قیمت نرده استیل

استیل ضد زنگ چیست؟

فولاد زنگ نزن آلیاژی از فولاد است که از 10.5 درصد یا بیشتر کروم و بیش از 50 درصد آهن تشکیل شده باشد. کروم موجود در استیل باعث به وجود آمدن یک سطح سخت و یکپارچه در برابر زنگ زدگی میشود. قابلیت ضد زنگ بودن با توجه با اضافه کردن درصد بیشتر کروم و همچنین آلیاژهای دیگر بهبود می یابد. در واقع استیل یا فولاد، آلیاژی است که اصلیترین فلز به کار رفته در آن آهن میباشد. تنها درصد کمی از این آلیاژ را کربن تشکیل میدهد. این فولاد در برابر رطوبت و خوردگی بسیار مقاوم است و از این رو کاربردهای زیادی دارد. این استیل برای مناطقی که دارای رطوبت کمی هستند مناسب است. ولی اگر در مناطق مرطوب قرار گیرد حتما آسیب میبیند برای جلوگیری از این مشکل باید استیل را ضد زنگ کرد. 

مزایای استیل چیست؟ 

استیل ضد زنگ، ضد رسوب است.

استیل ضد زنگ، در برابر حرارت مقاوم است.

استیل، به راحتی تمیز و براق میشود.

استیل، وزنهای بالا را به راحتی تحمل میکند.

استیل، قابلیت بازیافت دارد. 

رایجترین نوع فولاد ضد زنگ استیلهای سری 300 هستند که خود به انواع مختلفی مثل 303،304،305،316،321،347 تقسیم میشوند و در بین آنها استیل 304 با اختلاف قابل توجهی از بقیه پرکاربردتر و رایجتر است. 

با توجه به ویژگیهای ذکر شده در مورد استیل امروزه محصولات استیل جای محصولات آهنی قدیمی را گرفته‌‌اند. زیرا یکی از معایب آهن آلات ویژگی ضد زنگ نبودن انهاست. به همین منظور شرکت رامادر سعی در تولید محصولاتی با کیفیت و تضمین شده دارد. شرکت رامادر برای تولید انواع نرده‌های خود از از استیل و از نوع مرغوب آن استفاده میکند. 

نرده استیل چیست؟

نرده‌ها میتوانند جلوی بسیاری از حوادث را بگیرند. با توجه به محلی که از نرده استفاده میشود میتواند کاربرد متفاوتی داشته باشد. نرده انواع مختلفی دارد. نرده استیل یکی از محبوبترین نوع نرده‌ها میباشد. این نوع نرده بسیار زیبا و جذاب است و امروزه به عنوان یک کالای لوکس تزئینی ساختمانی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد. 

ویژگی های نرده استیل:

ضد خش میباشد، هرگز زنگ نمیزند، عدم تغییر شکل در برابر سرما و گرما و برف و باران و رطوبت، مقاوم در برابر حرارت بالا، در برابر محیطهای قلیایی و اسیدی و اشعه های خورشید مقاوم است، سطح صاف و صیقلی آن به راحتی تمیز و براق میشود. از مزایای بینظیر نرده‌های استیل گارانتی مادام العمر این نرده‎‌ها در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ میباشد.

نحوه نصب نرده استیل:

در این فیلم نحوه نصب و اجرای نرده استیل توضیح آموزش داده می شود. برای نصب نرده استیل می بایست در دوره آموزش نصب نرده استیل به صورت عملی شرکت نمود و این فیلم صرفا جهت آشنایی با روند نصب نرده استیل می باشد.

 

استینلس استیل در مقابل آلومنیوم و برنج چه تفاوتی دارد؟ 

جنس آلومنیوم و برنج نرم بوده و به همین دلیل به راحتی بر روی آن خط و خش می افتد. آلومنیوم در مقابل حرارت بالا پایداری ندارد در صورتی که استیل در مقابل حرارت 800 درجه سانتیگراد تغییر وضعیت نمیدهد. در مقابل سطح استیل سخت بوده و به راحتی در اثر تماس با اجسام سخت و تیز بر روی آن خش نمی افتد. محصولات برنجی بر خلاف استیل به مرور زمان تغییر رنگ میدهد همچنین با توجه به قابلیت انعکاس نور، سطح استینلس استیل براقتر از آلومنیوم و برنج است.

یکی از نرده استیل رایج در ایران نرده استیل با آلیاژ 201 میباشد که در مقایسه با استیل 304 دارای مشکلاتی است: نرده استیل 201 به طور کلی 2.5 برابر بیشتر از نرده استیل 304 دارای منگنز میباشد، که منگنز عنصری سرطانزا میباشد به همین سبب نرده استیل 201 و حجم قابل ملاحظه منگنز در آن میتواند باعث مشکلاتی در سلامتی گردد. به دلیل وجود اندک کروم و نیکل در برابر رطوبت مقاومتی نداشته و در هوای مرطوب زنگ میزند و دچار تغییر رنگ میشود. به دلیل وجود کم نیکل و کروم از استانداردهای خارجی، بسیار این اندازه کم است و به همین دلیل قاچاق محسوب میشود و فروش آن ممنوع گردیده است. ولی قیمت نرده استیل 201 از نرده استیل 304 بسیار کمتر است ولی با اندکی تامل در معایب نرده استیل 201 متوجه خواهید شد که ضررهای بسیار زیادی را در مقابل قیمت کم آن در پی دارد.

نرده‌های استیل رامادر انواع مختلفی دارد که میتواند نسبت به سلیقه مشتری و متناسب با فضای کار اجرا نمود. عواملی که میتواند باعث تغییر در ظاهر نرده ها شوند: ارتفاع پایه ها، تعداد لوله های مصرفی افقی، متریال 201 و 304 ، استفاده از پایه های وارداتی استیل یا چوبی. از انواع نرده‌های استیل میتوان در فضاهای باز و یا سر پوشیده استفاده کرد. در مکانهایی که اصولا بدون رطوبت است و همچنین سر پوشیده هستند مانند داخل آپارتمانها، راهروها میتوان از نوع استیل 201 به عنوان نرده استیل راه پله استفاده نمایید.

نرده استیل 304:

این نرده استیل یک محصول متفاوت و فوق العاده با کیفیت است، که در تمامی شرایط آب و هوایی دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی میباشد. با توجه به اینکه قیمت بالاتری نرده استیل 304 نسبت به نرده استیل 201 دارد اما این تضمین به شما داده میشود که در طی سالهای طولانی به هیچ عنوان از کیفیت و میزان شفافیت آن کاسته نمیشود.

قیمت هر متر نرده استیل:

برای تعیین قیمت نرده استیل یکی از عوامل بسیار موثر و تاثیر گذار در تعیین قیمت، متراژ نرده استیل میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمتهای نرده های استیل رامادر میتوانید با مشاوران شرکت رامادر تماس حاصل فرمایید تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

نرده استیل راه پله:

راه پله ها مسیر ارتباطی بین طبقات هستند. و با توجه به گسترش آپارتمانها خطرهای زیادی افراد را تهدید میکند، که با ایمنی کردن ساختمانها میتوان این خطرات را به حداقل رساند. یکی از این ابزارهای ایمنی نرده های استیل میباشند که با نصب آنها در راه پله های ساختمانها خطرات احتمالی را کاهش میدهد، راه پله ها بنا به نوع ساخت نیاز به جان پناه مختلف دارند. در ساختمانهای امروز ارتباط بین طبقات با دو ردیف راه پله به صورت صاف و یک پاگرد انجام میشود. استفاده از این نرده‌های استیل در مسیر راه پله‌ها میتواند زیبایی و جذابیت خاصی را علاوه برتامین امنیت به راه پله ساختمان شما بدهد. معمولا نرده استیل راه پله به صورت 3 خط اجرا میشود. به این صورت که یک هندریل با ضخامت 51 میلیمتر پایه ها از لوله به قطر 28 میلیمتر و 3 خط لوله خطوط ترانزیت با لوله به ضخامت 16 میلیمتر استفاده میشود. 

نرده ‌های استیل شرکت رامادر قابل دسترس برای مجتمع ‌های مسکونی و تجاری و سایر مراکز دیگر میباشد. طراحی نرده ‌های فولادی ضد زنگ رامادر ترکیبی از ظاهری مدرن از نرده های فولادی ضد زنگ با ریل‌ ‌های فولادی ضد زنگ  یا جلا داده شده است. 

ویژگی های نرده استیل رامادر: 

1- ضد خش میباشد. 

2- ضد زنگ  زدگی میباشد. 

3- در برابر محیط های  قلیایی و اسیدی مقاوم است.

4- عایق قوی در برابر تابش نور خورشید، گرما، سرما، برف، باران و رطوبت است و به هیچ عنوان تغییر رنگ و شکل نمیدهد.

5- سطح مسطح و صیقلی ان به راحتی تمیز و براق میشود.

6- در برابر درجه حرارت بالا مقاوم است.

نرده های استیل رامادر با کیفیتی بالا و گارانتی بلند مدت ظاهری بسیار زیبا به محل مورده استفاده شما میدهد.