خدمات درب اتوماتیک

بشر در طی دوره های تاریخی مختلف همواره کوشیده است تا شرایط و امکاناتی را محیا کند که در راستای بهبود هر چه بیشتر و بهتر سطح زندگی اش باشد . پیشرفت علم و فناوری سبب گردید تا هروز شاهد ظهور پدیده هایی نو در تمامی عرصه های زندگی باشیم . اما فقط طراحی و ساخت وسیله کافی نیست . باید روش های تعمیر و عیب بابی آن وسیله هم بتوانیم ابداع کنیم تا آن وسیله کارآمد و مقرون به صرفه باشد . در غیر این صورت هنگام بروز هرگونه نقص و اشکال فنی در وسیله مجبور به تعویض آن خواهیم بود که این اصلا منطقی و عاقلانه نیست . امروزه تمام مجموعه ها و برندهای به نام و مطرح دنیا در تمامی زمینه ها تیمی را پرورش می دهند که متخصص پشتیبانی و تعمیر محصولاتشان باشد تا رضایت مشتریان را بتوانند به دست بیاورند . محصولاتی که قابل تعمیر و سرویس شدن نیستند و به اصطلاح یک بار مصرف هستند قطعا با استقبال زیادی روبرو نخواهند شد و در عرض مدت زمان کوتاهی از بازار حذف می شوند . 

تعمیر و عیب یابی درب اتوماتیک

عیب یابی درب اتوماتیک:

بسیاری از ما می دانیم که درب اتوماتیک امروزه تبدیل به یکی از اصلی ترین قسمت های سازه های ساختمانی شده است . دلایل زیادی هم برای این امر وجود دارد . امنیت بالا ، زیبایی ، راحتی ، کیفیت و ایمنی که این درب ها دارند سبب گردیده است تا امروزه بسیاری از درب های قدیمی جای خود را به این درب های اتوماتیک و مدرن بدهند . ساز و کار این درب ها با درب های قدیمی بسیار متفاوت است و با نیروی برق عمل می کنند . پس مانند تمام وسایل برقی دیگر در معرض آسیب و خرابی قرار دارند و بروز خطا و اشکال فنی در این محصولات دور از نظر و بعید نیست . 

داشتن تخصص در هر زمینه ای همیشه متمایزکننده و ارزشمند است . تعمیر و عیب یابی درب اتوماتیک هم مانند داشتن هر تخصص دیگری ارزشمند و مفید است . آن هم در شرایطی که روز به روز بر تعداد مشتریان این محصول اضافه می گردد و به دنبال آن نیاز به تعمیر و سرویس های دوره ای آن هم افزایش می یابد . درب اتوماتیک محصولی است که امروزه تقریبا بر تمامی محصولات قدیمی چیره شده و در بسیاری از ساختمان ها وجود دارد . زیبایی ، کیفیت و امنیت این محصول سبب گردید تا در عرض مدت زمان بسیار کوتاهی شاهد حضور آن در بسیاری از ساختمان ها و سازه ها باشیم .

تعمیر درب اتوماتیک:

 برندهای مختلف ایرانی و خارجی زیادی امروزه در زمینه ی درب های اتوماتیک وجود دارند که در قیمت و کیفیت قطعا با یکدیگر متفاوت هستند . پایین بودن کیفیت یکی از عواملی است که  میتواند بر روی قیمت محصولات تاثیر گذار باشد و ممکن است قیمت ارزان تر مشتریان را به خرید ترغیب کند . چیزی که در کالاهای چینی امروزه به وفور دیده می شود .

تعیمر و عیب یابی درب اتوماتیک

در هنگام خرید چنین محصولاتی باید توجه کنید که میزان خدمات پس از فروش برند مورد انتخاب شما به چه میزان است . خدمات پس از فروش طیف وسیعی از خدمات و سرویس ها را شامل می شود که تعمیر و عیب یابی دستگاه شما در هنگام آسیب و خرابی یکی از مهم ترین این خدمات می باشد . پیچیدگی این وسیله به حدی بالاست که تعمیر و سرویس آن در توان و دانش هر کسی نیست و برای تعمیر و عیب یابی آن لازم است که فرد تخصص ها و مهارت های مختلفی را پشت سر بگذارد و در زمینه های مختلفی کسب تجربه کند اعم از برق و مکانیک. در غیر این صورت اگر یک فرد غیر متخصص اقدام به تعمیر دستگاه شما کند جز اینکه صدمه و آسیب به دستگاه را بیشتر کند اتفاق دیگری نخواهد افتاد . خود شما هم به هیچ وجه نمی توانید آن را تعمیر کنید و از عهده ی آن بربیایید . شما قرار نیست که مدام برای تعمیر وسیله ی خود پول هزینه کنید . پس 1 بار و درست هزینه کنید و با انتخاب یک برند مناسب از خدمات پس از فروش آن هم بهره مند شوید . یک برند خوب همیشه در تمامی زمینه ها متخصصان با تجربه و ماهر تربیت می کند تا اگر مشکلی برای محصولاتش به وجود آمد مشتریانش سردرگم نشوند و با یک تلفن مشکلشان بر طرف گردد . 

مجموعه ی رامادر با سالها تلاش ، تحقیق و تجربه در زمینه ی طراحی و ساخت انواع درب های اتوماتیک کوشیده است تا در کنار طراحی و ساخت محصولاتش ، تیم پشتیبانی اش را هم توسعه و گسترش دهد تا در تمامی زمینه ها بتواند رضایت مشتریانش را کسب کند  . آموزش تعمیر و عیب یابی درب اتوماتیک یکی از مهارت هایی است که در حال حاضر بسیار حائز اهمیت است و به عنوان یک نیاز اساسی شناخته می شودو مجموعه ی رامادر این را به خوبی می داند. یک درب اتوماتیک با هر درجه از کیفیت باز هم ممکن است دچار نقص شود . از طرفی سرویس سالیانه و دوره ای این محصولات طبیعی و لازم است . محصولی که توسط هر مجموعه طراحی و ساخته می شود یک سری عناصر و فاکتورهای اختصاصی و منحصر به فردی دارد که وجه تمایز آن با سایرین محسوب می شود . پس متخصصی که با تک تک اجزای آن به درستی آشناست بهتر و سریع تر می تواند در هنگام بروز آسیب و صدمه آن را تعمیر کند و یا سرویس های دوره ای آن را انجام دهد . این امر علاوه بر کاهش هزینه ها و افزایش سرعت زمان تعمیر از ورود آسیب های جدی تر و بیشتر به محصول جلوگیری می کند .

 مجموعه ی رامادر در کنار محصولات با کیفیت و متمایزی که در سال های اخیر طراحی کرده و ساخته است بحث عیب یابی و تعمیر و سرویس این محصولات را هم از یاد نبرده و در کنار کارآفرینی و اشتغال ، نیروهای زبده و حرفه ای را در این زمینه تربیت کرده است . 

تعیمر و عیب یابی درب اتوماتیک

عناصر و قسمت های مختلف داخلی درب اتوماتیک با ساز و کار های مختلفی کار می کنند . بسیاری از قطعات تحت تاثیر نیروی برق هستند و با قسمت های دیگری هم در ارتباطند . ورود آب ، نوسانات برق شهری ، ضربه و بسیاری از عوامل دیگر می تواند باعث بروز مشکل در این وسیله گردد .از طرفی بعضی از قطعات داخلی این درب ها نیاز به تعویض های دوره ای و سالیانه دارند. یک متخصص با تجربه و ماهر در این زمینه باید بتواند در صورت خرابی دستگاه تشخیص دهد که عیب مربوط به کدام قسمت دستگاه است و چگونه باید تعمیرش کند . آیا نیاز به عوض کردن قطعه دارد و یا بدون عوض کردن و تعویض قطعات قابل تعمیر است . از طرفی با توجه به گسترش استفاده از این محصول می توان فرصت های شغلی خوبی در این زمینه پیش بینی کرد . افزایش فروش افزایش و توسعه ی خدمات پس از فروش را در بر خواهد داشت و طبیعی است که در این میان متخصصان تعمیر و عیب یابی این محصولات از جایگاه خوبی برخوردار خواهند بود  ،  هم از نظر شعلی و هم از نظر درآمد  .  

برای کسب اطلاعات بیشتر جهت آموزش و یا در صورت وجود هرگونه مشکل و آسیب درب های اتوماتیک خود می توانید با مجموعه ی ما تماس حاصل نمایید . کارشناسان و همکاران ما صمیمانه پاسخگوی شما خواهند بود .