جک پارکینگ

دسته بندی ها: محصولات

جک پارکینگ

 

در این صفحه از جک درب پارکینگ با موارد زیر آشنا می شوید:

 

امروزه با گسترش دنیای تکنولوژی و ایجاد فناوری های پیشرفته روش های مختلفی جهت سهولت در تردد ما انسان ها و صرفه جویی در انرژی و نیروی انسانی به وجود امده است که یکی از این روش ها استفاده از درب های برقی می باشد.

جک پارکینگ، وسیله ای است که بر روی درب لولایی پارکینگ یک ساختمان نصب می گردد و توسط برق‌ با ریموت (می‌توان قبل از رسیدن به پارکینگ درب را با ریموت باز نمود و در زمان صرفه‌جویی کرد.) کنترل می شود. همین طور امکان بازو بسته کردن درب به صورت دستی در زمان قطعی برق وجود دارد. ساختار جک درب پارکینگ به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که بیشترین ایمنی را داشته باشد؛ منظور این است که درب‌های برقی پارکینگ در هنگام باز و بسته شدن در صورت احساس برخورد با مانع از حرکت ایستاده و خطری ایجاد نمی‌کنند این عمل توسط حس‌گرهای برخورد با موانع لمس و کنترل می‌شود.

 • جک بازویی:روی درب پارکینگ، درب حیات، درب ویلا و... نصب می شوند. از این رو ساکنان آن ساختمان در زمان ورود و خروج به وسیله نقلیه نیازی به پیاده شدن از خودرو نداشته و توسط ریموت یا همان (کنترل از راه دور) درب پارکینگ را باز می‌نمایند، بنابراین مکانیزم درب پارکینگ ها و حیات منازل و ویلاها مزایای زیر را به دنبال خواهند داشت.

جک پارکینگ

جک درب پارکینگ | جک درب پارکینگ ارزان

جک درب پارکینگدر واقع ابزاری است که توسط دو پروفیل از بازو بر روی درب نصب می شود. و با وجود ابزار و یا یراق چشمی برای درب ایمنی ساختمان را بالا می برد زیرا در صورت وجود مانع از برخورد درب با آن جلوگیری می کند. و همین طور با وجود ریموت کنترل در جهت باز و بست درب استفاده می گردد.
انتخاب جک پارکینگ مناسب مهم‌ترین عامل برای پارکینگ شماست. اگر جک پارکینگ به‌درستی انتخاب نشود هزینه‌های هنگفتی را باید برای تعویض و تعمیر آن پرداخت کنید.

پس جهت انتخاب جک پارکینگ ارزان عوامل زیر باید بررسی شوند:

 • عرض کل دهنه درب
 • امکان استفاده از درب تک لنگه و دو لنگه با توجه به فضای موجود
 • تعداد تردد روزانه و مقدار استفاده از درب برقی پارکینگ
 • وزن درب پارکینگ

این عوامل مهم‌ترین عامل انتخاب جک پارکینگی ارزان با توجه به نیاز مشتریان است. جهت بهره‌گیری از انتخاب نوع جک می‌توانید با کارشناسان رامادر در بخش فروش ما تماس گرفته و انتخابی خوب و به‌صرفه را داشته باشید.

جک پارکینگ

جک برقی پارکینگ

يکي از متخصصين های جک پارکینگی در زمينه درب های اتوماتيک شرکت رامادُر می باشد. زیرا جک اتوماتیک پارکینگ در انواع گوناگون دارای تنوع زیادی است و بر روی انواع درب مکان های مسکونی، تجاری و سازمانی قابل نصب می باشد. جک پارکینگ، در درب اتوماتیک پارکینگ نصب می شود که تحمل درب های دو لنگه، لولایی پارکینگی را دارد و با پوشش مقاوم و با دوام، مناسب برای کار مداوم است.
نوعی از جک پارکینگ هیدرولیکی هست که غالباً برای درب هایی با تردد بالای 30 مرتبه در ساعت استفاده می گردند. برخی از مشخصات فنی جک پارکینگ در درب اتوماتیک پارکینگ دارای قابلیت آزاد شدن در مواقع اضطراری است.

جک پارکینگ
جک برقی پارکینگ دارای 2 مدل پر کاربرد می باشد. از انواع مدل های جک برقی برای پارکینگ می توان به:

 1. جک های مکانیکی:این مدل از جک ها ترکیبی از برق و مکانیک کار می کند. این مدل از جک برقی پارکینگی در هنگام قطع برق هم کار می کند به صورت دستی درب را می توان باز و بسته نمود. و همین طور برای جک های مکانیکی می توان گفت که با ولتاژ 240 ولت کار می کند.
 2. جک های هیدرولیکی: در این مدل از جک برقی پارکینگ رفت و آمد ها بالاست و درب هایی با وزن سنگین استفاده می شود. در این مدل از جک ها می توان در صورت مشکل برق، از روغن به صورت دستی در دمای پایین استفاده نمود.

جک پارکینگ

قیمت جک پارکینگ

 • قیمت جک پارکینگ با توجه به نوع جک مورد استفاده متفاوت است، همچنین با توجه به نوع درب که تک لنگه باشد یا دو لنگه قیمت جک پارکینگ می‌تواند متغیر باشد.
 • جهت اطلاع دقیق از قیمت‌ها با کارشناسان ما در بخش فروش شرکت رامادر تماس بگیرید.

جک پارکینگ

نصب جک اتوماتیک

نصب جک اتوماتیک پارکینگ شباهت زیادی به نصب انواع دیگر درب‌های اتوماتیک دارد، بنابراین باید با دقت و توسط تکنسین‌های حرفه‌ای به‌درستی انجام شود تا عمر مفید استفاده از درب افزایش یابد.

 • یکی از عوامل مهم در نصب جک اتوماتیک، نحوه تنظیم درب است به‌گونه‌ای که درب کاملاً تراز باشد.
 • در نصب جک اتوماتیک، نحوه جوشکاری و اتصالات درب از عوامل مهم است.
 • استفاده از متریال و یراق الات باکیفیت، می‌تواند تأثیر چشم‌گیری داشته باشد.

جک پارکینگ

از ابزارهای مهم در نصب جک اتوماتیک:

 1. بازوهایی که بر روی درب نصب‌شده و عمل باز و بسته شدن درب توسط آن‌ها انجام می‌شود.
 2. سیستم مرکز کنترل که تنظیمات اولیه سرعت بازشو، زاویه باز شدن درب و ... در ابن بخش صورت می‌گیرد.
 3. ریموت کنترل یا همان کنترل از راه دور که توسط رسیور کار می‌کند.
 4. چراغی که جهت هشدار هنگام باز و بسته شدن درب روشن و خاموش می‌شود.
 5. چشمی که بتواند موانع را تشخیص داده و هنگام احساس خطر درب به‌طور خودکار از حرکت می‌ایستد.
 6. رسیور که تنظیم ریموت کنترل را از طریق کد دهی انجام می‌دهد.

جک پارکینگ

آیا این نوشته را دوست داشتید؟

قاضی 11 ماه و 2 هفته قبل

سلام، خدا قوت
از تنوع و خدمات پس از فروش و کیفیت جک ها و ..... بیشتر مطلب قرار دهید

کارشناس رامادر 11 ماه و 2 هفته قبل

با سلام جناب آقای قاضی عزیز، بله چشم حتما .