یراق آلات شیشه سکوریت

دسته بندی ها: یراق آلات شیشه سکوریت
یراق الات شیشه سکوریت
یراق الات شیشه سکوریت

 

فروشگاه آنلاین یراق آلات  ارتباط با واتساپ فروش

 

در این صفحه از یراق آلات شیشه سکوریت با موارد زیر آشنا شوید:

 

از انواع شیشه، شیشه سکوریت از امن ترین و مقاوم ترین هاست که تحت شرایط خاصی تولید می شود و بسیار کاربردی است. شیشه سکوریت هم مانند انواع درب و شیشه در نصب به یراق آلات خاص خود نیاز دارد. یراق آلات شیشه سکوریت بسیار متنوع بوده و در کیفیت های گوناگون به بازار عرضه می شود.

از آنجایی که شیشه سکوریت خاص است دارای یراق الات خاص و مخصوص خود شیشه سکوریت است و برای جا به جا شدن و اتصالات این نوع شیشه توسط یراق آلات شیشه سکوریت انجام می شود و بر طول عمر شیشه سکوریت و بر عملکرد درست آن بسیار موثر است. از مهمترین یراق آلات شیشه سکوریت، بست، لولا، قفل و دستگیره ها می باشد.

 

انواع یراق شیشه سکوریت

از مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب یراق آلات باید مدنظر قرار داد جنس آن است. هرچه آلیاژ به‌کاررفته مرغوب‌تر باشد، احتمال زنگ‌زدگی، خردگی، شکستن و خرد شدن کمتر خواهد بود. متعلقات شیشه معمولا از آلیاژهای مختلفی ساخته می شوند. برای مکان هایی که در معرض رطوبت هستند مانند شیشه حمام، شیشه بالکن باید از یراق آلات با آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی استفاده کرد.

  • در یراق آلات به کار رفته در شیشه سکوریت حتما باید از مرغوب ترین قطعات استفاده شود. متعلقات شیشه تاثیر زیادی در کارایی و طول عمر شیشه نصب شده دارد. در این صفحه با انواع یراق شیشه اشنا می شوید.
لولا شیشه سکوریت
لولا شیشه سکوریت

 

دستگیره شیشه

از جمله اساسی ترین یراق الات شیشه سکوریت، دستگیره شیشه است. دستگیره شیشه تاثیر چشم گیری در زیبایی درب ایفا می کند. که این دستگیره شیشه سکوریت در انواع طرح و مدل در بازار موجود است. در مدل های مختلف مطابق با سلیقه و نیاز مشتری به بازار عرضه می شود.
آلیاژهای دستگیره شیشه معمولا از آلیاژ های مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی است. به عنوان مثال اکثر دستگیره های شیشه از استیل به دلیل سبکی و مقاومت ساخته می شوند. دستگیره استیل شیشه سکوریت علاوه بر مقاومت، زیبایی بیشتری را برای درب شیشه ای شما ایجاد می کند.

 

قفل شیشه

از دیگر موارد مهم یراق الات شیشه سکوریت، قفل شیشه سکوریت است که از نظر کیفیت بسیار مرغوب بوده. یکی از وظایف اصلی قفل شیشه ایجاد امنیت است. که این امر در ساخت یک قفل بسیار مورد توجه قرار می گیرد. همه قفل ها در گذشته از طریق کلید باز و بسته می شدند. اما در حال حاضر قفل های مدرن با استفاده از اثر انگشت و یا استفاده از رمز ورود باز و بسته می شوند. آلیاژهای استاندارد در ساخت قفل بسیار مهم می باشد زیرا عدم استفاده از آن با از کار افتادن چرخ دنده ها موجب از کار افتادن درب و پنجره نیز می شود.
از انواع قفل شیشه سکوریت می توان گفت که قفل کمری و قفل هوپه از مهم ترین هاست.

لولا شیشه سکوریت
لولا شیشه سکوریت

لولا شیشه

یکی از یراق آلات بسیار مهم شیشه سکوریت، لولا شیشه است. از جمله کارهای لولا اتصال دو جسم جامد است. لولا شیشه مانند مفصل، زاویه‌ای محدود برای چرخش ایجاد می‌کند. از عمده وظایف لولا، تحمل وزن شیشه سکوریت است.

برای اتصال شیشه سکوریت به درب از لولا استفاده می شود که موجب باز و بسته شدن درب های شیشه سکوریت می شود. همچنین لولا باعث حرکت و اتصال شیشه سکوریت می شود. لولاها دارای انواع مختلف و با وظایف منحصر به فرد می باشند. متریال مورد استفاده در لولاهای شیشه سکوریت معمولا از جنس آهن و استیل است.

از وظایف لولا شیشه سکوریت می توان تحمل وزن شیشه را نام برد. عدم استفاده از لولای با کیفیت و استاندارد موجب خسارت های مالی و جانی می گردد. یراق آلات شیشه سکوریت داری تنوع بسیار است.

 

بست شیشه

از جمله یراق الات شیشه سکوریت بست شیشه است. از بست شیشه برای اتصال شیشه به دیوار یا شیشه به شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. انواع بست شیشه در ظاهر و آلیاژ تفاوت دارند.

  • معمولا آلیاژهای استفاده شده برای بست شیشه سکوریت در انواع استیل، سرب، آهن و آلومینیوم است که به صورت آبکاری شده می باشد و سطح آلیاژها در انواع مختلف آنادایز، آبکاری شده و رنگ ها مختلف می باشد.
  • نوع و اندازه بست ها را متناسب با محل نصب و زاویه این که شیشه به دیوار یا شیشه به شیشه می سازد باید انتخاب نمود.
  • بست علاوه بر اتصال شیشه امکان ثابت نگه داشته شدن شیشه را نیز فراهم می کند.
یراق شیشه سکوریت
استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه

استوپ شیشه یکی از یراق آلات شیشه سکوریت است. استوپ شیشه برای باز و بسته شدن راحت درب در زیر درب شیشه ای قرار می گیرد. دستگاه استوپ برای حرکت و مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف و عدم اختلال در حرکت روان آن با روغن مخصوص پر می کنند.

  • برای نصب استوپ شیشه می توان از انواع استوپ شیشه 1. استوپ توکار 2. استوپ روکار استفاده کرد.

 

فریم شیشه
یکی از کاربردی ترین یراق آلات شیشه فریم است که برای حفظ و نگهداری شیشه دور تا دور شیشه از فریم استفاده می شود. فریم شیشه در انواع شکل و متریال ساخته شده است. آلیاژهای استفاده شده در فریم از نوع استیل ضد زنگ و مقاوم می باشد تا در مقابل تغییرات آب و هوایی و رطوبت هوا و اکسید شدن مقاومت بالایی داشته باشد هم چنین فریم که دور تا دور شیشه استفاده می شود موجب می شود تا شیشه ظاهری زیبا و چشم نواز به خود بگیرد.

 

ریل شیشه

از یراق الات شیشه سکوریت می توان ریل شیشه را نام برد. یکی دیگر از یراق آلات شیشه سکوریت، ریل شیشه سکوریت است که معمولا بر پروفیل نصب می شود. کیفیت ریل بسیار اهمیت دارد. متریال ریل ها به طور معمول از نوع استیل و آلومینیوم مقاوم می باشد. این نوع متریال برای ایجاد مقاومت در برایر شرایط آب و هوایی مختلف استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت یراق آلات و قطعات مربوط به شیشه سکوریت می توانید با بخش فروش یراق الات شیشه سکوریت از شرکت رامادُر تماس بگیرید. همچنین می توانید خرید آنلاین از سایت رامادر داشته باشید.

یراق الات شیشه سکوریت
ریل شیشه سکوریت

 

نصب یراق الات شیشه سکوریت

نحوه نصب انواع یراق آلات شیشه سکوریت بسیار با اهمیت است، زیرا اگر توسط فرد با تجربه و متخصص انجام نشود و یراق آلات شیشه سکوریت به درستی نصب نشوند، شیشه سکوریت را نیز دچار خرابی و یا شکستگی می کنند پس در انتخاب شرکتی که این کار را برای شما انجام می دهد نهایت دقت را بکنید. شرکت رامادُر مرغوب ترین و با کیفیت ترین انواع یراق آلات شیشه سکوریت را به شما عرضه می کند.

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
از نکات مهم در خرید یراق آلات شیشه سکوریت را نام ببرید؟

1. داشتن کارآیی و عملکرد مناسب 2. کیفیت بالای محصول 3. حفظ استانداردهای تولید 4. مقاومت بالا 5. تناسب متریال، رنگ و طرح یراق آلات 6. بررسی مقدار بودجه و تطبیق آن با قیمت یراق آلات

انواع یراق الات شیشه سکوریت را نام ببرید؟

یراق آلات هم از نظر زیبایی و هم عملکرد جزء عناصر مهم شیشه سکوریت هستند. بنابراین، مهم است که در زمان خرید به سراغ محصولات باکیفیت باشید. از انواع یراق آلات می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1. دستگیره شیشه سکوریت 2.قفل شیشه سکوریت 3. لولا شیشه سکوریت 4. بست شیشه سکوریت 5. استوپ شیشه سکوریت 6.فریم شیشه سکوریت 7.ریل شیشه سکوریت