درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک

درب های شیشه ای با گذر زمان جای خود را در ساختمان ها، فروشگاه ها، ادارات و مراکز تجاری تثبیت کرده اند. کاملا بدیهی است که شیشه جزئی جدا نشدنی از زندگی بشر است پس چه بهتر است که دارای دوام، یکپارچگی درطراحی و عایق صوتی و حرارتی باشند. بهتر است بدانید ورودی یکی از عوامل مهم وتأثیرگذار در نمای یک ساختمان، فروگاه و مرکز تجاری است. رامادر با تنوع بسیاری که در درب شیشه ای اتوماتیک ارائه میدهد، بهترین را برای انتخاب شما فراهم می کند. 

درب اتوماتیک شیشه ای

نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای

تیم نصب درب اتوماتیک شیشه ای رامادر، از مجرب ترین تکنسینهای حال حاضر در صنعت شیشه هستند. برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای، اولین قدم، انتخاب درب شیشه ای مناسب با محیط شماست. نوع شیشه ها و درب ورودی به مواردی همچون شرایط آب و هوا، ویژگی های حرارتی محیط  و نوع کاربری محیط بستگی دارد. این موارد بر روی سختی درب اتوماتیک شیشه ای تأثیرگذار هستند. یکی دیگر از مواردی که در نصب درب اتوماتیک شیشه ای مورد توجه قرار میگیرد، معماری ساختمان است که باعث میشود انتخاب ورودی مناسب تأثیر بسزایی در زیبایی بنا داشته باشد و بیننده را محو تماشا کند. پس از انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای مناسب، باید هزینه و زمان مناسب برای نصب را مورد بررسی قرار داد، بدین ترتیب میتوان پروژه نصب موفقی داشت.

درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

نام درب اتوماتیک شیشه ای، بدرستی القا کننده موجودیت آن است؛ دربی که از جنس شیشه است و باز و بسته شدن آن بطور اتوماتیک صورت میگیرد. بدین منظور سنسورهای حرکتی و یا حساس به وزن تعبیه میشود تا عمل باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه را کنترل نماید. میزان این حساسیت هم توسط نصاب درب شیشه ای برنامه ریزی و تنظیم می شود.

دلیل استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

اگر بخاطر داشته باشید در گذشته از دربهای لولایی فلزی  یا چوبی استفاده میشد که به مرور جای خود را به دربهای شیشه ای لولایی دادند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش دغدغه های فکری مردم، تقاضای بازار هم رو به تغییر گذاشت. ورود وخروج در ساعات اوج ترافیک یکی از معذلات غیرقابل چشم پوشی در استفاده از دربهای لولایی است که له مرور فرسودگی و خرابی لولاها را در پی خواهد داشت. درب شیشه ای اتوماتیک این معذل را بخوبی رفع نموده است.  این نوع درب ضمن اینکه باعث میشود تا از انرژی بهترین استفاده را داشته باشید، زیبای ظاهری ورودی، رفت و آمد راحت افراد معلول و کنترل ترافیک ورودی و خروجی را در پی خواهد داشت.

 

انواع درب اتوماتیک شیشه ای (تلسکوپی، سوینگ، اسلایدینگ)

شرکت رامادر، درب اتوماتیک شیشه ای را در تنوع بالا و کیفیت بسیار مطلوب تولید مینماید تا بتواند نیاز متقاضیان را تأمین کند. درب اتوماتیک شیشه ای در سه مدل تلسکوپی، سوئینگ و اسلایدینگ عرضه می گردد. وجود تنوع در مدل درب اتوماتیک به دلیل کاربرد های متفاوت آن می باشد. با توجه به وجود تفاوت ظاهری و عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای در مدل های مختلف آن، تفاوت قیمت نیز در مدل های مختلف آن وجود دارد.

درب اتوماتیک تلسکوپی:

درب اتوماتیک تلسکوپی از دربهای پر کاربرد در ادارات و ساختمانها میباشد. این دربها بصورت تلسکوپ کار میکنند که پانلهای شیشه ای روی هم قرار میگیرند. در این حالت چون پانلها کاملا روی یکدیگر قرار میگیرند بیشتر فضای عبور و مرور را فراهم میکنند.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک سوئینگ:

درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی، ظاهری شبیه به مدل لولایی دارد با این تفاوت که با برق و بصورت اتوماتیک کار میکند که به دو صورت دو لنگه و تک لنگه مورد استفاده قرار میگیرند و بر روی هر لنگه بازوی الکترومکانیک نصب میشود. این نوع درب در مکانهایی که دهانه ی ورودی کمی دارند بسیار مناسب است.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک اسلایدینگ:

درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینک متداولترین نوع درب شیشه ای است که طرافداران زیادی دارد. دربها در این مدل با استفاده ازحسگرها بصورت اتوماتیک باز و بسته میشوند. و پانلهای شیشه ای این مدل، بصورت کشویی بازو بسته میشوند.

درب اتوماتیک شیشه ای

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای یکی از انتخاب هایی است که نمای ساختمان را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده و در هر مکانی قابل استفاده است، مهم نیست چقدر فضا برای نصب در اختیار دارید، زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه‌ای رامادر به شما کمک میکنند تا بیشترین استفاده را از کمترین مکان داشته باشید.این نوع دربها میتوانند انتخاب مناسبی برای مکانهای عمومی از جمله ادارات، بانک‌ها، ویلاها، شرکتها، بیمارستانها، مراکز توانبخشی، فروشگاهها، مغازه‌ها، مراکزکنفرانس و ساختمانهای نمایشگاهی باشند و در کل در مکانهایی که پر تردد هستند کمک شایانی به ترافیک انسانی میکنند و همچنین باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود.

فرآیند تولید درب اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک شیشه‌ای یکی از انواع دربهای اتوماتیک در دنیای مدرن امروز میباشد. دربهای اتوماتیک شیشه‌ای برای سازگاری بیشتر با ایده های خلاقانه معماری میتوانند به صورت منحنی و یا نیم گرد ساخته شوند. درب شیشه ای اتوماتیک را ربا انواع مختلف شیشه می سازند. شیشه سکوریت، شیشه نشکن و غیره. پس از انتخاب نوع شیشه و انجام اندازه گیریهای لازم توسط تکنسینهای نصب رامادر، مراحل تولید و برش پانلهای شیشه ایصورت میگیرد و بهد برحسب نوع درب، اتصالات مورد نظر آن تولید و انتخاب و نصب میشود  تا برای نصب آماده گردد.

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت رامادر انواع قطعات دربهای اتوماتیک شیشه‌ای، کرکره‌ای و جک پارکینگ را در کوتاهترین زمان و نازلترین قیمت در دسترس شما قرلر میدهد. رامادر یکی از بزرگترین تولید کنندگان و فروشندگان قطعات درب شیشه‌ای اتوماتیک در کشوراست. در حالت کلی درب اتوماتیک شیشه‌ای از چند جزء اصلی تشکیل شده است که عبارتند از:

  • درب ها(یا همان لته ها)
  • اپراتور درب شیشه‌ای
  • سنسورها(چشمی ها)
  • قطعات محافظ و نگهدارنده مثل استاپر و ریل ها...

فروش درب اتوماتیک شیشه ای

اگر به دنبال درب اتوماتیک شیشه‌ای با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش هستید رامادر در خدمت شما عزیزان است. مشاوران رامادر به شما بهترین نوع از دربهای اتوماتیک شیشه‌ای را ارائه میکنند. دربهای اتوماتیک شیشه‌ای کاربران را قادر میسازد تنها با استفاده از ریموت کنترل بتوانند بدون اتلاف وقت، به صورت دائم و بی دردسر تردد کنند.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

اپراتور شیشه‌ای جزئی از خانواده‌ی دربهای اتوماتیک محسوب میشود، اپراتور ها قطعات اتوماتیکی هستند که به صورت دو لنگه و به صورت افقی باز و بسته میشوند. در ساختار اپراتورها از یک موتور الکتریکی هوشمند استفاده شده و این موتور قادر است فرمانها را به صورت دستی و یا با استفاده از چشمی دریافت کند و با استفاده از تسمه‌ای که دو عدد براکت را به حرکت در می آورد دربها را باز و بسته کند. اپراتورهای شیشه‌ای را میتوان به سه حالت کلی برنامه ریزی کرد:

  • حالت کارکرد اتوماتیک
  • حالت کارکرد توقف باز
  • حالت توقف بسته

درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

یکی از مسائل بسیار مهمی که خریداران حساسیت بسیار بالایی هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای دارند قیمت آن است و اصولا دنبال مقرون به صرفه بودن آن هستند، اما همواره توجه داشته باشید که قیمت پایین میتواند موجب کاهش کیفیت درب اتوماتیک شیشه‌ای شود و همچنین قیمت بسیار بالا دلیلی بر کیفیت آن نیست. رامادر با تولید دربهای شیشه‌ای با قیمت استاندارد و تحت نظر سازمان اصناف اقدام به ارائه‌ی دربهای شیشه‌ای اتوماتیک با کیفیت کرده است.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت رامادر در ارائه تعمیرات درب اتوماتیک شیشه‌ای هم فعالیت چشمگیری دارد. رامادر با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده و بهره گیری از بهترین های نصب و تعمیر درب اتوماتیک  در زمینه‌ی تعمیرات درب اتوماتیک شیشه‌ای اقدام به عمل آورده است. شما می توانید برای تعویض و یا تعمیر درب های اتوماتیک شیشه ای خود با بخش خدمات رامادر تماس حاصل نمایید.