قیمت پارتیشن شیشه ای

رامادر در تولید پارتیشن شیشه‌ ای از سکوریت نشکن استفاده می‌کند که هزینه‌‌ی آن نسبت به پارتیشن‌ها با شیشه‌های معمولی کمی بیشتر است. با اندکی تفکر متوجه خواهید شد که اگر شما قصد تقسیم‌بندی فضای موردنظر خود به روش سنتی، یعنی دیوارچینی به همراه بلوک و مصالح دیگر را داشته باشید نیازمند هزینه بیشتری در قیمت پارتیشن شیشه‌ ای در تهیه‌ی مصالح خواهید داشت و همچنین زمان زیادی برای بازسازی لازم دارید، برای راحتی و اطلاع شما عزیزان قیمت پارتیشن شیشه‌ ای را در بنری تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم.

در جدول زیر قیمت پارتیشن شیشه ای با تفکیک نوع شیشه، فریم و نوع درب پیوست گردیده است.

 

پارتیشن اداری

 

1. عوامل مختلفی بر روی قیمت پارتیشن شیشه‌ ای تأثیرگذار اسّت که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به متراژ، ابعاد، ضخامت و رنگ سکوریت اشاره کرد.

2. شما با خریداری از پارتیشن شیشه‌ ای رامادر در هزینه‌، قیمت پارتیشن شیشه‌ ای و زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید.

3. تمامی قیمت‌های درج‌شده در سایت هم‌زمان  با تغییر قیمت‌ها بروز می‌شوند.

4. می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای قیمت پارتیشن شیشه‌ ای با کارشناسان فروش رامادُر در تماس باشید.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای

حتما بخوانید: پارتیشن شیشه ای با درب چوبی

 

پارتیشن شیشه ‌ای-\hvjdak adai hd

پارتیشن شیشه ‌‌ای در واقع همچون دیواری است که اتاقها را از هم جدا می کند. پارتیشن شیشه‌ ای رامادر با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی عایق سروصدا است و نور را به خوبی بازتاب می دهد، شیشه پارتیشن رامادر مطابق با مقررات حفاظت آتش نشانی تولید می شوند. این پارتیشن ها از ظرافت بالایی برخوردارند و بدلیل بازتاب نور مناسبی که دارد، وسعت دید بالاتری به شما می دهند. تفکیک محیط بدون از دست رفتن ساختار کلی و ماهیت فضا مهمترین عملکردی است که پارتیشن شیشه‌ ای باید داشته باشد. یکی از ایده‌های کاربردی برای جداکننده فضای داخلی ادارات، استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای است.

پارتیشن شیشه‌ ای با حفظ نور و زیبایی محیط در کنار حفظ حریم خصوصی افراد محیط کار را به یک فضای الهام‌بخش، راحت و کارآمد تبدیل نموده و باعث افزایش بهره‌وری نیروی کارمندان می‌شود.

در بازار، پارتیشن شیشه‌ ای همانند پارتیشن‌های چوبی و آلومینیومی موفق عمل نموده و پارتیشن شیشه‌ ای با تفکیک فضا نفوذ صدا به سایر نقاط را به میزان 50 دسی‌بل کاهش داده و با ایجاد محیطی آرام شرایط مطلوبی برای فعالیت کارمندان مهیا می‌کند.

راه‌اندازی تحویل یک روزه  پارتیشن شیشه‌ ای در سراسر کشور طول می‌کشد، مگر این‌که شرایط سخت و پیچیده‌ای داشته باشد و تمام مراحل به‌صورت روکار انجام می‌شود. 

 

پارتیشن شیشه ای اداری

 

• پارتیشن شیشه‌ ای به دلیل اینکه لزوما تا سقف اجرا می شوند به همین دلیل عایقی برای صدا و استحکام بالاتر پارتیشن هستند.

• معمولا پارتیشن شیشه ای در ادارات و سالنهای کنفرانس استفاده‌ی بیشتری دارند و به دو صورت تک جداره و دو جداره هستند.

• رامادر پارتیشن شیشه‌ ای را به صورت سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان تولید می کند.

 

پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس-پارتیشن فریم لس-\hvjdak tvdl gs-\hvjdak adai hd tvdl gs

پارتیشن فریم لس می‌تواند به دلیل نداشتن فریم به‌راحتی نور طبیعی را عبور دهند و به فضای ما حداکثر انعطاف‌پذیری را می‌دهند.

زیرا این پانل‌های شیشه‌ ای دارای یک قاب عمودی نیستند و با یک یا چند ورق شیشه‌ ای ساخته می‌شوند که به ریل‌های افقی پایین و بالا نصب می‌شوند و بدون داشتن هیچ فریمی دید بدون مزاحمتی را فراهم می‌کند و به دو صورت سند بلاست مات یا شیشه عادی بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند.

زیبایی فوق‌العاده پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس که ساختاری یک دست به نمای ساختمان می‌بخشد با استفاده‌ی گسترده از آن در معماری مدرن سرعت بخشیده است. در واقع نمای عاری از هرگونه قاب و چهارچوب از ویژگی های اصلی پارتیشن فریم لس است.

پارتیشن فریم لس یا بدون فریم یک یاز انواع پارتیشن شیشه ای می باشد که از شیشه سکوریت تک جداره ساخته می شود. می توان برای ایجاد تنوع در پارتیش فریم لس از شیشه ای سند بلاست در طرح های دلخواه استفاده نمود. پارتیش شیشه ای فریم لس به دلیل ایجاد کردن فضای باز و باز بودن زاویه دید و یک دست بود بسیار مورد توجه دفاتر کار و اداره ها می باشد. به دلیل فاقد فریم بودن پارتیشن فریم لس موجب شده تا فضای کمتری در روی زمین برای نصب و اجرا اشغال نماید. که در این حالت فضای بیشتری را برای استفاده در اختیار کارکنان می گذارد. پارتیشن شیشه ای فریم لس در انواع مختلف بدون چهارچوب درب، با چهارچوب فلزی و درب شیشه ای، با چهار چوب و درب چوبی موجود می باشد.

 

پارتیشن اداری

 

پارتیشن فریم لس به دلیل یک دست بودن شیشه‌ها و نداشتن مانع در مقابل خود ظاهری زیبا و چشم نواز به محیط می‌بخشد. 

• پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس رامادر ایدئال برای فضاهایی هستند که در آن‌یک مانع فیزیکی، اما نه بصری موردنیاز است.

• پارتیشن فریم لس  در مگا مال‌های تجاری و حتی پاساژهای کوچک نمایی فوق‌العاده دارد و همین نمای شیک خود جلب مشتری ویژه‌ای به همراه دارد.

• پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس را حتی برای ادارات و شرکت‌هایی که طراحی داخلی از میزان اهمیت بالایی برخوردار است می‌توان استفاده نمود.

• از پارتیشن فریم لس  با شیشه‌های یک‌تکه که اصطلاحاً جام ویژه نامیده می‌شوند برای نمایشگاه‌های اتومبیل و اتو گالری‌ها نام‌برده می‌شود که هیچ‌گونه درزی درآن ها ملاحظه نمی‌گردد و فوق‌العاده جذاب‌اند.

\hvjdak adai hd fh tvdl

پارتیشن شیشه ای با فریم

 در پارتیشن های شیشه ای که، ساخت و اجرای آنها بنا به سلیقه مشتری از فریم ها مختلفی استفاده می شود نمونه ای از این فریم ها فرم آلومینیومی در انواع مختلف می باشد مانند فریم های کاور استیل شده، فریمU با رنگ کوره ای، فریم M با رنگ الکترو استاتیک را نام برد. 

در تولید قاب بندیهای پارتیشن شیشه ای با فریم از ظرافت و دقت خاصی استفاده می گردد تا زیبایی و جلوه پارتیشن دو چندان شود. فریم های تولید شده از کیفیت بالا و به وسیله کوره های مختلف به عمل می آید که موجب می شود فریم های تولید شده دارای کیفیت بالا و زیبایی خاصی باشد. نمونه ای از رنگ آنادایز فریم برای پارتیشن شیشه ای با فریم موجود می باشد که موجب زیبایی بیشتر پارتیشن و محیط اطراف آن می شود.

پارتیشن شیشه ای با فریم به دلیل استفاده شدن آلومنیوم در تولید پروفیل آن از استقامت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از خصوصیات خاص و منحصر به فرد پارتشین شیشه ای می توان به عایق صدا بودن آن اشاره کرد. که با داشتن حتی قطر کم شیشه ها درصد زیادی از ورود سرو صدا به داخل یا خارج پارتیشن را کنترل می کند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

 

نصب پارتیشن شیشه ‌ای-kwf \hvjdak adai hd

همان‌طور که می‌دانید افراد نیمی از وقت روزمره‌ی خود را در ادارات و محیط‌های کاری می‌گذرانند و استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای می‌تواند بر بخش‌بندی محیط و روحیه‌ی کارمندان تأثیر مثبتی بگذارد. نصب پارتیشن شیشه‌ ای برای محیط‌های کاری مقرون‌به‌صرفه می‌باشد، زیرا جابه‌جایی و نصب پارتیشن شیشه‌ ای آسانی دارد. به دلیل این‌که در پارتیشن شیشه‌ ای از شیشه‌های سکوریت باظرافت زیادی استفاده می‌شود و شیشه حساسیت بسیار بالایی دارد. جابجایی و نصب پارتیشن‌های شیشه‌ ای رامادر باید حتماً توسط کارشناسان نصب مجرب و حرفه‌ای صورت گیرد. در کل نصب پارتیشن شیشه‌ ای نیازمند ابزار خیلی پیچیده‌ای نیست و با استفاده از چند قاب پک به‌راحتی می‌توان پانل‌های پارتیشن شیشه‌ ای را نصب کرد ولی اگر به مراحل درست نصب آگاهی نباشید ممکن است پارتیشن را درست نصب نکنید و یا باعث شکست ناگهانی شیشه آن شوید.

 

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای اداری-پارتیشن اداری شیشه ای-\hvjdak adai hd hnhvd-\hvjdak hnhvd adi hd

یکی از فاکتورهای مهم در طراحی  فضاهای اداری داشتن امکان پارتیشن اداری شیشه‌ ای است. معمولاً پارتیشن به دو گروه اداری و صنعتی تقسیم می‌شوند. در محیط‌های اداری به دلیل رفت‌وآمدهای زیاد شرایط ناآرامی برای کارمندان ایجاد می‌شود که باعث ایجاد بروز تنش‌هایی در کارمندان می‌شود،  شما می‌توانید با استفاده از پارتیشن اداری شیشه‌ ای رامادر این تنش‌ها را به حداقل برسانید. این نوع پارتیشن ها همچنین تأثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما دارد.

پارتیشن اداری شیشه‌ ای رامادر با هزینه‌ای به صرفه محیطی مناسب برای شما به ارمغان می‌آورد.

• می‌توانید پارتیشن شیشه‌ ای اداری را طوری انتخاب کنید که قابلیت جابه‌جایی داشته باشد.

همیشه سعی کنید بهای کیفیت را پرداخت کنید تا بهترین را داشته باشید، هیچ‌وقت کیفیت را فدای کمیت نکنید.

• تنوع رنگ و انتخاب طرح، یکی از مزیت‌های انتخاب پارتیشین اداری شیشه ای نسبت به سایر قیمت‌هاست.

• به‌طور کل می‌توان گفت پارتیشن اداری شیشه ای کاری کم‌هزینه و باکیفیت است که شمارا از انتخابتان خشنود می‌سازد.

• پارتیشن شیشه ای اداری می‌تواند تا حدی عایق باشد و سروصدای ناشی از سایر بخش‌ها را به دیگر بخش‌ها انتقال ندهد.

• تنوع در طرح و رنگ شیشه‌ها، رنگ و مدل فریم می‌تواند یکی از دلایل انتخاب پارتیشن شیشه ای اداری نسبت به انواع دیگر باشد.

 

پارتیشن شیشه ای اداری

 

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک-\hvjdak adai hd ljpv;

پارتیشن ریلی یا متحرک به پارتیشنی گفته می‌شود که در طول محور ریل سقفی یا کفی جابجایی دارد. این نوع پارتیشن از نوع سکوریت 10 میل هست. اگر فضایی دارید که می‌خواهید به‌صورت موقت به دو قسمت تبدیل کنید، پارتیشن شیشه‌ ای متحرک رامادر بهترین گزینه برای انجام این کار است، یراق‌آلات مناسب رامادر قادرند چنین مکانی را برایتان مهیا سازند. قابلیت جابجایی این پارتیشن‌ها یکی از بهترین ویژگی‌های این نوع پارتیشن است.

• پارتیشن شیشه‌ ای متحرک بیشتر به دو صورت آکاردئونی و یا پانلی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

• از ویژگی‌های منحصربه‌فرد پارتیشن شیشه‌ ای متحرک تقسیم‌بندی مؤثر محیط  داخلی طراحی‌شده است.

• پارتیشن شیشه‌ ای متحرک برای ساخت فضاهای کوچک از دل یک فضای بزرگ داخلی در ادارات و مکان‌های تجاری بسیار مناسب است.

 

پارتیشن شیشه ای

\hvjdak adai-\hvjdak adai , hsjdg

پارتیشن شیشه و استیل-پارتیشن شیشه

در پارتیشن شیشه با پروفیل آلومنیوم استیل ، استیل بکار رفته از کیفیت بالای جهانی برخوردار است و باعث میشود تا امنیت بیشتری را احساس کنید. 

برای بالا بردن مقاومت پارتیشن شیشه و استیل میبایست از گرید 304 استیل استفاده کرد چرا که این استیل مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد و به همین منظور این محصول در ظریفترین حد ممکن تولید شده که بسیار چشم نواز میباشد. ترکیب استیل و شیشه همیشه زیبا و چشم نواز است و دکوراسیون محیط شما را جذاب میسازد. مهمترین ویژگی پارتیشن شیشه جدایی فضا در حین درهم آمیزی آن است.

پارتیشن شیشه انتخاب برترین هاست و ما بهترین را برای شما خواهانیم.

 

پارتیشن اداری شیشه ای

 

مزایا و معایب استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای

•    کاهش صدا در محیط کار.

•    استفاده از برچسب برروی شیشه برای تبلیغات و ایجاد حریم خصوصی.

•    جلوگیری از هدر رفتن فضا.

•    کاهش هزینه و زمان بازسازی.

•    عایقی مناسب در برابر سرما و گرما.

•    قابلیت جابجایی و اینکه فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

•    بازتاب نور بسیار عالی دارد و مانع از دید نمی شود.

یکی از معایب پارتیشن تک جداره عایق نبودن در برابر صدا و حرارت است. البته این امر هم به نوع شیشه انتخابی شما و کیفیت آن باز می گردد. که ب  روی قیمت پارتیشن شیشه ای بی تأثیر نخواهد بود.

 

پارتیشن شیشه ای

حتما بخوانید: درب شیشه ای

 

یراق آلات پارتیشن شیشه ‌ای-dvhr hghj \hvjdak adai hd

یراق‌آلاتی که برای شیشه استفاده می‌شود نقش بسزایی در زیباسازی دکوراسیون دارد. اگر زیبایی بین یراق‌آلات در شیشه در رنگ و طرح هماهنگ باشد می‌تواند زیبایی خاصی به محیط شما اضافه کند. هرچقدر ظرافت در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای بیشتر باشد توجه کارفرماها در محیط اداری بیشتر می‌شود و انتخاب برای محیط سریع و راحتر صورت می‌گیرد.

با استفاده از متخصصان و سلیقه ایرانی همواره تلاش کرده‌ایم هماهنگی بین یراق‌آلات زیبایی و رنگ را رعایت نمایید. شرکت رامادر بیشترین یراق‌آلات خود را به‌صورت  مستقیم از ترکیه وارد می‌کند و به همین دلیل از کیفیت  بسیار بیشتری نسبت به نمونه‎های متشابه در بازار برخوردار است. تنوع و کیفیت بالا در محصولات رامادر حرف اول را می‌زنند.

یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای رامادر در حین بادوام بودن، زیبای فضای شما را دوچندان می‌سازد. مقاومت بالا در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای قابلیت جای‌جایی محل و نصب مجدد را بدون کوچک‌ترین آسیب را فراهم نموده است.

 

پارتیشن اداری

 

شیشه‌ ی مورد استفاده در پارتیشن شیشه ‌ای

پارتیشن شیشه‌ ای و اداری امروزه به خوبی جای خود را در بین عموم پیدا کرده است، در پارتیشن شیشه ای از انواع مختلف شیشه ها اسنفاده میشود که نوع پرکاربرد آن امروزه شیشه سکوریت، شیشه نشکن و لمینت است که بدلیل مقاومت بالایی که دارند بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند.

شیشه پارتیشنها در طرحها و اندازه‌های مختلفی تولید و نصب میشوند، سکوریت به دلیل خاصیت نشکن بودن آن در این پارتیشن بیشتر استفاده میشود و از امنیت بالایی برخوردار است زیرا پارتیشن شیشه‌ ای اصولا  در مکانهایی استفاده میشود که دارای رفت وآمد زیادی است و نباید خطری را برای افراد به وجود بیاورد.

 

پارتیشن شیشه ای

حتما بخوانید: ویترین شیشه ای سکوریت

 

پارتیشن شیشه‌ ای ثابت-\hvjdak adai hd ehfj

پارتیشن شیشه ای به دو صورت متحرک و ثابت وجود دارند. نوع کوتاه پارتیشنی که روی زمین قرار میگیرد مانند پانلها معمولا ثابت نصب میشوند، اما نوع متحرک انها مناسبتر است، زیرا میتوانید محل قرارگیری آن را با تغییر چیدمان تغییر دهید. شما میتوانید برای انتخاب پارتیشن شیشه ای مناسب برای محیط خود با واحد مشاوره و فروش رامادر تماس حاصل نمایید.

\hvjdak adai hd rdlj-rdlj \hvjdak adai hd-\hvjdak adai hd-\hvjdak adai hd ljpv;

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادُر