قیمت جدیدترین پارتیشن های اداری

دسته بندی ها: مقالات

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن اداری به چه چیزی اطلاق می شود؟

پارتیشن اداری ساده ترین، سریع ترین و به صرفه ترین روش برای بهره وری بیشتر از فضای کار است. پارتیشن های اداری می توانند برای تمامی مکان ها با اندازه های مختلف به صورت موقت یا دائمی به کار برده شوند. پارتیشن های ادارای در انواع مختلفی وجود دارند. از پارتیشن های اداری شیشه ای گرفته تا پارتیشن های چوبی، آلومینیومی، تک جداره، دو جداره، فریملس، هایگلس و... . طی چند سال گذشته، پارتیشن های اداری در طراحی محیط کار در سراسر جهان، محبوبیت زیادی به دست آورده اند. به طوری که داشتن یک دفتر کار با طراحی خوب و منحصر به فرد برای اکثر شرکت ها بیشترین اهمیت را دارا می باشد. فارغ از اینکه شما در بخش تجارت، صنعت، تولید و یا هر بخش دیگری مشغول به فعالیت هستید، داشتن ظاهر زیبا و شکیل برای دفتر شما بسیار مهم است. با توجه به تنوع زیاد در طراحی پارتیشن های اداری، شما حتی اگر چندین دفتر داشته باشید می توانید فضای آنها را با پارتیشن های اداری به گونه ای طراحی کنید که کاملا با هم متفاوت باشند.

هنگام در نظر گرفتن پارتیشن بندی اداری برای محیط کار خود از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا مناسبترین پارتیشن با فضای کاری خود را انتخاب کنید. زیرا انواع مختلفی از پارتیشن اداری برای انتخاب وجود دارند که هر کدام از آن ها دارای خصوصیات و کیفیت های مختلفی هستند که برای شرایط خاصی مناسب می باشند. 

پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن های اداری

با توجه به نوع فعالیت در محیط کار می توان از انواع پارتیشن های چوبی، آلومینیومی و شیشه ای استفاده کرد. در این مقاله ویژگی ها و کاربردهای انواع مختلف پارتیشن را برای شما بیان می کنیم تا بیشتر با مواد به کار رفته در ساخت آن ها و کاربردشان آشنا شوید.

انواع طرح پارتیشن های شیشه ای

  • پارتیشن شیشه ای طرح سیلور:در این نوع از پارتیشن، فریم ها فقط در قسمت های باز دیوار به هم می رسند و دور تا دور فریم قاب ندارد و هنگامی که از روربرو به پارتیشن نگاه کنیم مزاحمتی در دید به غیر از خط های بین شیشه ها نیست.
  • پارتیشن شیشه ای طرح ایتالیایی: دور تا دور درب شیشه ای را قابی از فریم پوشش می دهد.
  • پارتیشن شیشه ای طرح دوجداره: از این نوع پارتیشن بیشتر برای صداگیری از فضایی به فضای دیگر است. در این نوع از پارتیشن می توان کرکره و یا حتی پرده های تاشو نصب نمود.
  • پارتیشن شیشه ای طرح کرتین وال: فریم ها در این طرح می تواند کل طول و عرض دهانه را با تیرهای افقی و عمودی قسمت بندی نماید. الزاما در قسمت های به وجود آمده افقی و عمودی نیازی به استفاده از شیشه نمی باشد و می توان قسمتی از آنها را با چوب و ام دی اف کارکرد و طرحی تلفیقی از شیشه و چوب در پایان کار داشت.


پارتیشن شیشه ای فریم آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی به دلیل اینکه فریم آن ها از آلومینیوم ساخته می شود، بسیار سبک هستند از این رو برای جابه جایی آن ها در مواقع لزوم، دچار دردسر نمی شوید و در عین حال در برابر رطوبت نیز مقاومت بسیار بالایی دارند. این پارتیشن ها فریملس نامیده می شوند. در صورت نیاز به تعویض هزینه زیادی را برای آن نمی پردازید. با توجه به رنگ روشن آن و سطح زیاد شیشه به کار برده شده در آن نور را به خوبی در میان پارتیشن ها منعکس می کند.

پارتیشن شیشه ای آلومینیومی به دو دسته پارتیشن فریملس تک جداره و پارتیشن فریملس دو جداره تقسیم می شوند. پارتیشن آلومینیومی پس از گذشت مدت زمانی نیاز به تنظیمات مجدد و رگلاژ کردن دارند. زیرا در ساخت آن ها از یراق آلات آلومینیومی استفاده می شود. همچنین با توجه به ضخامت پارتیشن آلومینیومی برای مدل فریملس تک جداره آن از شیشه 6 میلی متری و برای مدل فریم لس دو جداره از شیشه 10 میلیمتری و از نوع ساده، سندبلاست و سندبلاست مات استفاده می شود.

پارتیشن دو جداره آلومینیومی جذب صوتی بیشتر و همچنین استحکام بالاتری نسبت به نوع تک جداره آن دارد و این خود یک مزیت خوب است زیرا می دانیم با کم بودن سر و صدا میزان تمرکز کارکنان برای انجام امور بیشتر خواهد شد. این نوع پارتیشن، بیشتر مورد توجه افرادی است که می خواهند لوگوی مورد نظر خود را به صورت سندبلاست روی شیشه طراحی کنند. پارتیشن های آلومینیومی تک جداره به دلیل اینکه سطح مقطع کمی دارند برای مقاومت و ایستادگی هم از بالا و هم از پایین باید به سطح متصل شوند. اما پارتیشن های دو جداره آلومینیومی مستحکم بوده و تنها کافی است قسمت پایین آن را متصل کنید.

پارتیشن اداری

پارتیشن های چوبی چه ویژگی هایی دارند؟

پارتیشن های چوبی به راحتی برای انواع دفتر کار قابل استفاده هستند. این نوع پارتیشن جلوه ای سنتی برای مکانی که در آن استفاده می شود ایجاد می کند. از این رو موجب به وجود آمدن محیطی گرم و صمیمی می شود. برای ساخت این نوع پارتیشن از انواع مختلف چوب از جمله چوب راش، بلوط، افرا و حتی ام دی اف نیز می توان استفاده کرد. در اکثر مواقع پارتیشن های چوبی را با شیشه میکس کرده و از چوب برای ساخت قاب پارتیشن استفاده می شود و برای هر قسمت از محل کار می توان از آن استفاده کرد. پارتیشن های چوبی برای ایجاد محیط های که نمی خواهیم صدا از آن به بیرون منتقل شود بسیار مناسب هستند و به آسانی قابلیت جابه جایی دارند. پارتیشن های تاشو و ریلی نوعی پارتیشن چوبی هستند که از جنس ام دی اف، هایگلس و .... تهیه شده و به دلیل قابلیت جابه جایی بالا، عملکرد ساده و استهلاک کم طرفداران زیادی دارند.

 

قیمت جدیدترین پارتیشن اداری

جهت دریافت قیمت جدیدترین پارتیشن اداری به ما رجوع کنید. تمام قیمت ها به روز شده به صورت آنلاین قابل مشاهده برای تمام افراد در سایت بارگزاری شده است. همان طور که می دانید، استفاده از شیشه برای طراحی دکوراسیون بسیار کاربردی و مدرن است. بسیاری از ادارات و شرکت ها به دنبال استفاده از بهترین و متنوع ترین انواع پارتیشن اداری شیشه ای هستند تا از این طریق جداسازی فضای مورد نظر خود را به وجود آورده تا فضایی مدرن را ایجاد نمایند.  یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از این خریداران را به سوی خود جذب کرده است، قیمت پارتیشن اداری می باشند. در صفحه پارتیشن اداری شما می توانید با انواع طرح از پارتیشن شیشه ای اداری آشنا شوید و فضای شرکت خود را مدرن و بهینه نمائید.

برای انتخاب بهترین پارتیشن اداری نیز می توانید با شماره 45136-021 تماس گرفته و یا از طریق صفحه پارتیشن شیشه ای با انواع طرح ها آشنا شوید و قیمت ها را مشاهده نمائید تا یکی از مناسب ترین این محصولات را با توجه به طراحی و دکوراسیون حاکم در فضای اداری خود تهیه و خریداری کنید. 

 

مزایای استفاده کردن از پارتیشن های اداری

شکی در این واقعیت نیست که پارتیشن های اداری بسیار مقرون به صرفه تر از تلاش برای تقسیم دفتر با استفاده از دیوارهای ثابت هستند. بسته به سطح کیفیت و طرحی که از پارتیشن اداری خود انتظار دارید، این کار می تواند یک سرمایه گذاری نسبتاً ارزان برای دفتر شما باشد که بهره وری و کارایی دفتر را کاملا تغییر می دهد. مشاغل همیشه از لحاظ نحوه کار آنها، میزان کارمندان و اندازه ادارات در هر زمان تغییر می کنند. با استفاده از پارتیشن های اداری، این امکان را دارید که هر زمان که خواستید به سرعت  تغییرات مورد نظر را انجام داده و حداقل خرابکاری را داشته باشید. این از محدودیت شما در فضای فعلی و نحوه چیدمان دفتر جلوگیری می کند.

مزیت دیگر آن امکان تقسیم فضاهای خصوصی بیشتر است. با پارتیشن های ادارای موقت، دائمی و یا ضد صدا، می توانید فضاهای خصوصی برای ملاقات های خاص و یا دیدارهایی که نمی خواهید صدای شما را افراد دیگر بشنوند ایجاد کنید. پارتیشن های اداری را می توان به عنوان یکی از شیک ترین و زیباترین عناصر یک دفتر کار دانست. با انتخاب سبک ها، طرح ها و موارد بسیار متنوع، می توانید از آنها برای تکمیل یا حتی ارتقا طراحی دفتر خود استفاده کنید و آنها را با آرم شرکت، تصاویر یا رنگ های مورد نظر خود تزیین کنید.

پارتیشن شیشه ای


پارتیشن شیشه ای زیباترین راه برای پارتیشن بندی دفترکار

پارتیشن های شیشه ایبهترین انتخاب برای دفاتر مدرن هستند. امروزه دفاتر و ساختمان های سازمانی ترجیح می دهند برای مدرن بودن دفتر کار خود در فضای آن از شیشه بیشتری استفاده کنند. ساختمان های آسمان خراش با دفاتری که دارای نمای شیشه ای هستند، به دلایل مختلف فضای مطلوبی برای راه اندازی دفتر کار و شرکت می باشند. زیبایی و چشمگیر بودن پارتیشن های شیشه ای، انکار نشدنی است. پارتیشن های شیشه ای فضای محیط کار را بزرگتر نشان داده امکان دید بیشتر و همه جانبه ای را به وجود می آورند.

با این حال همیشه برای ایجاد فضاهای متفاوت از شرکت، جابجایی شرکت در یک ساختمان دیگر قابل انجام نیست. به همین دلیل استفاده از پارتیشن های شیشه ای یک روش عالی برای ایجاد فضای اداری جدید و متفاوت بدون خرج کردن مبالغ زیاد هستند. پارتیشن های شیشه ای قابلیت جابه جایی دارند و این خود یک مزیت مهم محسوب می شود. پارتیشن های شیشه ای در رنگ ها و طرح های متفاوتی وجود دارند که می توان متناسب با دفتر کار خود آن ها را انتخاب کرد. حتی به راحتی می توان لوگوی شرکت را بر روی آن طراحی نمود تا به طور کامل خاص و انحصاری شود.

یکی از مزایای بزرگ پارتیشن های شیشه ای این است که با به کارگیری آن ها می توان از نور طبیعی، استفاده حداکثری را نمود. هیچ کس تمایل ندارد در یک محیط تاریک و کم نور کار کند و با استفاده از پارتیشن های شیشه ای، می توانید فضای کار خود را به مکانی بسیار پر نور و روشن تبدیل کنید و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شوید. از طرفی زمانی که از پارتیشن های دیگر استفاده کنید به دلیل کم نور شدن فضای داخلی محل کار مجبور به استفاده از نور مصنوعی خواهید بود این خود نیز شامل هزینه می شود.
از طرفی در صورت بروز آتش سوزی، پارتیشن های شیشه ای می توانند حداکثر تا 120 دقیقه و تا دمای 1600 درجه فارنهایت مقاومت داشته باشند و این خود یک ویژگی بسیار خوب است که پارتیشن های شیشه ای را نسبت به مدل های مشابه آن پر طرفدار کرده است.

سیستم پارتیشن بندی شیشه ای با شیشه های تمام قد بدون قاب و براق یا با قاب های آلومینیومی جامد در دسترس هستند. ما طیف گسترده ای از پارتیشن های شیشه ای را طراحی، ایجاد و نصب کرده ایم. برخی با سبک ها و طرح های منحصر به فرد و برخی دیگر با اشکال منحنی که بسیار زیبا هستند.


 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟