شیشه رنگی | دکوراسیون خود را با "شیشه لاکوبل" به روز کنید.

دسته بندی ها: محصولات
شیشه لاکوبل
شیشه لاکوبل

 

اجرای شیشه لاکوبل با انواع رنگ بندی

در این صفحه از شیشه لاکوبل با موارد زیر آشنا شوید:

 

قیمت شیشه لاکوبل

  شیشه لاکوبل

ضخامت شیشه (مترمربع) قیمت
  شیشه 6mil لاکوبل1.772
  شیشه 8mil لاکوبل2.025
  شیشه 10mil لاکوبل2.330
 • قیمت بر حسب هزار تومان می باشد.
 • قیمت بر اساس ضخامت شیشه و اجرت نصب می باشد.
 • رنگ پودری برندهای اروپایی دو پوشش
 • تحویل درب کارخانه می باشد.
 • کرایه حمل جداگانه محاسبه می گردد.
 • نبشی استیل در شیشه های دارای زاویه برای هر شاخه 2متری 350.000 تومان می باشد.
 • شیشه های زیر 1متر، 1متر محاسبه می گردد.
 • پروژه های زیر 3متر همان 3متر محاسبه می گردد.
 • جاسازی های غیر عادی مانند هواکش، atm ، سوراخ کاری، برش، واترجت، الگو به فاکتور اضافه می گردد.

 

بر روی دکمه زیر کلیک کنید

گفتگو با کارشناس

شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل چیست؟ شیشه لاکوبل و یا شیشه رنگی، شیشه‌ ای است که از شیشه بی رنگ (شیشه سکوریت) به عنوان مواد پایه در ساخت آن استفاده می ‌شود، این شیشه ‌های بی رنگ قبل از تبدیل شدن به شیشه رنگی داری دو سطح است سطح زیر و سطح رویی، شیشه از سطح زیر با یک لایه رنگ پوشانده می ‌شود و بعد از عملیات رنگ داخل کوره گذاشته تا رنگ بر روی شیشه پخته شود، پس از خشک شدن یک لایه پوشش محافظتی از رنگ بر روی آن کشیده ‌می شود، تا از رنگ آن در برابر خط و خش و حرارت محافظت شود. هر چقدر که کیفیت شیشه لاکوبل بالاتر باشد، رنگی که در پشت شیشه ریخته شده، از جلوی شیشه با وضوح و شفافیت بیشتری قابل روییت است. شیشه لاکوبل از جمله شیشه هایی است که در برابر شکست و سقوط ایمنی بالایی دارد. از ویژگی های آن می توان به ایمن بودن شیشه در لحظه شکست اشاره کرد.

شیشه لاکوبل از نظر معماران، از جذابیت بیشتری برخوردار است زیرا تنوع در رنگ، ضخامت این شیشه و موارد استفاده از آن در دکوراسیون ساختمان منجر به کاربرد و محبوبیت بیشتر آن شده است. 

شیشه لاکوبل
شیشه لاکوبل

رنگ بندی شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل یکی از موضوعات مهمی است که می تواند برای رنگ بندی در انتخاب مشتری تاثیر بگذارد. چنانچه قصد انتخاب و خرید شیشه لاکوبل را دارید می توانید براساس نوع طراحی دکوراسیون ساختمان و با توجه به رنگ های موجود درکالیته لاکوبل یکی از مناسب ترین رنگ نسبت به دکوراسیون رو انتخاب نمائید.

علاوه بر این می توانید با در نظر گرفتن نکات مهم از جمله متراژ فضا، نورگیر بودن و نحوه اجرای شیشه لاکوبل و از همه مهمتر ایمن بودن آن، یکی از رنگ های جذاب شیشه لاکوبل را که متناسب با فضای مورد نظر شماست انتخاب کنید. همچنین در زمان طراحی و انتخاب شیشه لاکوبل برای دکوراسیون ساختمان، این نکته را در نظر داشته باشید که شیشه لاکوبل در 15 کالیته رنگی تولید می شود. گاهی ممکن است که رنگ مورد نظر شما در کالیته رنگی قرار نداشته باشد. در این صورت می توانید با درخواست سفارش رنگ پیشنهادی مورد نظر، شیشه رنگی لاکوبل خود را دریافت نمایید.

شیشه لاکوبل دارای تنوع رنگی بالایی است، که از برترین و پر مخاطب ترین آنها می توان به رنگ های زیر اشاره کرد.

 • شیشه لاکوبل طوسی
 • شیشه لاکوبل آبی
 • شیشه لاکوبل مشکی
 • شیشه لاکوبل سفید 
 • شیشه لاکوبل بژ
 • شیشه لاکوبل قرمز

 

در چه فضاهایی از شیشه لاکوبل استفاده می شود؟

شیشه های لاکوبل برای طراحی شیک و جذاب دکوراسیون داخلی گزینه مناسبی هستند؛ از جمله موارد استفاده آن می توان به دیوارهای شیشه ای، میزهای شیشه ای، قفسه ها و کابینت های شیشه ای اشاره کرد. از شیشه های لاکوبل شفاف در نمای بیرونی ساختمان ها، نورگیرها و آینه کاری های داخلی بناهای سنتی استفاده می شود. می توان این شیشه ها را با چوب یا سنگ نیز ترکیب کرد و دکوراسیون زیباتری ایجاد کرد. این شیشه ها جایگزین خوبی برای کاغذ دیواری هستند. همین طور به دلیل ایمنی بالا و ضد خش و نشکن بودن در مهدکودک ها و فضاهای آموزشی مختص کودکان برای زیباسازی محیط مورد استفاده قرار می گیرند. از شیشه لاکوبل همچنین در فضای بین کابینت ها استفاده می شود. این شیشه ها از نفوذ رطوبت به ديوار و لايه های ديگر جلوگيری می کنند.

برخی کاربردهای دیگر شیشه لاکوبل عبارتند از: در آشپز خانه ها، چیدمان اتاق خواب ها، حمام های شیشه ای، دکوراسیون و طراحی داخلی انواع فروشگاه ها و دندان پزشکی ها، جداکننده ها مانند پارتیشن ها در ادارات و منازل، در آینه های رنگی و زیبا و ...

شیشه لاکوبل
 
شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل در دکوراسیون اداری

برای تفکیک فضای ادارای و تبدیل آن به فضاهای کاربردی از پارتیشن بندی استفاده می شود. پارتیشن‌ های اداری از اهمیت بسیار زیادی در ایجاد فضاهای کوچک در ادارات برخوردار بوده و کارمندان و کارکنان به‌ راحتی می ‌توانند در فضای شخصی به‌ وجود آمده تمرکز داشته و فعالیت نمایند.
پارتیشن ‌های اداری علاوه ‌بر جداسازی فضای ادارات، در دکوراسیون داخلی هم نقش مهمی داشته و سبب زیبایی محیط می ‌شوند. پارتیشن ‌ها از متریال‌های مختلفی ساخته می ‌شوند که یکی از آن ‌ها پارتیشن‌ شیشه ای است.
اگر از شیشه‌ های لاکوبل شفاف در پارتیشن‌ بندی ادارات استفاده شود، این شیشه‌ ها به دلیل عبور نور از خود سبب ایجاد نمایی بسیار خیره‌ کننده می شوند. علاوه‌ بر استفاده لاکوبل در پارتیشن ‌های اداری، از آن ها به دلیل ویژگی مقاوم و ضد خش بودنشان در ساخت قفسه و میزهای شیشه ‌ای نیز استفاده می‌ شود.

آیا حرارت پشت اجاق گاز آسیبی به شیشه لاکوبل نمیزند؟

شیشه لاکوبل به دلیل اینکه در زمان ساخت تحت فرایندهای حرارتی ویژه‌ای قرار می‌گیرند در برابر شوک حرارتی مقاومت می‌کنند و در برابر حرارت تا دمای 250 درجه غیر مستقیم مقاوم بوده اگر در قسمت‌هایی از ساختمان که تحت حرارت هستند برای مثال در آشپزخانه پشت اجاق گاز نصب شود مشکلی ندارد.

شیشه لاکوبل
شیشه لاکوبل

دکوراسیون خود را با شیشه لاکوبل به روز کنید

اگر از فضای منزل خود خسته شده اید و قصد دارید برای دکوراسیون خود تغییری ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از شیشه لاکوبل برای به روز کردن دکوراسیون است. می توانید برای فضای بین کابینتی آشپزخانه، درب کابینت‌ها، دیوارپوش‌ها، پارتیشن، دیوار سرویس‌بهداشتی و قفسه‌های شیشه ای از طرح ها و رنگ های مختلف شیشه لاکوبل استفاده کنید.
این شیشه‌ها به خاطر دارا بودن طیف رنگی بالا بسیار در دکوراسیون قسمت‌های مختلف منزل مورد توجه قرار می‌گیرند و به گفته طراحان داخلی به راحتی می توان با این شیشه‌ ها مانور داد.

شیشه ها دارای ضخامت های متنوعی هستند که هر یک برای استفاده در یک قسمت مناسب هستند. به دلیل بالا بودن انعطاف پذیری و درخشندگی شیشه های لاکوبل امکان استفاده از آن ها در قسمت های مختلف منزل وجود دارد.
نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که شیشه لاکوبل مقاومت بسیار بالایی دارند و به راحتی نمی ‌توان آن را برش داد یا سوراخ کرد، بنابراین قبل از خرید باید کاربرد مورد نظر خود را به شرکت رامادر اعلام کنید و تمام اندازه گیری های لازم را انجام دهید تا برش های مورد نیاز برای قسمت هایی مانند جای کلید و پریز یا فاصله بین کابینت ها انجام داده شود. 

به کار بردن شیشه لاکوبل در ساختمان های تجاری

یکی از اصلی ترین کاربردهای شیشه لاکوبل استفاده از آن به عنوان یک عنصر طراحی و زیبایی در دکوراتیو ساختمان است. بسیاری از صاحبان ساختمان های اداری برای زیبایی بخشیدن به دیوارهای بزرگ و ساده و پر کردن سایر فضاهای خالی ساختمان، صفحه های شیشه ای لاکوبل رنگی نصب می کنند.

یکی دیگر از موارد استفاده تجاری از شیشه های لاکوبل، به کار بردن آن ها در تابلوها است. قسمت پشت شیشه که رنگ و نقاشی شده است به برجسته شدن قسمت جلویی تابلو کمک می کند. با استفاده از شیشه های لاکوبل می توان نمای بسیار زیبا و متنوعی ایجاد کرد. بنابراین نمی توان استفاده از این نوع شیشه را به مکان هایی خاص محدود کرد. به عنوان مثال ترکیبات شیشه و سایر متریال ها در ایجاد یک فضای گرم و دلنشین در رستوران ها می تواند یک نمونه دیگر از آن باشد.
 

آیا شیشه لاکوبل را دوباره می توان رنگ آمیزی کرد؟

این سوالی است که برای اکثر مشتری ها به وجود می آید، زیرا می خواهند بدانند بعد از مدتی متناسب با تغییر دکوراسیون منزل می توانند رنگ شیشه لاکوبل را نیز تغییر دهند یا خیر؟ در ظاهر ممکن است انجام این کار ساده به نظر برسد. اما این گونه نیست و برای انجام این کار باید شیشه لاکوبل به درستی پیش ساخته شده باشد. از طرفی این کار با استفاده از مواد شیمیایی سخت انجام می شود که برای اکثر صاحبان خانه در دسترس نیست. رنگ را نمی توان با ابزار روی شیشه لاکوبل زد، زیرا برای پوشش سطح، ضخامت های ناهمواری به وجود می آورد و موجب ایجاد لکه های تیره و روشن می شود.

 

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
از شیشه لاکوبل در چه مکان هایی استفاده می شود؟

شیشه لاکوبل را می توان به عنوان دیوارپوش، دربهای استاندارد و کشویی، رومیزی، میز پیشخوان، قفسه بندی، شیشه های هنری، شیشه های اتوماتیک و... مورد استفاده قرار داد.