استوپ شیشه سکوریت | تنظیم استوپ شیشه سکوریت

استوپ شیشه سکوریت

 

شرکت رامادُر با سابقه‌ای بسیار طویل و باهدف مشتری مداری توانسته در تمامی زمینه‌ها از جمله استوپ شیشه سکوریت بدرخشد. با افتخار اعلام می‌نماییم که ما دارای برند کیفیت در مقابل کمیت بوده و علت تعدد مشتریان نیز به همین دلیل است.

 

 

استوپ شیشه سکوریت، برای درب‌ های بزرگ و سنگینی که لولا قادر به نگه‌داری درب نیست استفاده‌ شده و می‌تواند جوابگوی انواع وزن‌ها باشد. برای مثال درب هایی با وزن 150 کیلوگرم به‌راحتی و با استفاده از جک شیشه سکوریت قادر به تحرک می‌باشند.
یکی از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد استوپ شیشه سکوریت این است که شما قادر خواهید بود سرعت حرکت درب را تنظیم نمایید. یعنی درب بتواند با سرعت بسته شود و در هنگام چفت شدن از زاویه مشخصی سرعت درب کاهش یابد.
روی هر دربی که استوپ شیشه سکوریت نصب است درب به‌طور کامل باز شده و از زاویه 175 درجه به بعد می‌تواند به‌طور خودکار بسته شود.

استوپ شیشه سکوریت

تنظیم استوپ شیشه سکوریت

درب هایی که از شیشه سکوریت است در انواع مختلفی تولید می شود که استفاده از آن بسیار فراگیر است. درب های لولایی شیشه ای یکی از درب‌های مصرفی شیشه می باشد که بسیار رایج بوده و در مغازه‌های مختلف و حتی منازل و راهروها استفاده دارد. یکی از یراق آلات پرکاربرد مورد استفاده در درب لولایی استوپ شیشه سکوریت است که خود نیز انواعی مختلفی دارد.
در این بخش نحوه تنظیم استوپ شیشه سکوریت یا همان نحوه تنظیم جک شیشه سکوریت را به شما توضیح می دهیم.
تنظیم استوپ شیشه سکوریت توسط افراد در خانه با محدودیت روبرو است و مقداری روغن‌کاری اولیه نیازمند است. همان‌گونه که اشاره گردید تنظیم استوپ شیشه سکوریت توسط افراد حرفه‌ای انجام می‌شود اما با استفاده از چند روش ساده می‌توان عمر مفید شیشه سکوریت را افزایش داد و دیگر شما نیازی به‌صرف هزینه جهت رگلاژ و یا تنظیم استوپ شیشه سکوریت نخواهید داشت. 

  1. روشی جهت تنظیم استوپ درب سکوریت بسیار ساده است و هرکسی به‌راحتی می‌تواند با کمترین امکانات آن را اجرا نماید. فقط کافی است مقداری پارافین یا گریس را تهیه نموده و داخل استوپ را کاملاً پر نمایید. گریس باعث روان شدن استپ شیشه سکوریت شده و درب به‌راحتی باز و بسته می‌شود.
  2. یکی دیگر از کارهایی که عمر مفید استپ شیشه سکوریت را می‌افزاید مراقبت از شیشه هنگام شست‌وشو است چراکه استوپ شیشه سکوریت بسیار حساس به شست‌وشو است و نباید آب به داخل آن نفوذ کند. اگر این نکته را نیز رعایت کنید دیگر کمتر نیاز به تنظیم استوپ شیشه سکوریت خواهید داشت.

دو راهکار فوق جهت آموزش تنظیم استوپ درب سکوریت پیشنهاد ما به شماست. در غیر این صورت تنظیم استوپ شیشه سکوریت باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود.
شرکت‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی را جهت نحوه تنظیم جک شیشه سکوریت به شما می‌دهند. اما دقت کنید که خدمات پس از فروش بعد از نصب و تعویض استوپ بسیار مهم است و استوپ همواره باید دارای گارانتی مدت‌دار باشد.

استوپ شیشه سکوریت

تعمیر استوپ شیشه سکوریت

هنگامی ‌که درب شیشه ای سکوریت شما دچار اشکال شد نیاز به تعمیر لولا و یا تعمیر استوپ شیشه سکوریت است. اشکالاتی از قبیل صدای درب هنگام باز و بسته شدن درب، تکان خوردن درب در هنگام باز بودن آن، بسته نشدن کامل درب و قرار نگرفتن درب‌ها بر روی‌هم یا کنار هم در درب های سکوریت نشان می‌دهد که نیاز به رگلاژ استپ درب سکوریت دارید. تنظیم استوپ شیشه سکوریت شامل رگلاژ استپ درب سکوریت و رگلاژ لولا و فریم‌ها می باشد.
تعمیر استوپ شیشه سکوریت در واقع همان تعمیر جک شیشه سکوریت است که حاوی اقداماتی جهت رفع مشکلات فوق می‌باشد. تعمیر استوپ شیشه سکوریت می‌تواند با استفاده از یک روغن‌کاری ساده باشد و یا نیاز به آچارکشی داشته باشد. فراموش نکنید که نکته مهم در تعمیر استوپ شیشه سکوریت، رگلاژ آن توسط افراد متخصص می‌باشد چون امری بسیار حیاتی در تعمیر درب است و نیاز به تخصص دارد.
درصورتی‌که عمر مفید استوپ شما به اتمام نرسیده رگلاژ استپ درب سکوریت پیشنهاد می‌شود زیرا از نظر هزینه‌ای تعمیر استوپ شیشه سکوریت نسبت به تعویض استوپ به‌صرفه‌تر است. اما اگر عمر مفید استوپ شما به پایان رسیده تعمیر جک شیشه سکوریت کمکی به شما نمی‌کند و در کوتاه‌مدت به حالت قبل برمی‌گردد در این حالت تعویض استپ شیشه سکوریت به شما پیشنهاد می‌شود.

استوپ شیشه سکوریت

قیمت استوپ درب شیشه ای | قیمت استوپ شیشه سکوریت

قیمت استوپ شیشه سکوریت مانند تمامی یراق آلات دیگر با توجه به عوامل متغیری به دست می‌آید، کیفیت اولین حرف را در تعیین قیمت استوپ درب شیشه ای دارد و بعد از آن برند استوپ و کشور سازنده نیز بر قیمت استپ شیشه سکوریت تأثیر می‌گذارد.
تمامی استوپ های مرغوب دارای گارانتی مصرف بوده و نوع گارانتی محصول نشانی از عمر مفید استوپ و درنتیجه مؤثر بر قیمت استوپ درب شیشه ای سکوریت می‌باشد.

  • جهت اطلاع دقیق از قیمت استوپ درب شیشه ای و انواع آن با بخش خدمات پس از فروش شرکت رامادُر تماس حاصل فرمایید.

شاید برایتان پیش آید که تشخیص، تعویض و یا تعمیر استوپ شیشه سکوریت کار آسانی نیست، بله حدس شما کاملاً درست است اما نگران نباشید زیرا کارشناسان ما با دیدن استوپ شما به‌راحتی تشخیص می‌دهند که نیاز به رگلاژ استپ درب سکوریت یا تعویض آن دارید. پس در صورت مشاهده هر یک از مشکلات فوق با ما تماس بگیرید و از خدمات با سابقه ما بهره‌مند گردید. لازم به ذکر است که شرکت رامادُر خدمات رایگانی را برای مشتریان خود در زمینهٔ خرید استوپ و سایر یراق ‌آلات خود در صورت به اتمام نرسیدن تاریخ گارانتی شما دارد، سایر مصرف‌کنندگان نیز می‌توانند با صرف حداقل هزینه از خدمات پس از فروش شرکت برخوردار شوند.

استوپ شیشه سکوریت

استپ شیشه سکوریت

استپ شیشه سکوریت برای آرام تر حرکت نمودن درب و روانی حرکت درب شیشه ای تعبیه‌شده. استپ شیشه سکوریت در پایین درب و به دو صورت روکار و توکار نصب می‌شود. استوپ شیشه سکوریت یکی از یراق آلات کاربردی در درب‌های سایز بزرگ و بلند است زیرا عملکرد بسیار قدرتمندی دارد. معمولاً داخل استپ شیشه سکوریت از ماده‌ای روغنی پر می کنند که عمل روان بندی را بهتر انجام می‌دهد. نکته مهم در انتخاب استپ شیشه سکوریت، وزن و ابعاد درب شیشه ای است که باید قبل از انتخاب پمپ شیشه سکوریت به آن دقت نمایید. پمپ شیشه سکوریت نام دیگر استوپ شیشه سکوریت است.

استوپ شیشه سکوریت

استوپ روکار شیشه سکوریت | استوپ توکار شیشه سکوریت

استپ شیشه سکوریت مدل‌های متفاوتی دارد اما تمامی استپ های درب شیشه ای در دو مدل عرضه می‌شوند:

  • استوپ توکار شیشه سکوریت
  • استوپ توکار شیشه سکوریت

همان‌طور که می دانید استوپ توکار شیشه سکوریت در داخل زمین و استوپ روکار شیشه سکوریت بر روی شیشه نصب می‌شود. درجاهایی که امکان حفر نمودن زمین وجود ندارد از استوپ روکار شیشه سکوریت استفاده می‌نمایند.

استوپ توکار شیشه سکوریت در دو نوع کوچک و بزرگ با توجه به وزن و ابعاد درب ساخته‌شده و در دو نوع ایرانی و وارداتی عرضه می‌شود.

استوپ روکار شیشه سکوریت نیز در دو نوع استوپ سبک و استوپ سنگین موجود است که استفاده از آن بستگی به وزن و سایز درب دارد.

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟