یراق آلات شیشه بالکن

دسته بندی ها: یراق آلات شیشه بالکن ، یراق آلات

یراق آلات شیشه بالکن

 

در زندگی شهری امروز و با توجه به محدود شدن فضای زندگی به آپارتمان ها بالکن حکم حیات خلوت را در خانه‌های امروزی یا آپارتمان ها ایفا می کند. ازاین رو زیبایی نمای بالکن و همچنین ایمنی آن از اهمیت خاصی برخوردار است. شیشه بالکن که به آن شیشه پارتیشن نیز گفته می شود علاوه بر زیبایی دارای ایمنی زیادی به ویژه برای بازی کودکان است. این قبیل شیشه‌ها ضمن مزایای فوق مزایای دیگری نیز دارند که به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

مزایای نصب بالکن شیشه ای بایراق آلات با کیفیت به شرح زیر است:
1 جلوگیری از نفوذ آلاینده ها به داخل
2 عایق صدا در برابر آلودگیهای صوتی
3 افزایش متراژساختمان
4 استفاده با رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط
5 افزایش امنیت
این محصول انواع مختلف دارد که در زیر به نمونه هایی از آن اشاره می کنیم.

هدف از این مقاله آشنایی مختصر شما با یراق آلات شیشه بالکن و بررسی کلی آنها است.

یراق آلات شیشه بالکن رامادر با بهترین کیفیت و مرغوبیت بالا برای استفاده شما عزیزان قرار داده شده است.

 

انواع یراق آلات شیشه بالکن

adai fhg;k jha,

انواع یراق آلات شیشه بالکن

شیشه بالکن یا به عبارت دیگر بالکن شیشه ای، با در کنار هم قرار گرفتن شیشه‌ها، علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان، مانع از ورود هر گونه گرد و خاک، آب باران و صدا می شود. بدین ترتیب شما می توانید در فصول خوش آب و هوا، شیشه ها را جمع کرده و از هوای مطبوع و مناظر زیبا لذت ببرید.

استفاده از انواع یراق آلات با کیفیت سبب افزایش طول عمر کار شما شده و مزایای دیگری نیز دارد:
1 جمع شدن شیشه جهت استفاده از هوای مطبوع
2 جلوگیری از ورود آلاینده ها
3 عایق صدا در برابر آلودگیهای صوتی
4 بالا بردن سطح امنیت
5 بهره مندی از رنگها ی عادی جهت افزایش نور محیط

 

یراق آلات شیشه بالکن

حتما بخوانید:نرده شیشه ای

 

امروزه به دلیل زندگی شهری و محدود شدن فضای زندگی به آپارتمان ها استفاده از شیشه‌ های سکوریت در بالکن سبب می‌شود تا حد ممکن بتوان از نور و چشم انداز های بیرون از محیط کار و زندگی خود استفاده کرد. نصب و اجرای محفظه شیشه ای بالکن امروزه بسیار مرسوم و مورد توجه قرار گرفته است. یراق آلات شیشه بالکن مورد استفاده جهت بدنه اصلی بالکن شما از پنل هایی عمودی تشکیل شده است که برای شما دیدی بدون مانع ارائه می دهد. هر یک از پنل های شیشه ای نصب شده، مستقل است که به عنوان یک درب کشویی و یا به صورت درب لولایی نصب شود.

 

اتواع یراق آلات شیشه بالکن

حتما بخوانید:انواع شیشه بالکن

 

البته پس از نصب این پانل ها نگهداری و نظافت فضا برای شما بسیار راحت و سریع تر می باشد. این محصول پس از نصب معمولا در هر یک متر و شاید بیشتر یک نرده عمودی دارد. یکی دیگر از مزایای این یراق آلات شیشه بالکن ایمنی بسیار بالای آن برای بازی کودکان است که این خود میتواند دلیلی برای آرامش خانواده را فراهم آورد. از این رو این شیشه‌ها علاوه بر زیبایی حس خوب امنیت را نیز برای شما میتواند به همراه داشته باشد. در اینجا می خواهیم به معرفی انواع یراق آلات شیشه بالکن بپردازیم.

 

انواع پاسار شیشه

hk,hu dvhr hghj adai fhg;k

انواع یراق آلات شیشه بالکن عبا رتند از:

1 ریل آلومینیوم کشویی فکی
2. فک درب کشویی
3. ریل اسپایدر و یراق اسپایدر

از دیگر یراق آلات شیشه بالکن می توان به متعلقات درب ریلی اشاره کرد که شامل کاور کشویی، هدایتگر درب ریلی، چرخ ریل و استوپر اشاره کرد. همچنین انواع لولاهای وارداتی و ایرانی و انواع فریم که شامل فریم های آلومینیوم 7 سانت دو تکه، فریم 3.5 سانتیمتر دو تکه، پاسار آلومینیومی طرح m و پاسار PVC طرح m است نیز بخش دیگری از انواع یراق آلات شیشه بالکن را در بر میگیرد.

 

اتواع پاسار شیشه بالکن

 

یکی دیگر از انواع یراق آلات شیشه بالکن، قفل است. این قفلها انواع مختلف داردکه می توان به قفل دستگیره دار وارداتی DMD ، قفل دستگیره دار ایتالیایی، قفل دستگیره دار انگشت هایدلی و قفل دستگیره دار ثابت وارداتی اشاره نمود. شرکت رامادر با بهره‌گیری از فناوری های نوین و کادری مجرب و متخصص همواره در تلاش است تا برای شما مشتریان گرامی در این راستا محصولاتی با کیفیت بالا و ایمنی زیاد ارائه کرده و تا حد توان رضایت شما بزرگواران را فراهم آورد.

hk,hu \hshv adai

انواع پاسار شیشه

انواع پاسار شیشه از 3.5 سانت گرفته تا 12 سانت نیز وجود دارد. پاسار 3.5 سانت به صورت 2 تکه می باشد. همچنین پاسار 7 سانت نیز یکی دیگر از انواع پاسار شیشه است. پاسارهای یو، پاسار ام و دو تکه نیز از انواع پاسار شیشه هستند؛ اما انواع پاسار شیشه مورد استفاده برای بالکن پاسار 3.5 سانت و پاسار بالکنی است که بستگی به انتخاب شما دارد؛ در صورتی که بخواهید شیشه ثابت سفارش دهید پاسار 3.5 سانت و در صورت استفاده از شیشه متحرک پاسار مخصوص بالکن را باید استفاده نمایید.

 

فک شیشه بالکن

حتما بخوانید: ششه بالکن

 

تهیه وتنظیم: تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟