ضرورت نصب درب شیشه ای سکوریت

درب سکوریت شیشه ای

درب یا در در گشته به به صورت مستطیلی و از جنس چوب یا فلط آهن ساخته می شد، که ابعاد و اندازه آن بر اساس قد و قامت انسان بود و در فضای باز بین دیوار ها ساخته می شد تا راه ورودی باشد برای رفت و آمد افراد به نقاط مختلف یک مکان. نقطه مشترکی که در بین در ها از گذشته تا کنون وجود داشته این است که درها بوسیله لولا به چهارچوب محکم می شد. 
کم کم با گذشت زمان و پیشرفت در صنعت ساختمانی و دکوراسیون ساختمان ساخت انواع درب سکوریت شیشه ای رواج یافت برای معرفی کلی این نوع درب ها باید گفت که از شیشه مقاوم سکوریت و فلز که به عنوان ابزار و فریم درب مورد استفاده قرار می گیرد استفاده می شود. درب سکوریت شیشه ای را می توان بر اساس متراژ عرض و ارتفاع ورودی در ابعاد مختلفی تهیه و نصب نمود. بر خلاف درب های قدیمی که فقط توسط لولا باز و بسته می شد و به چهارچوب متصل می شد این نوع درب ها با استفاده از یراق و متصلات دیگری نصب می گردد که همین امر در نحوه باز و بسته شدن درب نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. درب سکوریت شیشه ای را می توان در انواع دستی و اتوماتیک نصب نمود. 

 

درب شیشه ای سکوریت

 

ایمنی درب شیشه ای سکوریت

اولین مسئله ای که بعد از شنیدن اسم درب شیشه ای ذهن هر شنونده ای را به خود مشغول می کند این امر است که آیا درب شیشه ای ایمنی کافی را دارد؟ آیا امکان شکستن درب وجود دارد؟ آیا می توان از این شیشه سالهای زیادی استفاده کرد؟ در جواب این سوالها باید گفت که شیشه استفاده شده برای نصب و اجرای انواع درب شیشه ای باید بسیار مقاوم باشد تا در طول استفاده دچار آسیب و از بین رفتن  آن نشود. 
بهترین گزینه برای نصب و اجرای این نوع درب ها شیشه سکوریت می باشد زیرا ایمنی درب شیشه ای سکوریت بسیار بالا می باشد. دلیل اصلی مقاومت بالای شیشه سکوریت را می توان در نحوه تولید و ساخته شدن این نوع شیشه برسی کرد که در زمان تولید به دلیل شوک بالای دمایی که به شیشه وارد می شود از مقاومت مکانیکی بسیاری برخوردار می شود که همین موضوع موجب افزایش مقاومت در برابر فشار و تغییرات دمایی می شود که در اثر تغییراتی که در فضا بوجود می آید دچار اصطحلاک و خرابی شیشه نمی گردد و با خیال آسوده می توان از درب شیشه سکوریت استفاده نمود. 
از موارد دیگری که موجب ایمنی درب شیشه ای سکوریت می شودنحوه شکستن این شیشه در زمان آسیب احتمالی می باشد که به شیشه وارد می گردد.درب شیشه ای سکوریت زمانی که دچار آسیب می شود و می شکند به صورت تیکه های بسیار ریز و صیقلی بر روی زمین فرو می ریزد که همین ریختن به یکباره و کوچک بودن قطعات شیشه شکسته شده باعث می شود تا افراد حاضر در صحنه دچار آسیب جسمی و جانی نشوند. 

 

دلایل استفاده از درب شیشه ای سکوریت

 

دلایل استفاده از درب شیشه ای سکوریت

 همانطور که در پاراگراف های قبل توضیح داده شده درب شیشه ای سکوریت دارای اینمی بسیار بالایی می باشد که استفاده از این درب را برای مکان های مختلف مناسب می نماید. در برسی هایی که توسط افراد متخصص در زمینه صنعت ساختمانی انجام شده دلایل استفاده از درب شیشه ای سکوریت فقط به یک مورد محدود نمی شود یعنی علاوه بر ایمنی موارد دیگر هستند موجب شده تا دری شیشه ای سکوریت نصب گردد. از جمله این موارد می توان به ایجاد انعطاف پذیری درب شیشه ای سکوریت می باشد یعنی می توان درب را در ابعاد و اندازه هایی که متناسب با عرض ورودی می باشد و به صورت دلخواه در تعداد لت های مختلف به اجرا در آورد.
از دلایل دیگر استفاده از درب شیشه ای سکوریت وجود تنوع در درب شیشه ای می باشد که این امکان را به افراد می دهد تا متناسب با فضا و سلیقه یکی از انواع مختلف کشویی، لولایی و ... مورد استفاده قرار داد. 
تنوع در طرح و رنگ شیشه استفاده شده در درب شیشه سکوریت نیز موجب می شود تا فضای مکانی که درب شیشه ای سکوریت در آن نصب گردیده زیبایی و تنوع بیشتری بدست آورد. 

 

موارد استفاده درب شیشه ای سکوریت

 

موارد استفاده از درب شیشه ای سکوریت 

درب شیشه سکوریت به دلیل مزیت انعطاف پذیری که در ساخت و اجرا دارد می توان از ان برای فضاهای مختلف و مکان ها ی متفاوتی مورد استفاده قرا بگیرد. از جمله این موارد استفاده از درب شیشه ای سکوریت می توان به نصب انواع درب در منازل مسکونی، ساختمان های تجاری، ساختمان های اداری، و انواع فروشگاهها می باشد. هم چنین از موارد نوین استفاده از درب شیشه ای سکوریت برای دود بند می باشد که دلیل این استفاده نیز به دلیل ایمنی و امنیتی می باشد که این درب ها در مکان ایجاد می نمایند. 

نصب درب شیشه ای سکوریت

بعد از انتخاب درب شیشه ای سکوریت مناسب با ابعاد ویژه محل مورد نظر بعد از طی مراحل تولید حال نوبت به مرحله نصب می رسد که یکی از مهم ترین مراحل اجرای کار می باشد زیر کارکرد درست و بدون نقص درب علاوه بر کیفیت محصولات به صورت کاملا مستقیمی با نحوه نصب درب شیشه ای سکوریت بستگی دارد. در زمان نصب درب شیشهای سکوریت باید دقت شود که حمل شیشه بااحتیاط انجام شودتا در زمان حمل و نصب، شیشه درب  درچار شکست و. آسیب دیدگی نگردد. 
نصب درب شیشه ای سکوریت باید توسط افراد کاردان و متبحر که به محل قرار گیری و نحوه نصب درب و متعلقات مورد نیاز درب کاملا آشنایی دارند انجام شود تا کارکرد و عملکرد درب در مدت زمان طولانی به دلیل نصب درست، تضمین گردد. 
رامادر با در اختیا رداشتن تکنسین های مجرب نصب تا کنون بیش از 25000 پروژه در زمینهای مختلف از قبیل درب شیشه ای سکوریت را اجرانموده اند که به دلیل تخصص در این زمینه تمامی کارفرمایان بعد از اتمام پروژه رضایت کامل خود را اعلام نموده اند. به طوری که بعد از چندین سال بعد از نصب درب شیشه ای سکوریت همچنان بدون اختلالی دارای عملکرد درست و بدون نقص می باشد. 

 

قیمت درب شیشه ای سکوریت

 

قیمت درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت به دلیل موارد استفاده زیاد و دلیل منطقی که برای استفاده دارد بسیار کاربردی و پرطرفدار می باشد و اغلب سازندگان و مالکا به دنبال نصب و اجرای آن می باشند مهم ترین مسئله ای که در نصب درب شیشه ای سکوریت ذهن افراد را به خود مشغول می نماید قیمت درب شیشه ای سکوریت می باشد. 
قیمت درب شیشه ای سکوریت بر اسا سمتراژ شیشه مورد استفاده و همچنین فریم و انواع اتصالاتی که در زمان نصب و اجرای آن استفاده می گردد  تاثیر بسیاری دارد. می توانید برای برسی و اطلاع از قیمت درب شیشه ای مورد نیاز محل پروژه خود با بخش فروش رامادر تماس بگیرید تا بعد از انجام مشاوره برای تعیین نمودن متراژ پروژه و انتخاب نوع درب قیمت کامل پروژه شما را برآورد نمایند. 

 

مقالات مرتبط