قیمت شیشه میرال

شیشه میرال- شیشه میرال چیست؟

شیشه‌ ی میرال نوعی شیشه با مقاومت بسیار بالاست که در طی یک عملیات حرارتی بر روی شیشه‌های معمولی به دست می آید. با توجه به عملیاتی که بر روی شیشه میرال انجام می شود مقاومت آن در برابر ضربه و حرارت افزایش می یابد. شیشه میرال رامادر در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود، مانند بالکن ها، پارتیشن اداری، پانل های حمام، پنجره‌ها، درب های شیشه‌ای جلوی آسانسور و...شیشه میرال علاوه بر اینکه شفافیت و درخشندگی شیشه‌های معمولی را دارد در برابر ضربه هم بسیار مقاوم است و نمی شکند، در صورتی که ضربه‌ی شدیدی به ان وارد شود به ذراتی ریز و غیر برنده تقسیم می شود که به هیچ عنوان هیچ خطری را به وجود نمی آورد. شیشه‌های میرال بعد از تولید قابلیت برش را ندارند. از شیشه‌های میرال در صنعت خودروسازی بیشتر برای شیشه‌های طرفین  و عقب خودرو استفاده می شود. به همین منظور دراثر وقوع حادثه شیشه‌ها به ذرات ریز و غیر برنده‌ای تقسیم می شود که هیچ خطر جانی ندارد. در صنعت ساختمان سازی اگر شما بخواهید برای فضایی از شیشه‌های بزرگ و بدون قاب استفاده کنید بهترین گزینه شیشه میرال رامادر است، و به دلیل مقاوم بودن آن در برابر حرارت،  می توان در تولید شیشه اجاق گاز، بخاری، درب فر، هودو...از شیشه میرال استفاده کنید.

 

قیمت شیشه میرال

قیمت شیشه میرال- شیشه میرال قیمت

عوامل گوناگونی می تواند بر روی قیمت شیشه‌ میرال تاثیر گذار باشد. اولین عامل تأثیرگذار اندازه و ابعاد شیشه میرال مورد نظر شماست. اگر شما بخواهید طرح سند بلاست که زیبایی دو چندانی به شیشه‌ی مورد نظر شما می دهد را بر روی محصول مورد نظر خود ایجاد کنید قیمت شیشه‌ی میرال شما افزایش میابد. یراق آلات و کیفیت دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت هستند، قطر و ضخامت شیشه هم بر روی قیمت شیشه میرال تأثیرگذار هستند. می توانید برای اطلاع دقیق از شیشه میرال قیمت و نحوه خرید آن با کارشناسان فروش رامادر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند. 

نصب شیشه میرال

اقدام به نصب شیشه میرال بدون داشتن دانش فنی لازم و همچنین ابزار آلات مورد نیاز، امکان پذیر نیست. هنگامی که از رامادر شیشه میرال خود را سفارش می دهید، نصب شیشه میرال توسط کارشناسان نصب شیشه میرال رامادر صورت می گیرد. نصب شیشه میرال باید توسط کارشناس نصب شیشه میرال انجام شود زیرا، در هر لحظه امکان ضربه خوردن به لبه شیشه میرال و  خرد شدن شیشه میرال وجود دارد. 

 

 

مراحل ساخت شیشه

مراحل ساخت شیشه میرال

برای ساخت شیشه میرال مراحلی وجود دارد که باید طی شود تا مواد اولیه‌ی شیشه به محصولی با کیفیت و قابل قبول تبدیل شود. اما در طی ساخت شیشه، ظرافتهایی وجود دارد که باید آنها را در یک کارخانه تولید شیشه مشاهده کرد. شیشه از سه نوع ماده به وجود می آید: ماسه، آهک و کربنات سدیم. شیشه‌های میرال با اعمال فرآیند حرارتی بر روی شیشه‌های معمولی تولید میشود، برای این کار قبل از هر فرآیندی شیشه‌ها را باید به ابعاد مناسب برید(اندازه‌ی مورد نظر مشتری) و سپس بقیه‌ی فرآیندها را انجام داد. زیرا اگر بعد از تولید شیشه بخواهید آن را برش دهید به دلیل عملیاتی که بر روی شیشه انجام شده هر گونه برش، سوراخ کردن و سند بلاست میتواند باعث شکسته شدن شیشه شود. پس از برش لبه‌های شیشه را با سنگ صیقل داده و سپس در کوره تا دمای 625 درجه گرم میکنند و به محض خروج شیشه از کوره آن را وارد خنک کننده کرده و شیشه به سرعت سرد میگردد.

 

فروش شیشه میرال

فروش شیشه میرال 

اگر می خواهید محصولی با کیفیت در عین حال ایده آل در اختیار داشته باشید برای این منظور قدم اول مشاوره با کارشناسان رامادر است. کارشناسان و مشاوران رامادر در خدمت شما عزیزان هستند تا نیازهای مشتریان را برای دریافت محصولی بدون نقص مورد بررسی قرار دهند و با توجه به درخواست و خواسته‌ی مشتریان عزیز اقدام به ارائه‌ی محصولی با کیفیت و مناسب کنند و رضایت مشتریان عزیز را جلب کنند. شما میتوانید با واحد فروش شیشه میرال رامادر تماس گرفته و شیشه موردنظر خود را سفارش دهید.

شیشه میرال مغازه

از زمانها ی قدیم تا به امروز اکثریت مردم و کاسب‌ها از شیشه‌های معمولی مغازه برای شیشه جلوی مغازه خود استفاده میکردند. شیشه میرال مغازه رامادر همراه با یراق آلات مرغوب و زیبا نمای جذاب و چشم نواز بیشتری را به مغازه‌های شما میدهد. شیشه‌های میرال رامادر به علت استحکام زیاد و مقاومت ان در برابر حرارت و ضربه هیچگونه خطری را ایجاد نمیکند و از یکسری خطرهای احتمالی جلوگیری میکند. بدین ترتیب تمایل صاحبان کسب و کار برای استفاده از این نوع شیشه فزونی یافت.

شیشه میرال

 

انواع شیشه میرال

شیشه را در انواع ،رنگ و طرحهای مختلف دیده‌ایم. شیشه امروزه یکی از مهمترین مصالح ساختمان است. انواع مختلفی از شیشه وجود دارد، که یکی از آنها شیشه میرال است. شیشه میرال یا نشکن رامادر از دو یا چند لایه شیشه که تحت فشار و طی روند خاصی تولید میشود. شیشه نشکن به دلیل اجزاء سازنده، خاصیت کشسان داشته و با داشتن مقاومت بالا، در صورت شکسته شدن به قطعات ریزی تبدیل میشود. که عمومیترین کاربرد نوعی از این شیشه در صنعت خودروسازی برای شیشه‌های طرفین و عقب خودرو است. نوع دیگری از شیشه‌های میرال وجود دارند که برای درب ورودی مغازه‌ها استفاده میشود و به شیشه میرال مغازه معروف است، که کمتر کسی است که برای مغازه‌ی خود از شیشه میرال استفاده نکرده باشد. همچنین این شیشه ها به عنوان عایق صوتی، جاذب حرارت، کاهنده شفافیت و شیشه‌ی ایمنی به کار برده میشوند. این شیشه‌ها خاصیت کشسانی دارند و در صورت شکستن مانع از پراکندگی ذرات شیشه میشوند. از جمله دیگر کاربرد شیشه میرال استفاده در ویترین شیشه‌ی مغازه‌هایی است که اشیاء گرانقیمت میفروشند. گروه صنعتی رامادر با بیش از یک دهه فعالیت سعی در ارائه محصولی با کیفیت و مرغوب با قیمتهایی مناسب و همچنین تنوع بالای محصولات را دارد.

 

 

مقالات مرتبط