حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل رامادر

در دنیای امروزه با توجه به بنا شدن ساختمانهای عظیم و گسترش بانکها و مغازه ها و ساختمانهای تجاری و مسکونی بحث امنیت بسیار قابل توجه قرار گرفته است، به همین دلیل نصب حفاظهای استیل علاوه بر زیبایی بخشیدن بیشتر به محیط باعث ایجاد ایمنی بسیار بالایی هم میشود و با توجه به زیبایی ظاهری و استحکام بالای استیل این متریال گزینه مناسبی برای ساخت انواع حفاظ میباشد و به مرور امروزه حفاظهای آهنی قدیمی جای خود را به حفاظهای استیل داده اند، شرکت رامادر یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده و اجرا کننده انواع حفاظ استیل است که مطابق با به روزترین و مدرنترین طرحهای حفاظ استیل در این زمینه قدم به عرصه گذاشته است. حفاظ استیل رامادر یکی از نوآوریهای سیستم ایمنی ساختمان است که علاوه بر زیبایی دارای استحکام چندین برابر در مقایسه با حفاظهای آهنی است و این مقاومت به دلیل استفاده از جوش آرگون برای اتصال میباشد. همچنین حفاظهای استیل رامادر قابلیت اجرا در طرحهای هندسی گوناگون را دارند. استیل 304 را میتوان بهترین آلیاژ مورد استفاده در ساخت نرده و حفاظ استیل دانست. این استیل جزء استیلهای نگیر و یا به اصطلاح استیلهایی که جذب آهنربا نمیشوند است و عایقی مناسب در برابر زنگ زدگی، رطوبت و حرارت میباشد.

در ادامه به توضیحی مختصر در مورد انواع استیلها میپردازیم:

استیل به دو نوع 304 و 201 تقسیم میشود، استیل با آلیاژ 304 از نوع مرغوب در صنعت ساختمان به حساب می آید و از لحاظ قیمتی از قیمت بالاتری نسبت به نوع 201 برخوردار است. این نوع استیل به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی و ضد زنگ بودن در تمامی شرایط آب و هوایی قابل نصب میباشد و به صورت کتبی گارانتی میشود.

کارایی حفاظ استیل به طور یقین جهت افزایش ایمنی و حراست از فضای موجود است، به همین جهت شرکت رامادر برای انجام چنین وظیفه مهمی از بهترین و مناسبترین آلیاژها برای تولید حفاظ استیل بهره گرفته است. حفاظهای استیل انواع مختلفی دارند که به صورت مجزا به تشریح هر یک میپردازیم:

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل بالکن

حفاظ استیل بالکنی:

این نوع حفاظ استیل بهترین نوع حفاظ امنیتی استیل است، که در بانکها، طلافروشیها و به طور کلی مکانهایی که نیاز به امنیت بالا دارند استفاده میشوند. برای تولید این نوع حفاظ از یک کلاف 40*40 استیل استفاده میگردد. کلافها را با فواصل 13 سانتیمتر از همدیگر سوراخ کرده و لوله های استیل 25 را در داخل سوراخها با یراق آلات مربوط نصب مینمایند. بدیهی است جهت بالا بردن کیفیت و استقامت کار، داخل لوله ها را از میلگرد آهنی 14 پر کرده و عملیات نصب لوله ها روی کلاف را بعد از این مرحله انجام میدهند. در واقع این نوع حفاظ را مسلح مینامند. تمامی متریال استفاده شده در این نوع محصول از ضخامت 15.1 میل مورد استفاده قرار میگیرد، در تمامی لوله و قوطی ها از استیل 304 به دلیل مقاومت بیشتر استفاده میگردد.

حفاظ استیل پنجره:

همانطور که میدانید حفاظ استیل پنجره برای امنیت در خانه مورد استفاده قرار میگیرد. زیرا امروزه به دلیل ساخته شدن آپارتمانها خطرهای زیادی افراد را به خصوص کودکان تهدید میکند. از جمله این خطرات پرت شدن ناگهانی کودکان از ساختمانهای چند طبقه است، که حفاظهای استیل به طور تضمینی این خطرات را به حداقل میرساند. این حفاظهای استیل با شکل و نمای زیبا و بدون اینکه مورد زنگ زدن قرار بگیرد مورد استفاده قرار میگیرد. حفاظ استیل به دلیل مزایای بالای آن امروزه بیشتر مورد استفاده مردم قرار گرفته است و علاوه بر بحث جلوگیری از سقوط افراد از طبقات بالا به پایین یکی دیگر از مزایای مهم نصب حفاظ استیل پنجره در ساختمانها جلوگیری از ورود سارقین به طبقات ساختمانها میباشد. گروه صنعتی رامادر این افتخار را دارد که بتواند بهترین و مناسبترین نصاب و طراح حفاظ استیل در جامعه باشد. 

حفاظ استیل بالکن:

در دنیای امروز استفاده بهینه در ساخت منازل باعث شده است که فضایی بسیار زیبا در خانه های ما برای گذراندن اوقات فراغت خانواده در بخشی از روز فراهم آید که این فضا همان بالکن است که علاوه بر داشتن مزایای دیگر مکانی مناسب برای نگهداری گلهای آپارتمانی هم میباشد. اما علاوه بر مزایای فراوان بالکنها، میتوانند در صورت عدم رعایت یک سری نکات ایمنی خطراتی را هم برای افراد ایجاد کند. همانند سقوط افراد از بالا به پایین که در صورت استفاده مناسب از حفاظ استیل بالکن این خطرات کاهش چشم گیری را خواهند داشت. این نوع حفاظ مناسب برای بالکن و جان پناه میباشد. ارتفاع حفاظ استیل بالکن نباید کمتر از 110 سانتیمتر باشد. جنس استیل این نوع حفاظ از نوع استیل 304 میباشد. گاردهای این نوع حفاظ استیل باید به صورت عمودی باشد و در صورتی که گاردها به شکل افقی اجرا شود فاصله بین گاردها نباید بیشتر از 15 سانتیمتر باشد. حفاظ استیل بالکن مانع از ورود سارقین به منزل و یا محل تجارت شما میشود و امنیت فضای مورد نظر شما را بسیار بالا میبرد. در حفاظ استیل بالکن حتما باید از حفاظ استیل مسلح استفاده نمود. در ساختمانهای چند طبقه، طبقات پایینتر را خطرات بیشتری از جمله سرقت تهدید میکند و همواره باید ایمنی این طبقات را بالاتر برد. به همین منظور برای استفاده از حفاظ استیل بالکن در بالکنها باید هزینه بیشتری را نسبت به حفاظهای ساده و معمولی دیگر پرداخت کنید. ولی در عوض تضمین بیشتری برای امنیت مکان مورد نظر شما وجود دارد. حفاظ استیل بالکن علاوه بر بالا بردن امنیت ، زیبایی خاصی را به نمای ساختمان و بالکن شما میدهد. از حفاظ استیل بالکن 201 در مکانهای خشک و بدون رطوبت استفاده میشود و از حفاظ بالکن استیل 304 در تمامی مناطق آب و هوایی میتوان استفاده کرد.

حفاظ های استیل شرکت رامادر نسل جدیدی از سیستم های ایمنی حفاظت از ساختمان میباشد که علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی تا چندین برابر حفاظ های آهنی را داراست و قطعا باید از آلیاژ مناسبی استفاده کرد. فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل به فولادهایی با مقدار عناصر آلیاژی بالا گفته میشود که توانایی مقاومت در برابر خوردگی در برابر رطوبت و دماهای بالا را داشته باشد. استیل با خاصیت ضد اسیدی بودن و ضد زنگ از عمر و ایمنی بالایی برخوردار بوده است و با کیفیت مطمئنی از محل نگه داری میکند. فولادهای رامادر هرگز زنگ نمیزند. رایجترین نوع فولاد ضد زنگ استیلهای سری 300 هستند و در بین آنها همانطور کهگفته شد استیل 304 با اختلاف قابل توجهی از بقیه پر کاربردتر و رایجتر است. استفاده از جوش و پیچ بیشترین کاربرد را در بین روشهای نصب دارد.

زمان نصب و اجرای حفاظ استیل توسط گروه صنعتی رامادر

شرکت رامادر با بهره گیری از ابزار آلات و کارگاههای مدرن و همچنین کادری مجرب و کارآزموده اقدام به تولید انواع حفاظ استیل با بالاترین کیفیت و قیمتی عالی کرده است. کارشناسان نصب رامادر به دلیل آموزش حرفه ای قادر هستند پروژههای حفاظ استیل را در کمتر از یک روز اجرا کنند، البته لازم به ذکر است متراژ و نحوه اجرا در زمان نصب هم تاثیرگذار میباشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره و فروش رامادر تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

مقالات مرتبط