سنگ قبر شیشه ای | شیشه برای سنگ قبر

دسته بندی ها: مقالات

شیشه برای سنگ قبر

قبر و هرگونه یادبود کانون عزاداری و یادآوری است. نام اقوام اغلب طی سال ها به سنگ قبر اضافه می شود، به طوری که یک نشانگر می تواند از بین رفتن کل خانواده ای باشد که طی دهه ها گسترش یافته است. برخی از سنگ قبرها حتی توسط افرادی که هنوز زندگی می کردند سفارش داده شده و به یاد آنها ساخته شد تا این نشان از موقعیت آنها باشد.

در این صفحه از سنگ قبر شیشه ای با موارد زیر آشنا شوید:

 

قبر شیشه ای

یک گورستان ممکن است از آئین نامه های ملی پیروی کند یا به طور مستقل از اندازه و برخی مواد خاص را به ویژه در یک منطقه حفاظت شده استفاده کند. برخی ممکن است قرار دادن یادبود را به چند ماه پس از خاکسپاری محدود کنند و پس از آن باید یک یادبود ماندگارتر قرار گیرد. برخی دیگر ممکن است برای تسهیل برش چمن به سنگ هایی با شکل یا موقعیت خاص نیاز داشته باشند. سنگ قبرهای گرانیت، سنگ مرمر و انواع دیگر سنگ ها معمولاً توسط سنگ تراش های بزرگ ساخته، نصب و تعمیر می شوند. گورستان ها به بازرسی و نگهداری منظم احتیاج دارند، زیرا سنگ ها ممکن است ته نشین شوند، سرنگون شوند و در موارد نادر، مردم سقوط کرده و آسیب ببینند یا ممکن است قبرها بیش از حد رشد کرده و طرح های آنها از بین برود یا تخریب شود. مرمت یک کار تخصصی برای سنگ بنای یادبود است.

سنگ قبر شیشه ای رامادُر به طور خاص برای بنای یادبود ساخته شده است تا درخشان ترین و ماندگارترین تصاویر را برای هر نوع یا رنگی ارائه دهد. در این فرآیند از لیزرهای پرقدرت برای ذوب شدن شیشه استفاده می شود. تصویربرداری در اعماق سنگ حک شده است. دوام آن را تقریباً در هر محیطی به طرز چشمگیری افزایش می دهد. سنگ قبر شیشه ای با استفاده از شیشه لمینت دوام قابل قبولی را ارائه می دهد که نسبت به سایر روش ها برتری دارد.

قبر شیشه ای

شیشه برای سنگ قبر

گرچه خداحافظی با یکی از عزیزان ویرانگر است، اما بیشتر اوقات تشویق می شوید به جای اینکه در ناامیدی از دست دادن غرق شوید به آن ها ادای احترام کنید. سنگ قبرهای شیشه ای پر از ذوق هنری است. این سنگ قبرهای شیشه ای یک روش زیبا برای ادای احترام به یک روح به همان زیبایی، یک جایگزین عالی برای سنگ قبرهای سنگین است. سنگ قبرهای شیشه ای رامادُر با به چالش کشیدن گورستان های معمولی، نور و انرژی افراد درگذشته را برقرار می کنند.

 

کاربرد شیشه برای سنگ قبر

تغییرات آب و هوایی برای شیشه بی اثر است و در برابر تغییر یا اکسیداسیون برای مدت زمان طولانی بسیار مقاوم است و به مدت نامحدود دوام خواهد داشت. در یکی از قدیمی ترین و معتبرترین آزمایشگاه ها ماندگاری شیشه را با لعاب سرامیکی، یکی از سخت ترین کامپوزیت های شناخته شده و همچنین سنگ گرانیت رتبه بندی کردند. از نظر تابش اشعه ماورا بنفش، رطوبت، اسیدها، اکسیدکننده ها، تغییرات دما و سایش فیزیکی آزمایش شده است. هیچ فرآیند دیگری وجود ندارد که طول عمر سنگ قبر شیشه ای را داشته باشد.

سنگ قبر عزیز شما فرصتی برای به اشتراک گذاشتن میراث او با جهان است. کتیبه و تزئینات شما راهی برای بیان اینکه آنها چه کسانی هستند و چگونه خانواده آنها از آنها به یاد می آورند است. گفته می شود، قبل از تصمیم گیری در مورد سنگ قبر مناسب، باید چندین مورد را بخاطر بسپارید. در یک دنیای کامل، شما همیشه خواسته های خاص عزیز خود را قبل از عبور از آن می دانید. از آنجا که این همیشه امکان پذیر نیست، شما باید به قضاوت خود اعتماد کنید و بهترین کاری را که می توانید انجام دهید. از همه مهمتر، به یاد داشته باشید که روش های بی شماری برای به یاد آوردن عزیز در گذشته شما وجود دارد. سنگ قبر شما یکی از این راه هاست و می توانید با انتخاب سنگ قبر شیشه ای شرکت رامادُر دوام و زیبایی همیشگی را داشته باشید.

قبر شیشه ای

آیا این نوشته را دوست داشتید؟