درب شیشه ای اتوماتیک

در صورت استفاده از درب اتوماتیک شیشه‌ای در ساختمان و برج‌ها و... در بسیاری از موارد باعث حس خوش‌آیندی در افراد به وجود می‌آورد و باوجود شیشه سکوریت و فریم در درب اتوماتیک شیشه‌ای به علت استفاده از شیشه و فریم‌های استیل می‌توان به نمای ساختمان جلوه‌ی ویژه‌ای داد؛ و از هدر رفتن انرژی گرمایشی و سرمایشی جلوگیری کنیم.

از مزایای درب اتوماتیک شیشه‌ای:

• باوجود درب اتوماتیک شیشه‌ای مانع از انتشار ویروس و میکروب جلوگیری به عمل می‌آید.

• قابل‌ارائه در رنگ و طرح‌های متنوع بر روی فریم درب و شیشه.

• رامادر با توجه به معماری محیط می‌تواند درب اتوماتیک شیشه‌ای را سفارشی کند.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

حتما بخوانید: درب اتوماتیک شیشه ای برای اتاق مدیریت

 

درب اتوماتیک شیشه-درب شیشه‌ای اتوماتیک-دربهای اتوماتیک شیشه ای-درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه‌ای اتوماتیک با گذر زمان جای خود را در ساختمان‌ها، فروشگاه‌ها، ادارات و مراکز تجاری تثبیت کرده‌اند. کاملاً بدیهی است که شیشه جزئی جدانشدنی از زندگی بشر است پس چه‌بهتر است که دارای دوام، یکپارچگی در طراحی و عایق صوتی و حرارتی باشند. بهتر است بدانید ورودی یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در نمای یک ساختمان، فروشگاه و مرکز تجاری است. استفاده از درب شیشه‌ای اتوماتیک علاوه بر راحتی و سهولت مزایای زیادی دیگری دارد که در ادامه به بررسی هرکدام از این مزایا و انواع مختلف دربهای اتوماتیک شیشه‌ای خواهیم پرداخت. رامادر با تنوع بسیاری که در دربهای اتوماتیک شیشه‌ای ارائه می‌دهد، بهترین را برای انتخاب شما فراهم می‌کند. درب اتوماتیک شیشه‌ای برای جدا کردن محیط از هم می‌باشد. درب اتوماتیک شیشه‌ای، یکی از راه‌های مؤثر برای بهینه مصرف کردن انرژی است. با تنظیم اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای، می‌توان میزان بازشوی لت‌ها را تغییر داد و همین‌طور درب اتوماتیک شیشه‌ای به محل موردنظر زیبایی می‌بخشد.

• تفاوت عمده درب اتوماتیک شیشه در سایز و اندازه عرض ورودی ساختمان هست.

• درب شیشه‌ای برقی از 3 قسمت مهم موتور، فرم و شیشه تشکیل می‌شوند.

درب اتوماتیک شیشه، درب‌هایی هستند که به‌صورت اتوماتیک از طریق کنترل از راه دور باز و بسته می‌شوند.

• نصب درب شیشه‌ای برقی به یک ضرورت تبدیل‌شده است.

• قابلیت اتصال درب شیشه‌ای برقی با دستگاه‌های کنترل هوشمند ساختمان در مواقع اضطراری.

 

درب شیشه ای اتوماتیک

 

درب شیشه ای

معمولاً درها از قدیم تابه‌حال در شکل‌ها و اندازه‌ای مختلف و از جنس چوب و فلز و شیشه بوده است، درب معمولاً به‌وسیله یک لولا به چهارچوب درب محکم می‌شوند. در نوع درب شیشه‌ای اتوماتیک درصورتی‌که تعداد ورود و خروج افراد زیاد باشد می‌توان استفاده کرد و همچنین درب شیشه‌ای تاشو برای زمانی که محدودیت محیطی یا فضایی داریم کاربردی‌تر است، و نوع دیگری از درب شیشه‌ای به‌صورت کشویی است که در یک‌زمان فقط یک فرد می‌تواند وارد شود یا خارج شود که عموماً یک درب را ورود و درب دیگر را برای خروج استفاده می‌کنند.

انواع درب شیشه‌ای:

1. درب شیشه‌ای اتوماتیک

2. درب شیشه‌ای سکوریت

3. درب شیشه‌ای کشویی

4. درب شیشه‌ای برقی

5. درب شیشه‌ای ریلی

6. درب شیشه‌ای گردان

7. درب شیشه‌ای کشویی تلسکوپی

8. درب شیشه‌ای لولایی

 

 

نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای

تیم نصب درب اتوماتیک شیشه ای رامادر، از مجرب ترین تکنسینهای حال حاضر در صنعت شیشه هستند. برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای، اولین قدم، انتخاب درب شیشه ای مناسب با محیط شماست. نوع شیشه ها و درب ورودی به مواردی همچون شرایط آب و هوا، ویژگی های حرارتی محیط  و نوع کاربری محیط بستگی دارد. این موارد بر روی سختی درب اتوماتیک شیشه ای تأثیرگذار هستند. یکی دیگر از مواردی که در نصب درب اتوماتیک شیشه ای مورد توجه قرار می گیرد، معماری ساختمان است که باعث می شود انتخاب ورودی مناسب تأثیر بسزایی در زیبایی بنا داشته باشد و بیننده را محو تماشا کند. پس از انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای مناسب، باید هزینه و زمان مناسب برای نصب را مورد بررسی قرار داد، بدین ترتیب می توان پروژه نصب موفقی داشت.

درب اتوماتیک-درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

نام درب اتوماتیک شیشه‌ای، به‌درستی القاکننده موجودیت آن است؛ دربی که از جنس شیشه است و باز و بسته شدن آن به‌طور اتوماتیک صورت می‌گیرد. بدین منظور سنسورهای حرکتی و یا حساس به وزن تعبیه می‌شود تا عمل باز و بسته شدن درب اتوماتیک را کنترل نماید. میزان این حساسیت هم توسط نصاب درب شیشه‌ای برنامه‌ریزی و تنظیم می‌شود.

درب اتوماتیک شیشه‌ای چیست؟ به درب‌هایی گفته می‌شود که توسط حسگر و چشمی بالای درب باز و بسته می‌شود، این مدل درب اتوماتیک برای اماکن پرتردد کاربرد دارد.

• از مهم‌ترین ویژگی‌های درب اتوماتیک شیشه‌ای چیست؟ می‌توان انواعی از مدل‌های این نوع درب را نام برد درب‌های اتوماتیک کشویی، تلسکوپی، لولایی، نیم‌دایره‌ای، تمام گرد و تاشو اشاره کرد.

 

درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

 

دلیل استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

اگر بخاطر داشته باشید در گذشته از درب های لولایی فلزی  یا چوبی استفاده می شد که به مرور جای خود را به درب های شیشه ای لولایی دادند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش دغدغه های فکری مردم، تقاضای بازار هم رو به تغییر گذاشت. ورود وخروج در ساعات اوج ترافیک یکی از معذلات غیرقابل چشم پوشی در استفاده از درب های لولایی است که له مرور فرسودگی و خرابی لولاها را در پی خواهد داشت. درب شیشه ای اتوماتیک این معذل را بخوبی رفع نموده است.  این نوع درب ضمن اینکه باعث می شود تا از انرژی بهترین استفاده را داشته باشید، زیبای ظاهری ورودی، رفت و آمد راحت افراد معلول و کنترل ترافیک ورودی و خروجی را در پی خواهد داشت.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای (تلسکوپی، سوینگ، اسلایدینگ)

شرکت رامادر، درب اتوماتیک شیشه ای را در تنوع بالا و کیفیت بسیار مطلوب تولید مینماید تا بتواند نیاز متقاضیان را تأمین کند. درب اتوماتیک شیشه ای در سه مدل تلسکوپی، سوئینگ و اسلایدینگ عرضه می گردد. وجود تنوع در مدل درب اتوماتیک به دلیل کاربرد های متفاوت آن می باشد. با توجه به وجود تفاوت ظاهری و عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای در مدل های مختلف آن، تفاوت قیمت نیز در مدل های مختلف آن وجود دارد.

 

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

شرکت رامادر نوعی از درب‌ها را به نام درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی را به مکان‌های پرتردد و عمومی و نیاز به بازشوی بیشتری دارند سفارش می‌کنند. درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی مکانیزه اين درب‌ها مانند درب‌های كشويی به‌صورت خطی است، فقط این‌که درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی ممکن است به‌صورت دو یا چهار طرفه درروی هم عمل بازشدن را انجام دهند.

از امکانات درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی می‌توان گفت:

• مناسب فضاهای کم

• امکان نصب برای ورودی‌هایی تا ارتفاع 3.5 متر

• دارای حرکتی روان توسط چرخ‌های پلیمری

• جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گردوغبار

• با قابلیت قفل شدن درب‌های متحرک

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک سوئینگ

درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی، ظاهری شبیه به مدل لولایی دارد با این تفاوت که با برق و بصورت اتوماتیک کار می کند که به دو صورت دو لنگه و تک لنگه مورد استفاده قرار می گیرند و بر روی هر لنگه بازوی الکترومکانیک نصب میشود. این نوع درب در مکان هایی که دهانه ی ورودی کمی دارند بسیار مناسب است.

 

درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینک متداول ترین نوع درب شیشه ای است که طرافداران زیادی دارد. درب ها در این مدل با استفاده ازحسگرها بصورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. و پانل های شیشه ای این مدل، بصورت کشویی بازو بسته می شوند.

 

درب اتوماتیک اسلایدینگ

حتما بخوانید: درب شیشه ای

 

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه‌ای یکی از انتخاب هایی است که نمای ساختمان را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده و در هر مکانی قابل استفاده است، مهم نیست چقدر فضا برای نصب در اختیار دارید، زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه‌ای رامادر به شما کمک میکنند تا بیشترین استفاده را از کمترین مکان داشته باشید.این نوع دربها می توانند انتخاب مناسبی برای مکانهای عمومی از جمله ادارات، بانک‌ها، ویلاها، شرکتها، بیمارستان ها، مراکز توانبخشی، فروشگاهها، مغازه‌ها، مراکزکنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند و در کل در مکان هایی که پر تردد هستند کمک شایانی به ترافیک انسانی می کنند و همچنین باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود.

فرآیند تولید درب اتوماتیک شیشه ای

دربهای اتوماتیک شیشه‌ای یکی از انواع دربهای اتوماتیک در دنیای مدرن امروز می باشد. دربهای اتوماتیک شیشه‌ای برای سازگاری بیشتر با ایده های خلاقانه معماری میتوانند به صورت منحنی و یا نیم گرد ساخته شوند. درب شیشه ای اتوماتیک را ربا انواع مختلف شیشه می سازند. شیشه سکوریت، شیشه نشکن و غیره. پس از انتخاب نوع شیشه و انجام اندازه گیری های لازم توسط تکنسینهای نصب رامادر، مراحل تولید و برش پانلهای شیشه ای صورت می گیرد و برحسب نوع درب، اتصالات مورد نظر آن تولید و انتخاب و نصب میشود  تا برای نصب آماده گردد.

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت رامادر انواع قطعات دربهای اتوماتیک شیشه‌ای، کرکره‌ای و جک پارکینگ را در کوتاه ترین زمان و نازلترین قیمت در دسترس شما قرار می دهد. رامادر یکی از بزرگترین تولید کنندگان و فروشندگان قطعات درب شیشه‌ای اتوماتیک در کشور است. در حالت کلی درب اتوماتیک شیشه‌ای از چند جزء اصلی تشکیل شده است که عبارتند از:

  • درب ها(یا همان لته ها)
  • اپراتور درب شیشه‌ای
  • سنسورها(چشمی ها)
  • قطعات محافظ و نگهدارنده مثل استاپر و ریل ها...

 

درب چشمی شیشه ای

درب چشمی شیشه‌ای درواقع درب شیشه ای اتوماتیک است. همه‌ی درب‌های اتوماتیک دارای چشمی هستند و کارکرد زیادی در هر مکانی برای راحتی عبور و مرور افراد دارند. در میان انواع درب‌های اتوماتیک نوعی درب شیشه‌ای هم وجود دارد که به‌طور خاصی طراحی‌شده است، که دارای طرفداران زیادی است. درب چشمی شیشه‌ای نامی است که به درب شیشه‌ای اختصاص داده‌شده و دارای انواعی از 1. سنسورهای مادون‌قرمز اکتیو 2. حس‌گر مادون‌قرمز پسیو 3. میکروویو می‌باشد. 

درب چشمی شیشه‌ای مادون‌قرمز در ارتفاع 90 سانتی‌متر از سطح زمین بر روی درب شیشه‌ای اتوماتیک نصب می‌شود .

درب چشمی شیشه‌ای برای سهولت دررفت و آمد در محل‌های گوناگون به‌خصوص تجاری و صنعتی نصب می‌شوند. 

 

درب چشمی شیشه ای

 

قیمت قطعات درب اتوماتیک 

درگذشته از درب اتوماتیک استفاده چندانی نمی‌کردند و به‌عنوان یک موضوع تجملاتی می‌دانستد اما امروزه در ورودی ساختمان‌های پرتردد استفاده می‌شود. درب اتوماتیک برای اینکه به‌درستی کار کند و خللی در نحوه کار آن وجود نداشته باشد باید در حین نصب و راه‌اندازی از قطعات و برخی یراق‌آلات مرتبط با انواع درب اتوماتیک استفاده کند. ازجمله قطعاتی که موجب شکل‌گیری درب اتوماتیک می‌شود، اپراتور درب شیشه‌ای، سنسورهاست و انواع یراق‌آلات از قبیل ریل و فریم و ... هست که هرکدام از این قطعات بر قیمت نهایی که برای درب خودکار تعیین می‌شود و قیمت قطعات درب اتوماتیک تأثیرگذار می‌باشند. زیرا با جمع قیمت قطعات درب اتوماتیک هست که قیمت کلی اجرای درب مشخص می‌شود. این قطعات دارای انواع مختلف داخلی و خارجی هست می‌توانید

• برای اطلاع دقیق از قیمت قطعات درب اتوماتیک با بخش فروش رامادر تماس بگیرید.

• علاوه بر آگاهی از انواع یراق الات لازم می‌توان قیمت قطعات درب اتوماتیک و اطلاعات لازم مختلف را از شرکت رامادر به دست بیاورید.

 

قیمت قطعات درب اتوماتیک

 

فروش درب اتوماتیک شیشه ای

اگر به دنبال درب اتوماتیک شیشه‌ای با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش هستید رامادر در خدمت شما عزیزان است. مشاوران رامادر به شما بهترین نوع از دربهای اتوماتیک شیشه‌ای را ارائه میکنند. دربهای اتوماتیک شیشه‌ای کاربران را قادر میسازد تنها با استفاده از ریموت کنترل بتوانند بدون اتلاف وقت، به صورت دائم و بی دردسر تردد کنند.

 

فروش درب اتوماتیک شیشه ای

 

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

در ساختار اپراتورها از یک موتور الکتریکی هوشمند استفاده‌شده و این موتور قادر است فرمان‌ها را به‌صورت دستی و یا با استفاده از چشمی دریافت کند و با استفاده از تسمه‌ای که دو عدد براکت را به حرکت درمی‌آورد درب‌ها را باز و بسته کند.

اپراتور درب اتوماتیک جزئی از خانواده‌ی درب‌های اتوماتیک محسوب می‌شود،

اپراتور درب اتوماتیک قطعات اتوماتیکی هستند که به‌صورت دو لنگه و به‌صورت افقی باز و بسته می‌شوند.

اپراتور درب اتوماتیک را می‌توان به سه حالت کلی برنامه‌ریزی کرد:

    1. حالت کارکرد اتوماتیک

    2. حالت کارکرد توقف باز

    3. حالت توقف بسته

 

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای-قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

یکی از مسائل بسیار مهمی که خریداران حساسیت بسیار بالایی هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای دارند قیمت آن است و اصولا دنبال مقرون به صرفه بودن آن هستند، اما همواره توجه داشته باشید که قیمت پایین می تواند موجب کاهش کیفیت درب اتوماتیک شیشه‌ای شود و همچنین قیمت بسیار بالا دلیلی بر کیفیت آن نیست. رامادر با تولید دربهای شیشه‌ای با قیمت استاندارد و تحت نظر سازمان اصناف اقدام به ارائه‌ی دربهای شیشه‌ای اتوماتیک با کیفیت کرده است. برایدسترسی راحت شما به قیمت درب شیه ای اتوماتیک بنر قیمت تهیه و در متن گنجانده شده است. لازم به ذکر است که تمامی قیمت ها بروز می باشد و در صورت تغییر در سایت گنجانده می گردد.

 

قیمت درب اتوماتیک

 

حتما بخوانید: ضرورت نصب درب شیشه ای سکوریت

 

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای-تعمیر درب شیشه ای

درب‌های شیشه‌ای می‌تواند در مدل‌های متفاوت و باکیفیت عالی در مراحلی تولید شود. از موارد مهم در مراحل خرید درب شیشه‌ای انتخاب طراحی صحیح و با دقت بالا سپس موقعیت مکانی برای نصب و شرایط استفاده و تضمین از شیشه که نیازی به تعمیر درب شیشه‌ای نداشته باشد.

• شرکت رامادر در ارائه تعمیرات درب اتوماتیک شیشه‌ای هم فعالیت چشم‌گیری دارد.

• رامادر با استفاده از کادری مجرب و کارآزموده و بهره‌گیری از بهترین‌های نصب و تعمیر درب شیشه‌ای  درزمینه‌ی تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای اقدام به عمل‌آورده است؛ و شما می‌توانید

• شما می‌توانید برای تعویض و یا تعمیر درب اتوماتیک شیشه‌ای خود با بخش خدمات رامادر تماس حاصل نمایید.

 

تعمیر درب شیشه ای

نصب درب اتوماتیک-نصب درب شیشه ای اتوماتیک

به دلیل سهولت در استفاده از درب اتوماتیک و سرعت بخشیدن به ورود و خروج افراد از طریق درب اتوماتیک و فواید دیگری که به دنبال نصب درب شیشه‌ای اتوماتیک به وجود می‌آید اغلب افراد خواستار نصب درب اتوماتیک و استفاده برای ساختمان‌ها و محل کار و مجتمع‌های مسکونی خود می‌باشند. نصب درب اتوماتیک به دلیل پیچیدگی‌هایی که در محل قرارگیری و استفاده از ابزارهای خاص برای آن وجود دارد حتماً باید توسط افراد متخصص و کاردان صورت پذیرد.

• رامادر با دارا بودن تکنسین‌های مجرب کار نصب درب شیشه‌ای اتوماتیک و اجرای پروژه درب اتوماتیک را به نحو احسن و بدون هیچ ایرادی انجام می‌دهند.

• می‌توانید برای ثبت سفارش و نصب درب شیشه‌ای اتوماتیک با بخش فروش رامادر تماس بگیرید.

 

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادُر