشیدن به ورودی ساختمان ها و مراکز تجاری دارای ایمنی فوق‌العاده ای نیز هست. به همین دلیل است که امروزه از این نوع درب در مکان های عمومی و خصوصی بسیار استفاده می شود...این دربها دارای مزایای فراوانی از جمله: سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد، قابلیت نصب برای درب های تا وزن هر لنگه 150 کیلوگرم، قابلیت نصب برای درب های تا عرض 6 متر و همچنین قابلیت نصب برای درب های تا ارتفاع مفید 3 متر می باشند.

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

یکی از پرکاربردترین ایده های فضاسازی استفاده پارتیشن شیشه ای می باشد که با کمترین هزینه و دردسر می توان از آنها استفاده نمود. پارتیشن های شیشه ای انواع متفاوتی دارند که بزگترین دسته بندی که به آن می توان اشاره نمود، نوع ثابت و متحرک آنها می باشد. پارتیشن شیشه ای با درب چوبی یکی از انواع مدل های پارتشین شیشه ای ثابت می باشد. این نوع پارتیشن از نظر ساختار با سایر پارتیشن های شیشه ای یکسان می باشد به غیر درب آن. در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی، تمام قسمت ها به غیر از یراق آلات و درب ها، از شیشه سکوریت 10 میل ساخته شده اند. درب مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی می تواند از نوع MDF یا سایر نوع درب ها باشد که با توجه به نوع چوب انتخاب شده، قیمت پارتیشن شیشه ای با درب چوبی متغیر می باشد.