کابین دوش شیشه ای

باران در واقع یکی از لذت های ساده زندگی است. در صبح هیچ چیزی از حمام خوب در برابر حمام راحت و شیک به دست نمیآید. اما اگر فضای حمام شما محدود باشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا شما باید تجربه دوش خوب و راحت را فقط به خاطر داشتن یک حمام کوچک تجربه نکنید؟

کابین های دوش فضای جداگانه از سایر نقاط منزل است. کابین دوش بسیار براق هستند، در بسیاری از طرح های شیک که در یک گوشه کوچک قرار دارند، در دسترس هستند. اگر فضای حمام خود را به صورت محدود و کوچک می دانید، کابین دوش یک انتخاب نهایی برای شما است. کابین در مدل های بزرگتری برای کسانی که دارای حمام های بزرگ هستند وجود دارد، بنابراین کابین دوش برای هر طراحی و اندازه حمام وجود دارد.

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش با یک قیمت مقرون به صرفه:

ما اهمیت دوش در هر حمام  و ایجاد دکوراسیون زیبا را به ارمغان می آوریم، دوش هر بدن خسته را تحریک می کند و هر ذهن خسته را آرام می کند. با توجه به این اصل، ما متعهد به ارائه بهترین کار به مشتریان خود هستیم. 

محصولات ما از بهترین مواد و با استفاده از استانداردهای بالا کالیبر ساخته شده است. 

هر یک از واحد های دوش ما یک سطح متفاوت از سبک و پیچیدگی را نشان می دهد، اما همه آنها یک تابع را ارائه می دهند هر روز به شما تجربه بهترین دوش را می دهد. حتی با استانداردهای با کیفیت بالا از محصولات ما، ما اطمینان می دهیم که قیمت این وسایل حمام نیز منطقی است. قیمت ما برای کابین های دوش مقرون به صرفه است. 

طراحی حمام معاصر، کابین دوش واقعا مهم است. کابین دوش به عنوان یک جایگزین برای وان حمام، مخصوصا برای حمام های کوچک، اختراع شد. تولید کنندگان مفهوم کابین دوش را برای تبدیل شدن به یک آبگرم خانگی تولید کرده اند. کابین دوش تک بوک شایع ترین آنها در استفاده است زیرا شامل سینی دوش، تخلیه، شیر، باران، درب و چند نازل جانبی است. به عنوان جایگزین، کابین دوش می توان با خرید هر عنصر تک به صورت جداگانه و بسته شدن آن به یک درب شیشه ای  را راه حل اول و معمول دانست ولی دومین راه حل طراحی صنعتی معاصر با راه حل های تکنولوژیکی کامل با قیمت مناسب مقرون به صرفه است. که از نظر کارایی بسیار مناسب تر از نصب جدا گانه هر کدام از عناصر می باشد.

کابین حمام

امروزه بسیاری از افراد به فکر  ایجاد یک دکوراسیون زیبا و شیک برای حمام خود می باشند که یکی از گزینه های پرطرفدار استفاده از کابین حمام می باشد تا دکوراسیون  چیدمانحمام و سرویس بهداشتی را دچار تغییر و تحول نماید. کابین حمام انواع گونانی دارد که می تواند پیش ساخته باشد و یا به کاملا از شیشه باشد. کابین حمام شیشه ای به دلیل جداسازی فضای حمام از سرویس بهداشتی از پرطرفدار ترین انواع کابین حمام می باشد.در ادامه این متن به معرفی کابین حمام شیشه ای و نحوه انتخاب آن می پردازیم. 

نحوه انتخاب کابین دوش:

شکل و موقعیت حمام نوع کابین انتخاب شما را تعیین می کند. در صورتی که سینی دوش کاشی شده باشد، شکل و اندازه کابین از اندازه سینی در نظر گرفته می شود.تعداد دیوارهای جانبی دوش تعیین کننده نوع نصب است. 

نوع خاصی از کابین دوش کابین کابین دوش نیم کیک است که فقط دارای یک دیوار نیم ستون با درب کشویی است. اگر سینی دوش درست در کنار یک دیوار قرار گرفته باشد، باید دو کابین دوش یا یک دیوار، دو دیوار ثابت و یک درب را انتخاب کنید. نصب و راه اندازی کابین دوش شیشه ای دارای چهار دیوار است.  می تواند با درب های کشویی، کشویی یا تاشوئی کنار هم قرار بگیرند.

کابین دوش شیشه ای

در کابین دوش  با درب کشویی درهای خود را به سمت خارج یا به داخل / داخل به حرکت در می آیند. کابین دوش با درب شیشه ای کشویی در حمام های کوچک بسیار پر کاربرد و راحت است زیرا هیچ محاصره درب وجود ندارد. حمام های کوچک و یا کابین دوش بسیار مفید هستند. پس از ارزیابی فضای موجود، می توانید یک کابین دوش شیشه ای مناسب با ابعاد حمام خود انتخاب و بر اساس بزرگی و کوچکی فضا از انواع درب کشویی یا لولایی استفاده نمایید. 

معمولا کابین حمام شیشه ای با یک فریم  نوار آلومینیومی ساخته می شود که ابعاد آن  به اندازه سینی حمام و به دیوارهای نصب شده بستگی دارد. کابین دوش شیشه واقعا مدرن و مرسوم است زیرا آنها هیچ ساختاری ندارند. ضد آب، با استفاده از واشر سیلیکون. موادی هستند که باعث تفاوت در قیمت می شود. کابین دوش شیشه ای در برابر حرارت بسیار مقاوم و ضد ضربه  هستند که این امر به لطف شوک حرارتی می باشد که در حسن سکورین کردن شیشه ها وارد می شود.

قطر شیشه ها حمام بین 8 تا 10 میلی متر می باشند. پانل ها می توانند با طرح های مختلف مانند شفاف، سندبلاست شده، رنگ شده باشند. پانل های شیشه ای ایمنی بالایی دارند به طوری که در صورت آسیب دیدن و شکستن آنها به قطعات کوچک خورد شده و آسیب جانی وارد نکنند خورده نمی افتد. بیشتر تکنیک های ساختار شیشه بگونه ای است که ، باعث می شود تا سطح مقطع آهک در سطح شیشه ای کاهش یابد و تمیز کردن کابین بسیار آسان می شود. همچنین کابین دوش شیشه اکریلیک وجود دارد که دوام دارند اما کمتر مقاوم در برابر سایش و در نتیجه ارزان تر هستند. پانل های اکریلیک ضخامت 2 تا 3 میلی متر می باشند و می توانند با متخلخل های مختلف ساخته شوند. بیشتر پانل های اکریلیک جنبه اولیه خود را حفظ نمی کنند و در زمان کمی تغییر رنگ می دهند. کابین دوش شیشه ای واقعا یک اتفاق مدرن را به هر حمام می آورند و اگر به زودی در حال برنامه ریزی برای نوسازی حمام خود هستید، به شیشه حمام توجه جدی کنید زیرا آنها جذابیت بی نظیر و درخشندگی فریبنده را به خانه شما اضافه می کنند. 

انواع مدل کابین دوش:

امروزه کابین دوش در مدل ها و انواع گوناگونی یافت می شود که بر اساس ابعاد و اندازه و نوع قرار گیری دوش در حمام قابلیت ساخت دارد. از جمله مدل های کابین دوش می توان به: کابین زاویه دار، تمام گرد، نیم دایره، سه گوش، صاف، چهار وجهی، و.. اشاره کرد. کابین های دوش را برای جکوزی، استخر، وان، سکو، کف حمام، روی زیر دوشی نصب کرد. هنگام انتخاب مدل کابین دوش باید دقت نمایید که مدل انتخابی متناسب با اندازه حمام خود و محل قرار گیری دوش باشد.

انواع مدل درب کابین دوش:

درب کابین دوش در دو نوع کشویی و لولایی موجود می باشد که بر اساس ویژگی هر کدام از درب ها برای انواع مختلف کابین دوش می توان یکی از دو مدل را انتخاب کرد. فقط باید توجه کرد که مدل کشویی درب کابین دوش برای حمام های کوچک با عرض دهانه باز شو کم مناسب تر هستند. درب لولایی کابین دوش شیشه ای نیز برای عرض زیاد و طول کم دهانه باز شود کابین مورد استفاده قرار می گیرد.

مقالات مرتبط