پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

یکی از پرکاربردترین ایده های فضاسازی استفاده پارتیشن شیشه ای می باشد که با کمترین هزینه و دردسر می توان از آنها استفاده نمود.  پارتیشن های شیشه ای انواع متفاوتی دارند که بزگترین دسته بندی که به آن می توان اشاره نمود، نوع ثابت و متحرک آنها می باشد. 

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی:

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی یکی از انواع مدل های پارتشین شیشه ای ثابت می باشد. این نوع پارتیشن از نظر ساختار با سایر پارتیشن های شیشه ای یکسان می باشد به غیر درب آن. در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی، تمام قسمت ها به غیر از یراق آلات و درب ها، از شیشه سکوریت 10 میل ساخته شده اند. درب مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی می تواند از نوع MDF یا سایر نوع درب ها باشد که با توجه به نوع چوب انتخاب شده، قیمت پارتیشن شیشه ای با درب چوبی متغیر می باشد.

قیمت پارتیشن شیشه ای با درب چوبی:

همانطور که اشاره شد، عواملی متعددی بر قیمت پارتیشن شیشه ای با درب چوبی تاثیر گذار هستند. از مهمترین عواملی که می توان به آنها اشاره نمود، یراق آلات مورد استفاده، نوع شیشه (تک جداره و یا دو جداره، ضخامت شیشه، رنگ و ...)، ساده یا طرح دار بودن شیشه(سندبلاست و یا چاپ)، نوع و جنس درب و ... . برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای با درب چوبی، می توانید با شماره های شرکت رامادر (واحد فروش) تماس حاصل نمیاد و همچنین سایر اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

پارتیشن شیشه ای ام دی اف- پارتیشن شیشه ای MDF:

پارتیشن شیشه ای ام دی اف یکی دیگر از انواع پارتیشن شیشه ای می باشد که حاصل ترکیب شیشه، استیل و ام دی اف می باشد. پارتیشن شیشه ای MDF یکی از محبوب ترین نوع پارتیشن های شیشه ای می باشد که بر روی هر لت از شیشه ها، ام دی اف قرار گرفته است.

 

مقالات مرتبط