حفاظ استیل پنجره

دسته بندی ها: محصولات

حفاظ استیل پنجره از جنس استیل است و برای محافظت از ورودی‌ها، پنجره‌ها و بالکن‌ها طراحی‌شده. حفاظ استیل پنجره همان‌طور که از نام آن پیداست برای امنیت در بانک‌ها، طلافروشی‌ها، صرافی‌ها و ... مورداستفاده قرار می‌گیرد. در ساخت این نوع از حفاظ‌های استیل از جوشکاری آرگون در اتصال زاویه‌ها و قطعات به یکدیگر و نیز اتصال سازه ساختمان استفاده می‌شود. حفاظ استیل پنجره را می‌توان هم در داخل و هم در خارج بانک نصب نمود. با توجه به اینکه حفاظ استیل 304 در مقابل رطوبت و گردوغبار آسیب نمی‌بیند در محیط‌های بیرونی از این نوع حفاظ استفاده می‌شود ولی در محیط‌های داخلی از حفاظ استیل 201 استفاده می‌شود. حفاظ استیل پنجره در دو نوع و باکیفیت‌های متفاوت اجرا می‌شود.

حفاظ استیل بانکی، نسل جدیدی از حفاظ‌ها هستند که نسبت به حفاظ‌های آهنی برتری‌های بسیاری دارند ازجمله:

   حفاظ استیل پنجره مقاومت بالاتری دارد.

  حفاظ استیل پنجره ظاهر زیبایی دارد.

  حفاظ استیل پنجره در برابر رطوبت و گردوغبار آسیب نمی‌بیند.

 

نرده پنجره

winkحتما بخوانید:درب استیل و شیشه

 

اجزای تشکیل‌دهنده حفاظ استیل بانکی عبارت‌اند از:

    پروفیل استیل ۴۰×۴۰ یا پروفیل استیل ۶۰×۴۰

   لوله استیل به قطر ۲۵ میلی‌متر

  میل گرد آژدار

 

حفاظ استیل بانکی

winkحتما بخوانید:نرده راه پله

 

همان‌طور که می‌دانید حفاظ استیل پنجره برای امنیت در خانه مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا امروزه به دلیل ساخته‌شدن آپارتمان‌ها خطرهای زیادی افراد را به‌خصوص کودکان تهدید می‌کند. ازجمله این خطرات پرت شدن ناگهانی کودکان از ساختمان‌های چندطبقه است که حفاظ‌های استیل به‌طور تضمینی این خطرات را به حداقل می‌رساند. گروه صنعتی رامادر این افتخار را دارد که بتواند بهترین و مناسب‌ترین نصاب و طراح حفاظ استیل در جامعه باشد.

 ¤ حفاظ استیل پنجره با شکل و نمای زیبا و بدون اینکه مورد زنگ زدن قرار بگیرد مورداستفاده قرار می‌گیرد.

 ¤ حفاظ استیل پنجره به دلیل مزایای بالای آن در ساختمان بیشتر مورداستفاده مردم قرارگرفته است و علاوه بر بحث جلوگیری از سقوط افراد از طبقات بالا به پایین.

 ¤ یکی دیگر از مزایای مهم نصب حفاظ استیل پنجره در ساختمان‌ها جلوگیری از ورود سارقین به طبقات ساختمان‌ها هست.

 ¤ قیمت حفاظ استیل پنجره در صورتی که حفاظ ثابت باشد یا بازشو داشته باشد می تواند کاهش و افزایش یاید که در ادامه مقاله به شرح جزئیات آن می پردازیم.

 

حفاظ استیل پنجره

winkحتما بخوانید: ورق استیل

حفاظ استیل-pthz hsjdg

از حفاظ استیل در بسیاری از ساختمان‌ها به‌عنوان زیبایی و نمایش بهتر نمای داخل و خارج استفاده می‌شود و با پیشرفت صنعت در هنر ساختمان‌سازی و استفاده از مواد باکیفیت و مقاوم حفاظ استیل اهمیت بیشتری پیداکرده است. از حفاظ به‌عنوان یک نگهدارنده و ایمنی ساختمان استفاده می‌شود.

 

حفاظ استیل

winkحتما بخوانید: قیمت نرده استیل

 

حفاظ استیل به دودسته تقسیم می‌شود:

1. حفاظ استیل ضد سرقت

2. حفاظ استیل محافظ

    حفاظ استیل پنجره‌

    • حفاظ استیل  بالکن‌

 

با توجه به کاربرد استفاده از حفاظ استیل در طرح‌های مختلف است. حفاظ استیل شرکت رامادر در برابر آب و رطوبت مقاومت خوبی دارد و کیفیت بالای کار تضمینی برای ثبت سفارش شما است. در اکثر موارد به دلایل امنیتی جنس حفاظ استیل بکار رفته برای پنجره و بالکن مقداری نازکتر از حفاظ استیل بکار رفته برای بانک می باشد.

   در نصب حفاظ استیل بانکی اتصال لوله و میل‌گرد آهنی داخل لوله به پروفیل دارای اهمیت بالایی است.

   در نصب حفاظ استیل جوش و پیچ بیشترین کاربرد را در ساختمان دارد.

 

حفاظ استیل
 

winkحتما بخوانید:قیمت نرده استیل

 

قیمت مناسب حفاظ استیل-rdlj lkhsf pthz hsjdgv

شرکت رامادر یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده و اجرا کننده انواع حفاظ استیل است که مطابق با به روزترین و مدرنترین طرح های حفاظ استیل در این زمینه قدم به عرصه گذاشته است.

حفاظ استیل رامادر یکی از نوآوری های سیستم ایمنی ساختمان است که علاوه بر زیبایی دارای استحکام چندین برابر در مقایسه با حفاظ های آهنی است و این مقاومت به دلیل استفاده از جوش آرگون برای اتصال می باشد.

همچنین حفاظ های استیل رامادر قابلیت اجرا در طرح های هندسی گوناگون را دارند و قیمت مناسب حفاظ استیل را تشکیل می دهند.

استیل 304 را می توان بهترین آلیاژ مورد استفاده در ساخت نرده و حفاظ استیل دانست. این استیل جزء استیل های نگیر و یا به اصطلاح استیل هایی که جذب آهنربا نمی شوند است و عایقی مناسب در برابر زنگ زدگی، رطوبت و حرارت می باشد.

 

ساختار حفاظ استیل در مجموع به‌صورت زیر می‌باشد:

 ¤ یک کلاف 40*40 سانتی دورتادور میله‌های استیل را احاطه می‌کند و میله‌ها داخل این کلاف به‌صورت افقی جوش و پرداخت می‌شوند.

 ¤ فاصله هر میله استیل از هم 13 سانتی متر و طول میله‌های استیل 110 سانتی متر می‌باشد.

 ¤ حفاظ استیل مورد استفاده برای درب استیل در دو نوع حفاظ استیل کتابی و حفاظ استیل لولایی است، حفاظ استیل کتابی به‌صورت ورقه‌ای تا می‌شود و به وسیله لولای کتابی شکل به هم متصل می‌شود اما حفاظ استیل لولایی به حالت یک درب باز و بسته می‌شود.

 ¤ جالب است که با شمارش تمامی ویژگی های بالا و کیفیت فوق العاده شرکت رامادر، ما شاهد قیمت مناسب حفاظ استیل نسبت به رقیبان خود هستیم.

 

نرده استیل

winkحتما بخوانید: قیمت نرده استیل

حفاظ بانکی-pthz fhk;d

استراتژی‌های راهبردی برای حفاظ بانکی استفاده از نرده‌های استیل است که دارای مزایا و معایبی است که  از موارد کلیدی در اجرای حفاظ بانکی می‌توان  نحوه اتصال لوله‌ها، میل‌گردهای داخل لوله و پروفیل را نام برد. استفاده از جوش و پیچ کاربرد بیشتری در این میان دارد. نوعی از حفاظ وجود دارد حفاظ‌های پیچ شده به‌هیچ‌وجه شکسته نمی‌شوند و جزو مستحکم‌ترین حفاظ‌های بانکی هستند.

  اجزای تشکیل‌دهنده حفاظ بانکی عبارت است از پروفیل استیل۴۰×۴۰، لوله استیل به قطر ۲۵ میلی‌متر و میل‌گرد آژدار.

    حفاظ بانکی همان‌طور که از نامش پیداست جهت امنیت در بانک‌ها و صرافی‌ها و طلافروشی‌ها استفاده می‌شود.

   در اجرای حفاظ بانکی از جوشکاری آرگون در اتصال زوایا و قطعات به یکدیگر و هم‌چنین اتصال سازه ساختمان استفاده می‌شود.

 

حفاظ بانکی

winkحتما بخوانید: قیمت نرده استیل

انواع حفاظ استیل-hk,hu pthz hsjdg

استیل به دو نوع 304 و 201 تقسیم میشود، استیل با آلیاژ 304 از نوع مرغوب در صنعت ساختمان به حساب می آید و از لحاظ قیمتی از قیمت بالاتری نسبت به نوع 201 برخوردار است. این نوع استیل به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی و ضد زنگ بودن در تمامی شرایط آب و هوایی قابل نصب میباشد و به صورت کتبی گارانتی میشود.

کارایی حفاظ استیل به طور یقین جهت افزایش ایمنی و حراست از فضای موجود است، به همین جهت شرکت رامادر برای انجام چنین وظیفه مهمی از بهترین و مناسبترین آلیاژها برای تولید حفاظ استیل بهره گرفته است. انواع حفاظ استیلبه این شرح است که به صورت مجزا به تشریح هر یک میپردازیم:

   حفاظ استیل بانکی

    حفاظ استیل پنجره

    حفاظ استیل بالکن

 

حفاظ استیل بالکنی
 

winkحتما بخوانید: پله گرد استیل

نرده استیل پنجره-kvni hsjdg \k[vi

نمونه دیگری از نرده استیل می باشد که برای افزایش امنیت و زیبا تر شدن نمای خارج ساختمان از آن استفاده می شود. نرده استیل پنجره نیزدارای طرح  های متنوعی می باشد که با توجه به سلیقه مشتری و نمای ساختمان انتخاب می شود چون پنجره دارای دو لنگه ثابت و متحرک است به همین دلیل باید نرده استیل پنجره به گونه ای نصب شود که امکان جابه جایی پنجره را فراهم کند. همچنین به دلیل نصب حفاظ در نمای ساختمان باید از نوع بسیار مقاوم قطعات استیل استفاده کرد تا زنگ نزند و زیبایی خود را برا مدت بسیار زیاد حفظ کند.

 

نرده پنجره

winkحتما بخوانید: قیمت نرده استیل

حفاظ استیل بالکن-حفاظ بالکن استیل

داشتن یک تراس یا بالکن، در زندگی شلوغ و مدرن امروزی یک موهبت است اما در صورت عدم رعایت نکات ایمنی بالکن‌ها خطراتی را نیز برای افراد ایجاد می‌کنند. خطراتی چون سقوط افراد از بالا به پایین در معرض سرقت بودن (در طبقات پایین‌تر). برای رهایی از این خطرات، بالکن‌ها باید دارای حفاظ مناسب باشند. حفاظ بالکن استیل بهترین گزینه برای ایجاد جان‌پناه و ایمنی در بالکن‌هاست که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای استحکام بالایی نیز هست.

درصورتی‌که حفاظ بالکن همراه با شیشه نصب شود نمایی بسیار شیک ایجاد می‌کند که می‌توان شیشه را در صورت استفاده مداوم از بالکن مات کرد. حفاظ بالکن استیل در تمامی فصول و برای اقلیم‌های مختلف کاربرد دارد.

حفاظ استیل بالکن با توجه به کیفیت براساس مترمربع محاسبه می‌شود. هر چه ضخامت حفاظ استیل بالکن بیشتر باشد قیمت و کیفیت آن نیز افزایش پیدا می‌کند. 

 

حفاظ استیل

winkحتما بخوانید: قیمت نرده استیل

در ساخت حفاظ بالکن استیل باید نکات زیر را موردتوجه قرار داد:

 ¤  ارتفاع حفاظ استیل بالکن نباید کمتر از 110 سانتی‌متر باشد.

 ¤  گاردهای حفاظ استیل بالکن باید به‌صورت عمودی باشد و درصورتی‌که گاردها به شکل افقی اجرا شود فاصله بین گاردها نباید بیشتر از 15 سانتی‌متر باشد.

 ¤  جنس حفاظ استیل بالکن از نوع استیل 304 باشد تا در مقابل رطوبت و گردوغبار آسیب نبیند.

 ¤  در حفاظ استیل بالکن حتماً باید از حفاظ استیل مسلح استفاده نمود.

 ¤  از حفاظ بالکن استیل 201 می‌توان در مکانه‌ای خشک و بدون رطوبت استفاده کرد.

حفاظ بالکن استیل شرکت رامادر نسل جدیدی از دستگاه‌های ایمنی حفاظت از ساختمان می‌باشند که علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی تا چندین برابر حفاظ‌های آهنی را دارا هستند.

 

حفاظ استیل بالکنی
 

winkحتما بخوانید: حفاظ استیل
 

زمان نصب و اجرای حفاظ استیل توسط گروه صنعتی رامادر

شرکت رامادر با بهره گیری از ابزار آلات و کارگاههای مدرن و همچنین کادری مجرب و کارآزموده اقدام به تولید انواع حفاظ استیل با بالاترین کیفیت و قیمتی عالی کرده است. کارشناسان نصب رامادر به دلیل آموزش حرفه ای قادر هستند پروژههای حفاظ استیل را در کمتر از یک روز اجرا کنند، البته لازم به ذکر است متراژ و نحوه اجرا در زمان نصب هم تاثیرگذار میباشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره و فروش رامادر تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

 

حفاظ استیل

winkحتما بخوانید: قیمت نرده استیل

قیمت حفاظ استیل-قیمت حفاظ استیل بالکن-قیمت حفاظ استیل پنجره-قیمت حفاظ بالکن

قیمت یکی از فاکتورهایی می باشد که موجب اجرایی شدن و یا نشدن پروژه‌ها می‌گردد. به همین دلیل همواره مورد توجه همه بوده و ما تصمیم بر آن داریم تا باصداقت قیمت‌های بروز در رابطه با تمام محصولات ارائه‌شده توسط شرکت رامادر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا از شبهه‌ات احتمالی که ممکن است در رابطه با قیمت‌ها پیش آید جلوگیری نماییم. در این مقاله به بررسی دقیق حفاظ استیل و کاربردهای آن پرداختیم حال می‌خواهیم به سؤال شماعزیزان که قیمت حفاظ استیل چقدر است پاسخ دهیم به همین منظور تصویری شامل قیمت حفاظ استیل را در اختیارتان می‌گذاریم.

  ▬  حفاظ استیل که به‌تازگی استفاده بیشتری از آن می‌شود و برای ایجاد محافظت و افزایش زیبایی محل از آن استفاده می‌نماید یکی از محصولات ارائه‌شده توسط شرکت رامادر هست.

  ▬  قیمت حفاظ استیل  پنجره هم اگر به‌صورت ثابت باشد برابر جدول قیمتی پیوست شده در زیر ارائه می‌گردد.

  ▬  قیمت حفاظ استیل پنجره می تواند بر اساس قطر لوله و کلافق آهنی متغیر باشد.

  ▬  درصورتی‌که از پنجره استفاده می‌کنید باید طبق جدول زیر از نرده‌های ترکیبی ثابت و درب و یا فقط درب استفاده نمایید که با توجه به هر یک از این حالت‌ها قیمت حفاظ پنجره استیل متفاوت می‌باشد.

  ▬  حفاظ استیل بالکن در مقایسه با امنیتی که ایجاد می کند بسیار به صرفه تر از روش های مشابه است.

  ▬ جهت محاسبه قیمت حفاظ استیل بالکن باید ابتدا باید نوع حفاظ انتخاب شود، اگر از حفاظ‌های افقی استفاده می‌کنید نحوه محاسبه قیمت حفاظ استیل بالکن به‌صورت زیر خواهد بود؛ اما درصورتی‌که حفاظ استیل عمودی موردنظر باشد، هزینه شیشه سکوریت نیز به قیمت شیشه بالکن افزوده خواهد شد.

  ▬  قیمت حفاظ بالکن رامادر در مقایسه با سایر شرکت ها و نسبت به کیفیت استیل مورد استفاده مناسب تر است.

  ▬  برای محاسبه قیمت حفاظ بالکن در صورت استفاده از درب، به کیفیت و تعداد قفل های مورد نیاز نیز دقت کنید.

  ▬  برای دریافت اطلاعات بیشتر در ابطه با نحوه انجام پروژه و قیمت حفاظ استیل با رامادر در تماس باشید. 

  ▬  تعداد بازشوهای درخواستی شما حائز اهمیت است و تعداد بازشوها هرچه بیشتر باشد قیمت حفاظ بالکن افزایش می یابد.

 

  حفاظ بانکی
متراژثابتثابت و دربدرب
3 تا 10548.000610.000660.000
11 تا 20523.000605.000650.000
21 به بالا512.000595.000635.000
    
      کلاف دور کار از پروفیل 40*40 تمام استیل
      لوله افقی با قطر 25 میل
      جوش و اتصالات با آرگون

pthz hsjdg fhk;d-rdlj pthz hsjdg \k[vi

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادُر

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟