نرده استیل

دسته بندی ها: محصولات

استفاده از نرده استیل صرفاً برای امنیت در ساختمان شکل‌گرفته که امروزه روحیه ایده آل گرایانه انسان با توجه به جلوه و کیفیت بیشتر، خواسته افراد به نرده استیل یا فولاد را به ساختمان‌ها باز شد. استیل بر پایه آهن است. استیل نسبت به نرده‌های آهنی تغییرات قابل‌توجهی داشته و ضد پوسیده شدن و زنگ‌زدگی است و مقاومت بالایی دارد. قیمت نرده استیل با توجه به کیفیت استیل و مدل پایه های نرده استیل تعداد و چیدمان گارد های حفاظتی نرده و بر اساس هر متر طول محاسبه می شود. قیمت نرده استیل راه پله معمولا از قیمت نرده استیل بالکن پایین تر می باشد، زیرا ارتفاع نرده استیل راه پله کمتر از نرده استیل بالکن است. به همین دلیل جنس و مصالح کمتر در ساخت آن استفاده می شود.

 ¤ در رامادر نصب و قیمت نرده استیل‌ های محکم و امن با یراق‌آلات انتخابی شما میسر است.

 ¤ برای هر شهری با آب‌وهوای مرطوب و فضای خارج ساختمان هست.

 ¤ قیمت نرده استیل در سایت گنجانده‌شده و قابل‌دسترسی است.

 ¤ نوع استیل و ضد زنگ بودن آن بر قیمت نرده استیل تاثیر دارد.

 ¤ انتخاب رنگ استیل نیز موثر بر قیمت نرده استیل می باشد.

 ¤ استفاده از بست پوینت، بست پایه ثابت و فریم نیز قیمت نرده استیل را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 

قیمت نرده استیل

حتما بخوانید: حفاظ استیل بانکی

 

استیل ضد زنگ چیست؟-hsjdg qn ck'

فولاد زنگ نزن آلیاژی از فولاد است که از 10.5 درصد یا بیشتر کروم و بیش از 50 درصد آهن تشکیل شده باشد. کروم موجود در استیل باعث به وجود آمدن یک سطح سخت و یکپارچه در برابر زنگ زدگی میشود. قابلیت ضد زنگ بودن با توجه با اضافه کردن درصد بیشتر کروم و همچنین آلیاژهای دیگر بهبود می یابد. در واقع استیل یا فولاد، آلیاژی است که اصلیترین فلز به کار رفته در آن آهن میباشد. تنها درصد کمی از این آلیاژ را کربن تشکیل میدهد. این فولاد در برابر رطوبت و خوردگی بسیار مقاوم است و از این رو کاربردهای زیادی دارد. این استیل برای مناطقی که دارای رطوبت کمی هستند مناسب است. ولی اگر در مناطق مرطوب قرار گیرد حتما آسیب میبیند برای جلوگیری از این مشکل باید استیل را ضد زنگ کرد. 

مزایای استیل چیست؟ 

 ◊ استیل ضد زنگ، ضد رسوب است.

 ◊ استیل ضد زنگ، در برابر حرارت مقاوم است.

 ◊ استیل، به راحتی تمیز و براق میشود.

 ◊ استیل، وزنهای بالا را به راحتی تحمل میکند.

 ◊ استیل، قابلیت بازیافت دارد. 

 

استیل ضد زنگ

 

رایجترین نوع فولاد ضد زنگ استیلهای سری 300 هستند که خود به انواع مختلفی مثل 303،304،305،316،321،347 تقسیم میشوند و در بین آنها استیل 304 با اختلاف قابل توجهی از بقیه پرکاربردتر و رایجتر است. 

با توجه به ویژگیهای ذکر شده در مورد استیل امروزه محصولات استیل جای محصولات آهنی قدیمی را گرفته‌‌اند. زیرا یکی از معایب آهن آلات ویژگی ضد زنگ نبودن انهاست. به همین منظور شرکت رامادر سعی در تولید محصولاتی با کیفیت و تضمین شده دارد. شرکت رامادر برای تولید انواع نرده‌های خود از از استیل و از نوع مرغوب آن استفاده میکند. 

نرده-kvni

نرده نوعی سازی در جنس های مختلف از قبیل فلز، چوب، آجر، شیشه و ... می باشد. که به عنوان حائل یا دیواره ای بین انشان و پرتگاه استفاده می شود. هدف از نصب و استفاده از نرده در گذشته محافظت جان افراد بود اما امروزه با پیشرفت ساختار نرده و ایجاد ایده های نوین در طراحی و اجرای نرده علاوه بر زیبایی از نرده به عنوان زیبایی محیط ساختمان استفاده می شود. می توان گفت که نرده یک سازه دکوراتیو برای داخل و خارج ساختمان می باشد. امروزه نرده استیل را به عنوان کارآمد ترین و زیباترین نرده ها معرفی می شود. 

 

نرده استیل

 

نرده استیل-نرده استیل چیست؟-kvni hsjdg

نرده استیل یکی از انواع نرده می باشد که به دلیل زیبایی در طراحی و مقاومت در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی و زنگ نزن بودن استیل جایگزین بسیار مناسب و عالی نرده های کلاسیک می باشد. نرده استیل مدل ها و طرح های متنوعی دارد که بر اساس ظاهر داخلی و نمای ساختمان می توان از مدل ها و  انواع مختلف آن استفاده کرد. نرده استیل برای حفاظت و ایمنی افرادی که در حال رفت و آمد از پله هستند در کنار دیوار و روی سنگ پله ها نصب می شود.نرده استیل به جز زنگ نزن بودن خصوصیت بسیار عالی دارد این است که شکل پذیر است و می توان در اشکال متنوع طراحی کرد.

نرده استیل از آلیاژی در پایه آهنِ، که دارای مقدار حداقلی کروم است. آهنِ استفاده‌شده در ساخت نرده دارای معایبی است اما با افزودن کروم به آهن، استیل به دست می‌آید که این عمل باعث مقاومت نرده استیل شما در برابر خوردگی‌ است. نرده استیل چیست؟ نرده استیل در دنیای امروزی در تنوع و کاربرد گسترش پیداکرده که ازنظر جنس و آلیاژمی توان به دو نوع 1. نرده استیل 201  2. نرده استیل 304 استفاده می‌شود. لوله‌های نرده استیل و شیشه مدل‌دار است تا از لک و ‌اثرانگشت دست جلوگیری می‌کند. نرده استیل به دلیل کیفیت بالا در استیل به کار رفته در تولید و همچنین زیبایی در طرح و تنوع، گزینه مناسبی جهت استفاده در امکان مختلف می‌باشد. نرده استیل با چند درجه‌بندی کیفی تولید می‌شود و دارای مزایا و معایب مختلفی است. در نصب نرده استیل به ابزارآلات و وسایلی چون دریل برقی, اره‌برقی آهن, دستگاه پرچ کن و... نیاز است. 

تنوع در رنگ،مدل و جنس نرده استیل بسیار زیاد است و به طبع آن نرده استیل می تواند رنج قیمتی متفاوتی را دارا باشد که برای هر شخصی توانایی خرید وجود داشته باشد.

  • انواع مدرن نرده‌ استیل که امروزه در طراحی دکوراسیون خارجی و داخلی یک ساختمان کاربرد دارد.

  • مزایای نرده استیل چیست؟ دارای مزایایی است که در برابر پوسیده شدن و زنگ‌زدگی مقاومت دارد.

  • استفاده از نرده استیل روشی جدید برای بهتر شدن فضاهای کم‌مصرف. 

 

نرده استیل

 

انواع نرده استیل-hk,hu kvni hsjdg

نرده استیل ازجمله یراق‌آلاتی است که به خانه رنگ و زیبایی می‌دهد و بیشتر برای خانه‌های مدرن استفاده می‌شود. یکی از نکات مهم در خرید نرده استیل امنیت و استحکام آن هست مثلاً شما ممکن است برای نرده استیل بالکن از نرده محکم بخواهید استفاده کنید قطعاً استفاده از نرده استیل ۳۰۴ به‌جای نرده استیل ۲۰۱ بهتر خواهد بود. در کنار این مسائل قیمت در انواع نرده استیل متفاوت است.

 •  از انواع نرده استیل نرده استیل سفارشی، نوعی از نرده استیل است که هیچ مدل خاصی ندارد مانند نرده‌های اتوبوس‌های BRT .

 •  در صورت درخواست انواع نرده استیل می‌توانید با بخش یراق‌آلات از شرکت رامادر در ارتباط باشید.

 •  از پرکاربردترین انواع نرده استیل می‌توان نرده استیل 3 خط را نام برد.

 

ویژگی های نرده استیل

نصب انواع نرده‌های استیل ضمن محافظ بودن مکان‌ها می‌تواند در طراحی محیط و مدل نرده استیل زیبایی مکان‌های اطراف شمارا جذاب‌تر و پاکیزه‌تر کند. نرده استیل هرگز زنگ نمی‌زند ضد خش هست هرگز در اثر تابش خورشید، گرما، سرما، برف و باران و رطوبت تغییر رنگ و شکل نمی‌دهد و در برابر حرارت بالا مقاوم است. و از ویژگی‌های نرده‌های استیل تضمین مادام‌العمر این نرده‎ها در برابر زنگ‌زدگی و تغییر رنگ هست. ضد خش هست، هرگز زنگ نمی‌زند، عدم‌تغییر شکل در برابر سرما و گرما و برف و باران و رطوبت، مقاوم در برابر حرارت بالا، در برابر محیط‌های قلیایی و اسیدی و اشعه‌ی خورشید مقاوم است، سطح صاف و صیقلی آن به‌راحتی تمیز و براق می‌شود.

 

قیمت نرده استیل

 

مزایا و معایب نرده استیل-lchdh , luhdf kvni hsjdg

از مزایا و معایب نرده استیل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 ◊  اگر از نرده استیل پیچ و مهره‌ای استفاده کنید و با کمترین قیمت آن را نصب ‌کرده باشید بعد از گذشت چند ماه نرده شل می‌شود.

 ◊  بهداشتی بودن نرده استیل برای مکان‌هایی مثل بیمارستان اهمیت ویژه‌ای دارد.

 ◊  در صورت از بین رفتن نرده‌های از جنس استیل 201 امکان رنگ کردن نرده نیست باید نرده تعویض شود.

 ◊  در صورت گران‌تر بودن نرده با متریال خوب عمر استیل طولانی‌تر خواهد بود.

 ◊  تمیز شدن نرده استیل با یک دستمال معمولی

 

-kwf kvni hsjdg

مزایای نصب نرده استیل

نرده استیل هنگام تولید به سطح صاف و صیقلی تبدیل می شود، که ویژگی ضد خش و تیره شدن رنگ را دارد، در مقایل شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم بوده، ضد زنگ و ضد سایش می باشد. نرده استیل دارای ساختار مستحکم می باشد که در برابر انقباض، انبساط و ضربه مقاوم بوده، که همه این عوامل موجب کارایی زیاد و طول عمر بالای نرده استیل می باشد می توان آن را برای سالهای متمادی و طولانی استفاده کرد.

 

معایب نرده استیل

نرده استیل هم مانند دیگر نرده‌ها و سازه‌ها دارای معایبی می‌باشند که در صورت توجه نشدن به این موارد می‌تواند فاجعه‌آمیز باشد. در استفاده از نرده استیل، توجه لازم به مصرف موادی مانند چسب و پرچ باشید زیرا نصف بیشتر استحکام پایه‌های نرده استیل توسط چسب سنگ صورت می‌گیرد. ازمعایب نرده استیل که باید بسیار به آن‌ها توجه نمود.

 حتی‌المقدور از آلیاژ 304 جهت نرده استیل استفاده کنید ، و اگر از آلیاژ 201 استفاده می‌کنید، فقط برای فضاهای داخل ساختمان باشد. استیل آلیاژ 201 در فضاهای مرطوب خاصیت درخشندگی خود را از دست می‌دهند. ضمن این‌که اگر درصد رطوبت محیط قرار گرفتن نرده استیل از یک درصد مشخصی بیشتر باشد زنگ میزند.

 ضعیف بودن و مستحکم نبودن نسبت به نرده جوشی استیل (به علت پیچ و پرچی بودن و کم بودن ضخامت متریال به‌کاررفته)

 به کار بردن یراق‌آلات پلاستیکی با روکش کروم (هم‌رنگ استیل)

 

نحوه نصب نرده استیل

در این فیلم نحوه نصب و اجرای نرده استیل توضیح آموزش داده می شود. برای نصب نرده استیل می بایست در دوره آموزش نصب نرده استیل به صورت عملی شرکت نمود و این فیلم صرفا جهت آشنایی با روند نصب نرده استیل می باشد.

 

نصب نرده استیل

 

استینلس استیل در مقابل آلومنیوم و برنج چه تفاوتی دارد؟ 

جنس آلومنیوم و برنج نرم بوده و به همین دلیل به راحتی بر روی آن خط و خش می افتد. آلومنیوم در مقابل حرارت بالا پایداری ندارد در صورتی که استیل در مقابل حرارت 800 درجه سانتیگراد تغییر وضعیت نمیدهد. در مقابل سطح استیل سخت بوده و به راحتی در اثر تماس با اجسام سخت و تیز بر روی آن خش نمی افتد. محصولات برنجی بر خلاف استیل به مرور زمان تغییر رنگ میدهد همچنین با توجه به قابلیت انعکاس نور، سطح استینلس استیل براقتر از آلومنیوم و برنج است.

یکی از نرده استیل رایج در ایران نرده استیل با آلیاژ 201 میباشد که در مقایسه با استیل 304 دارای مشکلاتی است: نرده استیل 201 به طور کلی 2.5 برابر بیشتر از نرده استیل 304 دارای منگنز میباشد، که منگنز عنصری سرطانزا میباشد به همین سبب نرده استیل 201 و حجم قابل ملاحظه منگنز در آن میتواند باعث مشکلاتی در سلامتی گردد. به دلیل وجود اندک کروم و نیکل در برابر رطوبت مقاومتی نداشته و در هوای مرطوب زنگ میزند و دچار تغییر رنگ میشود. به دلیل وجود کم نیکل و کروم از استانداردهای خارجی، بسیار این اندازه کم است و به همین دلیل قاچاق محسوب میشود و فروش آن ممنوع گردیده است. ولی قیمت نرده استیل 201 از نرده استیل 304 بسیار کمتر است ولی با اندکی تامل در معایب نرده استیل 201 متوجه خواهید شد که ضررهای بسیار زیادی را در مقابل قیمت کم آن در پی دارد.

 

نرده استیل

 

نرده‌های استیل رامادر انواع مختلفی دارد که میتواند نسبت به سلیقه مشتری و متناسب با فضای کار اجرا نمود. عواملی که میتواند باعث تغییر در ظاهر نرده ها شوند: ارتفاع پایه ها، تعداد لوله های مصرفی افقی، متریال 201 و 304 ، استفاده از پایه های وارداتی استیل یا چوبی. از انواع نرده‌های استیل میتوان در فضاهای باز و یا سر پوشیده استفاده کرد. در مکانهایی که اصولا بدون رطوبت است و همچنین سر پوشیده هستند مانند داخل آپارتمانها، راهروها میتوان از نوع استیل 201 به عنوان نرده استیل راه پله استفاده نمایید.

 

-kvni ihd hsjdg-kvnihd hsjdg

نردهای استیل-نرده های استیل

نوعی نرده وجود دارد که از نوعنردهای استیل است. نردهای استیل به‌عنوان حفاظ در کنار پله‌ها استفاده می‌شود. استیل آلیاژی است که امروزه به‌طور کاربردی در هر مکانی از محیط اطرافمان استفاده می‌شود.نرده های استیل دارای مقاومت بسیار بالایی است و هرگز زنگ نمی‌زند. جنس استیل به‌گونه‌ای است که در برابر خش مقاوم است و رنگ و شکل آن‌ها در اثر عواملی چون تابش نور خورشید، رطوبت، گرمای و سرمای شدید تغییر نمی‌کند. ویژگی منحصربه‌فرد این نردها این است که در برابر حرارت‌های بالا مقاومت زیادی دارند و درصورتی‌که در محیط‌های اسیدی و قلیایی قرار بگیرند از پایداری خوبی برخوردار هستند. ازآنجایی‌که سطح نرد‌ه های استیل صاف و صیقلی می‌باشد تمیز کردن و براق نمودن آن‌ها به‌راحتی امکان‌پذیر است.

 

نرده استیل

 

-rdlj kvni hsjdg fhg;k-rdlj kvni hjdg 304

قیمت نرده استیل 304-قیمت نرده استیل بالکن

نرده استیل 304 یک محصول متفاوت و فوق‌العاده باکیفیت است که در تمامی شرایط آب و هوایی دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی است و با توجه به اینکه قیمت نرده استیل 304 نسبت به نرده استیل 201 بالاتر است، این تضمین به شما داده می‌شود که در طی سالهای طولانی به‌هیچ‌عنوان از کیفیت و میزان شفافیت آن کاسته نمی‌شود. قیمت نرده استیل راه‌پله معمولاً ازقیمت نرده استیل بالکن و نرده استیل بهارخواب پایین‌تر هست زیرا ارتفاع نرده استیل راه‌پله کمتر از نرده استیل بالکن است به همین دلیل جنس و مصالح کمتر در ساخت آن استفاده می‌شود.

   قیمت نرده استیل 304 در مقایسه با قیمت نرده استیل 201 گران‌تر است و این اختلاف قیمت به دلیل کیفیت بالاتر آن است.

   علت بالا بودن قیمت نرده استیل 304 از نیکل 8 درصدی با مقاومت بالا است.

   قیمت نرده استیل ۳۰۴ از مدل نرده استیل 201 بالاترِ، اما مطمئناً این نوع از نرده دارای مقاومت بسیار بالاتر و عمر طولانی‌تری نیز می‌باشد.

 

-kvni hsjdg \gi

نرده استیل بالکن

نرده استیل بالکن حفاظی است که بین فضای اصلی بالکن و نمای بیرونی ساختمان ساخته و می شود و باعث تفکیک نمای بیرون و فضای اصلی بالکن می شود.که این کار باعث حفظ جان و مانع پرت شدگی و سلامت افراد در طبقات بالا تر می شود.

در اجرا و نصب نرده اتیل باید به ارتفاع دقیق و نحوه قرار گیری نرده ها توجه داشت تا مانع عبود کودکی از بین نرده ها شود و مانع از رخ دادن حوادث دلخراش شود. در نرده بالکن باید از استیل 304 استفاده شود که در مقابل شرایط جوی بسیار مقاوم بوده و ضد زنگ می باشد. ارتفاع نرده بالکن باید بین 110-140 میلی متر و باید به صورت عمودی اجرا شود تا از خطر افتادن جلوگیری کند. تمامی اندازه ها طبق استاندار مقررات ملی و استاندارد آتش نشانی می باشد. همچنین به دلیل متنوع بودن در طراحی و زیبایی نرده استیل می تواند در ایجاد دید و منظره زیبا در نمای ساختمان ها کمک شایانی نماید.

 

نرده استیل 304

 -rdlj kvni hsjdg 201

قیمت نرده استیل 201

استیل 201 یکی از انواع الیاژ استیل ی می باشد که مورد استفاده در ساخت انواع نرده و حفاظ استیل می باشد. استیل 201 از نیکل کمتری استفاده شده که موجب می شود تا نسبت به نوع دیگر آلیاژ استیل از مقاومت کمتری برخوردار باشد برای افزایش مقاومت به ترکیب آلیاژ مقداری منگنز اضافه می کنند تا قدری مقاومت استیل 201 افزایش پیدا کند. به دلیل مقاومت کمتر استیل 201 در برابر رطوبت، بیشتر برای نرده مورد استفاده در داخل ساختمان استفاده می نمایند. قیمت نرده استیل 201 کمتر از سایر نوع های می باشد و دلیل آن همانطور که ذکر شد مقاومت کمتر این نرده می باشد.

شاید کمتر بودن قیمت نرده استیل 201 و شباهت شکل ظاهری با نرده های دیگر موجب شود که این نوع نرده مورد انتخب شما قرار بگیرد. اما باید به این نکته توجه شود که به دلیل مقاومت کمتر در برابر رطوبت نرده استیل 201 مناسب برای شهرها با آب و هوای موطوب و فضای خارج ساختمان می باشد زیرا در مدت زمان کوتاهی کیفیت و شکل زیبای ظاهری خود را از دست می دهد. در ادامه قیمت نرده استیل موجود و مورد استفاده در امادر  از جمله قیمت نرده استیل 201 گنجانده شده است. 

واضح است که قیمت نرده استیل 201 کمتر از قیمت نرده استیل 304 است اما ازنظر ظاهری و شکل کلی بی‌رقیب است.
درجه مقاومت استیل است که تفاوت قیمت نرده استیل 201 را می‌آفریند. بنابراین برای فضاهای داخلی و اقلیم‌های خشک نیازی به‌صرف هزینه اضافی نیست و استفاده از نوع استیل 2010 کافی است.

 

 

نرده استیل 201

 

قیمت هر متر نرده استیل-قیمت نرده استیل

در مجموعه رامادر قیمت هر متر نرده استیل مشخص‌شده است و چون در تمام بازار یک نرخ معین دارد آنچه باعث بالا یا پایین رفتن نرخ متریال می‌شود کیفیت، ضخامت و نوع جنس درجه‌یک یا درجه‌دو است و چون استیل قیمت بالایی دارد همین یک‌دهم ضخامت کمتر یا تبدیل درجه‌یک به درجه‌دو باعث افت چشمگیر قیمت در متراژهای زیاد می‌شود. با توجه به قیمت نوسانی اجناس در کشور نمی‌توان قیمت دقیقی برای استیل داد. 

 ¤ برای تعیین قیمت هر متر نرده استیل یکی از عوامل بسیار مؤثر و تأثیرگذار متراژ نرده استیل است.

 ¤ برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت نرده استیل رامادر می‌توانید با مشاوران شرکت رامادر تماس حاصل فرمایید تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

   نرده استیل
(قیمت برحسب هزار تومان می باشد) 
گرید 201گرید 304
متراژ (متر)3 خط 4 خط 5 خط عمود 3 خط 4 خط 5 خط عمود 
10تا20   192215232269244273310358
20تا50   138168177225195215245280
50بالا       132165177222190220235295
  • هر استارت 130.000 هزار ریال می باشد.
  • هزینه حمل بابت هر پروژه 1.300.000 ریال می باشد.

rdlj kvni hsjdg vhi \gi-rdlj kvni \gi-rdlj kvni vhi \gi

قیمت نرده استیل راه پله-قیمت نرده پله-قیمت نرده راه پله

وسیله‌ای که از قدیم تابه‌حال در هر ساختمانی بوده و 99% از عموم افراد نرده راه‌پله را دیده و استفاده کرده‌اند. نرده وسیله‌ای جدانشدنی از ساختار پله است و برای حفظ امنیت و راحتی افراد درراه پله از نرده استفاده می‌شود. نرده انواع مختلفی دارد که شما باید مناسب با کاربری فضا و نوع پله آن را انتخاب کنید. چنانچه قصد تغییر دکوراسیون داخلی رادارید پیشنهاد می‌کنیم نرده یا حفاظ‌ها را تعویض کنید. تغییر و زیبایی ایجادشده توسط نرده‌های جدید، خستگی پرداخت هزینه‌ها را از تنتان بیرون می‌کند.

  ◊ تعداد میله‌هایی که به‌صورت افقی در نرده استیل کار می‌شود در قیمت نرده استیل راه‌پله تأثیرگذار است.

  ◊ هر چه میزان آلیاژ در استیل نرده بیش‌تر باشدقیمت نرده استیل راه‌پله گران‌تر می‌شود.

  ◊ قیمت نرده پله برحسب وزن محاسبه می‌گردد.

  ◊ قیمت نرده پله در هر متر در بنری تهیه و در اختیار شما عزیزان قرارگرفته است.

  ◊ برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت نرده استیل راه‌پله و ثبت سفارش خود با کارشناسان فروش رامادر در تماس باشید.

  ◊ رامادرقیمت نرده پله با هزینه‌ای مناسب را برای شما فراهم می‌نماید.

قیمت نرده راه پله رامادر با احتساب نصب، حمل و تمامی یراق الات نصب بوده و جنس و کیفیت یراق الات استفاده شده عامل موثری در تعیین قیمت نرده راه پله است.

 

نرده استیل راه پله

حتما بخوانید: نرده استیل

 

-kvni hsjdg \gi-kvni hsjdg vhi \g

نرده استیل پله-نرده استیل راه پله

راه پله ها مسیر ارتباطی بین طبقات هستند. و با توجه به گسترش آپارتمانها خطرهای زیادی افراد را تهدید میکند، که با ایمنی کردن ساختمانها میتوان این خطرات را به حداقل رساند. یکی از این ابزارهای ایمنی نرده های استیل میباشند که با نصب آنها در راه پله های ساختمانها خطرات احتمالی را کاهش میدهد، راه پله ها بنا به نوع ساخت نیاز به جان پناه مختلف دارند. در ساختمانهای امروز ارتباط بین طبقات با دو ردیف راه پله به صورت صاف و یک پاگرد انجام میشود. استفاده از این نرده‌های استیل در مسیر راه پله‌ها میتواند زیبایی و جذابیت خاصی را علاوه برتامین امنیت به راه پله ساختمان شما بدهد. معمولا نرده استیل راه پله به صورت 3 خط اجرا میشود. به این صورت که یک هندریل با ضخامت 51 میلیمتر پایه ها از لوله به قطر 28 میلیمتر و 3 خط لوله خطوط ترانزیت با لوله به ضخامت 16 میلیمتر استفاده میشود. 

نرده ‌های استیل شرکت رامادر قابل دسترس برای مجتمع ‌های مسکونی و تجاری و سایر مراکز دیگر میباشد. طراحی نرده ‌های فولادی ضد زنگ رامادر ترکیبی از ظاهری مدرن از نرده های فولادی ضد زنگ با ریل‌ ‌های فولادی ضد زنگ  یا جلا داده شده است. 

نرده استیل راه پله محافظی است که برای حفاظت افراد از خطر پرت شدن و افتادن افراد از راه پله نصب می شود. نرده استیل راه پله از لوله هایی از جنس استیل ضد زنگ می باشد که در ابعاد و اندازه های استاندارد ساخته و نصب می شوند.استاندارد نرده استیل راه پله، لوله استیل با قطر 51 میلی متر  و دستگیره یا همان هند ریل ها لوله هایی به قطر 38 میلی متر و پایه های اصلی نرده لوله استیل به قطر 16 میلی متر ساخته می شود.

نرده استیل پله برای پله های خارج ساختمان استفاده می شود. بنا به موقیت قرار گیری در فضای آزاد نرده استیل پله باید از مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی داشته باشد، به همین دلیل قطعات استفاده شده در نرده استیل پله از نوع 304 می باشد.همچنین نرده استیل پله را در برخی راهروهای بیمارستان ها، برج ها و ... نیز استفاده می کنند.

نرده استیل راه پله در طرح های شیشه دار نیز موجود است که بسیار زیبا بوده و در صورت تمایل می توانید نمونه ها را در مقاله نرده استیل دکوراتیو که در زیر پیوست گرده ملاحظه بفرمایید.

 

قیمت نرده راه پله

حتما بخوانید: نرده استیل دکوراتیو 

 

ویژگی های نرده استیل رامادر

 ¤ ضد خش می باشد. 

 ¤ ضد زنگ  زدگی می باشد. 

 ¤ در برابر محیط های  قلیایی و اسیدی مقاوم است.

 ¤ عایق قوی در برابر تابش نور خورشید، گرما، سرما، برف، باران و رطوبت است و به هیچ عنوان تغییر رنگ و شکل نمی دهد.

 ¤ سطح مسطح و صیقلی ان به راحتی تمیز و براق می شود.

 ¤ در برابر درجه حرارت بالا مقاوم است.

 ¤ نرده های استیل رامادر با کیفیتی بالا و گارانتی بلند مدت ظاهری بسیار زیبا به محل مورده استفاده شما می دهد.

 

 

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟