مقالات

ظروف آزمایشگاهی شیشه ای

ظروف آزمایشگاهی شیشه ای

دقت طراحی شیشه آزمایشگاهی بسیار بالا بوده و هر یک از انواع شیشه آزمایشگاهی برای ساخت به مهارت های مختص به خود نیازمندند. با افزودن مواد مختلف به ترکیبات شیشه آزمایشگاهی می توان برخی از ویژگی های شیشه آزمایشگاهی را کم یا زیاد کرد. افزودن ماده نباریوم و اکسید توریوم به شیشه آلات آزمایشگاهی باعث افزایش مقاومت گرمایی شیشه شده و شیشه مقاوم تر می گردد. افزودن مقدار زیادی آهن به شیشه باعث می شود جذب اشعه مادون قرمز در شیشه آلات آزمایشگاهی بالا رود. میخواهیم انواع شیشه آلات آزمایشگاهی تولید شده را بررسی کرده و نام شیشه های آزمایشگاهی برای آشنایی کلی شما با این تجهیزات و لوازم فراهم نماییم.

شیشه گلخانه

شیشه گلخانه

شیشه گلخانه با شیشه مورداستفاده در ساختمان و وسایل تزئینی مقداری متفاوت بوده و برای استحکام بیشتر شیشه، معمولاً شیشه خام را استفاده نکرده بلکه به‌جای آن از شیشه گلخانه سکوریت شده استفاده می‌نمایند. شیشه گلخانه ای مورداستفاده برای ساخت گلخانه مقاومت بیشتری نسبت به پوشش‌های پلاستیکی دارد. زیرا پوشش پلاستیکی به دلیل عبور اشعه ماوراءبنفش باعث پژمرده شدن گل‌ها شده و درنتیجه در مقابل تابش شدید آفتاب نیز بسیار سریع پوسیده‌شده و از عمر کمی برخوردار است. نام شیشه بالکن برای گلخانه را حتماً شنیده‌اید. شیشه بالکن به شیشه‌های تاشویی گفته می‌شود که قابلیت باز و بسته شدن را داشته باشد. درباره ساخت بالکن در گلخانه صحبت شد و همچنین ایده ایجاد گلخانه بر روی پشت‌بام را مطرح نمودیم؛ اما الآن می‌خواهیم پیشنهادی را برای ساخت شیشه بالکن گلخانه ای مطرح نماییم.

شیشه هوشمند چیست

شیشه هوشمند چیست

در این مقاله به‌صورت کوتاه و مفید درباره آن صحبت خواهیم کرد و مواردی ازجمله شیشه هوشمند چیست، انواع شیشه هوشمند، شیشه هوشمند مات شونده و شیشه هوشمند پنجره صحبت خواهیم نمود.شیشه های هوشمند یا SMART GLASSES به انواعی از شیشه اطلاق می‌شوند که با استفاده از جریان برق شیشه مات یا روشن‌شده و درواقع میزان جذب نور در شیشه های هوشمند را می‌توان به‌صورت دستی تغییر داد و تنها با فشردن یک کلید، شیشه از حالت شفاف به تیره تغییر می‌یابد.انواع شیشه هوشمند در دودسته عمومی شیشه هوشمند پنجره و شیشه آفتاب‌گیر تقسیم‌بندی می‌شود که به شرح زیر می‌باشند.شیشه هوشمند مات شونده توسط دولایه شیشه ساخته می‌شود و مابین دولایه شیشه یک عدد فیلم دیجیتال قرار دارد که توسط آن شیشه به حالت‌های مختلف درمی‌آید.ساختار فیلم هوشمند استفاده‌شده برای این‌گونه شیشه‌ ها چندلایه است

قیمت اینه کاری منزل

قیمت اینه کاری منزل

اینه کاری سقف کاری بسیار دشوار است و فقط افراد ماهر و طراحان قوی آن را انجام می‌دهند. اینه کاری سقف برای خانه‌های دوبلکس که دارای سقف بلندی هستند سقف را بلندتر نشان می‌دهد. منظور از اینه کاری دکوراتیو تمامی موارد اینه کاری شیک و مدرن است که برای دیوار، سقف و حتی کف خانه استفاده‌شده و ایده‌ای نو را در برمی‌گیرند.اینه کاری دیوار منزل علاوه بر اینکه فضای خانه را بزرگتر از میزان واقعی نشان می دهد، محیط خانه را نیز دلبازتر می نماید. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه نمایید بازتاب نور است زیرا هرچه بازتاب نور در اینه بیشتر باشد فضا بزرگ‌تر نشان داده می‌شود. اینه کاری منزل برای اتاق‌خواب دارای چند حالت است: نصب یک اینه بلند و عریض روبروی تخت خواب به‌گونه‌ای که بیشترین نور را جذب کند. نصب دو اینه در دو طرف تخت خواب یا در حالت سوم نصب اینه در کنج اتاق جهت اضافه نمودن بعدی به فضا نیز ایده قشنگی می‌تواند باشد.

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی

شیشه برای گاز نیز نمونه‌ای از شیشه های دیوار آشپزخانه است که برای جلوگیری از پاشیدن ذرات غذا بر روی دیوار نصب می‌شود. شیشه بین کابینتی را می‌توان برای هر نقطه از آشپزخانه ازجمله سینک و اجاق گاز نیز استفاده کرد. شیشه روی اجاق گاز بر روی اکثر گازهای پایه‌دار نصب‌شده و در مواقعی که از گاز استفاده نمی‌شود شیشه را بر روی گاز قرار می‌دهند. نوع دیگری از شیشه، روی اجاق گاز شیشه ای ایست که شعله‌های اجاق بر روی آن قرار دارند. این شیشه به هر دلیلی مثل ضربه و یا گرمای بیش‌ازحد می‌تواند بشکند. تعویض شیشه اجاق ‌گاز، امری امکان پذیر است پس در صورت شکستن خیالتان راحت باشد که این شیشه تعویض می‌گردد. جهت تعویض شیشه اجاق گاز باید جاسازهای شیشه به‌درستی درآمده و اندازه‌گیری دقیق باشد تا شیشه کاملاً فیت شود. جهت هرگونه سؤال درزمینهٔ شیشه روی اجاق گاز و تعویض شیشه اجاق گاز با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

فروش شیشه سکوریت به همکار

فروش شیشه سکوریت به همکار

شیشه سکوریت ازنظر ساختاری تفاوتی با شیشه خام ندارد اما شیشه سکوریت را بعد از تولید شیشه خام فراوری می‌نمایند. به این صورت که شیشه خام را طی حرارت بسیار بالا داغ‌کرده تا به مرحله ذوب برسد سپس با سرعت بسیار بالایی شیشه را سرد می‌نمایند. این عمل باعث استحکام فوق‌العاده شیشه خام شده و به آن شیشه سکوریت می‌گویند.

یراق آلات درب اتوماتیک

یراق آلات درب اتوماتیک

شناخت متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای بسیار تخصصی است؛ اما هدف ما از نوشتن این مقاله آشنایی مختصر شما با این موضوع است و می‌خواهیم به بررسی جز به‌جز هر یک از یراق آلات درب اتوماتیک بپردازیم.انواع موتور درب اتوماتیک به دودسته موتور ساید و موتور توبلار یا توبولار تقسیم‌بندی می‌شوند. همچنین هر یک از انواع موتور درب اتوماتیک می‌توانند با باتری یا بدون باتری باشند.درجه هوشمندی موتور درب اتوماتیک بر قیمت موتور درب اتوماتیک مؤثر است. برای مثال موتور دانکر دارای سنسور بسیار قوی بوده که به هنگام برخورد با انسان و اشیا ایست آنی دارد.

آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای

شیشه برای اولین بار در چهار هزار سال قبل کشف و استفاده می شد اما شیشه های ساختمانی به مدت حدودی دو هزار سال است که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شوند و به شهرهای ما رنگ و لعاب خاص خود را بخشیده اند. در واقع رنگ آمیزی شهر های مدرن توسط شیشه ها انجام می شود. شیشه همچنین برای کاربرد های بسیار ساده در روم شروع و سپس به سایر فرهنگ ها نیز منتقل شد.

دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمام

حمام ها جزء شخصی‌ترین و خصوصی‌ترین فضای منزل شما هستند که شاید دور از دسترس مهمان هم باشند ولی بد نیست با چند روش ساده اما زیبا و با صرف کمترین هزینه دکوراسیون حمام خود را تغییر دهیم. در صورت استفاده از وان در حمام کوچک، وانی کوچک انتخاب نمایید. فضای دوش گیری را با ایده‌های خاص و فانتزی از حمام جدا نمایید. درصورتی‌که قسمتی از حمام قناسی دارد آن را با سرامیک تیره و در غیر این صورت از سرامیک روشن در طراحی کف و دیواره‌ها استفاده نمایید. هرچقدر که از اشیاء کمتر و بارنگ‌های ساده‌تر استفاده نمایید حمام شما به مدل حمام های شیک کوچک نزدیک‌تر خواهد شد.

فریم شیشه سکوریت

فریم شیشه سکوریت

در تمامی شیشه ها، ابتدا فریم را بر روی دیوار و زمین نصب نموده و سپس جهت جلوگیری از لب پر شدن شیشه و چفت شدن کامل شیشه درون پاسار، از یک نوار پلاستیکی تحت عنوان لاستیک استفاده کرده و سپس شیشه را داخل فریم شیشه سکوریت قرار می دهیم.

ریل شیشه سکوریت-ریل شیشه میرال

ریل شیشه سکوریت-ریل شیشه میرال

ریل شیشه سکوریت یکی از یراق آلات مهم برای باز و بسته نمودن درب سکوریت می‌باشد. قیمت ریل شیشه سکوریت عامل مهمی جهت انتخاب نوع ریل است. هر چه کیفیت یراق آلات بهتر باشد قیمت ریل شیشه سکوریت بیشتر است. از طرفی تعداد درب و طول درب بر قیمت ریل شیشه سکوریت تأثیر دارد. در درب‌هایی که از فریم استفاده می‌کنند قیمت ریل شیشه سکوریت افزایش می‌یابد. قیمت ریل و کاور پارسیان به دلیل تولید داخلی به‌صرفه‌تر از سایر مدل‌ها است.

استوپ شیشه میرال-جک شیشه سکوریت

استوپ شیشه میرال-جک شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت برای آزام تر حرکت نمودن درب و روانی حرکت درب شیشه ای تعبیه‌شده و بسیار پرطرفدار است. استپ شیشه سکوریت در پایین درب و به دو صورت روکار و توکار نصب می‌شود. رگلاژ استپ درب سکوریت در واقع همان تعمیر جک شیشه سکوریت است که حاوی اقداماتی جهت رفع مشکلات فوق می‌باشد. تعمیر استوپ شیشه سکوریت می‌تواند با استفاده از یک روغن‌کاری ساده باشد و یا نیاز به آچارکشی داشته باشد. درصورتی‌که عمر مفید استوپ شما به اتمام نرسیده رگلاژ استپ درب سکوریت پیشنهاد می‌شود زیرا ازنظر هزینه‌ای تعمیر استوپ شیشه سکوریت نسبت ب تعویض استوپ به‌صرفه‌تر است. اما اگر عمر مفید استوپ شما به پایان رسیده تعمیر جک شیشه سکوریت کمکی به شما نمی‌کند و در کوتاه‌مدت به حالت قبل برمی‌گردد در این حالت تعویض استپ شیشه میرال به شما پیشنهاد می‌شود.

درب استیل و شیشه

درب استیل و شیشه

درب استیل در نوع‌های متفاوتی ساخته و تولید می‌شود که هر یک درجایی استفاده می‌شوند. رب شیشه ای با استیل دو حالت می‌تواند داشته باشد. 1. درب شیشه ای استیل با روکش استیل 2. درب شیشه ای تمام استیل. نوع بسیار پرکاربرد و مهم درب استیل، درب استیل و شیشه بوده که رونق بسیاری یافته و ظاهری شکیل دارد. درب استیل و شیشه همان‌طور که از نامش پیداست ترکیبی از دو ماده استیل و شیشه است. ساختار درب استیل و شیشه به این صورت است که معمولاً چهارچوب و قاب کلی درب از جنس استیل بوده و داخل درب شیشه ای است. قیمت درب استیل گلد به دلیل استفاده از ورقه استیل طلایی بیشتر از سایر درب‌ها دارد. درب استیل ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر از درب استیل شیشه است.

میز شیشه ای

میز شیشه ای

میز شیشه ای اداری یکی از انواع پرکاربرد میزهای شیشه ایست که می‌تواند در اتاق مدیریت و اتاق وکلا و اتاق‌های کنفرانس استفاده شود. ضخامت شیشه مورداستفاده در تعیین قیمت میز شیشه ای اداری فاکتور مهمی است و هر چه شیشه ضخیم‌تر باشد مستحکم‌تر و درنتیجه قیمت بالاتری دارد.میز شیشه ای اداری یکی از انواع پرکاربرد میزهای شیشه ایست که می‌تواند در اتاق مدیریت و اتاق وکلا و اتاق‌های کنفرانس استفاده شود. میز اداری شیشه ای معمولاً دارای ابعاد بزرگ و درعین‌حال طراحی ساده است که کمترین تزئینات را داشته باشد.

بست شیشه نشکن-بست شیشه سکوریت

بست شیشه نشکن-بست شیشه سکوریت

از انواع بست شیشه سکوریت می‌توان برای ایجاد اتصال بین انواع شیشه حمامی، شیشه تراس، نرده‌های شیشه ای، شیشه های ثابت پارتیشنی، جان‌پناه‌های شیشه ای و تمامی شیشه های ثابتی که کنار هم قرار دارند استفاده نمود و هر یک در رنگ‌های مختلفی تولید و روانه بازار گشته است. بست شیشه میرال در جنس‌های مختلفی موجود است و متریال بست شیشه می‌تواند از جنس استیل، سرب، آهن با آبکاری و آلومینیوم باروکش باشد.انواع بست شیشه سکوریت عبارت‌اند از: بست شیشه به شیشه-بست شیشه به دیوار-بست نبشی-بست اسپایدری-بست 120-بست گرد-بست بدون جاساز-بست 108-بست پایه-بست 40*80-بست 80*80-بست 80*30- بست پوینت

لولا شیشه نشکن-لولای شیشه میرال

لولا شیشه نشکن-لولای شیشه میرال

درب لولایی انواع مختلفی دارد و می‌تواند بدون کتیبه یا کتیبه دار باشد که در هر یک نوع استفاده از لولای شیشه سکوریت متفاوت می‌باشد. از طرفی درب لولایی می‌تواند فریم دار یا بدون فریم باشد. در درب لولایی فریم دار در صورت نیاز به لولا، از لولای شیشه نشکن توکار استفاده می‌شود. در درب‌های حمامی معمولاً لولای شیشه به شیشه و لولای شیشه به دیوار ضدزنگ استفاده می‌شود. درب‌های ورودی راهروها و مغازه‌ها و همچنین درب‌های با ارتفاع بالا معمولاً از لولای 101، 102 و 103 یا 104 استفاده می‌نمایند. بهترین گزینه برای پارتیشن‌ های شیشه ای لولای مرونی می‌باشد. لولای شیشه نشکن می‌تواند در رنگ‌ها و جنس‌های مختلفی باشد که در ادامه به شرح هر یک می‌پردازیم.قیمت لولا شیشه میرال می‌تواند تحت تأثیر برند لولا نیز تغییر کند.

ورق کاری استیل

ورق کاری استیل

روکش استیل جهت استفاده در مغازه‌های قدیمی که قابی رنگ‌رفته و قدیمی دارد می‌تواند ایده بسیار مناسبی جهت نوسازی باشد. روکش استیل کاربردهای فراوانی دارد که در ادامه این مقاله به شرح آن می‌پردازیم. انواع روکش استیل بر اساس جنس روکش استیل، می‌تواند در دو نوع استیل 304 و استیل 201 یا همان استیل نگیر و استیل بگیر دسته‌بندی می‌شود.کاور استیل در رنگ‌های مختلفی تولید و روانه بازار شده است اما دورنگ پرکاربرد کاور استیل را می‌توان کاور استیل طلایی و کاور استیل نقره‌ای نام برد که ازنظر مواد تشکیل‌دهنده تفاوتی باهم ندارند. تنها تفاوت در رنگ ورقه‌هاست. هر دورنگ کاور استیل دو نوع خش‌دار و آیینه‌ای یا همان مات و براق را دارا هستند که در استیل خش‌دار استیل به‌وسیله دستگاه مقداری سمباده کشیده شده و مات می‌شود. کاور استیل براق حالت صیقلی داشته و تصویر اجسام در آن تا حدی منعکس می‌شود.

نرده دور وید

نرده دور وید

وید به معنی فضاهای بازی است که جهت دید بهتر و مرتفع نشان دادن سقف ایجاد می‌شود. نرده شیشه ای و بلاخص نرده راه‌ پله انواع مختلفی دارد که به‌اختصار به توضیح آن‌ها می‌پردازیم: نرده شیشه ای فیکس پوینت: که در این حالت شیشه توسط پولکی یا پیچ‌های فلزی که در داخل شیشه ایجادشده مهار می‌شود. نرده تمام شیشه ای: در این مدل نرده نمای یکدست و تمام شیشه داشته و شیشه‌ها توسط فریم‌هایی که در کف زمین فیکس شده‌اند قرار می‌گیرد. نرده شیشه ای اسپیگت: این مدل از نرده بسیار شکیل و مستحکم است و توسط پایه‌های سوزنی شکل در زمین فیکس می‌شود. نرده شیشه ای با پایه شیشه گیر: در این مدل بین هرکدام از قطعات شیشه‌ای یک‌پایه استیل قرارگرفته و شیشه‌ها توسط بست به پایه‌های کناری متصل می‌شوند.

قفل شیشه سکوریت-قفل شیشه میرال

قفل شیشه سکوریت-قفل شیشه میرال

قفل شیشه نشکن می‌تواند استیل، آلومینیوم و حتی کروم باشد و عموماً جهت استحکام بیشتر در ساخت اجزای داخلی قفل از آهن استفاده می‌شود.قفل هویه عملکردی همانند قفل فرودگاهی را دارد با این تفاوت که قفل هویه از جنس آلومینیوم بوده و تک‌رنگ می‌باشد. قفل هویه در وسط درب نصب‌شده و می‌تواند به‌عنوان دستگیره نیز استفاده شود.قفل درب شیشه ای سکوریت رامادر از تنوع لازم برای تمامی سلیقه‌ها و مکان‌های متنوع موجود بوده و از ویژگی‌های زیر برخوردار است....

دستگیره شیشه میرال-دستگیره شیشه نشکن

دستگیره شیشه میرال-دستگیره شیشه نشکن

مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت دستگیره جنس آن است. فاکتور مهم تأثیرگذار دیگر در قیمت دستگیره درب سکوریت ارتفاع آن است، هرچه مواد بکار رفته در ساخت دستگیره بیشتر باشد واضح است قیمت دستگیره تفاوت دارد. وزن دستگیره‌ها عامل مهمی در قیمت دستگیره درب سکوریت و درنتیجه مرغوبیت آن است. دستگیره‌های با وزن کم ورقه‌ای نازک و توخالی بوده که در صورت وارد شدن ضربه‌ای کوچک، فرم اولیه خود را ازدست‌داده و تغییر فرم آن چندان خوشایند نیست.

نانو سان

نانو سان

سندبلاست شیشه در ابتدا به‌عنوان یک روش تمیزکاری به وجود آمده و کم‌کم به‌صورت یک پدیده هنری جای خود را در دنیای امروز بازکرده است. درواقع سندبلاست شیشه به‌عنوان یک روش رایج در دنیا بسیار متداول شده است. شن قابل استفاده جهت سندبلاست مخصوص بوده و اگر طرح خاصی برای سندبلاست موردنظر باشد ابتدا روی برچسب آن را طراحی و با توجه به سلیقه کارفرما که کدام قسمت از شیشه مات یا شفاف باشد شیشه طراحی می‌شود

شیشه خم

شیشه خم

قیمت شیشه خم با توجه به بررسی کلیه عوامل زیر استخراج می‌گردد:نوع شیشه خم مورداستفاده ازجمله سکوریت، نیمه سکوریت، کریستال-میزان زاویه خم شیشه که هرچه زاویه خم، بیشتر باشد روش کار پیچیده‌تر است• نصب شیشه خم که در چه ارتفاع و به چه صورت باشد-لمینیت کردن شیشه جهت مقاومت بیشتر برای کاربردهای ساختمانی و سازه‌ای.

شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله

مواد پلاستیکی بسیار در برابر ضربه مقاوم بوده و ترکیب آن با شیشه باعث ایجاد شیشه ضدگلوله می‌شود. در اثر برخورد ضربه به شیشه، مواد پلاستیکی فشار ناشی از گلوله را جذب و آن را بر روی سطح شیشه پخش می‌کند.مهم‌ترین فاکتور در قیمت شیشه ضد سرقت ضخامت شیشه است که از 4 تا 10 میلی‌متر ضخامت هر لایه متغیر است.عامل اساسی دیگر تعداد لایه‌های شیشه مورداستفاده است که از 2 لایه شروع می‌شود و روند افزایشی دارد.عامل دیگر تعداد لایه‌های پلی کربناتی است که بین شیشه‌ها قرار می‌گیرد که وابسته به تعداد شیشه‌هاست.عامل دیگری تحت عنوان رنگ شیشه در این روند متغیر است که شیشه بی‌رنگ، برنز و دودی انواع آن است.نوع شیشه گه سکوریت یا کریستال باشد با توجه با کاربرد و وضوح هر یک متفاوت است.ابعاد شیشه باید طبق عرض و ارتفاع استاندارد باشد و در غیر این صورت نحوه محاسبه قیمت متفاوت است.

شیشه مقاوم حرارتی-شیشه پیرکس

شیشه مقاوم حرارتی-شیشه پیرکس

شیشه مقاوم حرارتی یا شیشه پیرکس همان‌طور که از نامش مشخص است به انواع شیشه‌هایی گفته می‌شود که در برابر آتش بسیار مقاوم باشد و ذوب نشود. شیشه پیرکس در هنگام آتش‌سوزی دود و آتش را انتقال نمی‌دهد و مانع از پخش آتش به سایر نقاط می‌شود. شیشه ضد حریق معمولاً در داخل یک قوطی آهنی از جنس هیدروکربن محاصره‌شده و ایجاد حریم می‌کند. استفاده از رنگ در پروفیل یا آهن مورداستفاده برای شیشه‌های مقاوم حرارتی مجاز است اما این رنگ‌ها با تائید سازمان آتش‌نشانی است و اصطلاحاً رنگ‌های ضد حریق نامیده می‌شود. شیشه نسوز چند ویژگی مهم دارد که بر اساس آن‌ها به دسته‌های مختلف تقسیم می‌شود؛ 1. درجه مقاومت شیشه در برابر نفوذ گرما و حرارت 2. درجه مقاومت شیشه در برابر انتقال دود و گازهای ناشی از آتش‌سوزی 3. درجه مقاومت شیشه در برابر ورود شعله‌های ناشی از آتش

قیمت جک پارکینگ-قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

قیمت جک پارکینگ-قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

عرض کل دهنه-امکان استفاده از درب تک لنگه و دو لنگه با توجه به فضای موجود-حجم تردد روزانه و مقدار استفاده از درب برقی -وزن درب برقی مهم‌ترین عوامل انتخاب جک پارکینگی ارزان با توجه به نیاز مشتریان است.درب برقی پارکینگ در عرض‌های مختلف قابلیت استفاده را داشته و با توجه به مکان‌های مختلف می‌توان از نمونه تک درب و دو درب آن استفاده نمود. درب‌های برقی به‌صورت 90 درجه قابلیت باز شدن رادارند و درب کاملاً باز می‌شود.بهترین جک پارکینگی باید متناسب با نوع پروژه انتخاب شود. جک‌ها برقی به دودسته: 1. جک‌های الکترومکانیکی و 2. جک‌های هیدرولیکی تقسیم می‌شوند. مهم‌ترین تفاوت این جک‌ها این است که جک‌های الکترومکانیکی برای عرض‌های کم و منازل مسکونی کم تردد استفاده می‌شود، اما جک‌های هیدرولیکی برای عرض‌های بالا، اماکن پرترددی که درب‌ها بسیار باز و بسته می‌شوند استفاده می‌شود.

شیشه نمایشگاه اتومبیل

شیشه نمایشگاه اتومبیل

قیمت شیشه نمایشگاه اتومبیل با توجه به نوع درب انتخابی و شیشه مورداستفاده متفاوت است. برای مثال شیشه‌های نمایشگاه آکاردئونی قیمت بالاتری دارند، و درب‌های ریلی نیز نسبت به درب‌های آکاردئونی از قیمت بالاتری برخوردارند. قیمت شیشه نمایشگاه اتومبیل درصورتی‌که از شیشه اسپایدری استفاده کند بالاتر از شیشه‌های فریم دار معمولی است.

مراحل تولید شیشه

مراحل تولید شیشه

مراحل و ترکیبات شیشه به‌طورکلی مراحل تهیه شیشه عبارت است از: 1. تهیه مواد اولیه شیشه و تبدیل آن‌ها به حالت پودری 2. انتخاب مواد اولیه به مقدار مناسب و مخلوط کردن آن‌ها با مقدار کمی آب 3. انتقال مواد ترکیبی به کوره 4. ذوب تدریجی مواد در کوره و تبدیل مواد اولیه به مخلوطی خمیری شکل 5. بی‌رنگ کردن خمیر شیشه با گفتن ناخالصی‌ها 6. حالت دادن به شیشه و فرم دهی کلی 7. دیاموند کردن شیشه

علت شکستن شیشه سکوریت

علت شکستن شیشه سکوریت

علت شکستن شیشه سکوریت در بسیاری از مواقع می‌تواند ضربه‌ای شدید به کناره‌های شیشه باشد، که در این حالت شیشه پودر شده و به پایین می‌ریزد. درب‌های کشویی درصورتی‌که به‌طور صحیح باز و بسته نشوند ممکن است علت شکستن شیشه سکوریت باشند. زیرا این درب‌ها بارها باز و بسته می‌شوند و اگر لبه انتهایی شیشه به دیوار بخورد ممکن است در اثر ضربه‌های پی‌درپی برای باز و بسته کردن درب کم‌کم لبه‌های شیشه سکوریت آسیب ببیند. عامل مؤثر دیگر در بررسی علت شکستن شیشه سکوریت عدم رعایت بادخور صحیح به شیشه است. این به این معناست که تمامی شیشه‌ها جهت قرار گرفتن در فریم و حتی یراق‌آلات مقداری بادخور داده می‌شوند، این بادخور سبب می‌شود شیشه به‌راحتی داخل فریم قرار بگیرد و فشاری به لبه‌های شیشه وارد نشود؛ درصورتی‌که بادخور داده‌شده به شیشه سکوریت کمتر از میزان نیاز شیشه باشد لبه‌های شیشه کمی آسیب‌پذیرتر هستند مورد فشار واقع‌شده و از عمر مفید شیشه می‌کاهد.

شیشه ساتینا چیست

شیشه ساتینا چیست

امروزه شیشه ساتین یا شیشه ساتینا طی فرایندی بسیار حرفه‌ای در واکنش با اسید فلوئوریکی که بر روی شیشه ریخته می‌شود تولید می‌شود. دانه‌های ریزی که بر روی شیشه حک می‌شود کاملاً صیقلی است و سطح خارجی شیشه حاصل از این ترکیب در مقایسه با شیشه‌های سندبلاست و برفی بسیار صاف است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. شیشه‌های ساتینا همانند سایر شیشه‌ها در ضخامت‌های مختلفی از 4 تا 10 میلی‌متر تولیدشده و به بازار عرضه می‌گردد. جهت استفاده از شیشه ساتینا برای لمینیت کردن می‌توان از ضخامت‌های 12 تا 20 میلی‌متر هم برخوردار شد. شیشه ساتینا همانند سایر شیشه‌ها طی فرایندی سکوریت شده و به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار است. سطح صاف شیشه و مقاومت بالای آن دلایلی هستند که سبب افزایش طرفداران این شیشه می‌شود؛ به‌طوری‌که اگر ماده یاچربی روی شیشه‌های سندبلاست شده بریزد لکه آن برجای می‌ماند ولی شیشه ساتینا به این صورت نیست.

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره برقی/مشکلات کرکره برقی/تعمیر برد کرکره برقی/تعمیرات کرکره مغازه/تعمیر کرکره قدیمی/اموزش تعمیر کرکره برقی/عیب یابی کرکره برقی/خرابی کرکره برقی/مزایا و معایب کرکره برقی/امنیت کرکره برقی/معایب درب کرکره ای برقی/رگلاژ کرکره برقی/قطع برق کرکره برقی/خدمات کرکره برقی/تعویض کرکره

قیمت شیشه کریستال-قیمت شیشه سوپر کلیر

قیمت شیشه کریستال-قیمت شیشه سوپر کلیر

شیشه کریستال قیمت ثابتی ندارد و عواملی در قیمت آن‌ها تأثیر می‌گذارد، یکی از این موارد ضخامت شیشه کریستال است که هرچقدر ضخیم‌تر باشد دارای استحکام بیشتر و درنتیجه قیمت بالاتر است. بیشترین میزان استفاده از شیشه کریستال در ضخامت 10 میلی‌متر آن می‌باشد بنابراین با توجه به قیمت شیشه کریستال 10 میل، قیمت سایرضخامت ها نیز مشخص می‌گردد. عامل مهم تأثیرگذار دیگر در قیمت شیشه کریستال درجه شفافیت آن است که سوپر کلیر بالاترین قیمت را نسبت به سایر کیفیات دارد. عامل سوم تأثیرگذار در محاسبه قیمت شیشه کریستال خام و سکوریت بودن شیشه است. به این معنا که اگر شیشه خام باشد باقیمت پایین‌تر و اگر سکوریت باشد دارای مقاومت بیشتر و درنتیجه قیمتی بالاتر است.

شیشه برای حمام مستر

شیشه برای حمام مستر

در جایی که فضای زیادی در اختیار دارید ایده استفاده از پارتیشن شیشه ای بسیار مناسب است و می توان به راحتی فضا را با کشیدن دیواری از جنس شیشه تقسیم بندی کرد. برای مثال تخت خواب شما در فضا گم است و جای معینی برای ان تعریف نشده است. در این صورت با ایجاد یک پارتیشن و تکیه دادن تخت خواب به پارتیشن به زیباتر نمودن فضا کمک خواهید کرد. پارتیشن توالت هم به نوعی مشابه پارتیشن اتاق مستر است و جهت جداسازی فضای حمام از سرویس بهداشتی ایجاد می شود. پارتیشن توالت را می توان با سندبلاست های مختلف طراحی کرد تا هم دید به داخل سرویس بهداشتی محدود باشد و هم فضای شکیل تری تولید شود.

قیمت درب کشویی

قیمت درب کشویی

درب‌های کشویی به دلیل طرفدارانی که دارد در مدل‌های مختلفی عرضه می‌گردد. درب ریلی می‌تواند از جنس‌های 1. چوبی 2. فلزی 3. شیشه‌ ای باشند.انواع درب کشویی دستی عبارت اند از: درب‌ ریلی اسپایدری و درب ریلی فکی،درب آکاردئونی، درب طرح اتوماتیک هستند.درب‌های کشویی پنهان شو هنگام جمع شدن در داخل دیوار قرار می‌گیرند. یکی از مزیت‌های اصلی این سیستم این است که هیچ‌گونه فضایی توسط درب اشغال نیم شود و برای فضاهای کوچک انتخاب خوبی است.قیمت درب کشویی دستی می باشد که بر اساس نوع شیشه استفاده شده و اتصالات مورد استفاده برای نصب و اجرای درب کشویی دستی می باشد.

قیمت شیشه سندبلاست

قیمت شیشه سندبلاست

سندبلاست را می‌توان روی شیشه خام، شیشه سکوریت و حتی شیشه لمینیت انجام داد.انواع شیشه مات عبارت‌اند از: شیشه سندبلاست، شیشه ساتینا، شیشه اسید شور، شیشه برفی و...قیمت سندبلاست شیشه به عوامل متنوعی بستگی دارد. مهم‌ترین عامل اندازه شیشه است، هرچه شیشه بزرگ‌تر باشد سندبلاست آن دشوارترمی شود. حداکثر سایز شیشه با توجه به دستگاه سندبلاست متفاوت است و معمولاً از طول 10 سانتیمتر تا 2 متر شیشه با توجه به دستگاه‌های سندبلاست متفاوت است.عامل تأثیرگذار دیگر در سندبلاست میزان چسب مصرفی می‌باشد. هر چه شیشه شفافیت شیشه بیشتر باشد یعنی کمتر سندبلاست شده باشد چسب بیشتری استفاده می‌شود.

درب لولایی

درب لولایی

درب های شیشه ای را در دو نوع درب لولایی و درب کشویی می توان استفاده کرد.منظور از درب شیشه ای معمولا درب هایی از جنس شیشه سکوریت شده هستند که با الحاقاتی در فضا تعبیه می شوند. درب های شیشه ای را می توان در فضاهای اداری تجاری و ویلاها و مراکز خدماتی برای بخشیدن جلوه ای خاص به فضا استفاده نمود.

قیمت پله گرد استیل

قیمت پله گرد استیل

پله گرد استیل از آن دسته محصولات پرطرفداری است که بسیاری از تولیدکنندگان خارجی و ایرانی انواع مختلفی از آن را طراحی و تولید کرده اند .یکی از مجموعه های ایرانی موفقی که در این زمینه فعالیت می کند گروه رامادر است که با سالها دانش و تجربه در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای انواع محصولات استیل یکی از صاحب سبک ترین برند های ایرانی در این زمینه است. کیفیت بالای محصولات رامادر در کنار امنیت و زیبایی آنها پاسخ شایسته ای است به انتخاب شما که ما را برگزیده اید. پله گرد استیل یکی از محصولاتی است که با بالاترین میزان تنوع ، بیشترین تطابق را می تواند با اجزای محیط اطراف خود داشته باشد و یک فضای چشم نواز و بی نظیر را رقم بزند. در دنیای امروز معماران و طراحان برای طراحی دکوراسیون های داخلی و خلق نماهای خارجی از انواع مختلف پله گرد استیل و محصولات استیل استفاده می کنند ولی سوالی که در این میان شاید برای عده ی زیادی ایجاد شود بحث هزینه و قیمت پله استیل است.

کرکره برقی پلی کربنات شفاف

کرکره برقی پلی کربنات شفاف

کرکره برقی به دلیل سهولت در استفاده و راحتی باز و بسته شدن آن مدت زمانی است که مورد استفاده می باشد. اما به دلیل استفاده زیاد از یک محصول موجب نمی شود که پیشرفت و ایجاد تنوع و برتر شدن محصول در یک نقطه ثابت بماند از این رو برای بهتر شدن کرکره برقی همواره تغییراتی در کل سیستم آن چه موتور و چه تیغه های آن بوجود آورده اند تا زیبایی و کیفیت را همراه با یکدیگر داشته باشد. یکی از انواع مدل کرکره برقی که جذابیت زیادی از نظر ظاهر و کیفیت عملکردی دارد کرکره برقی پلی کربنات شفاف می باشد. به دلیل مزایایی که این نوع کرکره دارد به عنوان یک تیغه پرکاربرد برای نصب در انواع کرکره برقی پنجره، فروشگاه، پارکینگ و ... می باشد. کرکره پلی کربنات به دلیل شفافیتی که دارد به عنوان کرکره شیشه ای نیز نامیده می شود اما نباید دچار اشتباه شد زیرا این نوع تیغه کرکره از جنس شیشه نمی باشد و از مواد مستحکم و مقاوم نانو پلیمر ساخته می شود.

چاپ روی شیشه

چاپ روی شیشه

چاپ روی شیشه به دلیل سطح غیر جاذب بودن شیشه بسیار سخت و ناممکن بود برای اولین بار در سال 1907 اختراع شد بدین صورت که چاپ به صورت مستقیم به روی سطح شیشع بوسیله تنگستن مش روی شیشه ایجاد می شد، و در سال 1930 چاپ هایی که از کاغذ به شیشه منتقل می شد توسط فردی به نام جانسون ماتوی ظهور کرد. در سال 2007 فن آوری چاپ دیجیتال uvروی کار آمد که هماهنگ با خاصیت غیر جاذب بودن شیشه بود. در چاپ دیجیتال uv بدین صورت است که لمواز فرابنفش ساطع شده از دستگاه چاپ بر روی جوهر قرار می گیرد و موجب چسبیده شدن جوهر به شیشه می شود. با این روش می توان انواع رنگ ها و طرح های پیچیده را بر روی شیشه ایجاد نمود.

دودبند راه پله

دودبند راه پله

در سالهای اخیر واژه شیشه دود بند بین سازندگان و مهندسان رواج دارد که این شیشه را می توان همان شیشه سکوریت معرفی نمود که برای جدا سازی فضاهای داخل ساختمان از یکدیگر برای هر طبقه مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این امر یکی از ملزومات اخذ کارت پایان کار ساختمان می باشد. در صورتی که استانداردهای ملی ساختمان در تک تک قسمت های ساختمان رعایت نگردد امکان اخذ کارت پایان کار نیز وجود ندارد. نصب شیشه دود بند راه پله در ساختمان ها از انتشار آتش و دود به طبقات دیگر جلوگیری می نماید و به عنوان لایه ایمنی برای هر طبقه عمل می نماید.

مزایای نصب شیشه بالکن متحرک

مزایای نصب شیشه بالکن متحرک

امروزه خانه های بسیار متفاوت تر از سبک قدیمی ساختمان ها ساخته می شود و دلیل عمده این تفاوت در مساحت کم ساختمان ها می باشد. با بیشتر شدن جمعیت در شهر ها فضای بسیار کمی برای ساخت و ساز باقی می ماند و تراکم جمعیتی در برخی بخش های شهر به بیشترین حد خود می رسد که موجب می شود خانه ها دارای مساحت بسیار کم و فاقد فضای حیاط باشد. ولی تنها مزیتی که این خانه ا دارند وجود بالکن در آنها می باشد که به صورت یک حجم بیرون زده از ساختمان دیده می شود. به همین دلیل از فضا استفاده کاملا بهینه ای می گردد و این استفاده بهینه از طریق استفاده از شیشه بالکن میسر می گردد.

شیشه در صنعت ساختمانی

شیشه در صنعت ساختمانی

اطلاع از قیمت روز شیشه در ساختمان می باشند تا بتوانند بر اساس بودجه و کیفیت شیشه، ساخت بنا یا ساختمان خود را به اتمام برسانند. رامادر ارائه دهنده انواع شیشه ساختمانی می باشد که تولید شیشه توسط کارخانه رامادر با بهترین مواد اولیه و دستگاههای کاملا مکانیزه و پیشرفته انجام می دهد که در نهایت موجب بالا بودن کیفیت شیشه تولیدی توسط رامادر می شود. • تعداد و متراژ شیشه در قیمت روز انواع شیشه ساختمانی تأثیرگذارند. • مدت‌زمان اجرای قرارداد با هر خریداری با قیمت روز انواع شیشه ساختمانی محاسبه می‌گردد. • قیمت روز انواع شیشه ساختمانی در برآورد قیمت اولیه تأثیر گزارند.

برش شیشه سکوریت

برش شیشه سکوریت

شیشه سکوریت از آن دسته محصولاتی است که تحول عظیمی را در صنعت شیشه به وجود آورد . این شیشه تمامی خواص و ویژگی های شیشه را داراست ولی یک تفاوت اصلی با سایر شیشه ها دارد. شیشه سکوریت نوعی شیشه نشکن است . طریقه برش شیشه سکوریت ، زمانی که شیشه هنوز تحت فرایند حرارتی قرار نگرفته و هنوز شیشه ی ساده است ابزار برش شیشه سکوریت به دو صورت دستگاه و دستی صورت می گیرد. دستگاه برش شیشه سکوریت رامادر زیر نظر مجرب ترین و حرفه ای ترین تکنسین ها و متخصصان صنعت شیشه طراحی و تولید می شود و تمامی مراحل بازبینی با دقت تمام انجام می گیرد .

شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو

شیشه دکوراتیو فقط یک اشیا نیست که بتوان با آن تغییرات ایجاد کرد باید توجه شود که شیشه دکوراتیو به عنوان یک عنصر جذاب می تواند در دادن شخصیت و روح به فضا بسیار کارآمد و مفید باشد. به طور مثال یک معمار یا طراحی می تواند با استفاده از انواع شیشه دکوراتیو به صورت شیشه های طرح دار و یا رنگی می باشد می توان به فضا روح داد و انرژی فضا را برانگیخت. استفاده از شیشه دکوراتیو فقط به داخل ساختمانها محدود نمی شود می توان برای زیباتر شدن نماساختمان در خارج بناها نیز از شیشه استفاده نمود. دلیل استفاده از شیشه دکوراتیو در محل های مختلف به این دلیل می باشد که این نوع شیشه ها مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی دارد به طوری که می توان در مناطق مختلف آب و هوایی مورد استفاده قرار بگیرد.

شیشه جام چیست؟

شیشه جام چیست؟

شیشه جام چیست؟ شیشه های خارج از ابعاد استاندارد را جام می گویند. شیشه را باید مطابق با استاندارد های ملی ساختمان نصب گردد تا بتواند ایمنی موجود در ساختمان تامین شود. در برخی موارد که نیاز به شیشه ی بزرگتر با ابعاد و اندازه های خاص می باشد می توان از ابعاد بزرگتر شیشه که به شیشه جام ویژه معروف می باشد استفاده کرد در استفاده از شیشه جام باید به این نکته توجه شودکه تولید این شیشه به دلیل ابعاد ویژه آن دارای برخی مشکلات و سختی هایی می باشد ابعاد استاندار شیشه جام که با شیشه سکوریت با ضخامت 10-4 میل تولی می شود باید 4100*2440 میلی متر باشد. تولید شیشه در ابعاد بسیار بزرگتر امکان پذیر نمی باشد. زیرا در این صورت شیشه دچار تاب بسیاری خواهد بود و به دلیل ابعاد بزرگ آن نمی توان درزمان جابه جایی آن را کنترل کرد.

شیشه کف

شیشه کف

شیشه نشکن در اصطلاح به شیشه هایی می گویند که شکسته نشود اما باید گفت که کاملا اشتباه است. زیرا از خاصیت شیشه شکننده بودن آن می باشد. با گذشت زمان و نیاز به مقاومت بالا در شیشه محققان به دنبال یافتن راه حل هایی بودن تابتوانند که این خاصیت شیشه را نادیده بگیرند طی برسی های مختلف در نهایت اختراع شیشه سکوریت را به دنبال داشت، این شیشه در برای ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی دارد اما باز هم در نهایت شیشه می باشد و در صورت وارد شدن فشار زیاد شکسته می شود. اما نحوه شکستن آن به گونه ای می باشد که هیچ آسیبی وارد نمی کند زیرا به صورت پودر فرو میریزو و ذرت های بسیار ریز با کنارههای ساییده شده صیقلی است که در صورت برخورد با پوست آسیبی واردنمی کند. از این شیشه ای سکوریت شیشه های نشکن لمینیت را تولید می نمایند. شیشه لمینیت یا نشکن همانطور که از اسمش مشخص می باشد به صورت شیشه های چند لایه می باشد که در بین لایه های شیشه از لایه ای پی وبی استفاده

شیشه مات

شیشه مات

شیشه ماده به شیشه ای گفته می شود که طی فرایند ماسه پاشی به صورت یک شیشه مات در می آید که دیگر شفافیت قبل خود را از دست می دهد و از طرف دیگر شیشه نمی توان آن طرف شیشه را دید. شیشه مات استفاده ای گوناگونی دارد اعم از : تزئینات درب و پنجره ها، شیشه پوششی انواع پارتیشن ها، ظروف تزیینی، علوم اپتیک، ظرف های خاص مورد استفاده در آزمایشگاه ها و بسیاری از موارد دیگر را می توان نام برد. بیشترین استفاده شیشه سند بلاست در صنعت ساختمان می باشد که برای انواع پارتیشن ها و یا درب پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد. رامادر که در تولید انوع شیشه مات با طرح های مختلف زبان زد می باشد، شیشه های مات را با کیفیت بسیار بالایی تولید می کند به طوری که تمام طرح های پیشناهادی از سوی مشتریان خود را با کیفیت زیاد به اجرا در می آورد. شیشه مارت به دلیل مات شدن دیگر آن سوی شیشه قابل دیدن نمی باشد. ولی نور را بدون تغییر با همان میزان واندازه شیشه شفاف وارد محیط می نماید.

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ظاهری بسیار زیبا دارند و بهترین گزینه برای صرافی ها و بانک ها هستند. با وجود ظاهر بسیار جذابی که دارند از مقاومت بسیار بالایی هم برخوردارند . حفاظ پنجره در برابر انواع ضربه و آتش سوزی فوق العاده محکم و مقاوم است و به هیچ وجه دچار آسیب نمی شود . حفاظ پنجره مناسب ترین گزینه برای مکان هایی است که به لایه ی امنیتی بسیار بالایی نیاز است ولی دیده شدن داخل محل مورد نظر هم در اولویت قرار دارد . به این دلیل این نوع حفاظ را حفاظ پنجره می نامند چون برای اولین بار این نوع حفاظ برای استفاده در پنجره مورد استفاده قرار گرفت. حفاظ پنجره ها از جنس استیل هستند و فوق العاده محکم و مقاوم اند و امکان نفوذ سارقین از آن به هیچ وجه امکان پذیر نیست .

درب شیشه ای دستی

درب شیشه ای دستی

درب شیشه‌ای دستی قابلیت اجرا به دو ثابت و متحرک رادارند. هر ساختمانی از درب برای ورودی و خروجی استفاده می‌نماید. جدیداً از درب‌ شیشه‌ای دستی به‌عنوان اجزای اصلی هر نوع فضایی استفاده می‌کننددرب شیشه ای تماما از شیشه می باشد که گاها دارای فریم و در برخی موارد نیز بدون فریم می باشد. که بوسیله یراق آلات مخصوص به چهارچوب تعبیه شده متصل می شود. درب شیشه ای رامادر با بهترین کیفیت در شیشه و یراق آلات و نصب توسط تکنسیت های خبره شرکت در بین رقیبان حرف اول را می زند.در شیشه ای دستی رامادر انتخابی مناسب برای اماکن تجاری، مسکونی و اداری است؛ چرا که اماکن پررفت‌وآمد بیشترین استفاده را از درب‌های ورودی و خروجی می‌کنند و امنیت آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

ریل کرکره برقی

ریل کرکره برقی

ریل کرکره برقی به صورت دو نوار مستحکم عمودی در دو طرف تیغه ها و داخل دهنه قرار گرفته که تیغه ها را به پایین و بالا هدایت می نماید. بهترین مارک کرکره برقی باید در عین اینکه یک حفاظ امنیتی نصب شده داریم قابلیت رویت داخل، امنیت را به طرز چشمگیری بالا می‌برد. مواردی که در تشخیص تفاوت های تیغه و درنتیجه انتخاب بهترین تیغه کرکره به ما کمک می نماید: • وزن تیغه و میزان آلومینیوم استفاده‌شده در هر متر مربع از آن • درصد استفاده از آلومینیوم بازیافتی نسبت به پلیت استاندارد و فابریک آلومینیوم • برند کارخانه سازنده آن • جنس آلومینیوم • دوجداره 2 پل از نوع بی صدا بودن نا خالصی

پارتیشن برای محیط کار

پارتیشن برای محیط کار

با مدرن کردن فضای داخلی ساختمان‌های اداری توسط پارتیشن اداری شفاف امکان دید بیشتر و بهتر را در میان کارمندان ایجاد کرده و به همین دلیل دقت بیشتری را در میان آنان به وجود می‌آورد. با استفاده از پارتیشن برای محیط کار خود، به دلیل جداسازی و اشغال کردن کم فضا می‌توانید فضای بیشتری برای اتاق‌های کارکنان در نظر بگیرید. که این کار موجب افزایش تمرکز و روحیه افراد می‌شود. در این نوع پارتیشن بندی دفتر کار کنترل مدیریت نیز به‌خوبی صورت می‌گیرد.

انواع درب بالکن

انواع درب بالکن

درب بالکن از ورود گردوغبار به داخل بالکن جلوگیری کرده و در برابر آلودگی‌های هوا، باکتری‌ها و خاک به درون جلوگیری می‌کند. همچنین صداهای مزاحم را به‌شدت کاهش می‌دهد. نصب انواع درب بالکن باعث می‌گردد تا با افزایش متراژ بالکن به محیط داخلی متراژ منزل نیز افزایش یابد. این قبیل درب بالکن ها جهت پوشش فضای بالکن مورداستفاده قرار می‌گیرد. مزایای نصب انواع درب بالکن نیز جالب‌توجه است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. 1: جلوگیری از نفوذ آلاینده‌ها به داخل 2: عایق صدا در برابر آلودگی‌های صوتی 3: بالا بودن امنیت و یراق‌آلات مرغوب و نصب مهندسی

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

سالهاست که بشر شیشه را می شناسد. بر اساس مطالعات صورت گرفته اولین تجربه ی بشر در زمینه ی استفاده از شیشه به دوران عهد پارینه سنگی باز می گردد . در این دوران اولین سرنیزه ها از ابسیدین ساخته شدند. ابسیدین که با نام شیشه ی آتشفشانی هم شناخته می شود سنگی غنی از سیلیکات است . سیلیکات ماده ی اصلی تمامی ساختارهای شیشه ای دنیاست و تمامی مواد شیشه ای بر پایه ی ماده ای به نام سیلیسوم به وجود می آیند. پس از آن و در دوران های تاریخی بعدی مراحل ساخت شیشه توسط بشر کشف شد و صنعت شیشه به مرور زمان شکل گرفت و تکامل یافت.

تعمیر درب های اتوماتیک

تعمیر درب های اتوماتیک

عیب یابی درب اتوماتیک شیشه ای کاری بسیار ساده است و باید اجزای آن تک تک مورد بررسی قرار بگیرد. دلایل متفاوت تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ عبارت‌اند از: خرابی جک پارکینگ. باز و بسته نشدن درب پارکینگ. کار نکردن ریموت. کار نکردن فلاشر. گیرکردن لنگه‌های درب به هنگام باز شدن. مشکلات موتور. برای هر یک از موارد فوق باید راه چاره‌ای اندیشید که به‌صورت مختصر درباره آن صحبت می‌نماییم.

بهترین برند درب اتوماتیک

بهترین برند درب اتوماتیک

نکته بسیار مهمی که در اینجا لازم به ذکر است، در رابطه با موارد اساسی تعیین کیفیت قطعات از جمله نوع تسمه انتقال قدرت و همچنین جنس چرخی که در گیره های درب استفاده می شود و یا میزان مقاومت مرکز کنترل درب در برابر نوسانات برق می باشد. این موارد اساسی ترین فاکتور های تعیین کیفیت برای بهترین برند درب اتوماتیک می باشند که باید به آنها توجه زیادی کرد. برند های درب اتوماتیک در صنعت تولید، فعالیت های زیادی می کنند. که شاید حتی شما نیز با تعدادی از آنها آشنا باشید.

نرده راه پله

نرده راه پله

نرده استیل یکی از انواع نرده می باشد که به دلیل زیبایی در طراحی و مقاومت در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی و زنگ نزن بودن استیل جایگزین بسیار مناسب و عالی نرده های کلاسیک می باشد. نرده استیل پله مدل ها و طرح های متنوعی دارد که بر اساس ظاهر داخلی و نمای ساختمان می توان از مدل ها و انواع مختلف آن استفاده کرد. ارتفاع نرده راه پله برای حفاظت و ایمنی افرادی که در حال رفت و آمد از پله هستند در کنار دیوار و روی سنگ پله ها نصب می شود.نرده استیل به جز زنگ نزن بودن خصوصیت بسیار عالی دارد این است که شکل پذیر است و می توان در اشکال متنوع طراحی کرد.

پارتیشن شیشه ای طرح چوب

پارتیشن شیشه ای طرح چوب

پارتیشن شیشه ای درواقع پانل هی شیشه ای از جنس شیشه سکوریت می باشد که برای جدا سازی فضا در ادارات و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم پارتیشن بندی برای دفاتر می تواند موجب انعطاف پذیری محیط کار می شود و با این کار شما قادر خواهید بود که با تغییر تنوع سازمان اداری موجب تغییر در سازمان فضایی اداره و محیط کار خود شوید، و با این کار در پول و زمان صرفه جویی نمایید.

نصب چشمی کرکره برقی-نصب چشمی درب پارکینگ

نصب چشمی کرکره برقی-نصب چشمی درب پارکینگ

کرکره برقی به وسیله یک موتور و انرژی الکتریکی کار می کند. موتور کوچکی در کرکره برقی تعبیه می شود که به وسیله انرژی تولیدی در آن و با استفاده از ریموت کنترل درب کرکره برقی باز و بسته می شود. منبع تغذیه موتور کرکره برقی می تواند نیروی برق شهری یا انرژی تجدید پذیر خورشیدی باشد.با نصب چشمی کرکره برقی می‌توان توسط ریموت کنترل و پانلی که در داخل کرکره قرار داده می‌شود از راه دور باز و بسته شدن آن را کنترل کرد.در صورتی که خاستار تعویض و یا نصب چشمی درب پارکینگ خود هستید حتما محصول با کیفیت و دارای گارانتی را انتخاب نمایید که به مشکل نخورید.

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

اگر فضای حمام خود را به‌صورت محدود و کوچک می‌دانید، کابین دوش شیشه‌ای یک انتخاب نهایی برای شما است. کابین دوش شیشه‌ای در مدل‌های بزرگ‌تری برای کسانی که دارای حمام‌های بزرگ هستند وجود دارد، بنابراین کابین دوش شیشه‌ای برای هر طراحی و اندازه حمام وجود دارد.درهر حمامی وجود دوش ضروری است و ایجاد دکوراسیون زیبا با کابین دوش ارزان‌ قیمت دل هر خواستاریم می‌لرزاند بنابراین دوش هر بدن خسته را تحریک می‌کند و هر ذهن خسته را آرام می‌کند.جهت رسیدن به قیمت کابین دوش ساده باید جنس و درجه کیفیت تمامی یراق الات بررسی شود. ضد زنگ بودن مهمترین عامل در بررسی اجزای مورد استفاده برای تعیین قیمت کابین دوش ساده می باشد.

آلاچیق شیشه ای تاشو

آلاچیق شیشه ای تاشو

آلاچیق سازه ای چوبی یا فلزی است که سرپناهی برای نشستن در فضای باز در گوشه پارک ها، باغ ها و .... مورد استفاده قرار میگیرد. ساخت آلاچیق شیشه ای از اوایل قرن هفدهم میلادی به صورت بسیار معدود در برخی از باغ قصرها ساخته می شد که ساختار آن به شکل متداول امروزی نبود و اغلب به صورت اطاقکی در وسط باغ برای استراحت نیمروزی استفاده می شد.

نرده استیل دکوراتیو

نرده استیل دکوراتیو

نرده استیل دکوراتیو محافظی است که برای حفاظت افراد از خطر پرت شدن و افتادن افراد از راه پله نصب می شود. نرده استیل دکوراتیو از لوله هایی از جنس استیل ضد زنگ می باشد که در ابعاد و اندازه های استاندارد ساخته و نصب می شوند. نرده شیشه ای استخر حفاظی است که بین فضای اصلی استخر و نمای بیرونی ساختمان ساخته می شود و باعث تفکیک نمای حیاط و فضای اصلی استخر می شود. نرده به‌عنوان وسیله‌ای کاربردی برای رفت‌وآمد در هر سنی از افراد است، نرده برای پایدار سازی و ایجاد حفاظ و تکیه گاه در پله، بالکن، تراس و... ساخته می شود.

قیمت شیشه فلوت

قیمت شیشه فلوت

شیشه فلوت شیشه ای است بدون موج و کاملا صاف است که بعد از بیرون آمدن شیشه از کوره برای صاف و مسطح شدن و ضخامت دار شدن آن، شیشه را در حوضچه مذاب قلع غوطه ور میکنند تا تبدیل به شیشه فلوت می شود. قیمت شیشه فلوت با توجه به‌ظاهر و کیفیت به محصولاتی عالی با درجه 1 و 2 و3 تقسیم‌شده است. ضخامت شیشه فلوت به 3، 4، 5، 6، 8، 10، 12، 15، 19 میلی‌متر تقسیم می‌شود.فرق شیشه فلوت و ساده ، شیشه ساده شفافیت زیادی ندارد و شکننده است و تحت تأثیر باران تغییر رنگ داده و کیفیت شکل ظاهری خود را از دست می‌دهد.

قیمت کرکره مغازه

قیمت کرکره مغازه

مهمترین مسئله ای که باعث شده تا مغازه داران خواستار نصب کرکره برقی برای مغازه خود شوند ایمنی بالایی است که کرکره برقی برای مغازه ها ایجاد میکند.کرکره برقی پارکینگ به‌عنوان درب ورودی دوم هر ساختمانی است که از آن به‌عنوان ورود ماشین یا افراد استفاده می‌شود. در کرکره برقی پارکینگ، موتور جزو اصلی برای حرکت درب است. کرکره برقی مغازه علاوه بر تأمین امنیت نمای یکدست و زیبایی دارد و استفاده از آن نیز بسیار راحت است.کرکره مغازه در رنگ‌های دلخواه شما وجود داشته و حتی جالب است که بدانید درصورتی‌که لوگو و یا طرح خاصی برای متفاوت نمودن مغازه خود از سایر مغازه‌ها دارید می‌توانید از چاپ بر روی کرکره مغازه خود استفاده نمایید.

ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین شیشه ای ساخته شده از شیشه شفاف و طرح دار می باشد.که بعضاً تمام شیشه ای و بعضاً همراه قاب می باشند که برای مصارف مختلف ویترین شیشه ای منزل برای دکور اشیا و وسیله های خانه مورد استفاده است یا در مغازه ها، شرکت ها، فروشگاها، و ... استفاده می شود. ویترین شیشه ای می تواند باعث ایجاد نمای زیبا در ساختمانها و ایجاد زیبایی در مکانهای عمومی شود که این امر موجب تنوع و دل انگیزی و گذران وقت بیشتر افراد در آن فضا و مکان می شود که به مرور زمان موجب شناخته شدن آن فروشگاه یا مغازه و ... می شود و بازدید و خرید از آن مکانها رفته رفته افزایش می یابد.

یراق آلات شیشه بالکن

یراق آلات شیشه بالکن

انواع یراق آلات شیشه بالکن عبا رتند از: 1 ریل آلومینیوم کشویی فکی 2. فک درب کشویی 3. ریل اسپایدر و یراق اسپایدر از دیگر یراق آلات شیشه بالکن می توان به متعلقات درب ریلی اشاره کرد که شامل کاور کشویی، هدایتگر درب ریلی، چرخ ریل و استوپر اشاره کرد. همچنین انواع لولاهای وارداتی و ایرانی و انواع پاسار شیشه که شامل فریم های آلومینیوم 7 سانت دو تکه، فریم 3.5 سانتیمتر دو تکه، پاسار آلومینیومی طرح m و پاسار PVC طرح m است نیز بخش دیگری از انواع یراق آلات شیشه بالکن را در بر میگیرد.

درب اتوماتیک اتاق مدیریت

درب اتوماتیک اتاق مدیریت

درب اتوماتیک برقی یکی از تحولات، در صنعت ساختمان سازی امروز است. این دربها با داشتن ظاهری مدرن و زیبا علاوه بر زیبایی بخشیدن به ورودی ساختمان ها و مراکز تجاری دارای ایمنی فوق‌العاده ای نیز هست. به همین دلیل است که امروزه از این نوع درب در مکان های عمومی و خصوصی بسیار استفاده می شود...این دربها دارای مزایای فراوانی از جمله: سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد، قابلیت نصب برای درب های تا وزن هر لنگه 150 کیلوگرم، قابلیت نصب برای درب های تا عرض 6 متر و همچنین قابلیت نصب برای درب های تا ارتفاع مفید 3 متر می باشند.

پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی

یکی از پرکاربردترین ایده های فضاسازی استفاده پارتیشن چوبی می باشد که با کمترین هزینه و دردسر می توان از آنها استفاده نمود. پارتیشن چوبی انواع متفاوتی دارد که بزگترین دسته بندی که به آن می توان اشاره نمود، نوع ثابت و متحرک آنها می باشد. پارتیشن با درب چوبی یکی از انواع مدل های پارتشین چوبی می باشد. این نوع پارتیشن از نظر ساختار با سایر پارتیشن های چوبی یکسان می باشد به غیر درب آن. در پارتیشن با درب چوبی، تمام قسمت ها به غیر از یراق آلات و درب ها، از شیشه سکوریت 10 میل ساخته شده اند. درب مورد استفاده در پارتیشن با درب چوبی می تواند از نوع پارتیشن MDF یا سایر نوع درب ها باشد که با توجه به نوع چوب انتخاب شده، قیمت پارتیشن با درب چوبی متغیر می باشد.