مقالات

نصب چشمی کرکره برقی

نصب چشمی کرکره برقی

کرکره برقی به وسیله یک موتور و انرژی الکتریکی کار می کند. موتور کوچکی در کرکره برقی تعبیه می شود که به وسیله انرژی تولیدی در آن و با استفاده از ریموت کنترل درب کرکره برقی باز و بسته می شود. منبع تغذیه موتور کرکره برقی می تواند نیروی برق شهری یا انرژی تجدید پذیر خورشیدی باشد.

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

باران در واقع یکی از لذت های ساده زندگی است. در صبح هیچ چیزی از حمام خوب در برابر حمام راحت و شیک به دست نمیآید. اما اگر فضای حمام شما محدود باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا شما باید تجربه دوش خوب و راحت را فقط به خاطر داشتن یک حمام کوچک تجربه نکنید؟

آلاچیق شیشه ای تاشو

آلاچیق شیشه ای تاشو

آلاچیق سازه ای چوبی یا فلزی است که سرپناهی برای نشستن در فضای باز در گوشه پارک ها، باغ ها و .... مورد استفاده قرار میگیرد. ساخت آلاچیق شیشه ای از اوایل قرن هفدهم میلادی به صورت بسیار معدود در برخی از باغ قصرها ساخته می شد که ساختار آن به شکل متداول امروزی نبود و اغلب به صورت اطاقکی در وسط باغ برای استراحت نیمروزی استفاده می شد.

نرده استیل راه پله

نرده استیل راه پله

نرده برای پایدار سازی و ایجاد حفاظ و تکیه گاه در پله، بالکن، تراس و... ساخته می شود. نرده پله ها برای بالا رفتن و پایین آمدن از پلکان ها و پله برقی برای جلوگیری از سقوط صدمه زننده به کار می رودنرده ها را اغلب با استفاده از اتصالاتی به دیوار متصل می کنند

شیشه فلوت یا شیشه خام

شیشه فلوت یا شیشه خام

شیشه جسمی شفاف است که نور را از خود عبود می دهد. از کربنات سدیم سنگین، سنگ آهک، و سیلیس تشکیل شده است. شیشه مایعی است که گرانروی آن بالا بوده و در این حالت تشکیل یک جامد بی شکل را می دهد. از خاصیت منحصر به فرد شیشه می تواند به ساختمان غیر منظم مولکولی آن اشاره کرد که بصورت غیر متحرک در می آید که وجود همین خاصیت باعث می شود تا بتوان از شیشه طرح ها و اشکال دلخواه خود را ایجاد کرد. شیشه فلوت شیشه ای است بدون موج و کاملا صاف است که بعد از بیرون آمدن شیشه از کوره برای صاف و مسطح شدن و ضخامت دار شدن آن، شیشه را در حوضچه مذاب قلع غوطه ور میکنند تا تبدیل به شیشه فلوت می شود.

قیمت کرکره مغازه

قیمت کرکره مغازه

کرکره برقی یکی از انواع درب های اتوماتیک می باشد که به صورت عمودی باز و بسته می شود. با نیروی برق و به صورت اتوماتیک کار می کند. در گذشته از کرکره های دستی استفاده میشد که از نظر شکل ظاهری زیبایی نداشته و مقاومت زیادی در برابر ضربه و خوردگی نداشت. همچنین به دلیل پایین بودن ایمنی در قفل به راحتی سارقان می توانستند آن را باز کرده و از داخل مغازه اجناس را به سرقت ببرند. اما امروزه و با گذشت زمان و پیشرفت در ساخت و تولید کرکره ها انواع مختلف کرکره های برقی آن به بازار عرضه شده که از نظر شکل ظاهری بسیار زیباست و میتوان رنگ آن را به راحتی با فضای اطراف هماهنگ سفارش داد

ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین شیشه ای ساخته شده از شیشه شفاف و طرح دار می باشد.که بعضاً تمام شیشه ای و بعضاً همراه قاب می باشند که برای مصارف مختلف ویترین منزل برای دکور اشیا و وسیله های خانه مورد استفاده است یا در مغازه ها، شرکت ها، فروشگاها، و ... استفاده می شود. ویترین شیشه ای می تواند باعث ایجاد نمای زیبا در ساختمانها و ایجاد زیبایی در مکانهای عمومی شود که این امر موجب تنوع و دل انگیزی و گذران وقت بیشتر افراد در آن فضا و مکان می شود که به مرور زمان موجب شناخته شدن آن فروشگاه یا مغازه و ... می شود و بازدید و خرید از آن مکانها رفته رفته افزایش می یابد.

انواع شیشه بالکن ریلی

انواع شیشه بالکن ریلی

در زندگی شهری امروز و با توجه به محدود شدن فضای زندگی به آپارتمان ها بالکن حکم حیات خلوت را در خانه‌های امروزی یا آپارتمان ها ایفا می کند. ازاین رو زیبایی نمای بالکن و همچنین ایمنی آن از اهمیت خاصی برخوردار است. شیشه بالکن(لینک 1 روی شیشه بالکن) که به آن شیشه پارتیشن نیز گفته می شود علاوه بر زیبایی دارای ایمنی زیادی به ویژه برای بازی کودکان است. این قبیل شیشه‌ها ضمن مزایای فوق مزایای دیگری نیز دارند که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم...

درب اتوماتیک شیشه ای برای اتاق مدیریت

درب اتوماتیک شیشه ای برای اتاق مدیریت

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از تحولات، در صنعت ساختمان سازی امروز است. این دربها با داشتن ظاهری مدرن و زیبا علاوه بر زیبایی بخشیدن به ورودی ساختمان ها و مراکز تجاری دارای ایمنی فوق‌العاده ای نیز هست. به همین دلیل است که امروزه از این نوع درب در مکان های عمومی و خصوصی بسیار استفاده می شود...این دربها دارای مزایای فراوانی از جمله: سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد، قابلیت نصب برای درب های تا وزن هر لنگه 150 کیلوگرم، قابلیت نصب برای درب های تا عرض 6 متر و همچنین قابلیت نصب برای درب های تا ارتفاع مفید 3 متر می باشند.

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

یکی از پرکاربردترین ایده های فضاسازی استفاده پارتیشن شیشه ای می باشد که با کمترین هزینه و دردسر می توان از آنها استفاده نمود. پارتیشن های شیشه ای انواع متفاوتی دارند که بزگترین دسته بندی که به آن می توان اشاره نمود، نوع ثابت و متحرک آنها می باشد. پارتیشن شیشه ای با درب چوبی یکی از انواع مدل های پارتشین شیشه ای ثابت می باشد. این نوع پارتیشن از نظر ساختار با سایر پارتیشن های شیشه ای یکسان می باشد به غیر درب آن. در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی، تمام قسمت ها به غیر از یراق آلات و درب ها، از شیشه سکوریت 10 میل ساخته شده اند. درب مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی می تواند از نوع MDF یا سایر نوع درب ها باشد که با توجه به نوع چوب انتخاب شده، قیمت پارتیشن شیشه ای با درب چوبی متغیر می باشد.