قیمت شیشه میرال

عوامل متفاوتی می‌تواند بر روی قیمت شیشه‌ میرال تاثیر گذار باشد. اگر شما بخواهید طرح سندبلاست که زیبایی دو چندانی به شیشه‌ میرال مورد نظر شما می دهد را بر روی محصول مورد نظر خود ایجاد کنید شیشه‌ میرال قیمت شما افزایش می یابد.

• اولین عامل تأثیرگذار اندازه و ابعاد در قیمت شیشه میرال مورد نظر شماست.

• عوامل تاثیرگذار دیگری (یراق آلات و کیفیت) بر روی قیمت شیشه میرال هستند.

• قطر و ضخامت شیشه میرال هم بر روی قیمت شیشه میرال تأثیرگذار است.

• می توانید برای اطلاع دقیق از شیشه میرال قیمت و نحوه خرید آن برای راهنمایی با کارشناسان رامادر تماس بگیرید.
 

شیشه میرال

 

حتما بخوانید: قیمت شیشه سکوریت

 

میرال-شیشه میرال-شیشه میرال چیست؟

با توجه به عملیاتی که بر روی شیشه میرال انجام می‌شود مقاومت آن در برابر ضربه و حرارت افزایش می‌یابد. شیشه میرال چیست؟ شیشه میرال، در قسمت‌های مختلف ساختمان مانند بالکن‌ها، پارتیشن اداری، پانل‌های حمام، پنجره‌ها، درب‌های شیشه‌ای جلوی آسانسور و... استفاده می‌شود. شیشه میرال علاوه بر اینکه شفافیت و درخشندگی شیشه‌های معمولی را دارد در برابر ضربه هم بسیار مقاوم است و نمی‌شکند، درصورتی‌که ضربه‌ی شدیدی به آن وارد شود به ذراتی ریز و غیر برنده تقسیم می‌شود که به‌هیچ‌عنوان هیچ خطری را به وجود نمی‌آورد. شیشه‌ میرال بعد از تولید، قابلیت برش را ندارند به همین منظور براثر وقوع حادثه شیشه‌ها به ذرات ریز و غیر برنده‌ای تقسیم می‌شود که هیچ خطر جانی ندارد. کاربرد استفاده از شیشه میرال در فروشگاه‌ها، درب شیشه‌ای و پنجره‌های جانبی اتومبیل‌ها استفاده می‌شود. به‌طور کل در سازه‌هایی که استقامت، ایمنی و مقاومت در آن‌ها حائز اهمیت است از شیشه‌ میرال استفاده می‌شود. البته در شیشه‌های جلو اتومبیل برای جلوگیری از شکستن شیشه از شیشه‌های لمینیت استفاده می‌کنند.

شیشه‌ میرال نوعی شیشه با مقاومت بسیار بالاست که در طی یک عملیات حرارتی بر روی شیشه‌های معمولی به دست می‌آید. 

میرال اسمی دیگر از شیشه سکوریت است، نوعی از شیشه است که کاربرد فراوانی دارد و نیاز بسیاری از کارفرمایان رامادر را پاسخ داده است.

• با بروز شدن تکنوژی و فناوری درگوشی‌های هوشمند برای صفحه محافظ از میرال استفاده می‌کنند.

• در صنعت ساختمان‌سازی اگر شما بخواهید برای فضایی از شیشه‌های بزرگ و بدون قاب استفاده کنید بهترین گزینه شیشه میرال رامادر است و به دلیل مقاوم بودن آن در برابر حرارت، می‌توان در تولید شیشه اجاق‌گاز، بخاری، درب فر، هودو... از شیشه میرال استفاده کنید.

• در صنعت خودروسازی بیشتر برای شیشه‌های طرفین و عقب خودرو از شیشه میرال استفاده می‌شود.

 

شیشه میرال چیست

 

قیمت شیشه میرال-شیشه میرال قیمت

عوامل گوناگونی می تواند بر روی قیمت شیشه‌ میرال تاثیر گذار باشد. اولین عامل تأثیرگذار اندازه و ابعاد شیشه میرال مورد نظر شماست. اگر شما بخواهید طرح سند بلاست که زیبایی دو چندانی به شیشه‌ی مورد نظر شما می دهد را بر روی محصول مورد نظر خود ایجاد کنید قیمت شیشه‌ی میرال شما افزایش میابد. یراق آلات و کیفیت دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت هستند، قطر و ضخامت شیشه هم بر روی قیمت شیشه میرال تأثیرگذار هستند. می توانید برای اطلاع دقیق از شیشه میرال قیمت و نحوه خرید آن با کارشناسان فروش رامادر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند. 
 

قیمت شیشه میرال

نصب شیشه میرال

اقدام به نصب شیشه میرال بدون داشتن دانش فنی لازم و همچنین ابزار آلات مورد نیاز، امکان پذیر نیست. هنگامی که از رامادر شیشه میرال خود را سفارش می دهید، نصب شیشه میرال توسط کارشناسان نصب شیشه میرال رامادر صورت می گیرد. نصب شیشه میرال باید توسط کارشناس نصب شیشه میرال انجام شود زیرا، در هر لحظه امکان ضربه خوردن به لبه شیشه میرال و  خرد شدن شیشه میرال وجود دارد. 

 

نصب شیشه میرال

 

حتما بخوانید: قیمت شیشه نشکن


مراحل ساخت شیشه میرال

برای ساخت شیشه میرال مراحلی وجود دارد که باید طی شود تا مواد اولیه‌ی شیشه به محصولی با کیفیت و قابل قبول تبدیل شود. اما در طی ساخت شیشه، ظرافتهایی وجود دارد که باید آنها را در یک کارخانه تولید شیشه مشاهده کرد. شیشه از سه نوع ماده به وجود می آید: ماسه، آهک و کربنات سدیم. شیشه‌های میرال با اعمال فرآیند حرارتی بر روی شیشه‌های معمولی تولید میشود، برای این کار قبل از هر فرآیندی شیشه‌ها را باید به ابعاد مناسب برید(اندازه‌ی مورد نظر مشتری) و سپس بقیه‌ی فرآیندها را انجام داد. زیرا اگر بعد از تولید شیشه بخواهید آن را برش دهید به دلیل عملیاتی که بر روی شیشه انجام شده هر گونه برش، سوراخ کردن و سند بلاست میتواند باعث شکسته شدن شیشه شود. پس از برش لبه‌های شیشه را با سنگ صیقل داده و سپس در کوره تا دمای 625 درجه گرم میکنند و به محض خروج شیشه از کوره آن را وارد خنک کننده کرده و شیشه به سرعت سرد میگردد.

 

قیمت روز شیشه ساختمانی

شیشه گزینه مناسبی است برای نمای ساختمان و به دلیل قابلیت انعکاس تصاویر و عبور نور از خود بیشتر در پنجره‌های ساختمان استفاده می‌شود. ضخامت و نوع جنس شیشه از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت شیشه ساختمان هستند و هزینه شیشه‌ برحسب یراق‌آلات، میزان سختی و نوع کار مشخص می‌شوند. رامادر شمارا با انواع شیشه ساختمان آشنا می‌کند.

• تعداد و متراژ شیشه در قیمت روز شیشه ساختمانی تأثیرگذارند.

• مدت‌زمان اجرای قرارداد با هر خریداری با قیمت روز شیشه ساختمانی محاسبه می‌گردد.

قیمت روز شیشه ساختمانی در برآورد قیمت اولیه تأثیر گزارند.

 

قیمت روز شیشه ساختمانی

 

فروش شیشه میرال

اگر می خواهید محصولی با کیفیت در عین حال ایده آل در اختیار داشته باشید برای این منظور قدم اول مشاوره با کارشناسان رامادر است. کارشناسان و مشاوران رامادر در خدمت شما عزیزان هستند تا نیازهای مشتریان را برای دریافت محصولی بدون نقص مورد بررسی قرار دهند و با توجه به درخواست و خواسته‌ی مشتریان عزیز اقدام به ارائه‌ی محصولی با کیفیت و مناسب کنند و رضایت مشتریان عزیز را جلب کنند. شما میتوانید با واحد فروش شیشه میرال رامادر تماس گرفته و شیشه موردنظر خود را سفارش دهید.

 

فروش شیشه میرال

 

قیمت شیشه میرال مغازه-قیمت شیشه میرال برای مغازه

از زمان‌های قدیم تا به امروز اکثریت مردم و کاسب‌ها از شیشه‌های معمولی مغازه برای شیشه جلوی مغازه خود استفاده می‌کردند. شیشه‌های میرال رامادر به علت استحکام زیاد و مقاومت آن در برابر حرارت و ضربه هیچ‌گونه خطری را ایجاد نمی‌کند و باقیمت از یک سری خطرهای احتمالی جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب تمایل صاحبان کسب‌وکار برای استفاده از این نوع شیشه فزونی یافت. و امروزه نمای مغازه و فروشگاه تأثیر زیادی برای خرید مردم دارد، شرکت رامادُر باقیمت و هزینه‌ای مناسب به‌خصوص قیمت شیشه میرال مغازه را با خریداران واقعی کنار می‌آید و با بخش فروش شرکت رامادر در ارتباط باشید.

• شرکت رامادُر قیمت شیشه میرال برای مغازه را همراه با یراق‌آلات مرغوب به‌صورت توافقی هزینه‌ی مناسب برای شما فراهم می‌کند.

قیمت شیشه میرال مغازه در شرکت رامادُر برای نمای محل کار شما ایده‌هایی جذاب و چشم‌نوازی دارد.

 

شیشه میرال مغازه

حتما بخوانید: شیشه بالکن

 

انواع شیشه میرال

شیشه را در انواع ،رنگ و طرحهای مختلف دیده‌ایم. شیشه امروزه یکی از مهمترین مصالح ساختمان است. انواع مختلفی از شیشه وجود دارد، که یکی از آنها شیشه میرال است. شیشه میرال یا نشکن رامادر از دو یا چند لایه شیشه که تحت فشار و طی روند خاصی تولید میشود. شیشه نشکن به دلیل اجزاء سازنده، خاصیت کشسان داشته و با داشتن مقاومت بالا، در صورت شکسته شدن به قطعات ریزی تبدیل میشود. که عمومیترین کاربرد نوعی از این شیشه در صنعت خودروسازی برای شیشه‌های طرفین و عقب خودرو است. نوع دیگری از شیشه‌های میرال وجود دارند که برای درب ورودی مغازه‌ها استفاده میشود و به شیشه میرال مغازه معروف است، که کمتر کسی است که برای مغازه‌ی خود از شیشه میرال استفاده نکرده باشد. همچنین این شیشه ها به عنوان عایق صوتی، جاذب حرارت، کاهنده شفافیت و شیشه‌ی ایمنی به کار برده میشوند. این شیشه‌ها خاصیت کشسانی دارند و در صورت شکستن مانع از پراکندگی ذرات شیشه میشوند. از جمله دیگر کاربرد شیشه میرال استفاده در ویترین شیشه‌ی مغازه‌هایی است که اشیاء گرانقیمت میفروشند. گروه صنعتی رامادر با بیش از یک دهه فعالیت سعی در ارائه محصولی با کیفیت و مرغوب با قیمتهایی مناسب و همچنین تنوع بالای محصولات را دارد.

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر