فروش شیشه سکوریت

دسته بندی ها: شیشه سکوریت | بزرگترین تولید کننده انواع شیشه میرال در ایران ، مقالات

شیشه سکوریت

 

فروش شیشه سکوریت توسط کارخانه‌های مختلفی در ایران انجام می‌شود اما کیفیت شیشه‌ها بسیار حائز اهمیت است. کارخانه شیشه سکوریت رامادُر با بیش از 2 دهه فعالیت رسمی در زمینهٔ تولید انواع شیشه سکوریت، شیشه میرال و شیشه نشکن دارای سابقه‌ای درخشان بوده و تمامی شیشه های تولید شده توسط کارخانه شیشه سکوریت ما، از درجه کیفیت سوپرکلیر برخوردار بوده که بالاترین درجه کیفیت را در بین تمامی شیشه های معمولی دارد.
کیفیت برای ما مقدم برهر چیزی است و بیشترین افتخار ما رضایت‌مندی مشتریان است. جالب است که بدانید شرکت رامادُر علاوه بر تولید داخلی امکان فروش شیشه سکوریت به همکار را نیز فراهم نموده که تمامی تولیدکنندگان در زمینه‌های مختلف شیشه نیز بتوانند از کیفیت محصولات ما بهره ببرند.
مسلماً قیمت فروش عمده شیشه سکوریت با قیمت فروش شیشه سکوریت در متراژ کمتر متفاوت بوده و قیمت تمام ‌شده فروش شیشه سکوریت به همکار بسیار ارزان‌تر از آنچه که تصورش را دارید برای شما به اتمام خواهد رسید.

شیشه سکوریت

شیشه سکوریت به همکار

شیشه یکی از پرمصرف‌ترین بخش‌ها در زمینهٔ ساختمان‌سازی بوده و به دلایل متفاوت طرفداران پَروپا قرصی دارد. در زمان‌های گذشته که استفاده از شیشه مانند امروز رایج نبود، نماهای شهری همگی از جنس آجر و خشت و سیمان بود و تمامی بازارچه‌ها نیز به‌صورت غرفه حجره بوده و درب ورودی هر یک از دکان‌ها به‌صورت کرکره یا درب‌هایی بود که به‌طور کامل باز می‌شد. مشکلات این‌گونه طراحی‌های سنتی این بود که در فصل‌های سرمایشی یا گرمایشی فاقد هرگونه عایقی جهت ورود و خروج هوا بودند. با گذر زمان و رونق استفاده از شیشه در صنعت ساختمان‌سازی کم‌کم روش‌های سنتی جای خود را به شیشه دادند و شیشه به اشکال مختلف در ساختمان قابل‌ استفاده گردید. 
شیشه ‌های ساختمانی به خاطر زلزله و بلایای طبیعی پرخطر به‌حساب آمده و جان و مال کاربران در امنیت کامل نبود. به همین دلیل شیشه های ساختمانی کم‌کم از حالت شیشه های معمولی به‌صورت شیشه میرال، شیشه نشکن و شیشه سکوریت درآمدند و تضمینی برای جان انسان‌ها شدند.
شیشه سکوریت از نظر ساختاری تفاوتی با شیشه خام ندارد اما شیشه سکوریت را بعد از تولید شیشه خام فراوری می‌نمایند. به این صورت که شیشه خام را طی حرارت بسیار بالا داغ‌ کرده تا به مرحله ذوب برسد سپس با سرعت بسیار بالایی شیشه را سرد می‌نمایند. این عمل باعث استحکام فوق‌العاده شیشه خام شده و به آن شیشه سکوریت می‌گویند.

شیشه سکوریت

بزرگ‌ترین خط تولید شیشه میرال

بزرگ‌ترین خط تولید شیشه میرال در تهران و حتی ایران متعلق به شرکت رامادُر بوده که برای همکاران گرامی در زمینهٔ تولید شیشه میرال فرصتی بسیار مناسب می‌باشد. زیرا شیشه‌های تولید شده در بزرگ‌ترین خط تولید شیشه میرال همگی دارای علامت استاندارد بوده و از شفافیت و وضوح بالایی برخوردارند. علت اصلی اعلام همکاری رسمی ما، حذف واسطه‌هاست؛ زیرا زمانی که شیشه از یک  کاربر به ‌کاربر دیگری فروخته می‌شود. این قیمت‌ها به‌صورت خودکار بالا رفته و شما ممکن است با هزینه‌ای هنگفت یک شیشه معمولی را خریداری نمایید. بنابراین درصورتی‌که قیمت در کنار کیفیت کالا برای شما مهم است. پیشنهاد ما به شما خرید از بزرگ‌ترین خط تولید شیشه میرال در ایران است که مشکلاتی مثل مسائل فوق پیش نیاید. در صورت تمایل به همکاری کافی است با ما تماس گرفته و با در دست داشتن متراژ و برآورد کلی خرید خود از قیمت همکاری انواع شیشه مطلع گردید.

شیشه سکوریت

آیا این نوشته را دوست داشتید؟