مقالات

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

یکی از پرکاربردترین ایده های فضاسازی استفاده پارتیشن شیشه ای می باشد که با کمترین هزینه و دردسر می توان از آنها استفاده نمود. پارتیشن های شیشه ای انواع متفاوتی دارند که بزگترین دسته بندی که به آن می توان اشاره نمود، نوع ثابت و متحرک آنها می باشد. پارتیشن شیشه ای با درب چوبی یکی از انواع مدل های پارتشین شیشه ای ثابت می باشد. این نوع پارتیشن از نظر ساختار با سایر پارتیشن های شیشه ای یکسان می باشد به غیر درب آن. در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی، تمام قسمت ها به غیر از یراق آلات و درب ها، از شیشه سکوریت 10 میل ساخته شده اند. درب مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی می تواند از نوع MDF یا سایر نوع درب ها باشد که با توجه به نوع چوب انتخاب شده، قیمت پارتیشن شیشه ای با درب چوبی متغیر می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای برای اتاق مدیریت

درب اتوماتیک شیشه ای برای اتاق مدیریت

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از تحولات، در صنعت ساختمان سازی امروز است. این دربها با داشتن ظاهری مدرن و زیبا علاوه بر زیبایی بخشیدن به ورودی ساختمان ها و مراکز تجاری دارای ایمنی فوق‌العاده ای نیز هست. به همین دلیل است که امروزه از این نوع درب در مکان های عمومی و خصوصی بسیار استفاده می شود...این دربها دارای مزایای فراوانی از جمله: سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد، قابلیت نصب برای درب های تا وزن هر لنگه 150 کیلوگرم، قابلیت نصب برای درب های تا عرض 6 متر و همچنین قابلیت نصب برای درب های تا ارتفاع مفید 3 متر می باشند.

انواع شیشه بالکن

انواع شیشه بالکن

در زندگی شهری امروز و با توجه به محدود شدن فضای زندگی به آپارتمان ها بالکن حکم حیات خلوت را در خانه‌های امروزی یا آپارتمان ها ایفا می کند. ازاین رو زیبایی نمای بالکن و همچنین ایمنی آن از اهمیت خاصی برخوردار است. شیشه بالکن(لینک 1 روی شیشه بالکن) که به آن شیشه پارتیشن نیز گفته می شود علاوه بر زیبایی دارای ایمنی زیادی به ویژه برای بازی کودکان است. این قبیل شیشه‌ها ضمن مزایای فوق مزایای دیگری نیز دارند که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم...