یراق آلات پارتیشن شیشه ای | قیمت انواع یراق الات پارتیشن

دسته بندی ها: یراق آلات ، اجراکننده بزرگترین "درب اتوماتیک شیشه ای" ایران | محاسبه قیمت درب شیشه ای اتوماتیک
یراق آلات پارتیشن شیشه ای
یراق الات پارتیشن شیشه ای

 

یراق آلات پارتیشن شیشه ای

شرکت رامادُر، یکی از قویترین اجراکنندگان پارتیشن شیشه ای است و با تجارب چندین ساله در عرصه تولید انواع پارتیشن، به مدلهایی از پارتیشن شیشه ای دست پیدا کرده است که بنا بر کارایی و نیاز خاص هر محیط مدل مناسب را عرضه می نماید. همانطور که می دانید رامادُر در ارائه و واردکننده انواع یراق آلات پارتیشن شیشه ای جزو برترینهاست و شما با بخش یراق آلات از شرکت رامادُر به سادگی می توانید به یراق آلات شیشه دسترسی داشته باشید. یراق آلات مورد استفاده در این پارتیشن ها با کیفیت بسیار بالایی طراحی و تولید شده و معمولا وارداتی می باشند که این امر در بالا بردن عمر محصول و کیفیت استفاده از آن تاثیر بسزایی دارد.

 

قیمت یراق آلات پارتیشن

عوامل مختلفی روی قیمت گذاری یراق آلات پارتیشن های شیشه ای تاثیر دارند. بنابراین نوع پارتیشن و مساحت آن و جنس، کیفیت نیز در معیار قیمت یراق آلات پارتیشن بسیار مؤثر است. پارتیشن شیشه‌ای طبق استانداردها طراحی و تولید شده است و ساختار خوب آن باعث می‌شود نتیجه نهایی نصب پارتیشن شیشه‌ای فوق‌العاده شود. این قطعات از آلیاژ مرغوب تولید شده و در برابر رطوبت کاملا مقاوم هستند. بازدیدکنندگان محترم ‌می‌توانند متناسب با نیاز و سلیقه خود، قیمت محصول مورد نیاز خود را در فروشگاه آنلاین یراق آلات مشاهده کرده و براساس بهینه ترین قیمت، خرید کنند.

 

فروشگاه آنلاین یراق آلات گفتگو با کارشناس
 

فهرست مطالب از یراق آلات شیشه ای رامادُر، با ما همراه باشید:

 

یراق آلات پارتیشن شیشه ای

یراق‌آلات استفاده شده در پارتیشن شیشه ای تاثیر و نقش بسزایی در زیباسازی دکوراسیون محیط کاری شما دارد. اگر یراق‌آلات و شیشه در رنگ و طرح هماهنگ باشد می‌تواند زیبایی خاصی به محیط شما اضافه کند. هرچقدر ظرافت در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای بیشتر باشد، توجه کارفرماها در محیط اداری بیشتر شده و انتخاب برای محیط سریع و راحتر انجام می شود.

با استفاده از متخصصان و سلیقه ایرانی همواره تلاش کرده‌ایم هماهنگی بین یراق‌آلات شیشه، زیبایی و رنگ را رعایت نماییم. شرکت رامادُر بیشترین یراق‌آلات خود را به‌صورت  مستقیم از ترکیه وارد می‌کند و به همین دلیل از کیفیت  بسیار بیشتری نسبت به نمونه های متشابه در بازار برخوردار است. تنوع و کیفیت بالا در محصولات رامادُر حرف اول را می‌زنند. یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای رامادُر در حین با دوام بودن، زیبایی فضای شما را دوچندان می‌سازد. مقاومت بالا در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای قابلیت جابه جایی محل و نصب مجدد بدون کوچک‌ترین آسیب را فراهم نموده است. 

   

  انواع یراق پارتیشن

  یراق آلات مورد استفاده برای نصب پارتیشن شیشه ای از متریال های متفاوتی ساخته می شوند. یکی از مواردی که در زمان تهیه این یراق آلات باید به آن ها دقت کنید، کیفیت آن ها است. اما جنس این یراق آلات باید به گونه ای باشند که پس از نصب و به مرور زمان دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشوند.

  از انواع این یراق آلات می توان به چسب های مخصوص یو وی، آهن کشی، لولا به منظور نصب پارتیشن ها، استوپ، دستگیره پارتیشنی و فریم اشاره نمود. باید به این مورد توجه کنید که نوع پارتیشن شیشه ای از قبیل ریلی بودن و… نیاز به یراق آلات مخصوص به خود دارند و ممکن است در برخی از موارد یراق آلاتی اضافه تر و یا کم تر نیاز باشد. مهم ترین یراق آلات پارتیشن شیشه ای شامل موارد زیر می باشد:

  • دستگیره
  • قفل
  • فریم
  • لولا
  • استوپ
  • چسب یو وی
  • آهن کشی

   

  انواع شیشه در پارتیشن شیشه ای 

  می توان به پارتیشن های شیشه ای فریم لس به عنوان جلوه ای از زیبایی نگاه کرد چرا که امکان استفاده از طیف وسیعی از رنگ ها و طرح ها در جداره شیشه آن وجود دارد. شیشه های قابل استفاده در این سیستم پارتیشن بندی دارای انواع گوناگونی است که از آن جمله می توان به نمونه های فوق اشاره نمود. شیشه شفاف، شیشه ساتینا، شیشه لاکوبل و بسیار انواع دیگر که در ذیل به شرح برخی از نمونه های فوق می پردازیم.

  • شیشه شفاف: بالاترین کیفیت این دسته از شیشه ها به شیشه های سوپرکلیر برمی گردد که به خاطر کیفیت بالای مواد اولیه آن فاقد هر گونه موج در نقاط موجود می باشند و از یراق آلات بسیار مناسب برای پارتیشن های شیشه ای فریم لس می باشند.
  • شیشه کریستالی: دارای شفافیت بالایی بوده و برای پارتیشن های شیشه ای فریم لس این است که علاوه بر کیفیت بالای آن باعث کمتر دیده شدن درز مابین شیشه هاست.
  • شیشه ساتینا: شیشه ساتینا از دسته شیشه های مشجر به حساب می آید. از جمله مناسب برای سندبلاست است. چرا که سطح مات شده با اسید بسیار یکنواخت تر از سندبلاست می باشد.
  • شیشه لاکوبل: شیشه لاکوبل به عنوان شیشه رنگی در پارتیشن شیشه ای کاربرد فراوانی دارد. این شیشه ها در پارتیشن شیشه ای فریم لس به صورت یک رو اجرا می شوند.
  • شیشه لمینت: مهمترین مشخصه شیشه‌های لمینیت الگوی شکست آنهاست. شیشه‌ها در اثر ضربه می‌شکنند اما تکه‌های شکسته به میان لایه چسبیده و شیشه یکپارچگی خود را حفظ می‌نماید. قابل ذکر است این شیشه های از بقیه انواع نام برده شده فوق گران تر می باشند.
  یراق الات پارتیشن شیشه ای
  یراق آلات پارتیشن شیشه ای

  قفل در پارتیشن شیشه ای

  از جمله یراق آلات مهم و اساسی می توان قفل پارتیشن شیشه ای را نام برد که به عنوان ایمنی بر روی درب شیشه ای سکوریت نصب می گردد. آلیاژهای استاندارد در ساخت قفل بسیار مهم می باشند زیرا عدم استفاده از آن با از کار افتادن چرخ دنده ها موجب از کار افتادن درب و پنجره نیز می شود.

  انواع قفل پارتیشن شیشه ای

  • قفل فرودگاهی
  • قفل کمری
  • قفل قلبی
  • قفل مرونی
  • قفل کلنگی و...

   
  دستگیره در پارتیشن شیشه ای

  یکی دیگر از یراق آلات شیشه از پارتیشن شیشه ای دستگیره می باشد. جنس دستگیره معمولا از استیل است و در رنگ های مختلف در بازار موجود است. دستگیره شیشه سکوریت تاثیر فراوانی در زیبایی درب شیشه ای دارد. انواع مختلفی از دستگیره ایرانی و خارجی وجود دارد. جنس دستگیره با ضخامت استاندارد برای جلوگیری از شکسته شدن مهم است. دستگیره شیشه انواع بسیاری دارد از جمله این موارد:

  • دستگیره مشعلی
  • دستگیره مکعبی
  • دستگیره مارپیچی و ...

   

  لولا در پارتیشن شیشه ای

  برای اتصال شیشه سکوریت به درب در پارتیشن شیشه ای از لولا استفاده می شود که موجب باز و بسته شدن درب های شیشه سکوریت می شود. لولا یکی از یراق آلات مهم و اساسی از پارتیشن شیشه ای است. همچنین لولا باعث حرکت و اتصال شیشه سکوریت می شود. لولاها دارای انواع مختلف و با وظایف منحصر به فرد می باشند. متریال مورد استفاده در لولاهای پارتیشن شیشه ای معمولا از جنس آهن و استیل است. از وظایف اساسی لولاها، تحمل وزن شیشه سکوریت است. در حقیقت لولا نقش مهمی در میان یراق آلات به عهده دارد. عدم استفاده از لولا ی با کیفیت و استاندارد موجب خسارت های مالی می گردد. لولا برای نصب نیاز به دیگر یراق آلات و اتصالات شیشه سکوریت دارد.

  یراق الات پارتیشن شیشه ای
  یراق الات پارتیشن شیشه ای

  استوپ در پارتیشن شیشه ای

  برای پارتیشن شیشه ای از استوپ برای عملکرد بهتر درب شیشه ای به هنگام باز و بسته شدن درب شیشه سکوریت استفاده می شود. از استوپ به عنوان یراقی کاربردی در نصب پارتیشن شیشه ای است. در نصب پارتیشن شیشه ای می توان از استوپ توکار و روکار  استفاده کرد. برای این که حرکت درب راحت تر باشد و همچنین در شرایط آب و هوایی در حرکت نرم و روان درب اختلال به وجود نیاید از روغن های مخصوص برای نرم کردن حرکت درب استفاده می شود. در مدل توکار از استوپ باید در زمین کار گذاشته شود برای این امر از مقاومت بالایی برخوردار می شود. و همین طور در مدل استوپ روکار در روی زمین کار گذاشته می شود. تنظیم و نصب توسط نصابان شرکت رامادُر انجام می شود.

   

  چسب یووی شیشه پارتیشن

  چسب یو وی یکی از یراق آلاتی است که در زمان نصب پارتیشن شیشه ای به آن نیاز است. از این چسب ها برای چسباندن شیشه ها به یکدیگر استفاده می شود. به منظور استفاده از چسب یو وی باید قبل از انجام هر کاری دو لایه شیشه را به خوبی تمیز کرده و خشک کنیم. سپس در مرحله بعد محلی که قرار است چسبانده شود را به درستی مشخص نماییم. باید این مرحله را به درستی و با نهایت دقت انجام دهید. زیرا پس از چسباندن شیشه ها به وسیله چسب یو وی، جداسازی و کندن آن بسیار دشوار است.

   

  آیا این نوشته را دوست داشتید؟
  انواع یراق آلات پارتیشن شیشه ای چیست؟

  از انواع یراق آلات می توان به شیشه سکوریت، فریم، لولا، استوپ ، دستگیره، چسب UV ، شاسی کشی و ... اشاره کرد.

  از مهم ترین یراق آلات هنگام اجرای پارتیشن شیشه ای چیست؟

  یکی از مهمترین یراق آلات پارتیشن شیشه ‌ای آهنکشی یا شاسی کشی می‌باشد که معمولاً با قوطی هایی در ابعاد ۴۰ در ۴۰ یا ۴۰ در ۸۰ انجام می شود. و شیشه‌ های پارتیشن درون دهنه ‌های ‌این شبکه های آهنی نصب میشود. البته باید ‌این مورد را در نظر داشته باشید که گاهی بسته به محل مورد نظر برای اجرای پارتیشن اداری از شاسی کشی آلومینیومی نیز استفاده می‌شود. نصب شاسی کشی مناسب اولین قدم برای اجرای یک پارتیشن شیشه‌ ای خوب و بد به همین دلیل در زمان نصب آن باید دقت کافی را به خرج دهید تا نتیجه مناسبی بگیرید.