درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک- دربهای اتوماتیک شیشه ای

درب های شیشه ای با گذر زمان جای خود را در ساختمان ها، فروشگاه ها، ادارات و مراکز تجاری تثبیت کرده اند. کاملا بدیهی است که شیشه جزئی جدا نشدنی از زندگی بشر است پس چه بهتر است که دارای دوام، یکپارچگی درطراحی و عایق صوتی و حرارتی باشند. بهتر است بدانید ورودی یکی از عوامل مهم وتأثیرگذار در نمای یک ساختمان، فروگاه و مرکز تجاری است. استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک علاوه بر راحتی و سهولت مزایای زیادی دیگری دارد که در ادامه به برسی هرکدام از این مزایا و انواع مختلف دربهای اتوماتیک شیشه ای خواهیم پرداخت. رامادر با تنوع بسیاری که در درب های اتوماتیک شیشه ای ارائه می دهد، بهترین را برای انتخاب شما فراهم می کند. 

 

دربهای اتوماتیک شیشه ای

 

نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای

تیم نصب درب اتوماتیک شیشه ای رامادر، از مجرب ترین تکنسینهای حال حاضر در صنعت شیشه هستند. برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای، اولین قدم، انتخاب درب شیشه ای مناسب با محیط شماست. نوع شیشه ها و درب ورودی به مواردی همچون شرایط آب و هوا، ویژگی های حرارتی محیط  و نوع کاربری محیط بستگی دارد. این موارد بر روی سختی درب اتوماتیک شیشه ای تأثیرگذار هستند. یکی دیگر از مواردی که در نصب درب اتوماتیک شیشه ای مورد توجه قرار می گیرد، معماری ساختمان است که باعث می شود انتخاب ورودی مناسب تأثیر بسزایی در زیبایی بنا داشته باشد و بیننده را محو تماشا کند. پس از انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای مناسب، باید هزینه و زمان مناسب برای نصب را مورد بررسی قرار داد، بدین ترتیب می توان پروژه نصب موفقی داشت.

درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

نام درب اتوماتیک شیشه ای، بدرستی القا کننده موجودیت آن است؛ دربی که از جنس شیشه است و باز و بسته شدن آن بطور اتوماتیک صورت می گیرد. بدین منظور سنسورهای حرکتی و یا حساس به وزن تعبیه میشود تا عمل باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه را کنترل نماید. میزان این حساسیت هم توسط نصاب درب شیشه ای برنامه ریزی و تنظیم می شود.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

دلیل استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

اگر بخاطر داشته باشید در گذشته از درب های لولایی فلزی  یا چوبی استفاده می شد که به مرور جای خود را به درب های شیشه ای لولایی دادند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش دغدغه های فکری مردم، تقاضای بازار هم رو به تغییر گذاشت. ورود وخروج در ساعات اوج ترافیک یکی از معذلات غیرقابل چشم پوشی در استفاده از درب های لولایی است که له مرور فرسودگی و خرابی لولاها را در پی خواهد داشت. درب شیشه ای اتوماتیک این معذل را بخوبی رفع نموده است.  این نوع درب ضمن اینکه باعث می شود تا از انرژی بهترین استفاده را داشته باشید، زیبای ظاهری ورودی، رفت و آمد راحت افراد معلول و کنترل ترافیک ورودی و خروجی را در پی خواهد داشت.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای (تلسکوپی، سوینگ، اسلایدینگ)

شرکت رامادر، درب اتوماتیک شیشه ای را در تنوع بالا و کیفیت بسیار مطلوب تولید مینماید تا بتواند نیاز متقاضیان را تأمین کند. درب اتوماتیک شیشه ای در سه مدل تلسکوپی، سوئینگ و اسلایدینگ عرضه می گردد. وجود تنوع در مدل درب اتوماتیک به دلیل کاربرد های متفاوت آن می باشد. با توجه به وجود تفاوت ظاهری و عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای در مدل های مختلف آن، تفاوت قیمت نیز در مدل های مختلف آن وجود دارد.

درب اتوماتیک تلسکوپی:

درب اتوماتیک تلسکوپی از دربهای پر کاربرد در ادارات و ساختمانها می باشد. این دربها بصورت تلسکوپ کار میکنند که پانلهای شیشه ای روی هم قرار می گیرند. در این حالت چون پانل ها کاملا روی یکدیگر قرار می گیرند بیشتر فضای عبور و مرور را فراهم می کنند.

درب اتوماتیک سوئینگ:

درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی، ظاهری شبیه به مدل لولایی دارد با این تفاوت که با برق و بصورت اتوماتیک کار می کند که به دو صورت دو لنگه و تک لنگه مورد استفاده قرار می گیرند و بر روی هر لنگه بازوی الکترومکانیک نصب میشود. این نوع درب در مکان هایی که دهانه ی ورودی کمی دارند بسیار مناسب است.

درب اتوماتیک اسلایدینگ:

درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینک متداول ترین نوع درب شیشه ای است که طرافداران زیادی دارد. درب ها در این مدل با استفاده ازحسگرها بصورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. و پانل های شیشه ای این مدل، بصورت کشویی بازو بسته می شوند.

 

درب اتوماتیک

 

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای یکی از انتخاب هایی است که نمای ساختمان را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده و در هر مکانی قابل استفاده است، مهم نیست چقدر فضا برای نصب در اختیار دارید، زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه‌ای رامادر به شما کمک میکنند تا بیشترین استفاده را از کمترین مکان داشته باشید.این نوع دربها می توانند انتخاب مناسبی برای مکانهای عمومی از جمله ادارات، بانک‌ها، ویلاها، شرکتها، بیمارستان ها، مراکز توانبخشی، فروشگاهها، مغازه‌ها، مراکزکنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند و در کل در مکان هایی که پر تردد هستند کمک شایانی به ترافیک انسانی می کنند و همچنین باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود.

فرآیند تولید درب اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک شیشه‌ای یکی از انواع دربهای اتوماتیک در دنیای مدرن امروز می باشد. دربهای اتوماتیک شیشه‌ای برای سازگاری بیشتر با ایده های خلاقانه معماری میتوانند به صورت منحنی و یا نیم گرد ساخته شوند. درب شیشه ای اتوماتیک را ربا انواع مختلف شیشه می سازند. شیشه سکوریت، شیشه نشکن و غیره. پس از انتخاب نوع شیشه و انجام اندازه گیری های لازم توسط تکنسینهای نصب رامادر، مراحل تولید و برش پانلهای شیشه ای صورت می گیرد و برحسب نوع درب، اتصالات مورد نظر آن تولید و انتخاب و نصب میشود  تا برای نصب آماده گردد.

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت رامادر انواع قطعات دربهای اتوماتیک شیشه‌ای، کرکره‌ای و جک پارکینگ را در کوتاه ترین زمان و نازلترین قیمت در دسترس شما قرار می دهد. رامادر یکی از بزرگترین تولید کنندگان و فروشندگان قطعات درب شیشه‌ای اتوماتیک در کشور است. در حالت کلی درب اتوماتیک شیشه‌ای از چند جزء اصلی تشکیل شده است که عبارتند از:

  • درب ها(یا همان لته ها)
  • اپراتور درب شیشه‌ای
  • سنسورها(چشمی ها)
  • قطعات محافظ و نگهدارنده مثل استاپر و ریل ها...

قیمت قطعات درب اتوماتیک 

درب اتوماتیک برای اینکه به درستی کار کند و خللی رد نحوه کار آن وجود نداشته باشد باید رد حین نصب و راه اندازی از قطعات و برخی یراق آلات مرتبط با انواع درب اتوماتیک استفاده گردد. همانطور که در بخش قبل گفته شد از جمله قطعاتی که موجب شکل گیری درب اتوماتیک می شود، اپراتور درب شیشه ای، سنسور ها انواع یراق آلات از قبیل ریل و فریم و ... می باشد که هر کدام از این قطعات بر قیمت نهایی که برای درب اتوماتیک تعیین می شود تاثیر گذار می باشند. زیرا با جمع قیمت قطعات درب اتوماتیک می باشد که قیمت کلی اجرای درب مشخص می شود. این قطعات دارای انواع مختلف داخلی و خارجی می باشد می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت قطعات درب اتوماتیک با بخش فروش رامادر تماس بگیرید تا علاوه بر اطلاع از قیمت ها اطلاعات لازم در باره قطعات  با برندهای مختلف موجود در شرکت را در اختیارتان بگذارند. 

فروش درب اتوماتیک شیشه ای

اگر به دنبال درب اتوماتیک شیشه‌ای با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش هستید رامادر در خدمت شما عزیزان است. مشاوران رامادر به شما بهترین نوع از دربهای اتوماتیک شیشه‌ای را ارائه میکنند. دربهای اتوماتیک شیشه‌ای کاربران را قادر میسازد تنها با استفاده از ریموت کنترل بتوانند بدون اتلاف وقت، به صورت دائم و بی دردسر تردد کنند.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

اپراتور شیشه‌ای جزئی از خانواده‌ی درب های اتوماتیک محسوب می شود، اپراتور ها قطعات اتوماتیکی هستند که به صورت دو لنگه و به صورت افقی باز و بسته می شوند. در ساختار اپراتورها از یک موتور الکتریکی هوشمند استفاده شده و این موتور قادر است فرمانها را به صورت دستی و یا با استفاده از چشمی دریافت کند و با استفاده از تسمه‌ای که دو عدد براکت را به حرکت در می آورد دربها را باز و بسته کند. اپراتورهای شیشه‌ای را میتوان به سه حالت کلی برنامه ریزی کرد:

  • حالت کارکرد اتوماتیک
  • حالت کارکرد توقف باز
  • حالت توقف بسته

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای- قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

یکی از مسائل بسیار مهمی که خریداران حساسیت بسیار بالایی هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای دارند قیمت آن است و اصولا دنبال مقرون به صرفه بودن آن هستند، اما همواره توجه داشته باشید که قیمت پایین می تواند موجب کاهش کیفیت درب اتوماتیک شیشه‌ای شود و همچنین قیمت بسیار بالا دلیلی بر کیفیت آن نیست. رامادر با تولید دربهای شیشه‌ای با قیمت استاندارد و تحت نظر سازمان اصناف اقدام به ارائه‌ی دربهای شیشه‌ای اتوماتیک با کیفیت کرده است. برایدسترسی راحت شما به قیمت درب شیه ای اتوماتیک بنر قیمت تهیه و در متن گنجانده شده است. لازم به ذکر است که تمامی قیمت ها بروز می باشد و در صورت تغییر در سایت گنجانده می گردد.

 

 

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت رامادر در ارائه تعمیرات درب اتوماتیک شیشه‌ای هم فعالیت چشم گیری دارد. رامادر با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده و بهره گیری از بهترین های نصب و تعمیر درب اتوماتیک  در زمینه‌ی تعمیرات درب اتوماتیک شیشه‌ای اقدام به عمل آورده است. شما می توانید برای تعویض و یا تعمیر درب های اتوماتیک شیشه ای خود با بخش خدمات رامادر تماس حاصل نمایید.

نصب درب اتوماتیک 

به دلیل سهولت در استفاده ز درب اتوماتیک و سرعت بخشیدن به ورود و خروج افراد از طریق درب اتوماتیک و فواید دیگری که به دنبال نصب درب اتوماتیک بوجود می آید اغلب افراد خواستار نصب و استفاده از درب اتوماتیک برای ساختمان ها و محل کار و مجتمع های مسکونی خود می باشند. نصب درب اتوماتیک به دلیل پیچیدگی هایی که در محل قرار گیری و استفاده از ابزار های خاص برای آن وجود دارد حتما باید توسط افراد متخصص و کاردان صورت پذیرد. رامادر با دارا بودن تکنسین های مجرب کار نصب و اجرای پروژه درب اتوماتیک را به نحو احسن و بدون هیچ ایرادی انجام می دهند. می توانید برای ثبت سفارش و نصب درب اتوماتیک با بخش فروش رامادر تماس بگیرید.