یراق آلات پارتیشن شیشه ای

دسته بندی ها: یراق آلات ، قیمت پارتیشن شیشه ای

یراق آلات پارتیشن شیشه ای

شرکت رامادر یکی از قویترین تولید کنندگان پارتیش های شیشه ای است و با تحقیق و تجارب چند ده ساله در عرصه تولید انواع پارتیشن، به مدلهایی از پارتیشن شیشه ای دست پیدا کرده است که بنا بر کارایی و نیاز خاص هر محیط مدل مناسب را عرضه می نماید. همانطور که می دانید رامادر در ارائه و واردکننده انواع یراق آلات پارتیشن شیشه ای جزو برترین هاست و شما با بخش یراق آلات از شرکت رامادر به سادگی می توانید به یراق آلات شیشه دسترسی داشته باشید. 
یراق آلات مورد استفاده در این پارتیشن ها با کیفیت بسیار بالایی طراحی و تولید شده و همگی محصول اروپا می باشند که این امر در بالا بردن عمر محصول و کیفیت استفاده از آن تاثیر بسزایی دارد.

 

شیشه در پارتیشن شیشه ای فریم لس
در پارتیشن های شیشه ای فریم لس، شیشه ها از یراق الات اساسی و مهم برای پارتیشن بندی محیط می باشد. شیشه ها بستر مناسبی برای طراحی و اجرای ایده های خلاقانه می باشند. شیشه از جمله یراق آلات مهم شیشه سکوریت است که از چند بعد می توان این یراق آلات از پارتیشن شیشه ای را در نظر گرفت که این یراق آلات در ظاهر پارتیشن تاثیر چشم گیری دارد. از نظر ظاهر می توان ظرافت، کیفیت، رنگ، عایق صوتی فریم و دیگر یراق آلات را بر زیبایی شیشه به نمایش گذاشت. 

از مزایای یراق آلات پارتیشن شیشه ای

 • یکی از اصلی ترین معایب پارتیشن های شیشه ای، نداشتن فریم مخصوص برای چهارچوب درب پارتیشن شیشه ای می باشد که در پارتیشن های شیشه ای فریم لس چنین معضلی وجود ندارد. امروزه برای چهارچوب های درب پروفیل مخصوصی طراحی شده است که موجب بالا بردن استقامت درب شده و نیز از به وجود آمدن هر گونه فاصله در اطراف شیشه جلوگیری می نماید تا در عایق بندی فضا خللی وارد نشود.
 • پارتیشن های شیشه ای فریم لس بدلیل استفاده از شیشه های یک تکه از کف تا سقف، می تواند به کاهش صدای محیط کمک شایانی نماید. ولی در این سبک از پارتیشن ها فقط به ابعاد شیشه اکتفا نشده است و درز فی مابین شیشه ها هم با چندین تکنیک قابل بسته شدن است تا هیچ گونه صدایی از آن عبور نکند. رامادر از جدیدترین تکنولوژی روز بهره گرفته و برای پارتیشن بندی به یکی از عایق ترین انواع پارتیشن ها تبدیل شده است.
 • پارتیشن شیشه ای فریم لس نه تنها در خصوص آیتم صوتی بلکه در شرایط حرارتی و برودتی نیز دارای ایزوله بالایی هستند.

یراق الات پارتیشن شیشه ای
یراق الات 

شیشه های قابل استفاده در پارتیشن شیشه ای فریم لس

می توان به پارتیشن های شیشه ای فریم لس به عنوان جلوه ای از زیبایی نگاه کرد چرا که امکان استفاده از طیف وسیعی از رنگ ها و طرح ها در جداره شیشه آن وجود دارد. خود شیشه های قابل استفاده در این سیستم پارتیشن بندی دارای انواع گوناگونی است که از آن جمله می توان به نمونه های فوق اشاره نمود. شیشه شفاف، شیشه ساتینا،شیشه لاکوبل و بسیار انواع دیگر که در ذیل به شرح برخی از نمونه های فوق می پردازیم.

 • شیشه شفاف: بالاترین کیفیت این دسته از شیشه ها به شیشه های سوپرکلیر بر می گردد که به خاطر کیفیت بالای مواد اولیه آن فاقد هر گونه موج در نقاط موجود می باشند و از یراق آلات بسیار مناسب برای پارتیشن های شیشه ای فریم لس می باشند.
 • شیشه کریستالی: دارای شفافیت بالایی بوده و برای پارتیشن های شیشه ای فریم لس این است که علاوه بر کیفیت بالای آن باعث کمتر دیده شدن درز فی مابین شیشه ها 
 • شیشه ساتینا: شیشه ساتینا از دسته شیشه های مشجر به حساب می آید. از جمله مناسب برای سندبلاست است. چرا که سطح مات شده با اسید بسیار یکنواخت تر از سندبلاست می باشد.
 • شیشه لاکوبل: شیشه لاکوبل به عنوان شیشه رنگی در پارتیشن شیشه ای فریم لس کاربرد فراوانی دارد. این شیشه ها در پارتیشن شیشه ای فریم لس به صورت یک رو اجرا می شوند.
 • شیشه لمینیت: مهمترین مشخصه شیشه‌های لمینیت الگوی شکست آنهاست. شیشه‌ها در اثر ضربه می‌شکنند اما تکه‌های شکسته به میان لایه چسبیده و شیشه یکپارچگی خود را حفظ می‌نماید. قابل ذکر است این شیشه های از بقیه انواع نام برده شده فوق گران تر می باشند.

 

 

انواع قفل درب پارتیشن شیشه ای
از جمله یراق الات مهم و اساسی می توان قفل پارتیشن شیشه ای را نام برد که به عنوان ایمنی بروی درب های شیشه ای سکوریت، قفل نصب می کنند. آلیاژه های استاندارد در ساخت قفل بسیار مهم می باشد زیرا عدم استفاده از آن با از کار افتادن چرخ دنده ها موجب از کار افتادن درب و پنجره نیز می شود.
انواع قفل شیشه پارتیشن

 • قفل دستگیره ای یا فرودگاهی
 • قفل کمری قلبی شیشه سکوریت
 • قفل کلنگی و ...

 

دستگیره از یراق آلات پارتیشن شیشه ای
یکی دیگر از یراق آلات شیشه  از پارتیشن شیشه ای دستگیره می باشد. جنس دستگیره معمولا از استیل است و در رنگهای مختلف در بازار موجود است. دستگیره شیشه سکوریت تاثیر فراوانی در زیبایی درب شیشه ای دارد. انواع مختلفی از دستگیره ایرانی و خارجی وجود دارد. جنس دستگیره با ضخامت استاندارد برای جلوگیری از شکسته شدن
مهم است. دستگیره شیشه انواع بسیاری دارد از جمله این موارد:

 • دستگیره استیل مشعلی
 • دستگیره استیل مکعبی
 • دستگیره استیل مارپیچی و ...

 

لولا از یراق آلات پارتیشن شیشه ای
برای اتصال شیشه سکوریت به درب در پارتیشن شیشه ای از لولا استفاده می شود که موجب باز و بسته شدن درب های شیشه سکوریت می شود. لولا یکی از یراق آلات مهم و اساسی از پارتیشن شیشه ای است. همچنین لولا باعث حرکت و اتصال شیشه سکوریت می شود. لولا ها دارای انواع مختلف و با وظایف منحصر به فرد می باشند. متریال مورد استفاده در لولاهای پارتیشن شیشه ای معمولا از جنس آهن و استیل است .
از وظایف اساسی لولاها، تحمل وزن شیشه سکوریت است. در حقیقت لولا نقش مهمی در میان یراق آلات به عهده دارد. عدم استفاده از لولا ی با کیفیت واستاندارد موجب خسارت های مالی می گردد. برای نصب نیاز به نصب یراق آلات و اتصالات شیشه سکوریت دارد.

یراقث الات پارتیشن شیشه ای

یراق آلات کاربردی پارتیشن شیشه ای

یراق‌آلات استفاده شده در پارتیشن شیشه ای تاثیر و نقش بسزایی در زیباسازی دکوراسیون محیط کاری شما دارد. اگر یراق‌آلات و شیشه در رنگ و طرح هماهنگ باشد می‌تواند زیبایی خاصی به محیط شما اضافه کند. هرچقدر ظرافت در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای بیشتر باشد، توجه کارفرماها در محیط اداری بیشتر شده و انتخاب برای محیط سریع و راحتر انجام می شود.

با استفاده از متخصصان و سلیقه ایرانی همواره تلاش کرده‌ایم هماهنگی بین یراق‌آلات شیشه زیبایی و رنگ را رعایت نماییم. شرکت رامادر بیشترین یراق‌آلات خود را به‌صورت  مستقیم از ترکیه وارد می‌کند و به همین دلیل از کیفیت  بسیار بیشتری نسبت به نمونه‎های متشابه در بازار برخوردار است. تنوع و کیفیت بالا در محصولات رامادر حرف اول را می‌زنند.

یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای رامادر در حین بادوام بودن، زیبای فضای شما را دوچندان می‌سازد. مقاومت بالا در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای قابلیت جابهجایی محل و نصب مجدد بدون کوچک‌ترین آسیب را فراهم نموده است.

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟