شیشه بین کابینتی

دسته بندی ها: مقالات ، قیمت شیشه نشکن

شیشه به دلیل گسترش فراوانش در دنیای امروز دچار تغییر و تحولات بسیاری گشته است. پیچیدگی و زیبایی این ماده منحصربه‌فرد سبب گردیده تا به‌سرعت و در سرتاسر زمینه‌های مطرح جهانی رشد نماید. کارهای داخلی ساختمان نیز از این موهبت بی‌بهره نمانده و زیبا جلوه دادن نمای داخلی خانه‌ها یکی از اهداف اصلی طراحان است.

یکی از دلایل اصلی اینکه شیشه با سرعت قارچ گونه در حال رشد است تغییر حالت‌های متنوع شیشه بوده که می‌تواند در انواع مختلف و با توجه به نیازها و سلایق متفاوت تغییر شکل دهد.

سبک مدرن و به دنبال آن رواج مینیمالیسم سبب گردید که مردم از تزئینات شدید و آراستن زیاد پرهیزکرده و دنیا به سمت ساده‌تر شدن و اشکال هندسی بسیار روان و قابل‌درک رواج یابد. یکی از عناصری که مردم در این دوره بسیار از آن استقبال نمودند شیشه به دلیل سادگی آن بود و به‌این‌ترتیب این رسم و آیین تا به امروز ادامه دارد.

 

شیشه بین کابینتی

 

موارد استفاده شیشه در فضای خانه عبارت‌اند از:

• شیشه برای دیوار آشپزخانه

• شیشه‌رنگی برای دیوار دفتر کار

• شیشه بین کابینتی

• شیشه روی اجاق‌گاز و ...

هدف از تحریر این مقاله معرفی انواع شیشه برای مصارف مختلف در خانه بوده و به‌طور مختصر این کاربردها معرفی می‌گردد.

 

شیشه رنگی دیوارپوش

حتما بخوانید:آسانسور شیشه ای

 

در بین موارد بالا شیشه بین کابینتی رواج بسیاری دارد و مردم به‌وفور از این عمل استقبال نموده‌اند. شاید دلیل اصلی استفاده از شیشه بین کابینتی این باشد که به‌راحتی شیشه‌ها را می‌توان نصب کرد و قابل‌مقایسه با گچ و مصالح دیگر نیست؛ با کمترین گردوخاک و کثیف کاری به‌راحتی و در کمترین زمان نصب‌شده و آماده استفاده می‌گردد.

دلیل دیگری که می‌توان از رواج شیشه بین کابینتی نام برد قابلیت شست‌وشو و تمیز شدن شیشه در مقایسه با گچ و کاشی است که سطح صیقلی داشته و به‌راحتی هرگونه لکه را می‌توان از روی آن زدود. کافی است یک دستمال را نم‌دار کرده و بر روی سطح شیشه با کمترین فشار بکشیم.

 

شیشه بین کابینتی

 

می‌توان از تنوع در رنگ و قابلیت ست نمودن شیشه با هر نوع دکوری می‌توان نام برد. زیرا شیشه بین کابینتی در رنگ‌ها و طرح‌های بسیار متنوعی قابل‌عرضه است که همین سبب شده یک فضای متفاوت و درعین‌حال زیبا، متناسب باسلیقه هر فردی تولید گردد.

اما مهم‌تر از همه این‌ها می‌توان به این موضوع اشاره نمود که استفاده از شیشه بین کابینتی بسیار ازنظر ظاهری به فضای شما جلوه می‌دهد و درعین‌حال این تغییر عمده ارزان‌تر و کم درد سرتر از آنچه که فکر می‌کنید برای شما تمام می‌شود. به‌این‌ترتیب می‌توان دلیل اصلی طرفداران استفاده از شیشه بین کابینتی را متوجه شد.

 

دیوار شیشه ای

ADAI VK'D ND,HV\,A-ADAI VK'D FVHD ND,HV-ND,HV ADAI HD

شیشه رنگی دیوارپوش-شیشه رنگی برای دیوار-دیوار شیشه ای

همان‌طور که توضیح دادیم یکی از جدیدترین محصولات قابل‌ارائه درزمینهٔ شیشه، شیشه رنگی دیوار است که بسیار این روزها متداول گردیده است. شیشه رنگی در انواع رنگ‌ها برای هماهنگ نمودن با دکور شما موجود است و نقاط عطفی را در منزل و محل کارتان با استفاده از این شیشه می‌توانید ایجاد نمایید. به‌عنوان یک مثال ساده، شیشه رنگی دیوارپوش برای پشت میز ال ای دی و یا روبروی درب ورودی برای شاخص نمودن یک تابلوی زیبا یا کنسول‌های چوبی و هر چیز دیگری که یک نقطه شاخص به‌حساب می‌آید، می‌توان استفاده نمود. مزیت استفاده از شیشه رنگی دیوارپوش به‌جای مصالحی چون دیوارهای کاذب، دیوار سه‌بعدی و انواع دیوارهایی که به‌نوعی جنبه تزئینی دارند این است که این دیوارها بسیار سریع‌تر و در زمان کمتری نصب‌شده و از طرفی اگر هزینه برای شما مهم است شیشه رنگی دیوارپوش در بین رقیبان خود از قیمت کمتری برخوردار است.

 

شیشه رنگی دیوارپوش

 

شیشه رنگی برای دیوار را می‌توان در دو نوع مات و شفاف آن سفارش داد و قابلیت استفاده برای دیوارهای بسیار عریض را نیز دارد. شیشه رنگی برای دیوار اگر با نور و هالوژن همراه شود زیبایی دو چندانی می‌یابد که بدون شک هرکسی عاشقش می‌شود.

به‌طور کل دیوار شیشه ای را می‌توان در هر جای خانه به کار برد. قابلیت استفاده از دیوار شیشه ای برای حمام و سرویس بهداشتی و حتی فروشگاه را نمی‌توان نادیده گرفت. در حمام به دلیل ضد آب بودن دیوار شیشه ای و قابلیت شست‌وشوی آسان، از دیوار شیشه ای می‌توان استفاده نمود. در فروشگاه‌ها نیز برای سختی اتاق‌های پرو یا جداسازی فضاهای مختلف از هم، دیوار شیشه ای می‌تواند ایده‌ای مناسب و جدید باشد.

استخرها، رستوران و هتل‌ها نمونه دیگری از فضاهایی هستند که به‌وفور در آن‌ها از دیوار شیشه ای استفاده می‌شود.

 

شیشه رنگی برای دیوار

adai vk'd fvhd nd,hv ntjv;hv-nd,hv\,a adai hd

شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار-دیوارپوش اداری

شرکت‌ها وادارات خصوصی امروزه اهمیت بسیاری برای فضای داخلی خود قائل شده و تقریباً می‌توان گفت که یکی از پرستیژهای هر شرکتی طراحی آن شرکت می‌باشد، محیط‌های رسمی دکور‌های مینیمال و در عین سادگی شیک را می‌طلبند و دیوارپوش اداری گزینه اصلی برای این کار است که امروزه بسیار متداول است. شیشه رنگی برای دیوار در عین سادگی بسیار توجه را به خود جلب نموده و مخاطب را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار به دلیل مقاومت بالای شیشه و استحکام آن در برابر ضربه دلیل محکمی برای انتخاب آن است.

 

شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار

حتما بخوانید:میز شیشه ای

 

از دیگر مزایای دیوارپوش اداری وزن کم شیشه‌ها است که همین امر باعث می‌شود در صورت بروز بلایای طبیعی شیشه مقاومت بسیاری از خود نشان دهد یا در صورت ریزش خطر جانی و مالی نداشته باشد.

این شیشه‌ها به دلیل تولید در قطعات بزرگ و یکدست بودن، در ابعاد بزرگ قابل‌اجرا هستند که برای فضای اداری این امر یک مزیت به‌حساب می‌آید.

علاوه بر موارد فوق، دیوارپوش اداری را به‌عنوان پارتیشن برای جداسازی فضاهای اداری و تجاری می‌توان به کاربرد. درواقع شیشه رنگی برای دیوار دفتر کار علاوه بر اینکه ازنظر زیبایی کاربرد دارد، جداکننده فضا نیز  به‌حساب می‌آید.

 

دیوارپوش اداری

nd,hv adai hd ha\cohki-adai fvhd nd,hv ha\cohki

دیوار شیشه ای آشپزخانه-شیشه برای دیوار آشپزخانه

آشپزخانه به‌عنوان نقطه‌ای حساس در منزل است که بیشتر در معرض آلودگی و باکتری‌ها قرار دارد. بنابراین باید پیاپی تمیز و لکه‌زدایی شود. سری جدید شیشه برای دیوار آشپزخانه ضد باکتری بوده و برای محیط آلوده‌ای چون حمام بسیار کاربردی است.

از طرفی برداشتن لکه‌های چربی از دیوارها کار سختی است و راه‌حل ما به شما استفاده از شیشه برای دیوار آشپزخانه است که این مشکل را به‌راحتی حل نموده و سخت‌ترین لکه‌ها به‌راحتی از روی آن برداشته می‌شوند. دیوار شیشه ای آشپزخانه به‌عنوان نمایی یکدست می‌توان فضای شمارا به‌کل تغییر داده و بی‌نهایت زیبا می‌باشد.

 

دیوار شیشه ای آشپزخانه

 

می‌توانید شیشه برای دیوار آشپزخانه را در و نوع مات و براق آن و حتی در هر رنگی که به میلتان است سفارش دهید. دیوار شیشه ای آشپزخانه مقاوم در برابر آب و شستشو بوده و به‌راحتی می‌توانید دیوارتان را در صورت نیاز بشویید. نکته جالب ان است که طرح فلزی دیوار شیشه ای آشپزخانه نیز موجود است و نمای ایجادشده کاملاً مشابه فلز می‌باشد.

دیوار شیشه ای آشپزخانه بر کل فضای خانه تاثیر زیادی می گذارد.

 

شیشه برای دیوار آشپزخانه

حتما بخوانید:شیشه خم

adai fvhd 'hc-adai v,d h[hr 'hc-ju,dq adai h[hr 'hc

شیشه برای گاز-شیشه روی اجاق گاز-تعویض شیشه اجاق گاز

شیشه برای گاز نیز نمونه‌ای از شیشه های دیوار آشپزخانه است که برای جلوگیری از پاشیدن ذرات غذا بر روی دیوار نصب می‌شود. شیشه بین کابینتی را می‌توان برای هر نقطه از آشپزخانه ازجمله سینک و اجاق گاز نیز استفاده کرد.

شیشه روی اجاق گاز بر روی اکثر گازهای پایه‌دار نصب‌شده و در مواقعی که از گاز استفاده نمی‌شود شیشه را بر روی گاز قرار می‌دهند. نوع دیگری از شیشه، روی اجاق گاز شیشه ای ایست که شعله‌های اجاق بر روی آن قرار دارند. این شیشه به هر دلیلی مثل ضربه و یا گرمای بیش‌ازحد می‌تواند بشکند. تعویض شیشه اجاق ‌گاز، امری امکان پذیر است پس در صورت شکستن خیالتان راحت باشد که این شیشه تعویض می‌گردد. جهت تعویض شیشه اجاق گاز باید جاسازهای شیشه به‌درستی درآمده و اندازه‌گیری دقیق باشد تا شیشه کاملاً فیت شود.

جهت هرگونه سؤال درزمینهٔ شیشه روی اجاق گاز و تعویض شیشه اجاق گاز با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

 

شیشه روی اجاق گاز

rdlj nd,hv adai hd ;hbf

قیمت دیوار شیشه ای کاذب

قیمت دیوار شیشه ای کاذب با توجه به هر یک از فاکتورهای مذکور قابل‌بررسی بوده و عواملی چون جنس دیوار شیشه ای، ضد خش بودن آن، درجه استحکام شیشه نیز بر قیمت دیوار شیشه ای کاذب مؤثر است.

اما در کل قیمت دیوار شیشه ای کاذب نسبت به سایر دیوارپوش های موجود در بازار بسیار کمتر است و به دلیل نصب آسان و تنوع در رنگ‌بندی این دیوارپوش ها بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرند.

جهت اطلاع دقیق از میزان قیمت‌ها و تخفیفات شرکت رامادر با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

 

دیوار شیشه ای کاذب

adai fdk ;hfdkjd

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟