درب استیل و شیشه

دسته بندی ها: نرده استیل ، مقالات

درب استیل در نوع‌های متفاوتی ساخته و تولید می‌شود که هر یک درجایی استفاده می‌شوند.انواع درب استیل موجود در بازار عبارت‌اند از:

• در استیل آسانسور-nvf hsjdg hshks,v

• در استیل ورودی-nv hsjdg ,v,nd

• در استیل ضد سرقت-nv hsjdg qn svrj

• در استیل مغازه-nv hsjdg lyhci

• درب استیل و شیشه-nvf hsjdg , adai

مواد بکار رفته در ساخت درب استیل از جنس استیل 304 است و ازنظر امنیتی و ظاهری قابل‌جایگزینی با درب‌های چوبی و آهنی قدیمی است. ساختار و مواد بکار رفته در درب استیل: قوطی‌های استیل شکل، ورقه استیل، میلگرد در درب‌های ضد سرقت، شیشه در درب‌های ترکیبی ولوله‌های استیلی می‌باشد. برخی از درب‌ها نیز از جنس آهن ساخته‌شده و درنهایت باروکش استیل پوشانده می‌شوند.

 

درب استیل و شیشه

حتما بخوانید:روکش استیل

 

نوع بسیار پرکاربرد و مهم  درب استیل، درب استیل و شیشه بوده که رونق بسیاری یافته و ظاهری شکیل دارد.

درب استیل و شیشه همان‌طور که از نامش پیداست ترکیبی از دو ماده استیل و شیشه است. ساختار درب استیل و شیشه به این صورت است که معمولاً چهارچوب و قاب کلی درب از جنس استیل بوده و داخل درب شیشه ای است. این ترکیب زیبا هم انعطاف‌پذیری محیط را بالابرده و هم جایگزین مناسبی جهت ایجاد درب سلب فلزی است.

 

درب استیل

 

درب فلزی-nvf tgcd-nv tgcd

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که فلز موجود در درب فلزی چیست و وقتی می‌گوییم درب فلزی ضدزنگ منظور چیست و در ادامه انواع درب فلزی را بررسی نماییم.

فلزات طیف گسترده‌ای را دارا هستند که به دلیل مقاومت بالا و مقاومت در برابر ساییده شدن و خوردگی در مشاغل تولیدی توسعه بسیاری یافته‌اند و در اصطلاح عامیانه آن‌ها را فولاد ضدزنگ می‌نامند. این فلزات تعداد محدودی بوده که به بررسی برخی از ویژگی‌های آن‌ها می‌پردازیم.

 

درب شیشه و استیل

 

• حالت‌دهی سریع و قابلیت خم شدن راحت و سریع این فلزات

• مقاومت بسیار بالا در برابر پوسته‌پوسته شدن لایه بیرونی

• ماندگاهی بسیار بالا در مای اتاق و حتی بیرون

• خاصیت زنگ نزنی برخی از این فلزات به دلیل ساختار آن‌ها

منظور از فلزات ضدزنگ، فلزات با پایه آهنی است که  دارای عنصر کروم یا کرم هستند و باید حداقل 11 درصد از این ماده را دارا باشند تا به خاصیت مذکور برسند. علت این خاصیت در عنصر کروم این است که کروم دارای ماده‌ای به نام فیلم اکسید کروم بوده که هنگام برید فلز به‌سرعت فیلم اکسید بر روی سطح بریده‌شده پخش‌شده و مانع از زنگ زدن فلز می‌شود به این خاصیت، خاصیت خود شفا دهی می‌گویند. غیر از عنصر کروم، نیکل و چند ماده دیگر نیز سبب خاصیت ضدزنگی فلزات می‌شود.

 

درب فلزی

حتما بخوانید: درب پارکینگ

 

مبرهن است که درب فلزی مخصوصاً درب ورودی باید از فلز ضدزنگ ساخته شود، فلز استیل به سبب شکل ظاهری و خاصیت ضدزنگ بودن آن بیشترین استفاده را جهت ساخت درب فلزی داخلی به خود اختصاص داده و در هر نقطه‌ای از منزل قابل‌استفاده است. نوع دیگری از درب فلزی پرکاربرد درب آهنی است که در درب‌های خروجی مثل درب پارکینگ استفاده فراوان دارد. درب فلزی از جنس آهن نیز خود انواعی دارد که در این مقاله نمی‌گنجد و در آینده به توضیح انواع آن به‌صورت مختصر می‌پردازیم.

 

درب استیل مغازه

 

درب شیشه ای استیل-درب شیشه‌ ای با استیل-درب شیشه و استیل-nvf adai hd hsjdg-nvf adai hd fh hsjdg-nvf adai , hsjdg

درب شیشه ای با استیل  همان‌طور که قبلاً ذکر شد ترکیب دو ماده شیشه و استیل است. درب شیشه ای با استیل دو حالت می‌تواند داشته باشد. 

1. درب شیشه ای استیل با روکش استیل

2. درب شیشه ای تمام استیل

 

درب شیشه ای استیل

 

هر دو نوع درب شیشه ای با استیل دارای ویژگی‌های مشترکی هستند که برخی از آن‌ها را به‌اختصار بیان می‌کنیم:

• شیشه مورداستفاده در درب شیشه ای استیل می‌تواند سکوریت و لمینیت باشد.

• درب شیشه ای استیل می‌تواند تک لنگه، دولنگه و حتی چند لنگه باشد.

• امنیت بالا و قابلیت استفاده از انواع قفل، یکی دیگر از ویژگی‌های درب شیشه و استیل است.

• درب شیشه و استیل مقاومت بسیاری در برابر رطوبت و بخار هوا دارد.

• دو نوع استیل نقره‌ای و استیل طلایی می‌توانند رنگ‌های انتخابی شما جهت چهارچوب درب شیشه و استیل باشند.

درب شیشه ای استیل برای درب ورودی ویلاها و طلافروشی‌ها و مجتمع‌های مسکونی بسیار استفاده می‌شود.

 

درب شیشه ای با استیل

حتما بخوانید: مراحل تولید شیشه

 

درب استیل گلد-درب استیل طلایی

در درب استیل طلایی از استیل نوع طلایی یا همان استیل 316 استفاده می‌شود که تفاوت آن با انواع دیگر، ازنظر ظاهری و رنگ آن است. درب استیل گلد را به دلیل شکل ظاهری و جذابیت فوق‌العاده می‌توان در مجتمع‌های تجاری، بازارچه طلافروشی و ورودی‌هایی که نمای درب حرف اول را می‌زند بسیار استفاده می‌شود.

در شاسی کشی درب استیل طلایی از آهن و استیل طلایی استفاده می‌شود اما بهترین گزینه همان استیل است. تنها نکته‌ای که در نصب درب استیل طلایی باید دقت شود جوشکاری تمیز آن است اما در صورت ناهماهنگی رنگ با درب استیل می‌توان به‌صورت دستی و با استفاده از قلمو در را رنگ کرد. ضخامت ورقه استیل 316 از 1 میلی‌متر شروع می‌شود و در صورت داشتن طرحی خاص می‌توان آن را سفارش و درب استیل را کاملاً مطابق با فضا و نمای خود بسازید.

 

درب استیل طلایی

 

درب استیل ضد سرقت

همان‌طور که می‌دانید درب استیل ضد سرقت جهت جلوگیری از ورود سارقین به داخل منزل و برقراری امنیت کامل نصب می‌گردد. مهم‌ترین تفاوت درب استیل ضد سرقت، استفاده از میلگردهای آهنی و ضخامت استیل مورداستفاده در تولید درب است. 

در صورت استفاده از درب شیشه ای استیل، بهتر است از شیشه ضدگلوله یا شیشه لمینیت برای درب استیل ضد سرقت استفاده نمود اما شیشه سکوریت نیز استفاده می‌شود.

یکی از نمونه‌های درب استیل ضد سرقت، حفاظ بانکی است که درب به‌صورت جداگانه نصب‌شده و حفاظ با استفاده از میلگردهای افقی یا عمودی و پروفیل‌های آهنی ساخته می‌شود. 

 

درب استیل ضد سرقت

 

درب استیل مغازه-درب استیل ورودی

یکی از شیک‌ترین درب‌ها برای انتخاب درب ورودی و مغازه، د رب استیل ورودی بوده که علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی هم دارد. درب استیل مغازه به دلیل ایجاد ارتباط بین درون و بیرون بیشتر شیشه ای است و فقط دورتادور شیشه یک قاب فلزی از جنس استیل و یا روکش با نوار استیل نصب می‌شود. از طرفی درب استیل مغازه برای صرافی‌ها و طلافروشان ترکیبی از استیل و شیشه است و از مقاومت بالایی برخوردار است. 

درب استیل ورودی بیشتر ترکیبی از شیشه و استیل است که برای ورودی پارکینگ، مسکونی و بسیاری از نقاط دیگر کاربرد دارد. درب استیل ورودی را در هر ابعادی و تک لنگه یا دو لنگه می‌توان ساخت و در صورت نیاز با استفاده از یک جک پارکینگی  درب را از حالت دستی به حالت برقی تبدیل کرد.

 

درب استیل ورودی

 

قیمت درب استیل-درب استیل ارزان-فروش درب استیل

فروش درب استیل با توجه به چند فاکتور مهم بررسی و تعیین قیمت می‌شود. جهت بررسی قیمت فروش درب استیل به نکات زیر توجه فرمایید.

• قیمت درب استیل بر اساس هرکدام از درب‌های ذکرشده ممکن است متفاوت باشد. برای مثال قیمت درب استیل ضد سرقت به سبب استفاده از میلگردهای آهنی، شیشه متفاوت و قفل‌های بسیار مرغوب بالاتر از سایر درب‌هاست.

 

قیمت درب استیل

 

• قیمت درب استیل گلد به دلیل استفاده از ورقه استیل طلایی بیشتر از سایر درب‌ها دارد.

• درب استیل ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر از درب استیل شیشه است.

• درب استیل ساده ارزان‌تر از درب استیل میلگرد دار است.

• قیمت درب استیل با توجه به تعداد درب و ثابت‌ها تعیین می‌شود.

• طرح آماده جهت ساخت درب استیل ارزان‌تر از درب استیل با طرح سفارشی است.

• کیفیت استیل مورداستفاده و نوع اتصالات نیز در قیمت درب استیل تأثیر دارد.

در نهایت با توجه با تحلیل عوامل فوق در صورت نیاز به قیمت هر کدام از گزینه ها برای اطلاع از قیمت دقیق، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید. در صورت نیاز به دیدن طرح ها میتوانید مراجعه حضوری داشته و به طور کامل مشاوره شوید.

 

درب استیل ارزان

nvf hsjdg , adai-nvf adai , hsjdg-nvf adai hd hsjdg

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادُر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟