استوپ شیشه میرال-جک شیشه سکوریت

دسته بندی ها: یراق آلات پارتیشن شیشه ای ، یراق آلات شیشه سکوریت

رامادر باسابقه‌ای بسیار طویل و باهدف مشتری مداری توانسته در تمامی زمینه‌ها ازجمله استوپ شیشه میرال بدرخشد. باافتخار اعلام می‌نماییم که ما دارای برند کیفیت در مقابل کمیت بوده و علت تعدد مشتریان نیز به همین دلیل است. جک شیشه سکوریت رامادر برای درب های سکوریت استفاده می‌شود و دارای دوام بسیاری است.

جک شیشه سکوریت بسیار روان بوده و می‌تواند به‌دفعات زیادی بازو بسته شود بدون اینکه احساس کنید که درب شما ازکارافتاده است.

 

استوپ شیشه میرال

استوپ شیشه میرال برای درب‌ های بزرگ و سنگینی که لولا قادر به نگه‌داری درب نیست استفاده‌شده و می‌تواند جوابگوی انواع وزن‌ها باشد. برای مثال درب هایی با وزن 150 کیلوگرم به‌راحتی و با استفاده از جک شیشه سکوریت قادر به تحرک می‌باشند.

یکی از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد استوپ شیشه میرال این است که شما قادر خواهید بد سرعت حرکت درب را تنظیم نمایید. یعنی درب بتواند با سرعت بسته شود و در هنگام چفت شدن از زاویه مشخصی سرعت درب کاهش یابد.

روی هر دربی که استوپ شیشه میرال نصب است درب به‌طور کامل بازشده و از زاویه 175 درجه به بعد می‌تواند به‌طور خودکار بسته شود.

 

جک شیشه سکوریت

حتما بخوانید:لولای درب سکوریت

 

رگلاژ استپ درب سکوریت-تعمیر جک شیشه سکوریت-تعمیر استوپ شیشه سکوریت-v'ghC hsj\ nvf s;,vdj-juldv [; adai s;,vdj-juldv hsj,\ adai s;,vdj

هنگامی‌که درب سکوریت شما دچار اشکال شد نیاز به تعمیر لولا و یا تعمیر استوپ شیشه سکوریت است. اشکالاتی از قبیل صدای درب هنگام باز و بسته شدن درب، تکان خوردن درب در هنگام باز بودن آن، بسته نشدن کامل درب و قرار نگرفتن درب‌ها بر روی‌هم یا کنار هم در درب های سکوریت نشان می‌دهد که نیاز به رگلاژ استپ درب سکوریت دارید.

رگلاژ شیشه سکوریت شامل رگلاژ استپ درب سکوریت و رگلاژ لولا و فریم‌ها است.

 

تعمیر استوپ شیشه سکوریت

 

رگلاژ استپ درب سکوریت در واقع همان تعمیر جک شیشه سکوریت است که حاوی اقداماتی جهت رفع مشکلات فوق می‌باشد. تعمیر استوپ شیشه سکوریت می‌تواند با استفاده از یک روغن‌کاری ساده باشد و یا نیاز به آچارکشی داشته باشد. فراموش نکنید که نکته مهم در تعمیر جک شیشه سکوریت، رگلاژ آن توسط افراد متخصص می‌باشد چون امری بسیار حیاتی در تعمیر درب است و نیاز به تخصص دارد.

درصورتی‌که عمر مفید استوپ شما به اتمام نرسیده رگلاژ استپ درب سکوریت پیشنهاد می‌شود زیرا ازنظر هزینه‌ای تعمیر استوپ شیشه سکوریت نسبت ب تعویض استوپ به‌صرفه‌تر است.

اما اگر عمر مفید استوپ شما به پایان رسیده تعمیر جک شیشه سکوریت کمکی به شما نمی‌کند و در کوتاه‌مدت به حالت قبل برمی‌گردد در این حالت تعویض استپ شیشه میرال به شما پیشنهاد می‌شود.

 

استوپ شیشه نشکن

حتما بخوانید: بست شیشه سکوریت

 

شاید برایتان پیش آید که تشخیص تعویض و یا تعمیر استوپ شیشه سکوریت کار آسانی نیست، بله حدس شما کاملاً درست است اما نگران نباشید زیرا کارشناسان ما با دیدن استوپ شما به‌راحتی تشخیص می‌دهند که نیاز به رگلاژ استپ درب سکوریت یا تعویض آن دارید. پس در صورت مشاهده هر یک از مشکلات فوق با ما تماس بگیرید و از خدمات باسابقه ما بهره‌مند گردید. لازم به ذکر است که شرکت رامادر خدمات رایگانی را برای مشتریان خود درزمینهٔ خرید استوپ و سایر یراق ‌آلات خود در صورت به اتمام نرسیدن تاریخ گارانتی شما دارد، سایر مصرف‌کنندگان نیز می‌توانند با صرف حداقل هزینه از خدمات پس از فروش شرکت برخوردار شوند.

 

تعمیر جک شیشه سکوریت

 

تنظیم استوپ شیشه سکوریت-آموزش تنظیم استوپ درب سکوریت-نحوه تنظیم استپ درب سکوریت-نحوه تنظیم جک شیشه سکوریت-jkzdl hsj,\ adai s;,vdj-hl,ca jkzdl hsj,\ nvf s;,vdj-kp,i jkzdl hsj\ nvf s;,vdj-kp,i jkzdl [; adai s;,vdj

درب شیشه ای سکوریت در انواع مختلفی تولیدشده و استفاده از آن بسیار فراگیر است، درب لولایی شیشه ای یکی از این درب‌هاست که بسیار رایج بوده و در مغازه‌های مختلف و حتی منازل و راه روها استفاده دارد.یکی از یراق آلات پرکاربرد مورداستفاده در درب لولایی استپ شیشه میرال است که خود نیز انواعی دارد. استپ شیشه نشکن نیز مانند تمامی یراق آلات ممکن است خراب شود.

 

تنظیم استوپ شیشه سکوریت

 

در این بند می‌خواهیم نحوه تنظیم استپ درب سکوریت یا همان نحوه تنظیم جک شیشه سکوریت را به شما بیاموزیم. دقت کنید که اقلیم و شرایط آب و هوایی بر عمر مفید استوپ شیشه نشکن تأثیر می‌گذارد. آموزش تنظیم استوپ شیشه سکوریت توسط افراد در خانه با محدودیت روبرو است و مقداری روغن‌کاری اولیه نیازمند است. همان‌گونه که در بندهای پیشین نیز اشاره گردید تنظیم استوپ شیشه سکوریت توسط افراد حرفه‌ای انجام می‌شود اما با استفاده از چند روش ساده می‌توان عمر مفید شیشه سکوریت را افزایش داد و دیگر شما نیازی به‌صرف هزینه جهت رگلاژ و یا تنظیم استوپ شیشه سکوریت نخواهید داشت.

 

تنظیم جک شیشه سکوریت

 

• روش اول جهت آموزش تنظیم استوپ درب سکوریت بسیار ساده بوده و هرکسی به‌راحتی می‌تواند با کمترین امکانات آن را اجرا نماید. فقط کافی است مقداری پارافین یا گریس را تهیه نموده و داخل استوپ را آن کاملاً پر نمایید. گریس باعث روان شدن استپ شیشه میرال شده و درب به‌راحتی باز و بسته می‌شود. این راه جهت تنظیم استوپ شیشه سکوریت نیازی به متخصص ندارد.

• یکی دیگر از کارهایی که عمر مفید استپ شیشه نشکن را می‌افزاید مراقبت از شیشه هنگام شست‌وشو است چراکه استپ شیشه نشکن بسیار حساس به شست‌وشو است و نباید آب به داخل آن نفوذ کند. اگر این نکته را نیز رعایت کنید دیگر کمتر نیاز به تنظیم استوپ شیشه سکوریت خواهید داشت.

 

تنظیم استپ درب سکوریت

حتما بخوانید:قفل شیشه میرال

 

دو راهکار فوق جهت آموزش تنظیم استوپ درب سکوریت پیشنهاد ما به شماست. در غیر این صورت تنظیم استوپ شیشه سکوریت باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود.

شرکت‌های مختلف قیمت‌های متفاوتی را جهت نحوه تنظیم جک شیشه سکوریت به شما می‌دهند. اما دقت کنید که خدمات بعد از نصب و تعویض استوپ بسیار مهم است و استوپ همواره باید دارای گارانتی مدت‌دار باشد.

 

استوپ شیشه سکوریت

 

استوپ شیشه سکوریت-استپ شیشه سکوریت-پمپ شیشه سکوریت-استوپ شیشه نشکن-پمپ شیشه نشکن-hsj,\ adai s;,vdj-hsj\ adai s;,vdj-\l\ adai s;,vdj-hsj,\ adai ka;k-\l\ adai ka;k

استوپ شیشه سکوریت برای آزام تر حرکت نمودن درب و روانی حرکت درب شیشه ای تعبیه‌شده و بسیار پرطرفدار است. استپ شیشه سکوریت در پایین درب و به دو صورت روکار و توکار نصب می‌شود. استوپ شیشه نشکن یکی از یراق آلات کاربردی در درب‌های سایز بزرگ و بلند است زیرا عملکرد بسیار قدرتمندی دارد.

معمولاً داخل استپ شیشه سکوریت را لبریز از ماده‌ای روغنی می‌نمایند که عمل روان بندی را بهتر انجام می‌دهد. نکته مهم در انتخاب استپ شیشه سکوریت، وزن و ابعاد درب شیشه ای است که باید قبل از انتخاب پمپ شیشه سکوریت به آن دقت نمایید.

پمپ شیشه نشکن نام دیگر استوپ شیشه نشکن است.

 

استوپ روکار شیشه سکوریت

 

استوپ روکار شیشه سکوریت-استوپ توکار شیشه سکوریت-hsj,\ v,;hv adai s;,vdj-hsj,\ j,;hv adai s;,vdj

استپ شیشه سکوریت مدل‌های متفاوتی دارد اما تمامی استپ های درب شیشه ای در دو مدل عرضه می‌شوند:

• استوپ توکار شیشه سکوریت

• استوپ توکار شیشه سکوریت

همان‌طور که میدانید استوپ توکار شیشه سکوریت در داخل زمین و استوپ  روکار شیشه سکوریت بر روی شیشه نصب می‌شود. درجاهایی که امکان حفر نمودن زمین وجود ندارد از استوپ روکار شیشه سکوریت استفاده می‌نمایند.

استوپ توکار شیشه سکوریت در دو نوع کوچک و بزرگ با توجه به وزن و ابعاد درب ساخته‌شده و در دو نوع ایرانی و وارداتی عرضه می‌شود.

استوپ روکار شیشه سکوریت نیز در دو نوع استوپ سبک و استوپ سنگین موجود است که استفاده از آن بستگی به وزن و سایز درب دارد.

 

استوپ توکار شیشه سکوریت

 

قیمت استوپ درب شیشه ای-قیمت استپ شیشه سکوریت-rdlj hsj,\ nvf adai hd-rdlj hsj\ adai s;,vdj

قیمت استپ شیشه سکوریت مانند تمامی یراق آلات دیگر با توجه به عوامل متغیری به دست می‌آید، کیفیت اولین حرف را در تعیین قیمت استوپ درب شیشه ای دارد و بعدازآن برند استوپ و کشور سازنده نیز بر قیمت استپ شیشه سکوریت تأثیر می‌گذارد.

تمامی استوپ های مرغوب دارای گارانتی مصرف بوده و نوع گارانتی محصول نشانی از عمر مفید استوپ و درنتیجه مؤثر بر قیمت استوپ درب شیشه ای سکوریت می‌باشد.

جهت اطلاع دقیق از قیمت استوپ درب شیشه ای و انواع آن با بخش خدمات پس از فروش شرکت رامادر تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت استپ شیشه سکوریت

hsj,\ adai ldvhg-[; adai s;,vdj

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟