کرکره برقی پلی کربنات شفاف

دسته بندی ها: چه عواملی در "قیمت کرکره برقی" تاثیرگذار هستند؟ | اجرای انواع "کرکره اتوماتیک"و"کرکره پارکینگ" ، مقالات


کرکره برقی به دلیل سهولت در استفاده و راحتی باز و بسته شدن آن مدت زمانی است که مورد استفاده می باشد. اما به دلیل استفاده زیاد از یک محصول موجب نمی شود که پیشرفت و ایجاد تنوع و برتر شدن محصول در یک نقطه ثابت بماند از این رو برای بهتر شدن کرکره برقی همواره تغییراتی در کل سیستم آن چه موتور و چه تیغه های آن بوجود آورده اند تا زیبایی و کیفیت را همراه با یکدیگر داشته باشد. یکی از انواع مدل کرکره برقی که جذابیت زیادی از نظر ظاهر و کیفیت عملکردی دارد کرکره برقی پلی کربنات شفاف می باشد. 
به دلیل مزایایی که این نوع کرکره دارد به عنوان یک تیغه پرکاربرد برای نصب در انواع کرکره برقی پنجره، فروشگاه، پارکینگ و ... می باشد.  کرکره پلی کربنات به دلیل شفافیتی که دارد به عنوان کرکره شیشه ای نیز نامیده می شود اما نباید دچار اشتباه شد زیرا این نوع تیغه کرکره از جنس شیشه نمی باشد و از مواد مستحکم و مقاوم نانو پلیمر ساخته می شود. 

 

تیغه پلی کربنات شفاف

کرکره شفاف


کرکره شفاف به دلیل نوع تیغه و شفافیتی که دارد برای مکان هایی نظیر فروشگاهها و بانک ها، صرافی ها به عبارتی برای فضاهایی که نیاز دارند در طول شبانه روز، بخصوص در شب داخل آنها قابل مشاهده باشد مورد استفاده قرار می گیرد. شفافیت و مقاومت بسیار بالایی که تیغه کرکره شفاف دارد موجب شده تا به عنوان کرکره ضد سرقت نیز شناخته شود. ایمن بودن کرکره شفاف را می توان با اخذ تاییدیه ای که از پلیس پیشگری نیروی انتظامی دریافت نموده اثبات کرد. 
دلیل استحکام و مقاومت بالایی که به کرکره شفاف نسبت می دهند به خاطر 

  • مقاومت بالای مکانیکی کرکره شفاف
  • ضد شعله ور بودن تیغه ها
  • خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش 
  • استحکام بالای به دلیل استفاده از لوله استیل یا آلومینیوم در بین تیغه ها 

 

تیغه کرکره پلی کربنات

 

تیغه کرکره برقی پلی کربنات شفاف

تیغه ها به عنوان رول شاتر کرکره نقش عمده و اصلی را در راه اندازه انواع کرکره ها دارند به همین دلیل انتخاب و استفاده از یک تیغه مناسب یک نیاز ضروری برای انواع کرکره برای نصب در محل های متفاوت می باشد . یکی از تیغه های باکیفیت و پرطرفدار را می توان با نام تیغه پلی کربنات شفاف معرفی نمود. این تیغه های از جنس پلیمر های پلی کربن که مقاومت بسیار بالایی که دارد و در رنگ های مختلفی ساخته می شود. نوع بدو.ن رنگ تیغه پلی کربنات شفاف، نسبت به سایر رنگ ها دارای شفافیت بسیار بالایی می باشد. نوع رنگ آن بر اساس انتخاب و سلیقه کارفرما قابل تولید می باشد حتی می توان با انجام فرایند سندبلاست این تیغهای را به صورت مات نیز تولید کرد. 

تیغه پلی کربنات شفاف علاوه بر زیبایی که به دلیل ظاهر شکیل به مکان می دهند ایمنی و امینت آن مکان را به دلیل استحکام و مقاومت بالای تیغه بوجود می آورند. شفاف بود تیغه پلی کربنات عاملی است برای ایجاد زیبایی و مقاومت و همچنین این امکان قابل رویت بودن فضا برای فروشگاهها و مراکز تجاری یک فرصت می بادش تا حتی در صورت تعطیل بودن اجناس دیده شده و امکان بازگشت مشتری برای خرید به مکان وجود داشته باشد. 

 

انواع تیغه پلی کربنات

 

انواع  تیغه کرکره برقی پلی کربنات 


تیغه پلی کربنات شفاف دو مدل متفاوت دارد که هرکدام از انواع تیغه پلی کربنات دارای ویژگی و مختص ابعاد خاص می باشد. تیغه پلی کربنات شفاف به صورت پانل های آجری در کنار یک دیگر قرار می گیرند، برای اینکه استحکام و مقاومت این پانل های تیغه حفظ گردد باید توسط قطاتی به یکدیگر متصل گرند. قطعاتی که موجب اتصال پانل ها می شود انواع مدل های تیغه کرکره پلی کربنات را معین می کند . به طور کلی دو نوع تیغه پلی کربنات شفاف داریم که در ادامه به برسی و توضیح هر دو نوع آن می پردازیم:

  • تیغه پلی کربنات شفاف زواری
  • تیغه پلی کربنات شفاف لوله ای 

تیغه پلی کربنات شفاف زواری غضروف آلومینیوم


یکی از انواع تیغه پلی کربنات شفاف شیشفه های زواری یا غضروف دار می باشد. که در این نوع تیغه ها برای اتصال پانل های شفاف بین دو پانل رول آلومنیوم با ضخامت 6 میلی متری در بین پانل ها و دو طرف قرار می گیرد. برای اینکه تیغه ها امکان جابه جایی و تعمیر و نصب را داشته باشند با زاویه 45 درجه اجرا می شوند. جنس غضروف که در بین پانل پلی کربنات مورد استفاده است از آلومنیوم آکسترود شده است که دارای مقاومتو کییفیت بسیار بالایی باید باشد . زیراوجود این زوارها موجب اتصال تیغه پلی کربنات و در نتیجه موجب افزایش استحکام و مقاومت کرکره می گردد. برای زیبایی بیشتر می توان از انواع رنگ زوار غضروفی متناسب با رنگ تیغه ها استفاده کرد. کرکره برقی پلی کربنات شفاف با تیغه شفاف زواری همانند سایر کرکره های برقی بصورت اتوماتیک باز و بسته شده و امکان تنظیم دستی حد بالا و پایین باز و بسته شدن تیغه ها وجود دارد. 

تیغه پلی کربنات شفاف لوله ای 


تیغه پلی کربنات شفاف لوله ای نیز همانند تیغه پلی کربنات غضروف دار می باشد بدین صورت که برای اتصال پانل های تیغه پلی کربنات و ایجاد یک تیغه یک دست و کامل بین آنها از لوله هایی استفاده می شودکه جنس این لوله ها می توان از استیل و یا آلومینیوم باشد. تیغه پلی کربنات شفاف لوله ای برای مکان هایی با عرض باشو بزرگ مناسب می باشد. ویژگی که این نوع تیغه ها دارند امکان ترکیب تیغه پلی کربنات شفاف  با سایر تیغه های کرکره برقی می باشد، همچنین می توان انواع قفل الکترومکانیکی و الکتریکی بر روی آن نصب نمود  که انتخاب این موارد بنا به سلیقه و نیاز کارفرما می باشد. استفاده از استیل در بین پانل های شفاف موجب می شود تا مقاومت و استحکام کرکره پلی کربنات شفاف چندین برابر بیشتر از سایر کرکره های برقی می باشد. 

 

ضخامت تیغه پلی کربنات

 

ضخامت تیغه کرکره برقی پلی کربنات شفاف


در بازار می توان تیغه های پلی کربنات شفاف را با ضخامت های متفاومتی خریداری نمود . ضخامت تیغه کرکره برقی پلی کربنات از 2تا 5 میلی متر می باشد. هر چه ضخامت تیغه ها بالا باشد وزن تیغه ها در متر مربع افزایش پیدا می کند، به طور مثال وزن تیغه با ضخامت 5 میلی متر در واحد یک متر مربع برابر با 12 کیلوگرم می باشد. با برسی هایی که بر روی کرکره برقی پلی کربنات انجام شده مقاومت کرکره برقی با تیغه پلی کربنات 2 برابر بیشتر از مقاومت کرکره برقی آلومنیومی می باشد. در تیغه هایی که با ضخامت 3 میلی متری تولید می شوند لبه تیغه ها با ضخامت 5 میلی متر می باشد.  

قیمت کرکره برقی پلی کربنات شفاف 


کرکره برقی پلی کربنات شفاف طبق برسی هایی که شده به عنوان یک کرکره بسیار مقاوم و زیبا شناخته می شود. یعنی در آن واحد تمام نیاز های کارفرما به راحتی فقط با نصب کرکره برقی پلی کربنات شفاف برآورده می شود. فقط نماید فراموش کرد که این ویژگی زمانی محقق میگردد که تمامی قطعات و لوازم از نوع درجه یک و با کیفیت بسیار بالا باشد تا در نهایت کرکره برقی شفاف بتواند به درستی کار نماید. کیفیت بالای قطعات، ضخامت بالای قطعات، ضخامت تیغه شفاف، نوع تیغه و رنگ مورد استفاده برای تیغه در تعیین نهایی قیمت کرکره برقی پلی کربنات شفاف تاثیر بسیاری دارد. رامادر یکی از مجریان انواع کرکره برقی می باشد که در نصب و اجرای انواع کرکره برقی پلی کربنات از بهترین ها می باشد که دلیل آن استفاده از محصولات مرغوب و درجه یک می باشد که توسط تکنسین های مجرب نصب و اجرا می گردد. می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت کرکره برقی پلی کربنات شفاف با کارشناسان فروش رامادر در تماس باشید. 

 

کرکره برقی پلی کربنات | کرکره برقی شفاف

کرکره برقی پلی کربنات، یکی دیگر از انواع کرکره برقی است که در واقع طرح شیشه می باشد و این نوع کرکره مانند سایر تیغه ها استحکام بسیار بالا دارد و یکی از بهترین و ضد سرقت ترین حفاظ ها به شمار می آید.
1. نوع اتصال در کرکره برقی پلی کربنات: به دو صورت 1. داخل لوله استیل 2. داخل زوار آلومینیوم

اتصال در کرکره برقی پلی کربنات در دو حالت انجام می شود:

  • در نوع لوله خور بهترین و گران قیمت ترین و پرکاربردترین حالت استفاده از لوله استیل پولیش خورده است. ولی گاهی برای این که کار ارزان تر تمام شود از لوله های آلومینیوم و آهنی نیز استفاده می شود که چندان توصیه نمی شوند.
  • در نوع زواری بجای لوله ، از یک زوار آلومینیوم جهت اتصال قطعات پلی کربنات استفاده می شود. قیمت نوع زورای به مراتب پایین تر قیمت نوع لوله خور است.

2. ضخامت تیغه کرکره برقی پلی کربنات بر متر مربع است.
3. رنگ تیغه های کرکره پلی کربنات شفاف: معمولاً در رنگ های شیشه ای، برنز، عسلی و دودی انجام می شود.

اگر فضای مورد نظر شما برای نصب کرکره نیاز به امنیت و ایمنی بیشتری دارد مانند بانکها، طلافروشیها، صرافیها و...که هنگام شب باید داخل آنها رویت شود رامادر به شما پیشنهاد می کند از کرکره برقی پلی کربنات یا شفاف استفاده کنید. زیرا بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت را دارا هستند، و همچنین شفاف بودن آنها باعث عبور نور و محافظت از اشعه UV می باشد. تیغه‌های کرکره برقی پلی کربنات یا شفاف رامادر از مواد پلی کربنات و از مقاومترین پلیمرها ساخته شده‌اند و مقاومت مکانیکی بسیار زیادی را دارا هستند. در میان فواصل تیغه ها از لوله‌های استیل یا آلومینیوم جهت استحکام و امنیت بیشتر استفاده شده است.

 

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟