قیمت جک پارکینگ-قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

دسته بندی ها: محصولات

امروزه با گسترش دنیای تکنولوژی و ایجاد فناوری های پیشرفته روش های مختلفی جهت سهولت در تردد ما انسان ها و صرفه جویی در انرژی و نیروی انسانی بوجود امده است که یکی از این روش ها استفاده از درب های برقی می باشد.

درب پارکینگی برقی در مقایسه با درب‌های دستی سبب ایجاد ترافیک کمتر در کوچه و خیابان می‌شود و نیاز به پیاده شدن از خودرو و باز کردن درب پارکینگ نیست.

قیمت جک پارکینگ

حتما بخوانید: کرکره برقی پلی کربنات

 

درب برقی پارکینگ در انواع مختلفی چون کرکره برقی پارکینگ، درب کشویی پارکینگ و جک درب پارکینگ طراحی و اجراشده است. در این مقاله به توضیح برخی از ویژگی‌های جک درب پارکینگی پرداخته می‌شود.

قیمت جک پارکینگ با توجه به نوع جک مورداستفاده متفاوت است، همچنین با توجه به نوع درب که تک لنگه باشد یا دو لنگه قیمت جک درب پارکینگ می‌تواند متغیر باشد.

جهت اطلاع دقیق از قیمت‌ها با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت رامادر تماس بگیرید.

 

قیمت جک پارکینگ

 

جک پارکینگ- جک درب پارکینگ

جک پارکینگ توسط برق‌کار می‌کند و در زمان قطع برق درب را به‌صورت دستی می‌توان باز و بسته کرد. جک درب پارکینگ قابلیت کنترل از راه دور را دارد و می‌توان قبل از رسیدن به پارکینگ درب را با ریموت باز و از این طریق در زمان صرفه‌جویی نمود. همچنین ساختار جک درب پارکینگ به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که بیشترین ایمنی را داشته باشد؛ منظور این است که درب‌های برقی پارکینگی در هنگام باز و بسته شدن در صورت احساس برخورد با مانع از حرکت ایستاده و خطری ایجاد نمی‌کنند این عمل توسط حس‌گرهای  برخورد با موانع لمس و کنترل می‌شود.

 

جک پارکینگ

 

لوازم جانبی جک پارکینگ به‌صورت زیر است:

1. بازوهایی که بر روی درب نصب‌شده و عمل باز و بسته شدن درب توسط آن‌ها انجام می‌شود.

2. سیستم مرکز کنترل که تنظیمات اولیه سرعت بازشو، زاویه باز شدن درب و ... در ابن بخش صورت می‌گیرد.

3. ریموت کنترل یا همان کنترل از راه دور که توسط رسیور کار می‌کند.

4. چراغی که جهت هشدار هنگام باز و بسته شدن درب روشن و خاموش می‌شود.

5. چشمی که بتواند موانع را تشخیص داده و هنگام احساس خطر درب به‌طور خودکار از حرکت می‌ایستد.

6. رسیور که تنظیم ریموت کنترل را از طریق کد دهی انجام می‌دهد.

 

جک درب پارکینگ

حتما بخوانید: خدمات درب اتوماتیک

 

جک درب پارکینگ ارزان

انتخاب جک پارکینگ مهم‌ترین عامل برای کار شماست. جک پارکینگ اگر به‌درستی انتخاب نشود هزینه‌های هنگفتی را باید برای تعویض و تعمیر آن پرداخت کنید. پس جهت انتخاب جک پارکینگ ارزان عوامل زیر باید بررسی شوند:

• عرض کل دهنه

• امکان استفاده از درب تک لنگه و دو لنگه با توجه به فضای موجود

• حجم تردد روزانه و مقدار استفاده از درب برقی

• وزن درب برقی

 

جک پارکینگی

 

این عوامل مهم‌ترین عامل انتخاب جک پارکینگی ارزان با توجه به نیاز مشتریان است. جهت بهره‌گیری از انتخاب نوع جک می‌توانید با کارشناسان رامادر در بخش فروش ما تماس گرفته و انتخابی خوب و به‌صرفه را داشته باشید.

 

جک پارکینگ

 

درب برقی پارکینگ

درب برقی پارکینگ در عرض‌های مختلف قابلیت استفاده را داشته و با توجه به مکان‌های مختلف می‌توان از نمونه تک درب و دو درب آن استفاده نمود. درب‌های برقی به‌صورت 90 درجه قابلیت باز شدن رادارند و درب کاملاً باز می‌شود.

 

درب برقی پارکینگ

 

• در فضاهایی که شیب زمین به یک سمت بوده و باز و بسته شدن درب به‌سختی صورت می‌گیرد، درب برقی پارکینگ را به‌صورت تک لنگه بکار می‌برند. درب برقی تک لنگه برای عرض‌های کم هم پاسخ‌گو است. 

• یکی دیگر از کاربردهای درب برقی پارکینگ تک لنگه در مکان‌هایی است که اماکن باز شدن درب به سمتی نیست و مانعی برای باز شدن کامل در وجود دارد.

• درب برقی پارکینگ درصورتی‌که به‌صورت دو لنگه مورداستفاده قرار گیرد باید از جک‌های بازویی و زیرسطحی برای این درب استفاده کرد.

• درب برقی پارکینگی دو لنگه معمولاً برای حیاط‌های ویلایی که کمبود جاندارند و اماکنی مثل بیمارستان‌ها کارخانه‌ها و ... که دارای عرض زیادی بوده و مانعی برای باز شدن دو درب وجود ندارد استفاده می‌شوند.

 

درب پارکینگ برقی

 

بهترین جک پارکینگی

بهترین جک پارکینگی باید متناسب با نوع پروژه انتخاب شود. در زیر به بررسی عواملی جهت انتخاب بهترین جک می‌پردازیم:

جک‌ها برقی به دودسته: 1. جک‌های الکترومکانیکی و 2. جک‌های هیدرولیکی تقسیم می‌شوند.

• مهم‌ترین تفاوت این جک‌ها این است که جک‌های الکترومکانیکی برای عرض‌های کم و منازل مسکونی کم تردد استفاده می‌شود، اما جک‌های هیدرولیکی برای عرض‌های بالا، اماکن پرترددی که درب‌ها بسیار باز و بسته می‌شوند استفاده می‌شود.

• وزن در جک‌های الکترومکانیکی اهمیت بالایی دارد و فقط درب‌های سبک را پاسخ می‌دهد، اما جک‌های هیدرولیکی اکثراً دو درب بوده و برای وزن‌های بالا هم قابل‌استفاده است. در درب‌های با وزن بالای 500 کیلوگرم باید از جک‌های هیدرولیکی استفاده شود.

• در جک‌های الکترومکانیکی جهت امنیت بیشتر و قفل کامل دو درب به هم از قفل‌برقی استفاده می‌شود.

 

جک در پارکینگ

 

بهترین جک پارکینگی با توجه به نیاز شما و طبق ویژگی‌های بالا انتخاب می‌شود همچنین لازم است چند ویژگی کلی برای انتخاب جک پارکینگ خوب بررسی شوند:

1. زاویه بازشوی جک پارکینگی مناسب 100 تا 120 درجه هست.

2. دارای کنترل سرعت می‌باشد به‌طوری که درب‌ها هنگام بسته شدن با سرعت کمتری بسته می‌شوند.

3. دارای ولتاژ مصرفی مناسب باشد.

4. قفل‌برقی مورداستفاده در درب‌های دو لنگه دارای خروجی باشد.

5. جنس چرخ‌دنده‌های جک فولادی باشد.

6. دارای میکرو سوئیچ باشد، در هنگام برخورد درب با عوامل خارجی مثل ماشین در صورت عمل نکردن حس‌گرها وزن را تشخیص داده و درب مجدد باز شود.

 

درب اتوماتیک پارکینگ

حتما بخوانید:برندهای درب اتوماتیک

 

نصب درب اتوماتیک پارکینگ-نصاب جک پارکینگ

روش نصب درب اتوماتیک پارکینگ شباهت زیادی به نصب انواع دیگر درب‌های اتوماتیک دارد، بنابراین باید با دقت و توسط تکنسین‌های حرفه‌ای به‌درستی انجام شود تا عمر مفید استفاده از درب افزایش یابد.

• یکی از عوامل مهم در نصب درب اتوماتیک پارکینگ نحوه تنظیم درب است به‌گونه‌ای درب کاملاً تراز باشد.

• عامل تأثیرگذار دوم نصب بازویی درب اتوماتیک است که نصب صحیح آن اهمیت ویژه‌ای دارد.

• نحوه جوشکاری و اتصالات درب و تنظیم زوایا عاملی دیگر در نصب درب اتوماتیک است.

• استفاده از متریال و سیم‌های قوی و محصولات باکیفیت و مناسب استفاده شما، می‌تواند تأثیر چشم‌گیری داشته باشد.

 

درب برقی پارکینگ

 

جهت سفارش درب برقی پارکینگ ابتدا با بخش فروش رامادر تماس گرفته و از مشاوره رایگان جهت انتخاب نوع درب و جک بهره‌مند شوید. پس از انتخاب محصول کارشناسان اندازه‌گیری در محل پروژه حاضر و تمامی ابعاد به‌طور دقیق بررسی و ثبت می‌شود. بعد از تأیید سفارش از سوی شما نصاب جک پارکینگ به محل پروژه اعزام می‌شود و کار به‌درستی اجرا می‌شود.

نصاب جک پارکینگ شرکت رامادر با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان به بهترین نحو پروژه شمارا به انجام می‌رسانند.

 

در اتوماتیک پارکینگ

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟