قیمت پارتیشن شیشه ای

در این صفحه، ما شما را با تمامی نمونه های پارتیشن شیشه ای، با ذکر تمامی مشخصات آشنا می کنیم تا شما بتوانید نسبت به محیط کار خود پارتیشن مناسب را انتخاب نمائید. در ابتدا در جدول ذیل نوع پارتیشن برای محیط کار و  قیمت پارتیشن شیشه ای را مشخص نموده ایم و شما می توانید طرح مناسب خود را نسبت به بودجه مورد نظر انتخاب کرده و توضیحات آن را در ادامه مقاله بخوانید.

عوامل مختلفی بر روی قیمت پارتیشن شیشه‌ ای تأثیرگذار است که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به:

1.  متراژ، ابعاد، ضخامت و رنگ سکوریت اشاره کرد.

2.  شما با خریداری از پارتیشن شیشه‌ ای رامادر در هزینه‌، قیمت پارتیشن شیشه‌ ای و زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید.

3.  تمامی قیمت‌های درج‌شده در سایت هم‌زمان با تغییر قیمت‌ها بروز می‌شوند.

4.  می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای قیمت پارتیشن شیشه‌ ای با کارشناسان فروش رامادُر در تماس باشید.

 

 پارتیشن شیشه ای (قیمت ها به هزار تومان)     

مساحت متر مربع اقتصادی اقتصادی+ سیلور آنادایز گلد ایتالیایی
2-5 350 386 435 465 494 784
6-10 298 328 369 396 421 590
11-20 269 296 332 356 379 532
21 به بالا 243 267 300 321 343 478
wink حتما بخوانید: پارتیشن شیشه ای با درب چوبی                                                                                                                                                                                               

1) پارتیشن طرح اقتصادی

همان طور که از نام پارتیشن طرح اقتصادی مشخص است، این نوع پارتیشن با حداقل هزینه اجرا می شود.

این را در نظر بگیرید در صورت اتنخاب پارتیشن طرح اقتصادی حداقل مبلغ موجب این نیست که شرکت رامادر از اجناس نامرغوب و بی کیفیت استفاده کند، زیرا اجناس استفاده شده در تمامی پروژه های شرکت رامادر می بایست از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و در غیر این صورت به هیچ عنوان در پروژه های خود استفاده نمی نماید.

 

طریقه نصب و اجرای پارتیشن طرح اقتصادی:

 از ناودونی های آلومینیوم ( ناودانی آلومینیومی دارای دوشیار و راهنمای پیچ در دوطرف نمای کار می باشد. سطح زیر کار صاف و بدون خط می باشد. ) برای ثابت نگه داشتن شیشه ها استفاده می شود.

فریم های یو مورد استفاده در پارتیشن با پیچ های مخصوص در ابتدا به دیواره ها پیچ می شود و شیشه های ثابت در داخل آنها قرار می گیرند. اصولا این فریم های یو شکل در رنگ های سفید، نقره ای و مشکی موجود می باشد.

اگر محل پروژه شما به صورت استیجاری می باشد این نوع پارتیشن مناسب کار شما است و کارشناسان شرکت ما تقسیم بندی شیشه های شما رو طوری انجام خواهند داد که بتوانید در محل کار بعدی خود با صرف هزینه کمتری استفاده نمایید.

 

2) پارتیشن طرح اقتصادی پلاس

اگر بخواهید هر آنچه در پارتیشن طرح اقتصادی داشته باشید، ولی به جای استفاده از فریم آلومینیوم از فرم یو استیل استفاده کنید، پارتیشن طرح اقتصادی پلاس مناسب کار شما می باشد.

از مزایای استفاده از این نوع پارتیشن:

 باید به شکیل بودن و استفاده از آلیاژ بسیار شیک استیل اشاره کنیم.

 مکان های دارای رطوبت بالا مانند شمال و جنوب ایران می تواند گزینه مناسبی برای استقاده از پارتیشن طرح اقتصادی پلاس باشد.

 

3) پارتیشن طرح سیلور

از دلایل انتخابی پارتیشن طرح سیلور شکل ظاهری پارتیشن می باشد. طرح پارتیشن با انتخاب فریم های مختلف فرق می کند، هر چقدر فریم مورد استفاده از جنس و کیفیت مناسب تری برخوردار باشد، نتیجه کار دارای شکل ظاهری بهتری است.

طریقه نصب و اجرای پارتیشن طرح سیلور:

جنس فریم های مورد استفاده در این نوع از پارتیشن آلومینیوم و فریم ها 2 تیکه می باشد که از 4 سانت ضخامت و 3 سانت ارتفاع طراحی شده است.

برای نصب ابتدا زوار ثابت پارتیشن به دیواره ها پیچ می شود و با قرار گرفتن شیشه ها داخل آن زوار متحرک روی آن قفل  می گردد.

 در انتها با نوار لاستیکی مخصوصی که بین شیشه و فریم قرار می گیرد ارتعاش شیشه به طور محسوسی گرفته می شود.

اگر بخواهید با قیمتِ مناسب محیطی زیبا، مدرن و شکیل داشته باشید استفاده از این نوع پارتیشن مناسب کار شما می باشد.

 

4) پارتیشن طرح آنادایز

پارتیشن طرح آنادایز دارای فریم های از نوع پافیلی است که بسیار شکیل و زیبا می باشد.

نصب و اجرا پارتیشن طرح آنادایز:

فریم ها پس از فارسی بُر شدن به دیواره ها با پیچ های مخصوص اتصال پیدا می کند و پس از آن شیشه ها در داخل فریم قرار می گیرد.

پارتیشن طرح آنادایز به علت نوع رنگ شدن متفاوت با رنگ پودری و استاتیک از جذابیت بالایی برخوردار است.

پارتیشن طرح آنادایز از رنگ های شامپاینی و نقره ای و طلایی استفاده می شود، فریم ها داخل حوضچه های آبکاری قرار می گیرد و بسته به زمان قرار گرفتن در حوضچه از رنگ های روشن تا تیره تولید می گردند.

 

5) پارتیشن طرح گلد

در پارتیشن طرح گلد با مدل سیلور از یک مدل فریم استفاده می شود و فرق بین این 2 فقط در نوع رنگ شدن فریم می باشد، فریم های مورد استفاده در طرح گلد از مدل آنادایز می باشد و همان طور که در بالا گفته شد این مدل رنگ از جذابیت بالایی برخوردار می باشد.

در انواع مدل های پارتیشن بسته به هزینه ای که ما برای فریم های پارتیشن می کنیم از شکل های ظاهری متفاوتی برخوردار می شویم، فریم های موجود در این پارتیشن در رنگ های شامپاینی، طلایی و نقره ای موجود ی باشد.

 

6) پارتیشن طرح ایتالیایی

بهترین، مستحکم ترین و زیبا ترین نوع پارتیشن طرح ایتالیایی می باشد، این نوع فریم از نوع آلومینیوم فابریک 6063 بوده و استحکام خیلی زیادی نسبت به الباقی مدل ها دارد.

در صورت استفاده از پارتیشن طرح ایتالیایی درب های مورد استفاده در پروژه داخل چارچوب قرار گرفته و از نظر تبادل هوا خیلی بهتر از مدل های دیگر می باشد.

استفاده و نصب پارتیشن طرح ایتالیایی:

در صورت استفاده از پارتیشن طرح ایتالیایی بین هر شیشه ثابت از درزگیرهای آلومینیوم بسیار باریک و شکیل استفاده می گردد و باعث می شود تمامی شیشه های ثابت در یک مسیر قرار بگیرند.

رنگ این نوع فریم ها از مدل آنادایز می باشد که در رنگ های نقره ای و مشکی قابل نصب می باشد.

برای نصب این مدل ابتدا فریم ها نصب می گردد و بعد از اجرای کامل فریم ها شیشه ها اندازه گیری می شود و در روز دیگری برای نصب شیشه ها اقدام می گردد.

 

پارتیشن شیشه ای

wink حتما بخوانید: پارتیشن برای محیط کار                                                                                                                                                                                                

پارتیشن شیشه ‌ای-\hvjdak adai hd

پارتیشن شیشه ‌‌ای در واقع همچون دیواری است که اتاق ها را از هم جدا می کند. پارتیشن شیشه‌ ای رامادر با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی عایق سروصدا است و نور را به خوبی بازتاب می دهد، شیشه پارتیشن رامادر مطابق با مقررات حفاظت آتش نشانی تولید می شوند. این پارتیشن ها از ظرافت بالایی برخوردارند و به دلیل بازتاب نور مناسبی که دارد، وسعت دید بالاتری به شما می دهند. تفکیک محیط بدون از دست رفتن ساختار کلی و ماهیت فضا مهمترین عملکردی است که پارتیشن شیشه‌ ای باید داشته باشد. یکی از ایده‌های کاربردی برای جداکننده فضای داخلی ادارات، استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای است.

پارتیشن شیشه‌ ای با حفظ نور و زیبایی محیط در کنار حفظ حریم خصوصی افراد محیط کار را به یک فضای الهام‌بخش، راحت و کارآمد تبدیل نموده و باعث افزایش بهره‌وری نیروی کارمندان می‌شود.

در بازار، پارتیشن شیشه‌ ای همانند پارتیشن‌های چوبی و آلومینیومی موفق عمل نموده و پارتیشن شیشه‌ ای با تفکیک فضا نفوذ صدا به سایر نقاط را به میزان 50 دسی‌بل کاهش داده و با ایجاد محیطی آرام شرایط مطلوبی برای فعالیت کارمندان مهیا می‌کند.

راه‌اندازی تحویل یک روزه  پارتیشن شیشه‌ ای در سراسر کشور طول می‌کشد، مگر این‌که شرایط سخت و پیچیده‌ای داشته باشد و تمام مراحل به‌صورت روکار انجام شود. 

 پارتیشن شیشه‌ ای به دلیل اینکه لزوما تا سقف اجرا می شوند به همین دلیل عایقی برای صدا و استحکام بالاتر پارتیشن هستند.

 معمولا پارتیشن شیشه ای در ادارات و سالنهای کنفرانس استفاده‌ی بیشتری دارند و به دو صورت تک جداره و دو جداره هستند.

 رامادر پارتیشن شیشه‌ ای را به صورت سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان تولید می کند.

 

پارتیشن شیشه ای اداری

wink حتما بخوانید: پارتیشن چوبی                                                                                                                                                                                               

-\hvjdak tvdl gs-\hvjdak adai hd tvdl gs

پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس-پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس می‌تواند به دلیل نداشتن فریم به‌راحتی نور طبیعی را عبور دهند و به فضای ما حداکثر انعطاف‌پذیری را می‌دهند.

زیرا این پانل‌های شیشه‌ ای دارای یک قاب عمودی نیستند و با یک یا چند ورق شیشه‌ ای ساخته می‌شوند که به ریل‌های افقی پایین و بالا نصب می‌شوند و بدون داشتن هیچ فریمی دید بدون مزاحمتی را فراهم می‌کند و به دو صورت سند بلاست مات یا شیشه عادی بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرند.

زیبایی فوق‌العاده پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس که ساختاری یک دست به نمای ساختمان و شیشه می‌بخشد با استفاده‌ی گسترده از آن در معماری مدرن سرعت بخشیده است. در واقع نمای عاری از هرگونه قاب و چهارچوب از ویژگی های اصلی پارتیشن فریم لس است.

پارتیشن فریم لس یا بدون فریم از انواع پارتیشن شیشه ای می باشد که از شیشه سکوریت تک جداره ساخته می شود. می توان در پارتیشن شیشه ای طرح چوب برای ایجاد تنوع در پارتیش فریم لس از شیشه ای سند بلاست در طرح های دلخواه استفاده نمود. پارتیش شیشه ای فریم لس به دلیل ایجاد کردن فضای باز و باز بودن زاویه دید و یک دست بود بسیار مورد توجه دفاتر کار و اداره ها می باشد. به دلیل فاقد فریم بودن پارتیشن فریم لس موجب شده تا فضای کمتری در روی زمین برای نصب و اجرا اشغال نماید. که در این حالت فضای بیشتری را برای استفاده در اختیار کارکنان می گذارد. پارتیشن شیشه ای فریم لس در انواع مختلف بدون چهارچوب درب، با چهارچوب فلزی و درب شیشه ای، با چهار چوب و درب چوبی موجود می باشد.

• پارتیشن فریم لس به دلیل یک دست بودن شیشه‌ها و نداشتن مانع در مقابل خود ظاهری زیبا و چشم نواز به محیط می‌بخشد. 

• پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس رامادر ایدئال برای فضاهایی هستند که در آن‌یک مانع فیزیکی، اما نه بصری موردنیاز است.

 پارتیشن فریم لس  در مگا مال‌های تجاری و حتی پاساژهای کوچک نمایی فوق‌العاده دارد و همین نمای شیک خود جلب مشتری ویژه‌ای به همراه دارد.

 پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس را حتی برای ادارات و شرکت‌هایی که طراحی داخلی از میزان اهمیت بالایی برخوردار است می‌توان استفاده نمود.

 از پارتیشن فریم لس با شیشه‌های یک‌تکه که اصطلاحاً جام ویژه نامیده می‌شوند برای نمایشگاه‌های اتومبیل و اتو گالری‌ها نام‌برده می‌شود که هیچ‌گونه درزی درآن ها ملاحظه نمی‌گردد و فوق‌العاده جذاب‌اند.

 

پارتیشن شیشه ای

wink حتما بخوانید: انواع دستگیره شیشه                                                                                                                                                                                               

\hvjdak adai hd h tvdl

پارتیشن شیشه ای با فریم

در پارتیشن های شیشه ای که، ساخت و اجرای آنها بنا به سلیقه مشتری از فریم ها مختلفی استفاده می شود نمونه ای از این فریم ها فرم آلومینیومی در انواع مختلف می باشد مانند فریم های کاور استیل شده، فریمU با رنگ کوره ای، فریم M با رنگ الکترو استاتیک را نام برد. 

در تولید قاب بندیهای پارتیشن شیشه ای با فریم از ظرافت و دقت خاصی استفاده می گردد تا زیبایی و جلوه پارتیشن دو چندان شود. فریم های تولید شده از کیفیت بالا و به وسیله کوره های مختلف به عمل می آید که موجب می شود فریم های تولید شده دارای کیفیت بالا و زیبایی خاصی باشد. نمونه ای از رنگ آنادایز فریم برای پارتیشن شیشه ای با فریم موجود می باشد که موجب زیبایی بیشتر پارتیشن و محیط اطراف آن می شود.

پارتیشن شیشه ای با فریم به دلیل استفاده شدن آلومینیوم در تولید پروفیل آن از استقامت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از خصوصیات خاص و منحصر به فرد پارتشین شیشه ای می توان به عایق صدا بودن آن اشاره کرد. که با داشتن حتی قطر کم شیشه ها درصد زیادی از ورود سرو صدا به داخل یا خارج پارتیشن را کنترل می کند.

 

پارتیشن شیشه ای

wink حتما بخوانید: تراس شیشه ای                                                                                                                                                                                               

نصب پارتیشن شیشه ‌ای-kwf \hvjdak adai hd

همان‌طور که می‌دانید افراد نیمی از وقت روزمره‌ی خود را در ادارات و محیط‌های کاری می‌گذرانند و استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای می‌تواند بر بخش‌بندی محیط و روحیه‌ی کارمندان تأثیر مثبتی بگذارد. نصب پارتیشن شیشه‌ ای برای محیط‌های کاری مقرون‌به‌صرفه می‌باشد، زیرا جابه‌جایی و نصب پارتیشن شیشه‌ ای آسانی دارد. به دلیل این‌که در پارتیشن شیشه‌ ای از شیشه‌های سکوریت باظرافت زیادی استفاده می‌شود و شیشه حساسیت بسیار بالایی دارد. جابجایی و نصب پارتیشن‌های شیشه‌ ای رامادر باید حتماً توسط کارشناسان نصب مجرب و حرفه‌ای صورت گیرد. در کل نصب پارتیشن شیشه‌ ای نیازمند ابزار خیلی پیچیده‌ای نیست و با استفاده از چند قاب پک به‌راحتی می‌توان پانل‌های پارتیشن شیشه‌ ای را نصب کرد ولی اگر به مراحل درست نصب آگاهی نباشید ممکن است پارتیشن را درست نصب نکنید و یا باعث شکست ناگهانی شیشه آن شوید.

 

پارتیشن شیشه ای

wink حتما بخوانید: شیشه دکوراتیو                                                                                                                                                                                               

-\hvjdak adai hd hnhvd-\hvjdak hnhvd adi hd

پارتیشن شیشه ای اداری-پارتیشن اداری شیشه ای

یکی از فاکتورهای مهم در طراحی  فضاهای اداری داشتن امکان پارتیشن اداری شیشه‌ ای است. معمولاً پارتیشن به دو گروه اداری و صنعتی تقسیم می‌شوند. در محیط‌های اداری به دلیل رفت‌وآمدهای زیاد شرایط ناآرامی برای کارمندان ایجاد می‌شود که باعث ایجاد بروز تنش‌هایی در کارمندان می‌شود،  شما می‌توانید با استفاده از پارتیشن اداری شیشه‌ ای رامادر این تنش‌ها را به حداقل برسانید. این نوع پارتیشن ها همچنین تأثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما دارد.

پارتیشن اداری شیشه‌ ای رامادر با هزینه‌ای به صرفه محیطی مناسب برای شما به ارمغان می‌آورد.

می‌توانید پارتیشن شیشه‌ ای اداری را طوری انتخاب کنید که قابلیت جابه‌جایی داشته باشد.

تنوع رنگ و انتخاب طرح، یکی از مزیت‌های انتخاب پارتیشین اداری شیشه ای نسبت به سایر قیمت‌هاست.

به‌طور کل می‌توان گفت پارتیشن اداری شیشه ای کاری کم‌هزینه و باکیفیت است که شمارا از انتخابتان خشنود می‌سازد.

پارتیشن شیشه ای اداری می‌تواند تا حدی عایق باشد و سروصدای ناشی از سایر بخش‌ها را به دیگر بخش‌ها انتقال ندهد.

تنوع در طرح و رنگ شیشه‌ها، رنگ و مدل فریم می‌تواند یکی از دلایل انتخاب پارتیشن شیشه ای اداری نسبت به انواع دیگر باشد.

 

همیشه سعی کنید بهای کیفیت را پرداخت کنید تا بهترین را داشته باشید، هیچ‌وقت کیفیت را فدای کمیت نکنید.

 

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک-\hvjdak adai hd ljpv;

پارتیشن ریلی یا متحرک به پارتیشنی گفته می‌شود که در طول محور ریل سقفی یا کفی جابجایی دارد. این نوع پارتیشن از نوع سکوریت 10 میل هست. اگر فضایی دارید که می‌خواهید به‌صورت موقت به دو قسمت تبدیل کنید، پارتیشن شیشه‌ ای متحرک رامادر بهترین گزینه برای انجام این کار است، یراق‌آلات مناسب رامادر قادرند چنین مکانی را برایتان مهیا سازند. قابلیت جابجایی این پارتیشن‌ها یکی از بهترین ویژگی‌های این نوع پارتیشن است.

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک بیشتر به دو صورت آکاردئونی و یا پانلی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

از ویژگی‌های منحصربه‌فرد پارتیشن شیشه‌ ای متحرک تقسیم‌بندی مؤثر محیط  داخلی طراحی‌شده است.

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک برای ساخت فضاهای کوچک از دل یک فضای بزرگ داخلی در ادارات و مکان‌های تجاری بسیار مناسب است.

 

پارتیشن شیشه ای

wink حتما بخوانید:  قفل شیشه میرال   

\hvjdak adai-\hvjdak adai , hsjdg

پارتیشن شیشه و استیل-پارتیشن شیشه

در پارتیشن شیشه با پروفیل آلومنیوم استیل ، استیل بکار رفته از کیفیت بالای جهانی برخوردار است و باعث میشود تا امنیت بیشتری را احساس کنید. 

برای بالا بردن مقاومت پارتیشن شیشه و استیل می بایست از گرید 304 استیل استفاده کرد چرا که این استیل مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد و به همین منظور این محصول در ظریفترین حد ممکن تولید شده که بسیار چشم نواز میباشد. ترکیب استیل و شیشه همیشه زیبا و چشم نواز است و دکوراسیون محیط شما را جذاب میسازد. مهمترین ویژگی پارتیشن شیشه جدایی فضا در حین درهم آمیزی آن است.

پارتیشن شیشه انتخاب برترین هاست و ما بهترین را برای شما خواهانیم.

 

پارتیشن شیشه ای

مزایا و معایب استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای

  کاهش صدا در محیط کار.

  استفاده از برچسب برروی شیشه برای تبلیغات و ایجاد حریم خصوصی.

  جلوگیری از هدر رفتن فضا.

  کاهش هزینه و زمان بازسازی.

  عایقی مناسب در برابر سرما و گرما.

  قابلیت جابجایی و اینکه فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

  بازتاب نور بسیار عالی دارد و مانع از دید نمی شود.

یکی از معایب پارتیشن تک جداره عایق نبودن در برابر صدا و حرارت است. البته این امر هم به نوع شیشه انتخابی شما و کیفیت آن باز می گردد. که ب  روی قیمت پارتیشن شیشه ای بی تأثیر نخواهد بود.

 

پارتیشن شیشه ای

wink حتما بخوانید: درب شیشه ای

یراق آلات پارتیشن شیشه ‌ای-dvhr hghj \hvjdak adai hd

یراق‌آلاتی که برای شیشه استفاده می‌شود نقش بسزایی در زیباسازی دکوراسیون دارد. اگر زیبایی بین یراق‌آلات در شیشه در رنگ و طرح هماهنگ باشد می‌تواند زیبایی خاصی به محیط شما اضافه کند. هرچقدر ظرافت در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای بیشتر باشد توجه کارفرماها در محیط اداری بیشتر می‌شود و انتخاب برای محیط سریع و راحتر صورت می‌گیرد.

با استفاده از متخصصان و سلیقه ایرانی همواره تلاش کرده‌ایم هماهنگی بین یراق‌آلات شیشه زیبایی و رنگ را رعایت نماییم. شرکت رامادر بیشترین یراق‌آلات خود را به‌صورت  مستقیم از ترکیه وارد می‌کند و به همین دلیل از کیفیت  بسیار بیشتری نسبت به نمونه‎های متشابه در بازار برخوردار است. تنوع و کیفیت بالا در محصولات رامادر حرف اول را می‌زنند.

یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای رامادر در حین بادوام بودن، زیبای فضای شما را دوچندان می‌سازد. مقاومت بالا در یراق‌آلات پارتیشن شیشه‌ ای قابلیت جای‌جایی محل و نصب مجدد را بدون کوچک‌ترین آسیب را فراهم نموده است.

 

پارتیشن شیشه ای

 

شیشه‌ ی مورد استفاده در پارتیشن شیشه ‌ای

پارتیشن شیشه‌ ای و اداری امروزه به خوبی جای خود را در بین عموم پیدا کرده است، در پارتیشن شیشه ای از انواع مختلف شیشه ها اسنفاده می شود که نوع پرکاربرد آن امروزه شیشه سکوریت، شیشه نشکن و شیشه لمینت است که بدلیل مقاومت بالایی که دارند بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.

شیشه پارتیشن ها در طرح ها و اندازه‌های مختلفی تولید و نصب می شوند، سکوریت به دلیل خاصیت نشکن بودن آن در این پارتیشن بیشتر استفاده می شود و از امنیت بالایی برخوردار است، زیرا پارتیشن شیشه‌ ای اصولا  در مکان هایی استفاده می شود که دارای رفت وآمد زیادی است و نباید خطری را برای افراد به وجود بیاورد.

 

پارتیشن شیشه ای

wink حتما بخوانید: ویترین شیشه ای سکوریت

پارتیشن شیشه‌ ثابت-\hvjdak adai ehfj

پارتیشن شیشه ای به دو صورت متحرک و ثابت وجود دارند. نوع کوتاه پارتیشنی که روی زمین قرار می گیرد مانند پانل ها معمولا ثابت نصب می شوند، اما نوع متحرک آنها مناسب تر است، زیرا می توانید محل قرارگیری آن را با تغییر چیدمان تغییر دهید. شما می توانید برای انتخاب پارتیشن شیشه ای مناسب برای محیط خود با واحد مشاوره و فروش رامادر تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 


تهیه و تنظیم: تحریریه رامادُر

پارتیشن شیشه ای | پارتیشن اداری شیشه ای | مدل های به روز 2019 

\hvjdak adai hd-\hvjdak hnhvd adai hd-lng ihd fi v,c 2019

rdlj \hvjdak adai hd

به این مطلب امتیاز دهید:

امتیاز مطلب: 4 از 5 بر اساس رأی 3 نفر از کاربران