قیمت کرکره برقی

کرکره برقی رامادر از جنس‌ها و موتورهای مختلفی ساخته می‌شوند و همچنین بر اساس نیاز و فضای موردنظر شما قیمت کرکره برقی متفاوت است، از کرکره‌ برقی می‌توان در مغازه‌ها، فروشگاه‌ها و یا ساختمان‌ها و بانک‌ها استفاده کرد. یکی از مواردی که باعث تردید افراد از استفاده‌ی کرکره‌ برقی می‌شود امنیت پایین تیغه‌ کرکره‌ آلومینیومی است، گروه صنعتی رامادر با ساخت و تولید کرکره‌ برقی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت توانسته است که این مشکل را برطرف کند و علت مناسب بودن قیمت‌ها این است که رامادر خود به‌عنوان یک تولیدکننده بزرگ در ایران فعالیت می‌کند.

قیمت کرکره برقی بستگی به انواع تیغه و مدل کرکره دارد.

• برای اطلاع بیشتر از قیمت کرکره برقی با مشاورین رامادر در ارتباط باشید.

• در مکان‌هایی که امنیت قابل‌توجه است مانند بانک‌ها، طلافروشی‌ها، صرافی‌ها و... جهت ایجاد امنیت بیشتر باید از کرکره‌ برقی استفاده شود.

• قیمت کرکره برقی پلی کربنات نسبت به کرکره معمولی بیشتر است.

• در قیمت کرکره برقی ، یراق‌آلات به‌صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

• نوع موتور کرکره و باتری آن در قیمت کرکره برقی موثر است.

• متراژ دهنه شما نیز در قیمت کرکره برقی موثر است.

در جدول زیر نحوه محاسبه متراژ دهنه، انواع موتور کرکره و انواع تیغه پیوست گریده می توانید با اندازه گیری دهنه به راحتی قیمت کرکره برقی پروژه خود را محاسبه نمایید.

 

قیمت کرکره برقی

حتما بخوانید: قیمت کرکره مغازه

 

کرکره برقی-انواع کرکره برقی-;v;vi fvrd ]dsj

کرکره‌ی برقی شرکت رامادر که نام دیگر آن کرکره‌ی اتوماتیک است, دارای یک موتور کوچک است که باز و بسته شدن کرکره‌ی برقی با فشار یک دکمه صورت است. کرکره‌ برقی شامل تعدادی از صفحات افقی(گاهی اوقات میله ها یا سیستم های وب) هستند که به صورت غلتکی باز و بسته میشوند.

کرکره برقی رامادر برای درب ورودی مراکز صنعتی, محل کار, انبارها, برای پنجره, درب مغازه و درب پارکینگ مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه این نوع کرکره‌ها برای حفظ امنیت مورد استقبال عموم قرار میگیرد که از سرقت جلوگیری میکند. نوع پروفیل های استفاده شده در کرکره ‌های برقی شرکت رامادر باعث شده تا عایقی استاندارد در برابر شرایط جوی متفاوت باشد و از نفوذ باد و باران و حتی کمترین سر و صدا در هنگام جابجایی جلوگیری کند و همچنین از ورود اشعه‌های مضر خورشید و هدر رفتن انرژی نیزجلوگیری میکند. به همین دلیل کرکره‌های برقی رامادر انتخابی مناسب جهت ایجاد فضایی بسیار آرام و دلپذیر میباشد. کرکره برقی رامادر فضای بسیار کمی را اشغال میکند و سرعت عمل بالایی دارند که در دو نوع کلی رول شونده و زیر سقفی ارائه می شوند.

کرکره برقی بر اساس نوع موتور و تیغه های استفاده شده در آن را می توان در مکانهای مختلف نصب کرد که در این صورت با انواع کرکره برقی آشنا می شویم، انواع کرکره برقی برای کارکرد های مختلفی مناسب می باشند که از مزایای مشترک برخوردار هستند که مهمترین مزیت آن امنیت بالا ، راحتی در استفاده، ایجاد زیبایی در محیط می باشد در زیر انواع کرکره برقی استفاده شده در مکانهای مختلف را معرفی می کنیم.

 

کرکره برقی

 

کرکره اتوماتیک-;v;vi hj,lhjd;

کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک نوع دیگری از دربهای اتوماتیک هستند که این مجموعه توسط یک موتور که در بالای در نصب میشود به صورت رول شونده یا یکجا بالا کشیده میشود و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته  شدن آن وجود دارد. کرکره‌ اتوماتیک با موتور کوچکی کار میکند که به منظور باز و بسته شدن، تنظیمات و سنسورهای مناسب روی آن تصب میشود.

کرکره برقی با استفاده از کنترل راه دور کوچک و یا یک پانل که در داخل محل نصب کرکره اتوماتیک قرار دارد کار میکند و در جایی دیگر اداره میشود. مهمترین مزیت این کرکره فراهم کردن راحتی شما  در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی میباشد. کرکره اتوماتیک رامادر بر روی پارکینگها، مراکز صنعتی و...و ورودی هایی از آن دست نصب میگردند تا از ورود افراد، نفوذ نور خورشید، باد و باران و صدا جلوگیری کنند.

کرکره برقی نسبت جک پارکینگی و درب‌های اتوماتیک روش کار انسان‌تری دارد بنابراین بین رقیبان، محبوبیت کرکره برقی بسیار بیشتراست.
کرکره برقی همواره به دلیل تنوع در رنگ و مدل تیغه‌ها موردتوجه افراد بسیاری قرارگرفته است.

 

کرکره اتوماتیک

 

قیمت نصب کرکره برقی-rdlj kwf ;v;vi fvrd

کرکره برقی نوعی کرکره هست که به‌وسیله یک قدرت برقی کار می‌کند و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن آن فراهم می‌شود. از یراق‌آلات مهم کرکره برقی موتور است که کرکره به‌طور خودکار با فشار یک دکمه باز و بسته می‌شود. قیمت نصب کرکره برقی با یراق‌آلات در رامادر یکجا محاسبه می‌شود. مهم‌ترین مزیت اصلی کرکره برقی راحتی شما در برقراری امنیت و نیروی فیزیکی هست. شما می‌توانید باز یا بسته شدن را دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید انجام دهید با فشردن یک دکمه، بدون توجه به‌جایی که در آن قرار دارید.

• قیمت نصب کرکره برقی به ابعاد کرکره بستگی دارد.

• در صورت استفاده از موتور توبلار تأثیر مستقیم با قیمت نصب کرکره برقی دارد.

• میزان تراز بودن کرکره برقی و نیاز یا عدم نیاز به آهنکشی دهنه تأثیر مستقیم با قیمت نصب کرکره برقی دارد.

• نصب تیغه پلی کربنات شفاف تأثیر زیادی بر قیمت نصب کرکره برقی دارد.

 

نصب کرکره برقی

 

قیمت موتور کرکره برقی-قیمت انواع کرکره برقی-rdlj l,j,v ;v;vi fvrd-rdlj hk,hu ;;vi fvrd

شرکت رامادر هنگام نصب کرکره برقی در هنگام رول شدن پنل بالای کرکره برای موتور کرکره برقی فضای کمتری را اشغال می‌کند؛ و با توجه به تنوع در قیمت انواع کرکره برقی، موتور کرکره برقی تأثیر بسیاری در هزینه کرکره دارد. از پرمصرف‌ترین و خوش‌نام‌ترین موتورهای کرکره برقی، موتورهای تیوب لار است که به دلیل شکل لوله‌ای آن و نصب آسان این‌گونه نام‌گذاری شده است.

موارد کاربردی از موتور کرکره برقی که می‌توان نام برد:

• موتور کرکره برقی در زمان نبود برق برای باز و بسته شدن در کرکره‌ای از سیستم خلاص کن دستی استفاده می‌کند.

• نوع و مدل موتور کرکره برقی و تعلقات الکترونیکی آن بر قیمت موتور کرکره برقی تأثیرگذار است.

• رامادر تضمین امنیت کارایی بالا، نصب آسان، صدای کم و هزینه قابل پرداخت در قیمت موتور کرکره برقی را برای شما خریداران عزیز دارد.

 

موتور کرکره برقی

 

قطعات کرکره برقی-rxuhj ;v;vi fvrd

قطعات کرکره برقی رامادر شامل موارد زیر می باشند:

• تیغه ، که به دو دسته‌ی تیغه‌ی فولادی و تیغه‌های دیگر از جنس آلومینیوم، منیزیم، گالوانیزه، پلی کربنات در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید میشود.

• شفت(لوله_محور) 

• ریل، مویی و کپس

• موتور که با به چرخش در آوردن شفت باعث حرکت رول تیغه‌ها به سمت بالا و پایین میشود.  اغلب موتورهای موجود در بازار در دو نوع ساید و توبلار هستند.

• Ups دستگاهی است که به عنوان باطری داخلی، برق موتور را در زمان قطع برق تامین میکند.

• صفحه پلیت

• یاتاقان

• اندی کپ

• رسیور

• کاور موتور ساید

 

رول کرکره برقی
 

انواع موتور کرکره برقی-hk,hu l,j,v ;v;vi fvrd

در دنیا انواع موتور کرکره برقی وجود دارد که معروفترین آنها موتور‌ کرکره برقی توبلار(تیوبلار) و موتور ساید هستند. موتور‌ توبلار کرکره برقی یا موتور استوانه‌ای به صورتی طراحی شده‌اند که درون یک محور چرخنده قرار میگیرد و شبیه به یک لوله فلزی است. که توانایی به حرکت در آوردن دربهایی با وزن و تردد پایین را دارند و در جاهایی که امنیت در اولویت قرار دارد مثل پارکینگ منازل و دربهای واحدهای تجاری اولویت با موتور توبلار است. ولی موتور ساید برای انواع کرکره‌های اتوماتیک و دربهای سنگین و...در مراکز صنعتی و پارکینگهای مسکونی با تردد بالا مورد استفاده قرار میگیرد. در این سیستمها از فنر و کاسه فنر استفاده نمیشود و وجود سیستم دستی به صورت جرثقیل زنجیری در هنگام قطع برق برای بالا بردن کرکره و سیستم خلاص کن در هنگام قطع برق برای پایین آوردن کرکره از مزایای دیگر این سیستم است.

 

انواع کرکره برقی

حتما بخوانید: نصب چشمی کرکره برقی

 

ساخت کرکره برقی-shoj ;v;vi fvrd

امروزه استفاده از کرکره برقی رشد چشم گیری داشته است به همین دلیل افراد زیادی به ساخت کرکره برقی روی آورده اند. اما باید توجه کرد که ساخت کرکره برقی کاری ساده و بدون مهارت نمی باشد. در تولید و ساخت کرکره برقی باید توجه شود که جنس مواد اولیه و تیغه از مرغوب ترین نوع خود باشد تا کارآیی و عملکرد کرکره دچار اختلال نگردد. ساخت کرکره برقی توسط رامادر از بهترین نوع مواد اولیه و تیغه های مرغوب درجه یک می باشد. علاوه بر کرکره ساخته شده متعلقات و قطعات مورد استفاده از جمله یراق آلات و موتور بهترین نوع و برترین برند های جهانی و داخلی می باشد. 

 

فروش کرکره برقی-tv,a ;v;vi fvrd

رامادر اقدام به تولید و فروش کرکره برقی در انواع مختلف با بهترین و عالیترین موتورها کرده است و بارها بهترین بودن خود را در تولید محصولات با کیفیت به عموم اثبات کرده است. اگر به دنبال راحتی و امنیت بیشتر برای محل مورد نظر خود هستید میتوانید به صورت رایگان از مشاوره‌های فنی شرکت رامادر بهره بگیرید و بهترین و مناسبترین سیستم کرکره برقی خود را نصب و راه اندازی نمایید.

 

کرکره برقی

 

موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی با به چرخش در آوردن شفت باعث حرکت رول تیغه‌ها به سمت بالا و پایین میشود. برای انتخاب بهترین موتور کرکره برقی باید چند فاکتور مهم نظیر گارانتی، میزان مصرف انرزی و مکانیزم داخلی موتور را در نظر گرفت. با توجه به ویژگیهای محل مورد نظر برای نصب کرکره برقی شما میتوانید از یکی از موتورهای ساید و یا توبلار برای کرکره خود استفاده کنید، متخصصین رامادر خود در انتخاب کرکره‌ برقی به شما کمک خواهند کرد.

تیغه کرکره برقی

رامادر در تولید کرکره‌ برقی از سه نوع تیغه استفاده میکند:

تیغه کرکره برقی دو جداره 

تیغه‌های کرکره اتوماتیک رول فرمینگ (گالوانیزه و آلومینیوم فوم دار)

تیغه‌های کرکره پلی کربنات( شفاف )

که هر کدام از این تیغه‌ها ویژگیها و کارایی منحصر به فرد خود را دارند. تیغه های دو جداره به جهت استقامت بالاتر و همچنین تمیز بودن و عدم روغن کاری کاربرد بیشتری نسبت به سایر تیغه‌ها دارند.

 

تیغه کرکره برقی

 

کرکره برقی پلی کربنات-;v;vi fvrd \gd ;vfkhj

اگر فضای مورد نظر شما برای نصب کرکره نیاز به امنیت و ایمنی بیشتری دارد مانند بانکها، طلافروشیها، صرافیها و...که هنگام شب باید داخل آنها رویت شود رامادر به شما پیشنهاد میکند از کرکره برقی  پلی کربنات یا شفاف استفاده کنید. زیرا بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت را دارا هستند، و همچنین شفاف بودن آنها باعث عبور نور و محافظت از اشعه UV میباشد. تیغه‌های کرکره برقی پلی کربنات یا شفاف رامادر از مواد پلی کربنات و از مقاومترین پلیمرها ساخته شده‌اند و مقاومت مکانیکی بسیار زیادی را دارا هستند. در میان فواصل تیغه ها از لوله‌های استیل یا آلومینیوم جهت استحکام و امنیت بیشتر استفاده شده است.

 

کرکره اتوماتیک شفاف

حتما بخوانید: کرکره برقی پلی کربنات شفاف

;v;vi fvrd hg,ldkd,ld-;v;vi fvrd \hv;dk'

کرکره برقی آلومینیومی-کرکره برقی پارکینگld

رایج ترین نوع کرکره برقی، کرکره برقی آلومینیومی میباشد. تیغه‌های کرکره برقی آلومینیومی از عبور آلومینیوم ذوب شده از درون قالب ساخته میشوند، که عموما با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیکی رنگ آمیزی میشوند.

کرکره برقی آلومینیومی سر و صدا ندارد، به راحتی حرکت میکند، ظاهر زیبایی دارد، امنیت بالایی دارد. شیشه‌های فروشگاه ها را در برابر ضربات خارجی محافظت میکند، برای تبلیغات میتوان از آنها استفاده کرد، عایقی در برابر سرما، گرما، گرد وخاک است و همچنین نور مورد نیاز را در هر لحظه از شبانه روز تامین میکند. یکی از نمونه های کرکره برقی آلومینیومی، کرکره برقی پارکینگ می باشد که نسبت به کرکره های دستی مزایای بسیاری دارد. در هنگام استفاده از کرکره برقی پارکینگ بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین، توسط ریموت درب به راحتی باز می شود.

کرکره برقی پارکینگ رامادر با بالاترین، 

 

کرکره اتوماتیک

;v;vi hj,lhjd; wkujd

کرکره اتوماتیک صنعتی

با اتوماسیون شدن کارخانه ها و مکانهای صنعتی سرعت کار بالا رفته که این امر باعث شده تا صاحبان صنعت به فکر استفاده از کرکره برقی در کارخانه ها و تولیدی های خود باشند تا هم سرعت کار خود را افزایش دهند هم از زیبایی و تنوعی که در محیط بوجود می آورد استفاده کنند تا از خستگی و دلزدگی جلوگیری کنند. سرعت باز و بسته شدن بالا، عایق حرارتی و صوت، مقاومت و استحکام بالا از جمله مزایای کرکره برقی می باشند.

 

کرکره برقی پنجره-کرکره برقی برای پنجره-;v;vi fvrd fvhd \k[vi

اگر به دنبال نصب کرکره برقی پنجره، بالکن و تراس خود هستید چند نکته حائز اهمیت است:

  • امنیت و ضد سرقت بودن تیغه‌ها

  • زیبایی و هماهنگی ظاهری کرکره با نمای ساختمان شما

  • عایق بودن در برابر ورود سرما، گرما، نور و سروصدا و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی

کرکره‌ برقی برای پنجره‌ ساختمان رامادر، به دو صورت رول تو کار و درون باکس و رول روکار جلوی پنجره تولید و نصب می گردند. یرای اطلاعات بیشتر جهت نحوه نصب و قیمت برآورد شده برای مکان مورد نظر خود با واحد فروش رامادر تماس حاصل نمایید.

چنانچه قصد استفاده از کرکره را دارید، از تیغه پلی کربنات شفاف جهت ایجاد کرکره برقی برای پنجره استفاده نمایید.

کرکره برقی برای پنجره جهت جلوگیری از ورود سارقان نیز بسیار مفید است.

 

کرکره بر قی پنجره

rdlj ;v;vi fvrd-;v;vi fvrd-;v;vi fvrd \k[vi-;v;vi hj,lhjd;-rdlj l,j,v ;v;vi fvrd

تهیه وتنظیم: تحریریه رامادُر

به این مطلب امتیاز دهید:

امتیاز مطلب: 3.5 از 5 بر اساس رأی 2 نفر از کاربران