ریل کرکره برقی

دسته بندی ها: مقالات ، قیمت کرکره برقی

دنیای امروز دنیای تنوع و سهل شدن امور، دیگر نیازی نیست برای باز و بسته کردن کرکره مغازه یا پارکینگ منزل یا محل کارتان از دست ‌نشانده استفاده کنید و سختی بالا و پایین کشیدن کرکره های سنگین را به خود دهید. کافی است با یک تماس با شرکت رامادر سفارش یک کرکره برقی را داده و از مزایای آن بهره‌مند گردید. در اینجا به معرفی این محصول می‌پردازیم.

کرکره برقی شامل متعلقاتی است که عبارتند از: ریل،تیغه،موتور، کپس،اندکپ و...

هدف از ویراستن این مقاله بررسی اجزای کرکره برقی است به گونه ای که منجر به شناخت و در نتیجه انتخاب کرکره برقی مناسب شود.

یکی از اجزای کلیدی در این مجموعه ریل کرکره برقی است که برای حرکت مسیر تیغه ها تعبیه شده اند و سبب حرکت منظم و یکدست تیغه ها می شوند که دو نوع آهنی و آلومینیومی را دارند. 

ریل کرکره برقی به صورت دو نوار مستحکم عمودی در دو طرف تیغه ها و داخل دهنه قرار گرفته که تیغه ها را به پایین و بالا هدایت می نماید.

برای انتخاب بهترین ریل کرکره برقی باید به استحکام آن و توجه نمودو انتخاب ریل آلومینیومی یا ریل آهنی کرکره برقی بستگی به سلیقه شخصی و نوع کار شما دارد.

 

ریل کرکره برقی

fijvdk jdyi ;v;vi

بهترین تیغه کرکره

تیغه کرکره برقی در جنس های مختلف بوده و سایز های مختلفی دارد.هر یک از ما باید با توجه به نوع پروژه خود نوع تیغه را انتخاب نماییم.

برخی کارخانه‌ها در این مرحله اقدام به عرضه تیغه کرکره برقی های تولیدی خود می‌نمایند ولی برخی دیگر برچسب هایی به تیغه می‌چسبانند، به این نوع تیغه کرکره های برقی برچسب دار یا لیبل دار نیز گفته می‌شود.

تیغه کرکره برقی شرکت رامادر از بهترین مواد ساخته شده لذا بهترین تیغه کرکره برقی از پلیت استاندارد آلومینیوم با تکنیک اکستروژه تولید می‌شود و در اصطلاح تیغه کرکره ها در مرحله بعدی بارنگ الکترواستاتیک ضد خش پوشانده می‌شود.

 

تیغه کرکره برقی

 

مواردی که در تشخیص تفاوت های تیغه و درنتیجه انتخاب بهترین تیغه کرکره به ما کمک می نماید:

• وزن تیغه و میزان آلومینیوم استفاده‌شده در هر متر مربع از آن

• درصد استفاده از آلومینیوم بازیافتی نسبت به پلیت استاندارد و فابریک آلومینیوم

• برند کارخانه سازنده آن 

• جنس آلومینیوم

• دوجداره 2 پل از نوع بی صدا بودن نا خالصی

 

بهترین کرکره برقی

 

لازم به ذکر است به ویژگی‌های بهترین تیغه کرکره شامل مقاومت بالای رنگ الکترواستاتیک قالب کوره ای در برابر آفتاب و تغییرات آب و هوایی و وزن 7.5 کیلوگرم در هر متر مربع و به ارتفاع 8 سانتیمتر اشاره شود؛ که کاربردهای فراوانی ازجمله استفاده در مراکز تجاری و اداری، پارکینگ منازل و کرکره مغازه‌ها و همچنین برای مراکز صنعتی را دارا می‌باشند.

تیغه آلومینیوم از جنس آلومینیوم مرغوب، قابلیت آکسفورد شدن، دوجداره 2 پل از نوع بی صداوسیما بدون نا خالصی، مقاومت بالا، رنگ الکترواستاتیک قالب ترک کوره ای مقاوم در برابر آفتاب و تغییرات آب و هوایی با وزن 7.5 کیلوگرم در هر متر مربع و به ارتفاع 8 سانتیمتر هست. این برخی از اجزای تشکیل‌دهنده کرکره برقی بود که کاربران با دانستن آن می‌توانند انتخاب مناسب‌تری برای خود داشته باشند.

 

تیغه کرکره برقی

fijvdk lhv; ;v;vi fvrd

بهترین مارک کرکره برقی

حال به مزایای این نوع کرکره ها می‌پردازیم تا دلایل کافی و درستی برای بهره‌گیری از بهترین مارک کرکره برقی را در اختیار داشته باشیم. در اینجا به مهم‌ترین این مزایا خواهیم پرداخت:

دارای مقاومت بسیار بالایی هست و از آلومینیوم و در مواردی حتی از فولاد mpa60 استحکام کششی مقاوم‌تر است.

در مقایسه با سایر کرکره برقی ها بیشترین ضریب ایمنی در برابر سرقت و خرابکاری را داراست که دارای تاییدیه امنیتی پلیس پیشگیری نیروی انتظامی هست.قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی مطابق با طراحی محل نصب به دلیل وجود نوار لاستیکی به هیچ عنوان هنگام رول شدن روی تیغه ها خط نمی‌افتد.

 

ریل کرکره برقی

 

بااینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین‌تر از آلومینیوم است ولی به ولیلی خاصیت ضد شعله وری تیغه های شفاف فوق (fire resistance) در مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق‌العاده ای از خود نشان‌دهنده.

ضد اشعه UV بودن قابل شستشو بودن در هیچ نوع شرایط آب و هوایی در مجاورت رطوبت اکسید نمی‌شود.

بهترین مارک کرکره برقی باید در عین اینکه یک حفاظ امنیتی نصب شده داریم قابلیت رویت داخل، امنیت را به طرز چشمگیری بالا می‌برد.

 

بهترین مارک کرکره برقی

 

هنگامی‌که بانک، صرافی، فروشگاه‌ها و... بسته‌اند قابلیت رویت به‌مثابه یک تابلوی تبلیغاتی برای کار شماست.تیغه های کرکره برقی شفاف را می‌توان به‌صورت ترکیبی با سایر تیغه های کرکره برقی استفاده نمود.بهترین مارک کرکره برقی با تحقیقات انجام‌شده در اروپا بر روی تیغه های شفاف ساخته‌شده امنیتی فوق تصور و درعین‌حال به علت داشتن زیبایی و غیرقابل‌رقابت خود پرستیژی خاص به محل کار شما می‌دهد. 

ایجاد تفاوتی که با نصب این کرکره انجام می‌دهید می‌تواند به‌عنوان یکی از عناصر برتری شما در عرصه رقابت محسوب گردد. حال به معرفی اجزای سازنده کرکره برقی می‌پردازیم.

موتور کرکره نیز در انتخاب بهترین مارک کرکره برقی تاثیر دارد، به همین دلیل به شرح انواع موتور برای کرکره می پردازیم که تفاوت آنها را دریابید.

 

ریل کرکره

l,j,v shdn

موتور ساید

برخلاف موتور توبلار که در قسمت طرفین کرکره نصب می‌شود و موتور به دلیل قوی و حجیم بودن در خارج از محور و شفت تعبیه‌شده است. موتور ساید نسبت به موتور توبلار در مواقع کار کردن صدای کمتری دارد و دارای قدرت و توان بیشتری هست. در کرکره های با عرض زیاد و ارتفاع بالا (30 متر مربع تا 50 متر) از قبیل سوله ها و مغازه‌های تجاری و انبارها و پارکینگ‌ها که تردد بالایی دارند مورداستفاده قرار می‌گیرد. این موتورها باقدرت بالا معادل 300 نیوتن تا 1000 نیوتن بهترین انتخاب برای درب‌های سنگین یا پرتردد اماکن صنعتی و تجاری می‌باشند.

l,j,v j,fghv

موتور توبلار

به‌ صورت لوله ایی بوده و طولی برابر 50-60 سانتیمتر را دارد که داخل شفت رول نصب می‌شود. این موتور ضد سرقت بوده وارد کشور بسیار رایج است.

 

موتور کرکره برقی

vdg ;v;vi fvrd

تهیه و تنظیم:تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟