قیمت کرکره مغازه

کرکره برقی یکی از انواع درب های اتوماتیک می باشد که به صورت عمودی باز و بسته می شود. با نیروی برق و به صورت اتوماتیک کار می کند. در گذشته از کرکره های دستی استفاده میشد که از نظر شکل ظاهری زیبایی نداشته و مقاومت زیادی در برابر ضربه و خوردگی نداشت.همچنین به دلیل پایین بودن ایمنی در قفل به راحتی سارقان می توانستند آن را باز کرده و از داخل مغازه اجناس را به سرقت ببرند. 

 

کرکره مغازه

 

اما امروزه و با گذشت زمان و پیشرفت در ساخت و تولید کرکره ها انواع مختلف کرکره های برقی آن به بازار عرضه شده که از نظر شکل ظاهری بسیار زیباست و میتوان رنگ آن را به راحتی با فضای اطراف هماهنگ سفارش داد.

مهمترین مسئله ای که باعث شده تا مغازه داران خواستار نصب کرکره برقی برای مغازه خود شوند ایمنی بالایی است که کرکره برقی برای مغازه ها ایجاد میکند.از کرکره های برقی برای درب پارکینگ مسکونی، ورودی مکان های تجاری،اداری،و ... استفاده می شود و باعث بوجود آمدن ایمنی بسیار بالا میگردد.

قیمت کرکره مغازه تابعی از عامل زیر است که پس از توضحات لازم برای شما به طور شفاف مشخص خواهد شد؛ اما مجموعه ای از عوامل زیر مهمترین تاثیر را بر قیمت کرکره مغازه دارند.

• موتور کرکره برقی یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کرکره مغازه است که بر حسب نوع خواسته مشتری متفاوت است.

• نوع تیغه کرکره برقی نیز بر قیمت کرکره مغازه تاثیر بسیاری دارد و تیغه های شفاف بیشترین قیمت را دارند.

• نوع یراق آلات مورد استفاده از جمله ریل، کپس، مویی، برد و... نیز بر قیمت کرکره مغازه موثر هستند.

 

کرکره مغازه

;v;vi lyhci-;v;vi fvrd lyhci-;v;vi fvrd \hv;dk'

کرکره مغازه-کرکره برقی مغازه-کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی مغازه روشی بسیار راحت برای افزایش ایمنی و امنیت مغازه شما در برابر خطر سارقان بوده و برای مغازه‌هایی که در بر خیابان اصلی و خارج از مغازه‌ها قرار دارند بسیار مفید است. کرکره برقی مغازه کاملاً مشابه کرکره‌های مورداستفاده برای پارکینگ و سایر فروشگاه‌ها است اما به دلیل رواج استفاده کرکره مغازه به این نام معروف گردیده است.
کرکره مغازه در رنگ‌های دلخواه شما وجود داشته و حتی جالب است که بدانید درصورتی‌که لوگو و یا طرح خاصی برای متفاوت نمودن مغازه خود از سایر مغازه‌ها دارید می‌توانید از چاپ بر روی کرکره مغازه خود استفاده نمایید و طرح موردنظرتان را بر روی کرکره برقی مغازه پیاده نمایید.
کرکره برقی مغازه علاوه بر تأمین امنیت نمای یکدست و زیبایی دارد و استفاده از آن نیز بسیار راحت است. از طرفی با حداقل سروصدا باز و بسته‌شده و مزاحمتی برای سایرین ایجاد نمی‌کند. جالب است که بدانید با استفاده از کرکره مغازه دیگر نیازی به‌صرف هزینه برای ساخت درب شیشه ای و حتی ویترین شیشه ای نیست و کرکره برقی همین عمل را انجام می‌دهد.

کرکره برقی پارکینگ به‌عنوان درب ورودی دوم هر ساختمانی است که از آن به‌عنوان ورود ماشین یا افراد استفاده می‌شود. در کرکره برقی پارکینگ، موتور جزو اصلی برای حرکت درب است. درمجموع مدل موتور و تیغه آن تفاوتی ندارند و عملکرد اجرا در همه به یک صورت است. می‌توانیم برای زیبایی بیشتر نمای ساختمان در کرکره برقی پارکینگ از رنگی متناسب با ساختمان انتخاب کنیم؛ و ازلحاظ هزینه‌ای مقرون و به‌صرفه است.

• کرکره برقی استفاده‌شده در پارکینگ منازل از جنس آلومینیوم سبک که در برابر صدا و شلوغی عایق مناسبی است.

• امکان نصب چشمی در کرکره برقی پارکینگ ایمنی را بالا می‌برد.

• استفاده از کرکره برقی پارکینگ موجب ایجاد فضای بیشتری برای استفاده از پارکینگ می‌شود.

lcdj ihd ;v;vi fvrd

مزیت های کرکره برقی

  • تنوع و زیبایی در طرح و رنگ کرکره برقی

  • داشتن دید و بدون مزاحم در تیغه های پلی کربنت شفاف

  • استفاده آسان و حرکت اتوماتیک

  • عدم زنگ زدگی و مقاومت بالا از خوردگی و طول عمر زیاد

  • ایمنی بالا و مراقبت از سرقت از مغازه 

  • جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل به دلیل بستن کامل دهنه 

 

کرکره مغازه

 

در صورت استفاده یکدست از کرکره مغازه در خیابان‌هایی که در معرض دید قرار دارند نمای پیاده‌رو بسیار یکدست و مرتب دیده می‌شود و کمکی به طراحی نمای شهری نیز می‌شود.
کرکره مغازه رامادر را تا چندین سال می‌توانید بدون کمترین مشکلی استفاده کنید زیرا محصولات ما با تضمین کیفیت کالا و نیز خدمات پس از فروش بوده و با خیالی آسوده می‌توانید کرکره مغازه تان را با حداقل نقص فنی استفاده نمایید.

 

ljugrhj ;v;vi fvrd

متعلقات کرکره برقی

به کلیه اجزای کرکره برقی متغلقات کرکره برقی گفته می شود که تک تک به تشریح آن می پردازیم.

 

انواع موتور

موتور های  موجود در بازار برای کرکره برقی از دو نوع موتور ساید و موتور توبلار می باشد. که بر اساس نیاز و اندازه دهنه ، وزن تیغه ها از انواع مختلف آن استفاده می شود.

 

موتور توبلار

موتور های توبلار به دلیل کوچک بودن و کم بودن وزن آن، اشغال فضای کمتر نسبت به سایر موتور های کرکره برقی به دلیل طراحی خاص آن دارد. 

موتور توبلار قیمت پایین نسبت به سایر موتورهای کرکره برقی دارد. از سقوط در صورت آسیب دیدگی گیربکس جلوگیری می کند. از پر استفاده ترین نوع موتور در کرکره های برقی می باشد وصدای کم و کارایی بالایی دارد.شرکت رامادر برای موتور توبلار 18 ماه گارانتی تعویض در نظر گرفته است.

موتور توبلار

موتور ساید

موتور کرکره برقی ساید برای تردد بالا و عرض بالا دهنه که وزن کرکره بالا می باشد مورد استفاده قرار میگیرد. دارای زنجیر جهت بالا و پایین بردن تیغه ها در زمان قطع برق و تمام شدن شارژ باتری می باشد. موتور ساید قدرت بالا و صدای کمی دارد.

در موتور ساید خارج بودن موتور از شفت،برای سهولت در تعمیر و یا تعویض می باشد. موتور ساید جوابگوی بالا بردن تیغه ها تا ارتفاع 7 متر است .موتور ساید کرکره برقی دارای باتری بک آپ جهت استفاده در زمان قطعی برق می باشد.

 

موتور ساید

با توجه به تعاریفی که از موتور ساید و توبلار بیان شد موتور مناسب برای کرکره برقی مغازه ها موتور توبلار می باشد که برای کرکره برقی مغازه ساخته و طراحی شده اما کاستی هایی را دار می باشد از جمله اینکه مجهز به سیستم UPS  نمی باشد، که کنترل حرکت کرکره در مواقع اضطراری قطع برق را به عهده دارد. همچنین برای کرکره های سنگین و بزرگ مناسب نیست و در این حالت بهتر است که از موتور های ساید اسفاده شود.

ریل، مویی، کپس

سایر اجزای تشکیل دهنده موتور عبارتند از:ریل،مویی،کپس که در ادامه به شرح مختصر آنها می پردازیم.

 

مویی کرکره برقی

 

ریل

از جنس آلومینیوم فابریک 6063  سخت شده و آکسترود شده می باشد که به شکل U بوده در دو طرف چپ و راست دهنه کرکره برقی نصب می شود و رول تیغههای درون آن بالا و پایین می رود.استحکام بالایی در برابر ضربه داشته و  دارای جای موئی در هر طرف جهت جلوگیری از گرد و غبار.

مویی

نواری جهت استفاده ذر دو طرف ریل که مانع ورود گرد و غبار به داخل ریل می شود و مانع ایجاد خط و خش بر روی تیغه هنگام بالاو پایین رفتن می شود.

کپس

در انتهای یک  طرف تیغه ها  قرار می گیرد و مجهز به سیستم abs  می باشد و از لغزش تیغه ها و از حرکت تیغه ها به دو طرف جلوگیری می کند. 

کرکره برقی مغازه

انواع تیغه

تیغه های کرکره برقی از انواع مختلفی تشکیل شده که به تعریف مختصر هرکدام می پردازیم.

 

تیغه آلومنیومی-jdyi hg,ldkd,ld

از نوع آلومینیوم فابریک  6063 با رنگ الکترو استاتیک سخت شده و آکسترود شده می باشد فضای داخلی اسن تیغه ها خالی بوده و مناسب برای فضا های مسکونی نمی باشد زیرا سر و صدا را منتقل می کند.

 

تیغه پانچ دار

تیغه های پانچ درا از طریق پانچ کردن آکسترود ها بوجود می آید. این تیغه دارای سوراخ هایی می باشند که نور را از خود به داخل عبور می دهند و برای پارکینگ مناسب می باشد.

 

تیغه کرکره برقی

تیغه آلومنیومی فوم دار-jdyi hg,ldkd,ld t,l nhv

تیغه آلومنیوم فوم دار تفاومتی که با تیغه آلومنیوم ساده دارد در عایق صدا و بی صدا بودن آن می باشد. و از معایبی که دارا می باشد این است که بخاطر فوم دار بودن در ابعاد کمتر ساخته شده که، در برابر وزنه و سنگینی مقاومت کمتری داشته ضد حریق بوده. برای شهرهای که رطوبت هوای کمی برخوردار است مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

تیغه پلی کربنات-jdyi \gd ;vfkhj

تیغه پلی کربنات از مواد پلی کربنات یکی از مقاوم ترین پلیمرها ساخته شده که از مقاومت الکتریکی بالایی برخوردار است. برای محیطی که داخل رویت گردد و باعث افزایش امنیت محیط مورد استفاده قرار می گیرد.  خاصیت برتر تیغه پلی کربنات ضد شعله ور بودن در مقابل آتش و ضد ضربه بودن آن است. ظاهری بسیار شکیل و زیبا  داشته و قابلیت شستشو ومقاومت دربرابر رطوبت و اکسید شدن را دارد. تیغه  پلی کربنات هنگام رول کردن به دلیل وجود نوار لاستیکی روی تیغه ها سالم می مانند.

 

تیغه پلی کربنات

 

تیغه رول گیتر-jdyi v,g 'djv

از مفتول های آلومنیومی و فولادی  با رنگ استاتیک ساخته می شود. مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارد و ایمنی زیادی در برابر سرقت داشته. این نوع تیغه ها مناسب برای مراکز تجاری مانند طلا فروشی ها و فروشگاهها یا مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ریموت-vdl,j

ریموت کنترل عمل فرمان دادن برای بالا و پایین آمدن کرکره اتوماتیک را انجام می دهد. دارای برد بالا و کافی ، بدنه از جنس محکم و پلی کربنات می باشد و دارای باتری نیمه قلمی است که میتواند از راه دور باز و بسته شدن در را کنترل کند و از سرقت های احتمالی جلوگیری کرده و استفاده از کرکره اتوماتیک را آسان تر می نماید.

کرکره مغازه

 خرید کرکره برقی مغازه-ovdn ;v;vi fvrd lyhci

نکات مورد توجه در  خرید کرکره برقی عبارت اند از:

آشنایی کامل با موتور مناسب برای خرید کرکره برقی 
انتخاب نوع مناسب رنگ و جنس تیغه ها و متناسب با رنگ فضای اطراف برای ایجاد زیبایی بصری و تناسبات در ابعاد کرکره برقی

انتخاب موتور مناسب برای خرید کرکره برقی
دقت در انتخاب مکان مناسب برای قرار گیری موتور و صفحه پیلت ها برای جمع شدن کرکره برقی
برای مکان های پرتردد و وزن بالای کرکره از موتورهای ساید استفاده شود.
برای مکانهایی که تردد زیادی در آن وجود ندارد و وزن و ابعاد در زیاد نباشد از موتورهای توبلار استفاده میشود.

 

کرکره برقی مغازه


با توجه به نکات ارائه شده برای انتخاب کرکره برقی مغازه حتما باید با مشاوران و کاردان در این عرصه مشورت کرد و کار نصب را به تکنسین های مجرب سپرد. شرکت رامادر با ارائه مشاوره تخصصی به شما در انتخاب بهترین گزینه برای کرکره برقی کمک می نماید و با داشتنتکنسین های مجرب نصب کار نصب شما را با دقت و کیفیت عالی انجام می دهد.

 

قیمت کرکره برقی مغازه-قیمت کرکره برقی پارکینگ-rdlj ;v;vi fvrd \hv;dk'-rdlj ;v;vi fvrd lyhci

کرکره برقی قیمت های مختلفی داشته که در تعیین قیمت کرکره برقی مغازه متعلقات از قبیل تیغه، موتور ، ابعاد کرکره برقی ، ریل و..... دخیل می باشد.

نحوه احتساب قیمت کرکره برقی پارکینگ هم درست مثل کرکره برقی مغازه است. برای مطلع شدن از قیمت کرکره برقی پارکینگ و کرکره برقی مغازه می توانید با مشاوران رامادر در ارتباط بوده یا از طریق سایت از قیمت ها مطلع گردید.  

 

قیمت کرکره مغازه

 

تهیه وتنظیم: تحریریه رامادر