ویترین شیشه ای سکوریت

ویترین شیشه ای:

ویترین شیشه ای ساخته شده از شیشه شفاف و طرح دار می باشد.که بعضاً تمام شیشه ای و بعضاً همراه قاب می باشند که برای مصارف مختلف ویترین منزل  برای دکور اشیا و وسیله های خانه مورد استفاده است یا در مغازه ها، شرکت ها، فروشگاها، و ... استفاده می شود. ویترین شیشه ای می تواند باعث ایجاد نمای زیبا در ساختمانها و ایجاد زیبایی در مکانهای عمومی شود که این امر موجب تنوع و دل انگیزی و گذران وقت بیشتر افراد در آن فضا و مکان می شود که به مرور زمان موجب شناخته شدن آن فروشگاه یا مغازه و ... می شود و بازدید و خرید از آن مکانها رفته رفته افزایش می یابد.

ویترین شیشه ای منازل:

به تازگی از شیشه در دکوراسیون منزل و ایجاد زیبایی و تنوع بیشتر در چیدمان استفاده می شود. از لوازم تزئینی منزل محسوب می شود که اشیا تزئینی دیگر را برای ایجاد زیبایی و تنوع در منزل می توان روی آن قرار داد و به سادگی منزل خود را از یکنواختی و سادگی خارج کرد. در انتخاب ویترین برای منزل باید دقت شود که ویترین شیشه ای انتخاب شده متناسب با دکوراسیون منزل باشد و با چیدمان و لوازم منزل هم خوانی داشته باشد. ویترین های ساده شیشه ای که فاقد قاب و فریم چوب در دور خود هستند برای دکوراسیون مدرن به کار میرود و ویترین هایی که با طرح چوب مورد استفاده قرار می گیرند مناسب برای دکوراسیون کلاسیک و روستیک می باشد. برای ایجاد دکوراسیون زیبا و چشم نواز در داخل منزل می توان از ویترین شیشه ای در طرح ها و اندازه های مختلف استفاده کرد.

ویترین شیشه ای مکان عمومی:

برخی از ویترین ها برای مغازه ها ، فروشگاه ها، شرکت ها و مراکز تجاری و... استفاده می شود. که هدف از استفاده از این ویترین شیشه ای در مکان ها نشان دادن اجناس و داخل مکان ها می باشد. می توانیم بر اساس طرح و نیاز خود انواع ویترین ها را انتخاب و استفاده نمایید، اما باید توجه کنید که وترین شیشه ای انتخاب شده مناسب با مکان انتخابی و کارکردی که از آن انتظار داریم را داشته باشد.این ویترین ها اسامی مختلفی برا اساس کارکردشان دارند، مانند بوفه، ویترین، استند و گاهی یخچالی که بر اساس نیاز و هدف کار شما انتخاب و استفاده می شود. استفاده از ویترین ها در مکانهای عمومی مانند فروشگاهها و مغازه ها برای نشان دادن و معرفی اجناس داخل می باشد به همین دلیل باید بتواند کالای داخل را نشان دهد. در نتیجه نباید از ویترین های شیشه ای ستند که فقط یک طرف آن شیشه ای است استفاده کنیم به جز مواقعی که نیازی به نشان دادن همه قسمت های محصولمان را نداشته باشیم. ویترین های شیشه ای در مکان های عمومی چون همواره مورد استفاده و در مقابل دید می باشد باید از نظر استحکام و استقامت مناسب باشد و نسبت به ویترین منازل سنگین تر باشد. ویترین مورد استفاده در مکانهای عمومی نباید یکنواخت و ساده باشد، که این امر موجب می شود به سادگی و در مدت زمان کوتاه باعث خستگی چشم و دلزدگی می شود که این خود باعث می شود نظر بیننده جلب نشود و اجناس داخل ویترین به چشم نیاید. استفاده از ویترین شیشه ای برای فروشگاهها و مغازه ها به گونه ای تبلیغ برای اجناس می باشد. سعی کنید ویترین شیشه ای که انتخاب می کنید یکنواخت و ساده نباشد و از طرح ها و اشکال متفاوت را انتخاب کنید که این امر خود باعث می شود نظر بیننده ب ویترین و در نهایت به اجناس و کالای شما جلب گردد.

مناسب ترین متریال برای ساخت ویترین:

در ساخت ویترین های شیشه ای از شیشه سکوریت شفاف و طرح دار استفاده می شود که هر کدام از این شیشه ها در ساخت  ویترین ها ایده بسیار جذاب و مناسبی می باشد. همچنین برای تنوع بیشتر و جذابیت دو چندان آن می توان که از فریم ها و قاب های چوبی ،آلومینیومی یا استیل و... استفاده نمود هم چنین می توان با ترکیب نورهای رنگی و نور پردازی در ویترین شیشه ای زیبایی و چشم نواز بودن آن را افزایش داد و نظر بیننده را به خود جلب کند.  

ابعاد ویترین شیشه ای:

بعد انجام مشاوره با تیم مجرب رامادر و انتخاب شیشه مناسب با دکوراسیون کارایی مد نظر شما کارشناسان برای اندازه گیری دقیق به محل پروژه رفته ابعاد را اندازه گیری می کنند و با طراحی مناسب و دقیق شیشه ها با طرح و اندازه های گرفته شده تولید می شوند.

نصب شیشه ویترین:

بعد از انتخاب ویترین مناسب با ابعاد که متناسب با فروشگاه یا مغازه شما می باشد کار نصب آن شروع می شود که نصب ویترین شیشه  ای در شرکت رامادر توسط نیروی متخصص و کاردان نصب صورت می گیرد که نصب دقیق ویترین میتواند تاثیر به سزایی در زیبایی نما و جلوه مغازه ، اجناس داخل آن نماید کند.

قیمت ویترین شیشه ای:

ویترین های شیشه ای در دو گونه مختلف ویترین شیشه ای منازل و ویترین شیشه ای مکان عمومی که بنا به مصارف و ابعاد که برای ویترینها استفاده میشود هم چنین بر اساس طرح دار بودن یا ساده بود آن قیمت های مشخص شده آن متفاوت بوده و بر اساس نوع کار و متراژ کار شما تعیین میگردد. 

فواید داشتن ویترین برای فروشگاه:

  • مانع ورود صدا، گرد و غبار و خاک به داخل فروشگاه می شود. 
  • می توان به آسانی و در مدت زمان کم و دلخواه چیدمان ویترین را تغییر داد
  • به راحتی می توان اشیا بزرگ را در آن جابه جا نمود
  • جایگزین مناسب برای ویترین های قدیمی، فروشگاه ها 
  • استفاده از یراق آلات مستحکم و با کیفیت بالا
  • ایجاد چشم انداز و نمای بسیار زیبا برای فروشگاه و مغازه ها
  • قابل دید بودن اجناس داخل مغازه و فروشگاه ها