قیمت شیشه میرال | شیشه میرال قیمت

دسته بندی ها: محصولات

عوامل متفاوتی می‌تواند بر روی قیمت شیشه‌ میرال تاثیر گذار باشد. اگر شما بخواهید طرح سندبلاست که زیبایی دو چندانی به شیشه‌ میرال مورد نظر شما می دهد را بر روی محصول مورد نظر خود ایجاد کنید شیشه‌ میرال قیمت شما افزایش می یابد.

 

شیشه سکوریت

adai ldvhg rdlj-rdlj adai ldvhg

عوامل گوناگونی می تواند بر روی قیمت شیشه‌ میرال تاثیر گذار باشد. اولین عامل تأثیرگذار اندازه و ابعاد شیشه میرال مورد نظر شماست. اگر شما بخواهید طرح سند بلاست که زیبایی دو چندانی به شیشه‌ی مورد نظر شما می دهد را بر روی محصول مورد نظر خود ایجاد کنید قیمت شیشه‌ی میرال شما افزایش میابد. یراق آلات و کیفیت دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت هستند، قطر و ضخامت شیشه هم بر روی قیمت شیشه میرال تأثیرگذار هستند. می توانید برای اطلاع دقیق از شیشه میرال قیمت و نحوه خرید آن با کارشناسان فروش رامادر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند. 
 

قیمت شیشه میرال

 

• اولین عامل تأثیرگذار اندازه و ابعاد در قیمت شیشه میرال مورد نظر شماست.

• عوامل تاثیرگذار دیگری (یراق آلات و کیفیت) بر روی قیمت شیشه میرال هستند.

• قطر و ضخامت شیشه میرال هم بر روی قیمت شیشه میرال تأثیرگذار است.

• می توانید برای اطلاع دقیق از شیشه میرال قیمت و نحوه خرید آن برای راهنمایی با کارشناسان رامادر تماس بگیرید.

• درجه شفافیت شیشه یکی دیگر از عوامل تاثیرگزار بروروی قیمت شیشه میرال می‌باشد.

• همچنین نحوه نصب شیشه و ارائه خدمات پس از فروش جهت تضمین کیفیت کالا یکی دیگر از عوامل تاثیرگزار بروروی قیمت شیشه میرال است.

 

• استفاده از شکل‌های  هندسی خاص جهت برش شیشه یکی دیگر از عوامل تأثیر گزار بر روی قیمت شیشه میرال می‌باشد.

• ایجاد طرح بر روی شیشه با توجه به نوع طرحی که استفاده می‌شود نیز بر روی قیمت شیشه میرال تأثیر می‌گذارد.

• درجه شفافیت و درخشندگی شیشه میرال عامل دیگری است که بر روی قیمت میرال تاثیر می گذارد.

• شیشه میرال رامادر محصول شرکت و سخت ایران است؛ باعث افتخار است که اجناس ما از کیفیت بالایی برخوردارند.

• نحوه برش شیشه که به صورت دستی باشد یا توسط دستگاه سی ان سی برش بخورد نیز بر قیمت شیشه میرال تاثیر دارد.

• جنس فریم مورد استفاده برای حمام یا مناطق مرطوب بر قیمت شیشه میرال اثر می گذارد.

• استفاده از طرح های خاص مثل چاپ یا سندبلاست و حتی رنگ شیشه نیز قیمت شیشه میرال را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

شیشه میرال

حتما بخوانید:قیمت شیشه سکوریت

 

میرال-شیشه میرال-شیشه میرال چیست؟-ldvhg-adai ldvhg ]dsj

با توجه به عملیاتی که بر روی شیشه میرال انجام می‌شود مقاومت آن در برابر ضربه و حرارت افزایش می‌یابد. شیشه میرال چیست؟ شیشه میرال، در قسمت‌های مختلف ساختمان مانند بالکن‌ها، پارتیشن اداری، پانل‌های حمام، پنجره‌ها، درب‌های شیشه‌ای جلوی آسانسور و... استفاده می‌شود. شیشه میرال علاوه بر اینکه شفافیت و درخشندگی شیشه‌های معمولی را دارد در برابر ضربه هم بسیار مقاوم است و نمی‌شکند، درصورتی‌که ضربه‌ی شدیدی به آن وارد شود به ذراتی ریز و غیر برنده تقسیم می‌شود که به‌هیچ‌عنوان هیچ خطری را به وجود نمی‌آورد. شیشه‌ میرال بعد از تولید، قابلیت برش را ندارند به همین منظور براثر وقوع حادثه شیشه‌ها به ذرات ریز و غیر برنده‌ای تقسیم می‌شود که هیچ خطر جانی ندارد. کاربرد استفاده از شیشه میرال در فروشگاه‌ها، درب شیشه‌ای و پنجره‌های جانبی اتومبیل‌ها استفاده می‌شود. به‌طور کل در سازه‌هایی که استقامت، ایمنی و مقاومت در آن‌ها حائز اهمیت است از شیشه‌ میرال استفاده می‌شود. البته در شیشه‌های جلو اتومبیل برای جلوگیری از شکستن شیشه از شیشه‌های لمینیت استفاده می‌کنند.

 

شیشه میرال

 

شیشه میرال را می‌توان برای سازه‌های بزرگ ازجمله پاساژهای تجاری واداری که نمای کاملاً شیشه‌ای دارند به دلیل ایجاد استحکام بیشتر استفاده کرد. دلیل دیگر استفاده از شیشه‌های میرال در اماکن تجاری این است که به سبب یک‌تکه بودن شیشه میرال توجه مشتریان جلب می‌شود. در حقیقت با استفاده از شیشه میرال در مراکز تجاری با ایجاد ظاهری متفاوت و خاص می‌توان افراد بیشتری را به فضا دعوت کرد. در بازار رقابتی امروز چنین اقدامات به‌ظاهر کم اهمیت ازجمله تغییر نمای فضا با شیشه میرال می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب انتخابی شما باشد.

شیشه میرال شیشه ای بسیار مقاوم به ضربه و نیز مقاوم در برابر تغییرات دمایی می باشد. برای هر یک از انواع شیشه درجه ای از مقاومت تعریف می شود که شیشه میرال در بین تمامی آنها جایگاه ارزنده ای دارد.

 

شیشه مغازه

 

• شیشه‌ میرال نوعی شیشه با مقاومت بسیار بالاست که در طی یک عملیات حرارتی بر روی شیشه‌های معمولی به دست می‌آید. 

• میرال اسمی دیگر از شیشه سکوریت است، نوعی از شیشه است که کاربرد فراوانی دارد و نیاز بسیاری از کارفرمایان رامادر را پاسخ داده است.

• با بروز شدن تکنوژی و فناوری درگوشی‌های هوشمند برای صفحه محافظ از میرال استفاده می‌کنند.

• در صنعت ساختمان‌سازی اگر شما بخواهید برای فضایی از شیشه‌های بزرگ و بدون قاب استفاده کنید بهترین گزینه شیشه میرال رامادر است و به دلیل مقاوم بودن آن در برابر حرارت، می‌توان در تولید شیشه اجاق‌گاز، بخاری، درب فر، هودو... از شیشه میرال استفاده کنید.

• در صنعت خودروسازی بیشتر برای شیشه‌های طرفین و عقب خودرو از شیشه میرال استفاده می‌شود.

 

شیشه میرال چیست

 

شیشه میرال دست دوم-قیمت شیشه میرال دسته دو-خرید شیشه میرال دست دوم-نصب شیشه سکوریت دست دوم

شیشه میرال و شیشه سکوریت به دلیل دوام بسیار بالا به‌راحتی طی سال‌ها دوام آورده و استفاده مفید از این شیشه‌ها می‌تواند پایداری بسیاری داشته باشد. اما بسیاری از افرادی که دکوراسیون خود را کوتاه‌مدت تغییر می‌دهند و افرادی که درزمینهٔ شیشه سکوریت کار می‌کنند بسیاری از شیشه های خود را بعد از مدت کوتاهی تعویض می‌کنند. شیشه میرال دست دوم درواقع شیشه‌هایی است که به هر دلیلی افراد استفاده از آن‌ها را کنار گذاشته‌اند و خواهان تغییر آن‌ها می‌باشند. افرادی که ضرورتی به استفاده از شیشه نو ندارند می‌توانند از این شیشه ها برای منازل خود استفاده نمایند. قیمت شیشه میرال دسته دو بسیار پایین‌تر از قیمت نوی آن بوده و با توجه به نوع شیشه می‌تواند متفاوت باشد. قیمت شیشه میرال دسته دو درصورتی‌که طرح یا سندبلاستی بر روی آن باشد مقداری بیشتر  شده و در غیر این صورت ارزان‌تر می‌باشد. فقط نکته مهم در هنگام خرید شیشه میرال دست دوم این است که ابعاد شیشه میرال دست دوم قابل‌تغییر نیست و دهنه شما باید با این ابعاد هماهنگی داشته باشد زیرا شیشه بعد از سکوریت شدن به‌هیچ‌عنوان قابلیت تغییر را ندارد. 
شیشه میرال دست دوم ازنظر ظاهری تفاوتی با شیشه نو نداشته بنابراین نباید نگران این موضوع بود، نکته‌ای که بازهم در هنگام خرید شیشه میرال دست دوم باید به آن دقت نمایید این است که شیشه میرال دست دوم باید عاری از هرگونه جای درز و لب پرشدگی باشد زیرا لبه‌های شیشه سکوریت بسیار حساس بوده و در برابر ضربه راحتی می‌شکند؛ بنابراین حتماً حواستان باشد که لبه‌های شیشه را چک نمایید.

شیشه میرال دست دوم رامادر در طرح های سندبلاست شده و ساده نیز موجود است.جهت دسترسی به اطلاعات دقیق تر درباره ابعاد و طرح های شیشه میرال دست دوم با شرکت رامادر تماس حاصل فرمایید.

از طرفی نصب شیشه سکوریت دست دوم بسیار حساس بوده و نیازمند دقت بالایی است و نصاب شیشه سکوریت دست دوم باید تمامی جاسازها و یراق‌آلات را به‌دقت بشناسد و بداند که شیشه دسته دو برای نصب نیاز به چه یراق‌آلاتی دارد و چگونه نصب می‌شود. علاوه براین شیشه سکوریت دست دوم خریداری‌شده به دلیل استفاده مکرر در برابر ضربه بسیار حساس است و حتماً یک نصاب حرفه‌ای شیشه دسته دو را می‌طلبد.

 

نصب شیشه میرال-kwf adai ldvhg

اقدام به نصب شیشه میرال بدون داشتن دانش فنی لازم و همچنین ابزار آلات مورد نیاز، امکان پذیر نیست. هنگامی که از رامادر شیشه میرال خود را سفارش می دهید، نصب شیشه میرال توسط کارشناسان نصب شیشه میرال رامادر صورت می گیرد. نصب شیشه میرال باید توسط کارشناس نصب شیشه میرال انجام شود زیرا، در هر لحظه امکان ضربه خوردن به لبه شیشه میرال و  خرد شدن شیشه میرال وجود دارد. 

 

نصب شیشه میرال

حتما بخوانید:قیمت شیشه نشکن

 

فروش شیشه میرال-tv,a adai ldvhg

اگر می خواهید محصولی با کیفیت در عین حال ایده آل در اختیار داشته باشید برای این منظور قدم اول مشاوره با کارشناسان رامادر است. کارشناسان و مشاوران رامادر در خدمت شما عزیزان هستند تا نیازهای مشتریان را برای دریافت محصولی بدون نقص مورد بررسی قرار دهند و با توجه به درخواست و خواسته‌ی مشتریان عزیز اقدام به ارائه‌ی محصولی با کیفیت و مناسب کنند و رضایت مشتریان عزیز را جلب کنند. شما میتوانید با واحدفروش شیشه میرال رامادر تماس گرفته و شیشه موردنظر خود را سفارش دهید.

 

قیمت شیشه میرال مغازه

-rdlj adai ldvhg lyhci-rdlj adai ldvhg fvhd lyhci

قیمت شیشه میرال مغازه-قیمت شیشه میرال برای مغازه

از زمان‌های قدیم تا به امروز اکثریت مردم و کاسب‌ها از شیشه‌های معمولی مغازه برای شیشه جلوی مغازه خود استفاده می‌کردند. شیشه‌های میرال رامادر به علت استحکام زیاد و مقاومت آن در برابر حرارت و ضربه هیچ‌گونه خطری را ایجاد نمی‌کند و باقیمت از یک سری خطرهای احتمالی جلوگیری می‌کند. بدین ترتیب تمایل صاحبان کسب‌وکار برای استفاده از این نوع شیشه فزونی یافت. و امروزه نمای مغازه و فروشگاه تأثیر زیادی برای خرید مردم دارد، شرکت رامادُر باقیمت و هزینه‌ای مناسب به‌خصوص قیمت شیشه میرال مغازه را با خریداران واقعی کنار می‌آید و با بخش فروش شرکت رامادر در ارتباط باشید.

• شرکت رامادُر قیمت شیشه میرال برای مغازه را همراه با یراق‌آلات مرغوب به‌صورت توافقی هزینه‌ی مناسب برای شما فراهم می‌کند.

قیمت شیشه میرال مغازه در شرکت رامادُر برای نمای محل کار شما ایده‌هایی جذاب و چشم‌نوازی دارد.

• قیمت شیشه میرال برای مغازه برحسب نوع شیشه و سایز آن محاسبه می‌گردد.

• قیمت شیشه میرال برای مغازه می‌تواند تحت تأثیر ارتفاعی که شیشه باید نصب گردد و حتی ابعاد دهنه قرار بگیرد.

• نوع درب انتخابی تاثیر بسیاری بر روی قیمت شیشه میرال مغازه دارد.

• رنگ شیشه و درجه مقاومت آن و حتی رنگ یراق آلات نیز عامل موثری بر قیمت شیشه میرال مغازه است.

 

شیشه میرال مغازه

حتما بخوانید: شیشه بالکن

 

انواع شیشه میرال-hk,hu adai ldvhg

شیشه را در انواع ،رنگ و طرحهای مختلف دیده‌ایم. شیشه امروزه یکی از مهمترین مصالح ساختمان است. انواع مختلفی از شیشه وجود دارد، که یکی از آنها شیشه میرال است. شیشه میرال یا نشکن رامادر از دو یا چند لایه شیشه که تحت فشار و طی روند خاصی تولید میشود. شیشه نشکن به دلیل اجزاء سازنده، خاصیت کشسان داشته و با داشتن مقاومت بالا، در صورت شکسته شدن به قطعات ریزی تبدیل میشود. که عمومیترین کاربرد نوعی از این شیشه در صنعت خودروسازی برای شیشه‌های طرفین و عقب خودرو است. نوع دیگری از شیشه‌های میرال وجود دارند که برای درب ورودی مغازه‌ها استفاده میشود و به شیشه میرال مغازه معروف است، که کمتر کسی است که برای مغازه‌ی خود از شیشه میرال استفاده نکرده باشد. همچنین این شیشه ها به عنوان عایق صوتی، جاذب حرارت، کاهنده شفافیت و شیشه‌ی ایمنی به کار برده میشوند. این شیشه‌ها خاصیت کشسانی دارند و در صورت شکستن مانع از پراکندگی ذرات شیشه میشوند. از جمله دیگر کاربرد شیشه میرال استفاده در ویترین شیشه‌ی مغازه‌هایی است که اشیاء گرانقیمت میفروشند. گروه صنعتی رامادر با بیش از یک دهه فعالیت سعی در ارائه محصولی با کیفیت و مرغوب با قیمتهایی مناسب و همچنین تنوع بالای محصولات را دارد.

 

شیشه نشکن

rdlj adai ldvhg-adai ldvhg-adai s;,vdj

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟