قیمت پارتیشن شیشه ای

رامادر در تولید پارتیشن شیشه‌ای از سکوریت نشکن استفاده می‌کند که هزینه‌‌ی آن نسبت به پارتیشن‌ها با شیشه‌های معمولی کمی بیشتر است. با اندکی تفکر متوجه خواهید شد که اگر شما قصد تقسیم‌بندی فضای موردنظر خود به روش سنتی، یعنی دیوارچینی به همراه بلوک و مصالح دیگر را داشته باشید نیازمند هزینه بیشتری در قیمت پارتیشن شیشه‌ای در تهیه‌ی مصالح خواهید داشت و همچنین زمان زیادی برای بازسازی لازم دارید، برای راحتی و اطلاع شما عزیزان قیمت پارتیشن شیشه‌ای را در بنری تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

 

پارتیشن اداری

 

1. عوامل مختلفی بر روی قیمت پارتیشن شیشه‌ای تأثیرگذار اسّت که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به متراژ، ابعاد، ضخامت و رنگ سکوریت اشاره کرد.

2. شما با خریداری از پارتیشن شیشه‌ای رامادر در هزینه‌، قیمت پارتیشن شیشه‌ای و زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید.

3. تمامی قیمت‌های درج‌شده در سایت هم‌زمان  با تغییر قیمت‌ها بروز می‌شوند.

4. می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای قیمت پارتیشن شیشه‌ای با کارشناسان فروش رامادُر در تماس باشید.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای

حتما بخوانید: پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

 

پارتیشن شیشه ‌ای

پارتیشن شیشه ‌‌ای در واقع همچون دیواری است که اتاقها را از هم جدا می کند. پارتیشن شیشه‌ ای رامادر با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی عایق سروصدا است و نور را به خوبی بازتاب می دهد، شیشه پارتیشن رامادر مطابق با مقررات حفاظت آتش نشانی تولید می شوند. این پارتیشن ها از ظرافت بالایی برخوردارند و بدلیل بازتاب نور مناسبی که دارد، وسعت دید بالاتری به شما می دهند. تفکیک محیط بدون از دست رفتن ساختار کلی و ماهیت فضا مهمترین عملکردی است که پارتیشن شیشه‌ای باید داشته باشد. یکی از ایده‌های کاربردی برای جداکننده فضای داخلی ادارات، استفاده از پارتیشن شیشه‌ای است.

پارتیشن شیشه‌ای با حفظ نور و زیبایی محیط در کنار حفظ حریم خصوصی افراد محیط کار را به یک فضای الهام‌بخش، راحت و کارآمد تبدیل نموده و باعث افزایش بهره‌وری نیروی کارمندان می‌شود.

در بازار، پارتیشن شیشه‌ای همانند پارتیشن‌های چوبی و آلومینیومی موفق عمل نموده و پارتیشن شیشه‌ای با تفکیک فضا نفوذ صدا به سایر نقاط را به میزان 50 دسی‌بل کاهش داده و با ایجاد محیطی آرام شرایط مطلوبی برای فعالیت کارمندان مهیا می‌کند.

راه‌اندازی تحویل یک روزه  پارتیشن شیشه‌ای در سراسر کشور طول می‌کشد، مگر این‌که شرایط سخت و پیچیده‌ای داشته باشد و تمام مراحل به‌صورت روکار انجام می‌شود. 

 

پارتیشن اداری

 

• پارتیشن شیشه‌ای به دلیل اینکه لزوما تا سقف اجرا می شوند به همین دلیل عایقی برای صدا و استحکام بالاتر پارتیشن هستند.

• معمولا پارتیشن شیشه ای در ادارات و سالنهای کنفرانس استفاده‌ی بیشتری دارند و به دو صورت تک جداره و دو جداره هستند.

• رامادر پارتیشن شیشه‌ ای را به صورت سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان تولید می کند.

 
 

پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس

پارتیشن شیشه‌ای رامادر می‌تواند به دلیل نداشتن فریم به‌راحتی نور طبیعی را عبور دهند و به فضای ما حداکثر انعطاف‌پذیری را می‌دهند.

زیرا این پانل‌های شیشه‌ای دارای یک قاب عمودی نیستند و با یک یا چند ورق شیشه‌ای ساخته می‌شوند که به ریل‌های افقی پایین و بالا نصب می‌شوند و بدون داشتن هیچ فریمی دید بدون مزاحمتی را فراهم می‌کند و به دو صورت سند بلاست مات یا شیشه عادی بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند.

زیبایی فوق‌العاده پارتیشن شیشه‌ای فریم لس که ساختاری یک دست به نمای ساختمان می‌بخشد با استفاده‌ی گسترده از آن در معماری مدرن سرعت بخشیده است.

 

پارتیشن اداری

 

• پارتیشن شیشه‌ای فریم لس به دلیل یک دست بودن شیشه‌ها و نداشتن مانع در مقابل خود ظاهری زیبا و چشم نواز به محیط می‌بخشد. 

• پارتیشن شیشه‌ای فریم لس رامادر ایدئال برای فضاهایی هستند که در آن‌یک مانع فیزیکی، اما نه بصری موردنیاز است.

• پارتیشن شیشه‌ای فریم لس  در مگا مال‌های تجاری و حتی پاساژهای کوچک نمایی فوق‌العاده دارد و همین نمای شیک خود جلب مشتری ویژه‌ای به همراه دارد.

• پارتیشن شیشه‌ای فریم لس را حتی برای ادارات و شرکت‌هایی که طراحی داخلی از میزان اهمیت بالایی برخوردار است می‌توان استفاده نمود.

• از پارتیشن شیشه‌ای فریم لس  با شیشه‌های یک‌تکه که اصطلاحاً جام ویژه نامیده می‌شوند برای نمایشگاه‌های اتومبیل و اتو گالری‌ها نام‌برده می‌شود که هیچ‌گونه درزی درآن ها ملاحظه نمی‌گردد و فوق‌العاده جذاب‌اند.

 

پارتیشن شیشه ای

 

نصب پارتیشن شیشه ‌ای

همان‌طور که می‌دانید افراد نیمی از وقت روزمره‌ی خود را در ادارات و محیط‌های کاری می‌گذرانند و استفاده از پارتیشن شیشه‌ای می‌تواند بر بخش‌بندی محیط و روحیه‌ی کارمندان تأثیر مثبتی بگذارد. نصب پارتیشن شیشه‌ای برای محیط‌های کاری مقرون‌به‌صرفه می‌باشد، زیرا جابه‌جایی و نصب پارتیشن شیشه‌ای آسانی دارد. به دلیل این‌که در پارتیشن شیشه‌ای از شیشه‌های سکوریت باظرافت زیادی استفاده می‌شود و شیشه حساسیت بسیار بالایی دارد. جابجایی و نصب پارتیشن‌های شیشه‌ای رامادر باید حتماً توسط کارشناسان نصب مجرب و حرفه‌ای صورت گیرد. در کل نصب پارتیشن شیشه‌ای نیازمند ابزار خیلی پیچیده‌ای نیست و با استفاده از چند قاب پک به‌راحتی می‌توان پانل‌های پارتیشن شیشه‌ای را نصب کرد ولی اگر به مراحل درست نصب آگاهی نباشید ممکن است پارتیشن را درست نصب نکنید و یا باعث شکست ناگهانی شیشه آن شوید.

 

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای اداری-پارتیشن اداری شیشه ای

یکی از فاکتورهای مهم در طراحی  فضاهای اداری داشتن امکان پارتیشن اداری شیشه‌ای است. معمولاً پارتیشن به دو گروه اداری و صنعتی تقسیم می‌شوند. در محیط‌های اداری به دلیل رفت‌وآمدهای زیاد شرایط ناآرامی برای کارمندان ایجاد می‌شود که باعث ایجاد بروز تنش‌هایی در کارمندان می‌شود،  شما می‌توانید با استفاده از پارتیشن اداری شیشه‌ای رامادر این تنش‌ها را به حداقل برسانید. این نوع پارتیشن ها همچنین تأثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما دارد.

پارتیشن اداری شیشه‌ای رامادر با هزینه‌ای به صرفه محیطی مناسب برای شما به ارمغان می‌آورد.

• می‌توانید پارتیشن شیشه‌ای اداری را طوری انتخاب کنید که قابلیت جابه‌جایی داشته باشد.

همیشه سعی کنید بهای کیفیت را پرداخت کنید تا بهترین را داشته باشید، هیچ‌وقت کیفیت را فدای کمیت نکنید.

• تنوع رنگ و انتخاب طرح، یکی از مزیت‌های انتخاب پارتیشین اداری شیشه ای نسبت به سایر قیمت‌هاست.

• به‌طور کل می‌توان گفت پارتیشن اداری شیشه ای کاری کم‌هزینه و باکیفیت است که شمارا از انتخابتان خشنود می‌سازد.

 

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک

پارتیشن ریلی یا متحرک به پارتیشنی گفته می‌شود که در طول محور ریل سقفی یا کفی جابجایی دارد. این نوع پارتیشن از نوع سکوریت 10 میل هست. اگر فضایی دارید که می‌خواهید به‌صورت موقت به دو قسمت تبدیل کنید، پارتیشن شیشه‌ای متحرک رامادر بهترین گزینه برای انجام این کار است، یراق‌آلات مناسب رامادر قادرند چنین مکانی را برایتان مهیا سازند. قابلیت جابجایی این پارتیشن‌ها یکی از بهترین ویژگی‌های این نوع پارتیشن است.

• پارتیشن شیشه‌ای متحرک بیشتر به دو صورت آکاردئونی و یا پانلی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

• از ویژگی‌های منحصربه‌فرد پارتیشن شیشه‌ای متحرک تقسیم‌بندی مؤثر محیط  داخلی طراحی‌شده است.

• پارتیشن شیشه‌ای متحرک برای ساخت فضاهای کوچک از دل یک فضای بزرگ داخلی در ادارات و مکان‌های تجاری بسیار مناسب است.

 

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه و استیل

در پارتیشن شیشه ‌ای با پروفیل آلومنیوم استیل ، استیل بکار رفته از کیفیت بالای جهانی برخوردار است و باعث میشود تا امنیت بیشتری را احساس کنید.

برای بالا بردن مقاومت پارتیشن شیشه ای با فریم استیل میبایست از گرید 304 استیل استفاده کرد چرا که این استیل مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد و به همین منظور این محصول در ظریفترین حد ممکن تولید شده که بسیار چشم نواز میباشد. ترکیب استیل و شیشه همیشه زیبا و چشم نواز است و دکوراسیون محیط شما را جذاب میسازد.

 

پارتیشن اداری

 

مزایا و معایب استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای

•    کاهش صدا در محیط کار.

•    استفاده از برچسب برروی شیشه برای تبلیغات و ایجاد حریم خصوصی.

•    جلوگیری از هدر رفتن فضا.

•    کاهش هزینه و زمان بازسازی.

•    عایقی مناسب در برابر سرما و گرما.

•    قابلیت جابجایی و اینکه فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

•    بازتاب نور بسیار عالی دارد و مانع از دید نمی شود.

یکی از معایب پارتیشن تک جداره عایق نبودن در برابر صدا و حرارت است. البته این امر هم به نوع شیشه انتخابی شما و کیفیت آن باز می گردد. که ب  روی قیمت پارتیشن شیشه ای بی تأثیر نخواهد بود.

 

پارتیشن شیشه ای

حتما بخوانید: درب شیشه ای

 

یراق آلات پارتیشن شیشه ‌ای

یراق‌آلاتی که برای شیشه استفاده می‌شود نقش بسزایی در زیباسازی دکوراسیون دارد. اگر زیبایی بین یراق‌آلات در شیشه در رنگ و طرح هماهنگ باشد می‌تواند زیبایی خاصی به محیط شما اضافه کند. هرچقدر ظرافت در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای بیشتر باشد توجه کارفرماها در محیط اداری بیشتر می‌شود و انتخاب برای محیط سریع و راحتر صورت می‌گیرد.

با استفاده از متخصصان و سلیقه ایرانی همواره تلاش کرده‌ایم هماهنگی بین یراق‌آلات زیبایی و رنگ را رعایت نمایید. شرکت رامادر بیشترین یراق‌آلات خود را به‌صورت  مستقیم از ترکیه وارد می‌کند و به همین دلیل از کیفیت  بسیار بیشتری نسبت به نمونه‎های متشابه در بازار برخوردار است. تنوع و کیفیت بالا در محصولات رامادر حرف اول را می‌زنند.

یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای رامادر در حین بادوام بودن، زیبای فضای شما را دوچندان می‌سازد. مقاومت بالا در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ای قابلیت جای‌جایی محل و نصب مجدد را بدون کوچک‌ترین آسیب را فراهم نموده است.

 

پارتیشن اداری

 

شیشه‌ ی مورد استفاده در پارتیشن شیشه ‌ای

پارتیشن شیشه‌ ای و اداری امروزه به خوبی جای خود را در بین عموم پیدا کرده است، در پارتیشن شیشه ای از انواع مختلف شیشه ها اسنفاده میشود که نوع پرکاربرد آن امروزه شیشه سکوریت، شیشه نشکن و لمینت است که بدلیل مقاومت بالایی که دارند بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند.

شیشه پارتیشنها در طرحها و اندازه‌های مختلفی تولید و نصب میشوند، سکوریت به دلیل خاصیت نشکن بودن آن در این پارتیشن بیشتر استفاده میشود و از امنیت بالایی برخوردار است زیرا پارتیشن شیشه‌ ای اصولا  در مکانهایی استفاده میشود که دارای رفت وآمد زیادی است و نباید خطری را برای افراد به وجود بیاورد.

 

پارتیشن شیشه ای

حتما بخوانید: ویترین شیشه ای سکوریت

 

پارتیشن شیشه‌ ای ثابت

پارتیشن شیشه ای به دو صورت متحرک و ثابت وجود دارند. نوع کوتاه پارتیشنی که روی زمین قرار میگیرد مانند پانلها معمولا ثابت نصب میشوند، اما نوع متحرک انها مناسبتر است، زیرا میتوانید محل قرارگیری آن را با تغییر چیدمان تغییر دهید. شما میتوانید برای انتخاب پارتیشن شیشه ای مناسب برای محیط خود با واحد مشاوره و فروش رامادر تماس حاصل نمایید.

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادُر