جانپناه شیشه ای | هزینه اجرایی هندریل شیشه ای

دسته بندی ها: محصولات
جانپناه شیشه ای
جانپناه شیشه ای

 

در این صفحه از جان پناه شیشه ای با موارد زیر آشنا شوید:

 


جانپناه

جان پناه چیست؟ جانپناه به معنی محافظت کردن برای مناطقی از ساختمان که به نظر می‌رسد جان افراد به خطر می‌افتد بنا می ‌شوند و به صورت دیوار در لبهٔ بالکن، محوطه‌ها و ... قرار می گیرند. 

 

شیشه جان پناه

امروزه ظرافت در طراحی از سایر اولویت ها جلوتر است. به ویژه ظرافت در پروژه های بزرگ از توجه زیادی برخوردار است که در این مورد یکی از ملزوماتی که می توان انتخاب کرد جانپناه شیشه ای است.

 

  جان پناه شیشه ای

متراژ  پروفیل کامپوننت آلومینیومی | 2لایه شیشه 8 میل سکوریت لمینتپایه اسپیگات تمام استیل ایرانی 15سانت 2لایه شیشه 6میل سکوریت لمینتپایه فیکس پوینت تمام استیل وارداتی، 2لایه شیشه 6میل سکوریت لمینت
2-54.4244.0205.151
6-104.3633.9795.010
11-204.3533.9494.969
21-بالا4.3433.9294.909

 * قیمت (با احتساب شیشه، نصب، حمل، اتصالات)

 * هزینه های مربوط به الگوبرداری، الگو برش جداگانه محاسبه می گردد.

 * هندریل ها به صورت آلومینیوم می باشند، در صورت انتخاب هندریل استیل هزینه افزایش خواهد داشت.

 * قیمت بر حسب هزار تومان است.

 

جانپناه نرده استیل و شیشه

  جان پناه نرده استیل و شیشه

متراژ  هندریل 51
پایه لوله 38 استیل
هندریل 51
پایه پروفیل 40*40
هندریل 40*40
پایه پروفیل 40*40
5-102.6302.7602.830
10-202.5902.7202.790
20-302.5402.6802.740
30-بالا2.4902.6102.690

 * قیمت (با احتساب شیشه، نصب، حمل، اتصالات)

 * قیمت بر حسب هزار تومان می باشد.

 * شیشه سکوریت 10 میل

جانپناه شیشه ای

جان پناه یکی از سیستم های مدرن محافظ است که با استفاده از شیشه شفاف برای افزایش امنیت، ایمنی و زیبایی در تراس و محوطه ها نصب می شوند. شیشه سکوریت با استفاده از یراق آلات و اتصالات مقاوم و ضد فرسایش آلومینیومی استیل ایمنی بسیار بالایی دارد. در این اجرا ها از شیشه سکوریت و شیشه لمینت استفاده می شود که به افزایش امنیت در پروژه اجرایی کمک بسیاری می کند. از شیشه هایی برای جانپناه استفاده می شود که ایمنی سکوریت و مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییرات ناگهانی دمای اطراف دارد. همینطور ضد ضربه بودن شیشه لمینت را داشته باشد.

شیشه جانپناه در برابر فشار به ساختار بیرونی شیشه از تحمل وزن بالایی برخوردار است و می تواند جایگزین مناسبی برای نرده و حفاظ های قدیمی باشد. 

جانپناه شیشه ای
جانپناه شیشه ای

کاربرد جانپناه شیشه ای

جانپناه شیشه ای، به عنوان حفاظ تراس، راه پله، راهرو و یا استخر مورد استفاده قرار دارد. شیشه جانپناه به عنوان حفاظ تراس این امکان را دارد تا نمایی مدرن از منظره بیرون را داشته باشید. همینطور از نور خورشید هم بهره کافی را برد. علاوه بر این شیشه باعث گردیده تا نمایی شیک و مدرن از خانه را نشان دهد. 

از جانپناه شیشه ای برای انواع حفاظ، به عنوان ایده ای نو استفاده می شود. از ویژگی هایی چون جنس شیشه، رنگ و اندازه تفاوتی بین آنها وجود ندارد. ارتفاع شیشه جانپناه ۹۰ سانتی‎متر است.

  • جان پناه شیشه‌ای مقاومت خیلی زیادی در برابر حرارت‌ و نور آفتاب و رطوبت بالا دارند.
  • هزینه نگهداری جان پناه شیشه‌ای خیلی کم است.
  • امکان به کار بردن از شیشه لمینت هم به منظور زیاد کردن امنیت در جان پناه های شیشه‌ای وجود دارد.
  • توجه و تجربه در مرحله نصب نقش مشخص کننده‌ای در بهتر مشاهده شدن و امنیت هندریل اجرا می کند.

 

هندریل شیشه ای

در مجتمع‌های مسکونی، برج‌ها مکانی در بین واحدها برای عبور نور در نظر گرفته می‌شود.همینطور استفاده از هندریل شیشه ای در این مکان‌ها برای جلوگیری از سقوط افراد بسیار ضروری است.
در برج هایی با پنجره های بلند برای حفظ بیشتر جان افراد از هندریل شیشه ای استفاده می شود. بخشی از ساخت‌ و سازهای انتهایی ساختمان شیشه جان پناه است که استفاده از آن در برخی مناطق سازه موجب ایمنی و زیبایی آن است. قیمت شیشه جان پناه بر اساس ضخامت شیشه استفاده شده در آن، کیفیت متریال، مدل یراق آلات و اتصالات نگهدارنده این شیشه ها بر اساس متر مربع محاسبه می گردد.

جانپناه شیشه ای
جانپناه شیشه ای
مزایای هندریل شیشه ای
  • جانپناه شیشه ای به شما نمایی شفاف بدون اینکه مانعی در دید شما باشد ارائه می‌دهند. 
  • شیشه حفاظ در مقابل رطوبت و ضربه مقاوم هستد.
  • متریال های جانپناه، مقاومت بالایی در دماها و شرایط آب و هوایی مختلف از خود نشان می‌دهند.

 

قیمت جانپناه شیشه ای

قیمت و هزینه یکی از مواردی است که برای استفاده از متریال در ساخت هندریل ساختمانی تاثیرگذار است. شکل ظاهری و از همه مهم تر کیفیت و دوام آنها است که باعث می شود جنس جانپناه ها برای تراس و راه پله مشخص شود. قیمت هندریل یا جانپناه های شیشه ای نسبت به جانپناه های فلزی و چوبی گرانتر به نظر می رسد، اما اگر به ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد آن توجه کنیم این اختلاف منطقی و قابل قبول خواهد بود.

هزینه تولید شیشه های با کیفیت و یراق آلات مرغوب طبق استاندارد این سیستم بالا خواهد بود. در تولید و نصب سیستم حفاظ شیشه ای در ساختمان نمی توان برای کاهش قیمت از کیفیت متریال آن کم کرد. اگر کمترین تغییری در این اصول اعمال شود امنیت و کیفیت کار پایانی به هیچ عنوان قابل اطمینان نخواهد بود و همیشه امکان بروز حادثه وجود خواهد داشت. 
ارتفاع جانپناه های شیشه ای متفاوت است. قیمت هندریل شیشه ای بر اساس موارد زیر است:

  • قیمت حفاظ شیشه ای با افزایش ضخامت شیشه سکوریت بیشتر می شود.
  • قیمت جانپناه شیشه ای با متریال اصلی شیشه سکوریت و شیشه لمینت محاسبه می گردد. 
  • قیمت هندریل شیشه ای بر اساس متر مربع تعیین می شود.
جانپناه شیشه ای
جانپناه شیشه ای

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
قیمت جانپناه شیشه ای به چه صورت محاسبه می گردد؟

قیمت جانپناه شیشه ای بر اساس شیشه به کار رفته از لحاظ ضخامت شیشه و نوع شیشه (سکوریت یا لمینت) و همچینین اتصالات هندریل شیشه ای استفاده شده قیمت گذاری می شود، بنابراین قیمت تمام شده بعد از انجام نقشه برداری مشخص می شود.