لیست قیمت پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ‌ای

پارتیشن شیشه ‌‌ای در واقع همچون دیواری است که اتاقها را از هم جدا میکند. پارتیشن شیشه‌ ای رامادر با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی عایق سروصدا است و نور را به خوبی بازتاب میدهد، رامادر پارتیشن شیشه‌ ای را به صورت سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان تولید میکند. شیشه پارتیشن رامادر مطابق با مقررات حفاظت آتش نشانی تولید میشوند. این پارتیشن ها از ظرافت بالایی برخوردارند و بدلیل بازتاب نور مناسبی که دارد، وسعت دید بالاتری به شما میدهند. پارتیشن های شیشه‌ای به دلیل اینکه لزوما تا سقف اجرا میشوند به همین دلیل عایقی برای صدا و استحکام بالاتر پارتیشن هستند. معمولا این نوع پارتیشن ها در ادارات و سالنهای کنفرانس استفاده‌ی بیشتری دارند و به دو صورت تک جداره و دو جداره هستند. تفکیک محیط بدون از دست رفتن ساختار کلی و ماهیت فضا مهمترین عملکردی است که پارتیشن شیشه‌ای باید داشته باشد.

 

پارتیشن یششه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ‌ای فریم لس

پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس رامادر ایده آل برای فضاهایی هستند که در آن یک مانع فیزیکی، اما نه بصری مورد نیاز است. پارتیشن شیشه‌ ای ما میتوانند به دلیل نداشتن فریم به راحتی نور طبیعی را عبور دهند و به فضای ما حداکثر انعطاف پذیری را بدهند. زیرا این پانل های شیشه‌ای دارای یک قاب عمودی نیستند و با یک یا چند ورق شیشه‌ای ساخته میشوند که به ریلهای افقی پایین و بالا نصب میشوند و بدون داشتن هیچ فریمی دید بدون مزاحمتی را فراهم می کند. پارتیشن شیشه ای فریم لس( بدون فریم) جای کمتری را در هنگام نصب بر روی زمین اشغال میکند. و به دو صورت سندبلاست مات یا شیشه عادی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. زیبایی فوق العاده شیشه‌های فریم لس که ساختاری یکدست به نمای ساختمان می بخشد به استفاده‌ی گسترده از آن در معماری مدرن سرعت بخشیده است.پارتیشن شیشه ای فریم لس به دلیل یک دست بودن شیشه ها و نداشتن مانع در مقابل خود ظاهری زیبا و چشم نواز به محیط می بخشد. 

قیمت پارتیشن شیشه‌ ای

به دلیل اینکه در پارتیشن شیشه‌ ای رامادر از سکوریت نشکن استفاده شده است هزینه‌‌ی آن نسبت یه پارتیشن ها با شیشه‌های معمولی کمی بیشتر است. عوامل مختلفی بر روی قیمت پارتیشن شیشه‌ای تاثیر گذار است که از جمله‌ی آنها می توان به متراژ، ابعاد، ضخامت و رنگ سکوریت اشاره کرد. با اندکی تفکر متوجه خواهید شد که اگر شما قصد تقسیم بندی فضای مورد نظر خود را به روش سنتی یعنی دیوار چینی به همراه بلوک و مصالح دیگر را داشته باشید نیازمند هزینه بیشتری برای تهیه‌ی مصالح خواهید بود و همچنین زمان زیادی برای بازسازی لازم دارید، اما با پارتیشن شیشه‌ای رامادر در زمان و هزینه‌ی خود صرفه جویی می کنید. برای راحتی و اطلاع شما عزیزان قیمت پارتیشن شیشه ای را در بنری تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. تمامی قیمت های درج شده در سایت هم زما با تغییر قیمت ها بروز می شودند. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش رامادر درتماس باشید.

 

نصب پارتیشن شیشه ‌ای

به دلیل اینکه در پارتیشن شیشه‌ ای از شیشه‌های سکوریت با ظرافت زیادی استفاده میشود و شیشه حساسیت بسیار بالایی را دارد نصب و جابجایی پارتیشنهای شیشه‌ای رامادر باید حتما توسط کارشناسان نصب مجرب و حرفه ای صورت گیرد. در کل نصب پارتیشن شیشه‌ ای نیازمند ابزار خیلی پیچیده‌ای نیست و با استفاده از چند قاب پک به راحتی میتوان پانلهای پارتیشن شیشه‌ای را نصب کرد ولی اگر به مراحل درست نصب آگاهی نباشید ممکن است پارتیشن را درست نصب نکنید و یا باعث شکست ناگهانی شیشه آن شوید.

پارتیشن اداری شیشه ‌ای

پارتیشن اداری شیشه ای یکی از فاکتورهای مهم در طراحی  فضاهای اداری است. معمولا پارتیشن به دو گروه اداری و صنعتی تقسیم میشوند. در محیطهای اداری به دلیل رفت و آمدهای زیاد شرایط ناآرامی برای کارمندان ایجاد میشود که باعث ایجاد بروز تنشهایی در کارمندان میشود،  شما میتوانید با استفاده از پارتیشن اداری شیشه‌ای رامادر این تنشها را به حداقل برسانید. این نوع پارتیشنهاهمچنین تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما دارد. پارتیشن های رامادر هزینه‌ای بسیار مناسب دارند و میتوانند بسته به انتخاب شما قابلیت جابجایی هم داشته باشند. همیشه سعی کنید بهای کیفیت را پرداخت کنید تا بهترین را داشته باشید، هیج وقت کیفیت را فدای کمیت نکنید.

 

پارتیشن شیشه ای فریم لس

 

پارتیشن شیشه‌ ای متحرک

پارتیشن ریلی یا متحرک به پارتیشنی گفته میشود که در طول محور ریل سقفی یا کفی جابجایی دارد. این نوع پارتیشن از نوع سکوریت 10 میل می باشد. اگر فضایی دارید که میخواهید به صورت موقت به دو قسمت تبدیل کنید پارتیشن شیشه‌ای متحرک رامادر بهترین گزینه برای انجام این کار است، یراق آلات مناسب رامادر قادرند چنین مکانی را برایتان مهیا سازند. قابلیت جابجایی این پارتیشنها یکی از بهترین ویژگیهای این نوع پارتیشن است. پارتیشن شیشه ای متحرک بیشتر به دو صورت به دو صورت آکاردئونی و یا پانلی مورد استفاده قرار میگیرد.

پارتیشن شیشه و استیل

در پارتیشن شیشه ‌ای با پروفیل آلومنیوم استیل ، استیل بکار رفته از کیفیت بالای جهانی برخوردار است و باعث میشود تا امنیت بیشتری را احساس کنید. برای بالا بردن مقاومت پارتیشن شیشه ای با فریم استیل میبایست از گرید 304 استیل استفاده کرد چرا که این استیل مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارد و به همین منظور این محصول در ظریفترین حد ممکن تولید شده که بسیار چشم نواز میباشد. ترکیب استیل و شیشه همیشه زیبا و چشم نواز است و دکوراسیون محیط شما را جذاب میسازد.

مزایا و معایب استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای

  • کاهش صدا در محیط کار.
  • استفاده از برچسب برروی شیشه برای تبلیغات و ایجاد حریم خصوصی.
  • جلوگیری از هدر رفتن فضا.
  • کاهش هزینه و زمان بازسازی.
  • عایقی مناسب در برابر سرما و گرما.
  • قابلیت جابجایی و اینکه فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
  • بازتاب نور بسیار عالی دارد و مانع از دید نمی شود.

یکی از معایب پارتیشن تک جداره عایق نبودن در برابر صدا و حرارت است. البته این امر هم به نوع شیشه انتخابی شما و کیفیت آن باز می گردد. که ب  روی قیمت پارتیشن شیشه ای بی تأثیر نخواهد بود.

 

 

پارتیشن شیشه ای

 

یراق آلات پارتیشن شیشه ‌ای

شرکت رامادر بیشترین یراق آلات خود را به صورت  مستقیم از ترکیه وارد میکند و به همین دلیل از کیفیت  بسیار بیشتری نسبت به نمونه‎‌های متشابه در بازار برخوردار است. تنوع و کیفیت بالا در محصولات رامادر حرف اول را میرنند. یراق آلات پارتیشن شیشه ای رامادر در حین بادوام بودن، زیبای فضای شما را دو چندان می سازد.

شیشه‌ ی مورد استفاده در پارتیشن شیشه ‌ای

پارتیشن شیشه‌ ای و اداری امروزه به خوبی جای خود را در بین عموم پیدا کرده است، در پارتیشن شیشه ای از انواع مختلف شیشه ها اسنفاده میشود که نوع پرکاربرد آن امروزه شیشه سکوریت، شیشه نشکن و لمینت است که بدلیل مقاومت بالایی که دارند بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند. شیشه پارتیشنها در طرحها و اندازه‌های مختلفی تولید و نصب میشوند، سکوریت به دلیل خاصیت نشکن بودن آن در این پارتیشن بیشتر استفاده میشود و از امنیت بالایی برخوردار است زیرا پارتیشن شیشه‌ ای اصولا  در مکانهایی استفاده میشود که دارای رفت وآمد زیادی است و نباید خطری را برای افراد به وجود بیاورد.

 

پترتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه‌ ای ثابت

پارتیشن شیشه ای به دو صورت متحرک و ثابت وجود دارند. نوع کوتاه پارتیشنی که روی زمین قرار میگیرد مانند پانلها معمولا ثابت نصب میشوند، اما نوع متحرک انها مناسبتر است، زیرا میتوانید محل قرارگیری آن را با تغییر چیدمان تغییر دهید. شما میتوانید برای انتخاب پارتیشن شیشه ای مناسب برای محیط خود با واحد مشاوره و فروش رامادر تماس حاصل نمایید.