قیمت پله گرد استیل

دسته بندی ها: اجرا و نصب انواع نرده استیل | جدیدترین قیمت نرده استیل 1401 ، مقالات

در دنیای مدرن امروز محصولات استیل جایگاه ویژه ای در صنعت معماری دارند . استیل شکل تکامل یافته ای از عناصر فلزی است که تمامی خواص مثبت فلزات را داراست و با داشتن ویژگی های منحصر به فردی مانند مقاومت در برابر رطوبت و زنگ زدگی ، سبک بودن و استحکام بسیار بالا کاربردهای گسترده ای در صنایع مختلف پیدا کرده است.

امروزه معماری های ترکیبی با محصولات استیل بسیار متداول و رایج است و معماران برای خلق فضاهای هیجان انگیز و منحصر به فرد استیل را به عنوان یک متریال پایه و اساسی در نظر می گیرند .

جهت بررسی قیمت پله گرد استیل لطفا مقاله را تا به انتها مطالعه بفرمایید.

 

پله گرد استیل


پله گرد استیل-\GI 'VN HSJDG

پله گرد استیل از آن دسته محصولات پرطرفداری است که بسیاری از تولیدکنندگان خارجی و ایرانی انواع مختلفی از آن را طراحی و تولید کرده اند .

یکی از مجموعه های ایرانی موفقی که در این زمینه فعالیت می کند گروه رامادر است که با سالها دانش و تجربه در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای انواع محصولات استیل یکی از صاحب سبک ترین برند های ایرانی در این زمینه است. کیفیت بالای محصولات رامادر در کنار امنیت و زیبایی آنها پاسخ شایسته ای است به انتخاب شما که ما را برگزیده اید. 

 

پله گرد استیل

 

پله گرد استیل یکی از محصولاتی است که با بالاترین میزان تنوع ، بیشترین تطابق را می تواند با اجزای محیط اطراف خود داشته باشد و یک فضای چشم نواز و بی نظیر را رقم بزند. 

در دنیای امروز معماران و طراحان برای طراحی دکوراسیون های داخلی و خلق نماهای خارجی  از انواع مختلف پله گرد استیل و محصولات استیل استفاده می کنند ولی سوالی که در این میان شاید برای عده ی زیادی ایجاد شود بحث هزینه و قیمت پله استیل است.

 

مراحل نصب پله گرد استیل


نصب پله گرد استیل-KWF \GI 'VN HSJDG

قیمت پله گرد استیل از آنجایی که یک محصول کاملا سفارشی است در ابتدای امر مشخص نمی شود و نمی توان هزینه ی دقیق آن را اعلام کرد . نصب و راه اندازی پله استیل 4 مرحله ی اساسی و مهم دارد و پس از گذراندن این4  مرحله می توان درباره ی قیمت نهایی و تمام شده ی آن اعلام نظر کرد. پله گرد استیل به صورت آماده و از قبل ساخته شده در بازار وجود ندارد و برای هر محیطی به صورت جداگانه و سفارشی ساخته می شود. 
اولین مرحله ارزیابی محل نصب پله گرد استیل است . در این مرحله  کارشناسان مجرب و باتجربه ی گروه رامادر محل مورد نظری که برای نصب پله استیل انتخاب کرده اید با حضور در محل و با دقت بسیار بالا مورد ارزیابی قرار می دهند و با بررسی تمامی زوایای محیط  بهترین طرح پله گرد استیل را برای شما انتخاب می کنند .

 

پله گرد استیل


در دومین مرحله پس از بازدید دقیق از محیط نوبت به شبیه سازی 3 بعدی از محیط و پله گرد استیل می رسد. در این مرحله طراحان حرفه ای ما به وسیله ی نرم افزارهای پیشرفته ی کامپیوتری طرحی کامل را از پله استیلی که قرار است ساخته شود آماده می کنند و قبل از شروع ساخت در اختیار مشتری قرار می دهند تا مشتری بداند که دقیقا قرار است چه چیزی برای او ساخته و اجرا شود.

بدین ترتیب طرح قبل از ساخت به تایید نهایی مشتری می رسد و دقیقا همان چیزی ساخته می شود که مد نظر اوست و اگر نیازی به تکمیل و تغییر طرح وجود دارد قبل از شروع ساخت می تواند اعمال شود .

 

پله گرد استیل


سومین مرحله ، تولید و ساخت پله ی گرد استیل در کارخانه مطابق طرح و اندازه ی مورد نظر شماست . نکته ی مهم اینکه استیل انواع مختلفی دارد که از نظر ضخامت و کیفیت با یکدیگر متفاوت اند که در میزان قیمت آن تاثیر گذار می باشد. مشتری یا معمار قبل از آغاز مرحله ی ساخت می تواند انتخاب کند که جنس استیل به کار رفته در سفارش او از چه نوعی باشد .  
چهارمین مرحله که مرحله نهایی کار به شمار می آید مرحله ی نصب و راه اندازی محصول است که با اجرای آن در محل توسط تیم تکنسین های حرفه ای و ماهر رامادر پله گرد استیل شما آماده ی بهره برداری و استفاده است .

 

قیمت پله گرد استیل


قیمت نهایی پله گرد استیل-قیمت پله گرد استیل-RDLJ \GI 'VN HSJDG-RDLJ KIHDD \GI 'VN HSJDG

همان طور که مشاهده کردید برآورد کردن قیمت نهایی پله گرد استیل در آغاز کار امکان پذیر نیست ولی کارشناسان ما در ابتدای مشاوره می توانند یک قیمت کلی و تقریبی را برای شما اعلام کنند . زمان و انرژی زیادی برای طراحی و ساخت پله استیل نیاز است ولی شما به چشم هزینه به آن نگاه نکنید .

مزایای این محصول به قدری بالاست که می تواند هر چیزی را توجیه کند و آن را برای شما به یک سرمایه گذاری مطمئن تبدیل نماید .

 

پله گرد استیل


قیمت پله گرد استیل در مقایسه با سایر متریال ها بالا نیست . شاید شرایط اقتصادی کنونی و نابه سامانی اوضاع ارز بر قیمت برخی از محصولات تاثیراتی گذاشته باشد ولی مجموعه ی رامادر تلاش کرده است تا مناسب ترین و با ثبات ترین قیمت را برای محصولاتش در نظر بگیرد و از این طریق رضایت مشتریان خود را بتواند کسب کند .
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت ها می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ی ما در تماس باشید تا شما را بهتر در این زمینه راهنمایی کنند .  

 

پله گرد استیل

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟