حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل:

در دنیای امروزه با توجه به بنا شدن ساختمان های عظیم و گسترش بانک ها و مغازه ها و ساختمان های تجاری و مسکونی بحث امنیت بسیار قابل توجه قرار گرفته است، به همین دلیل نصب حفاظ های استیل علاوه بر زیبایی بخشیدن بیشتر به محیط باعث ایجاد ایمنی بسیار بالایی هم می شود و با توجه به زیبایی ظاهری و استحکام بالای استیل این متریال گزینه مناسبی برای ساخت انواع حفاظ می باشد و به مرور امروزه حفاظ های آهنی قدیمی جای خود را به حفاظ های استیل داده اند. حفاظ استیل علاوه بر مقاومتی که در برابر رطوبت و هوا دارد موجب زیباتر شدن نمای ساختمان و بنا می گردد.

 

حفاظ استیل

 

حفاظ استیل رامادر

شرکت رامادر یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده و اجرا کننده انواع حفاظ استیل است که مطابق با به روزترین و مدرنترین طرح های حفاظ استیل در این زمینه قدم به عرصه گذاشته است. حفاظ استیل رامادر یکی از نوآوریهای سیستم ایمنی ساختمان است که علاوه بر زیبایی دارای استحکام چندین برابر در مقایسه با حفاظهای آهنی است و این مقاومت به دلیل استفاده از جوش آرگون برای اتصال می باشد. همچنین حفاظ های استیل رامادر قابلیت اجرا در طرح های هندسی گوناگون را دارند. استیل 304 را میتوان بهترین آلیاژ مورد استفاده در ساخت نرده و حفاظ استیل دانست. این استیل جزء استیل های نگیر و یا به اصطلاح استیل هایی که جذب آهنربا نمی شوند است و عایقی مناسب در برابر زنگ زدگی، رطوبت و حرارت می باشد.

انواع حفاظ استیل:

در ادامه به توضیحی مختصر در مورد انواع استیل ها می پردازیم:

استیل به دو نوع 304 و 201 تقسیم میشود، استیل با آلیاژ 304 از نوع مرغوب در صنعت ساختمان به حساب می آید و از لحاظ قیمتی از قیمت بالاتری نسبت به نوع 201 برخوردار است. این نوع استیل به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی و ضد زنگ بودن در تمامی شرایط آب و هوایی قابل نصب میباشد و به صورت کتبی گارانتی میشود.

 

حفاظ استیل بالکنی

 

کارایی حفاظ استیل به طور یقین جهت افزایش ایمنی و حراست از فضای موجود است، به همین جهت شرکت رامادر برای انجام چنین وظیفه مهمی از بهترین و مناسبترین آلیاژها برای تولید حفاظ استیل بهره گرفته است. حفاظهای استیل انواع مختلفی دارند که به صورت مجزا به تشریح هر یک میپردازیم:

  • حفاظ استیل بانکی
  • حفاظ استیل پنجره
  • حفاظ استیل بالکن

حفاظ استیل بانکی:

این نوع حفاظ استیل بهترین نوع حفاظ امنیتی استیل است، که در بانکها، طلافروشی ها و به طور کلی مکان هایی که نیاز به امنیت بالا دارند استفاده می شوند. برای تولید این نوع حفاظ از یک کلاف 40*40 استیل استفاده می گردد. کلاف ها را با فواصل 13 سانتی متر از همدیگر سوراخ کرده و لوله های استیل 25 را در داخل سوراخها با یراق آلات مربوط نصب می نمایند. بدیهی است جهت بالا بردن کیفیت و استقامت کار، داخل لوله ها را از میل گرد آهنی 14 پر کرده و عملیات نصب لوله ها روی کلاف را بعد از این مرحله انجام می دهند. در واقع این نوع حفاظ را مسلح می نامند. تمامی متریال استفاده شده در این نوع محصول از ضخامت 15.1 میل مورد استفاده قرار می گیرد، در تمامی لوله و قوطی ها از استیل 304 به دلیل مقاومت بیشتر استفاده می گردد.

 

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل پنجره:

همانطور که میدانید حفاظ استیل پنجره برای امنیت در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا امروزه به دلیل ساخته شدن آپارتمان ها خطرهای زیادی افراد را به خصوص کودکان تهدید می کند. از جمله این خطرات پرت شدن ناگهانی کودکان از ساختمانه ای چند طبقه است، که حفاظ های استیل به طور تضمینی این خطرات را به حداقل می رساند. این حفاظ های استیل با شکل و نمای زیبا و بدون اینکه مورد زنگ زدن قرار بگیرد مورد استفاده قرار می گیرد. حفاظ استیل به دلیل مزایای بالای آن امروزه بیشتر مورد استفاده مردم قرار گرفته است و علاوه بر بحث جلوگیری از سقوط افراد از طبقات بالا به پایین یکی دیگر از مزایای مهم نصب حفاظ استیل پنجره در ساختمان ها جلوگیری از ورود سارقین به طبقات ساختمان ها می باشد. گروه صنعتی رامادر این افتخار را دارد که بتواند بهترین و مناسب ترین نصاب و طراح حفاظ استیل در جامعه باشد. 

حفاظ استیل بالکن:

در دنیای امروز استفاده بهینه در ساخت منازل باعث شده است که فضایی بسیار زیبا در خانه های ما برای گذراندن اوقات فراغت خانواده در بخشی از روز فراهم آید که این فضا همان بالکن است که علاوه بر داشتن مزایای دیگر مکانی مناسب برای نگهداری گلهای آپارتمانی هم می باشد. اما علاوه بر مزایای فراوان بالکن ها، می توانند در صورت عدم رعایت یک سری نکات ایمنی خطراتی را هم برای افراد ایجاد کند. همانند سقوط افراد از بالا به پایین که در صورت استفاده مناسب از حفاظ استیل بالکن این خطرات کاهش چشم گیری را خواهند داشت. این نوع حفاظ مناسب برای بالکن و جان پناه میباشد. ارتفاع حفاظ استیل بالکن نباید کمتر از 110 سانتی متر باشد. جنس استیل این نوع حفاظ از نوع استیل 304 می باشد. گاردهای این نوع حفاظ استیل باید به صورت عمودی باشد و در صورتی که گاردها به شکل افقی اجرا شود فاصله بین گاردها نباید بیشتر از 15 سانتی متر باشد. حفاظ استیل بالکن مانع از ورود سارقین به منزل و یا محل تجارت شما می شود و امنیت فضای مورد نظر شما را بسیار بالا میبرد. در حفاظ استیل بالکن حتما باید از حفاظ استیل مسلح استفاده نمود. در ساختمان های چند طبقه، طبقات پایین تر را خطرات بیشتری از جمله سرقت تهدید میکند و همواره باید ایمنی این طبقات را بالاتر برد. به همین منظور برای استفاده از حفاظ استیل بالکن در بالکنها باید هزینه بیشتری را نسبت به حفاظهای ساده و معمولی دیگر پرداخت کنید. ولی در عوض تضمین بیشتری برای امنیت مکان مورد نظر شما وجود دارد. حفاظ استیل بالکن علاوه بر بالا بردن امنیت ، زیبایی خاصی را به نمای ساختمان و بالکن شما میدهد. از حفاظ استیل بالکن 201 در مکانهای خشک و بدون رطوبت استفاده میشود و از حفاظ بالکن استیل 304 در تمامی مناطق آب و هوایی میتوان استفاده کرد.

 

حفاظ استیل بانکی

 

حفاظ های استیل شرکت رامادر نسل جدیدی از سیستم های ایمنی حفاظت از ساختمان میباشد که علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی تا چندین برابر حفاظ های آهنی را داراست و قطعا باید از آلیاژ مناسبی استفاده کرد. فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل به فولادهایی با مقدار عناصر آلیاژی بالا گفته میشود که توانایی مقاومت در برابر خوردگی در برابر رطوبت و دماهای بالا را داشته باشد. استیل با خاصیت ضد اسیدی بودن و ضد زنگ از عمر و ایمنی بالایی برخوردار بوده است و با کیفیت مطمئنی از محل نگه داری میکند. فولادهای رامادر هرگز زنگ نمیزند. رایجترین نوع فولاد ضد زنگ استیلهای سری 300 هستند و در بین آنها همانطور کهگفته شد استیل 304 با اختلاف قابل توجهی از بقیه پر کاربردتر و رایجتر است. استفاده از جوش و پیچ بیشترین کاربرد را در بین روشهای نصب دارد.

زمان نصب و اجرای حفاظ استیل توسط گروه صنعتی رامادر

شرکت رامادر با بهره گیری از ابزار آلات و کارگاههای مدرن و همچنین کادری مجرب و کارآزموده اقدام به تولید انواع حفاظ استیل با بالاترین کیفیت و قیمتی عالی کرده است. کارشناسان نصب رامادر به دلیل آموزش حرفه ای قادر هستند پروژههای حفاظ استیل را در کمتر از یک روز اجرا کنند، البته لازم به ذکر است متراژ و نحوه اجرا در زمان نصب هم تاثیرگذار میباشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره و فروش رامادر تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

مقالات مرتبط