ضرورت استفاده از پارتیشن شیشه ای در ادارات

از اصلی ترین عوامل در بازدهی بالاتر در فعالیت های روزمره، طراحی مکان های اداری به گونه ای که آرامش کاربران در آن حفظ شود. پارتیشن شیشه ای که در بسیاری از کشورها از جمله انگلستان بسیار رایج است، با مدرن کردن فضای داخلی ساختمان های اداری امکان دید بیشتر و بهتر را در میان کارمندان ایجاد کرده و به همین دلیل دقت بیشتری را در میان آنان بوجود می آورد.
این محصول علاوه بر زیبایی و جذابیت مدرنی که با خود دارد مانع ورود گردو خاک به درون واحد مربوطه شده عایقی کارآمد در برابر صدا محسوب می شود. این محصول بسیار مناسب برای محیط هایی است که در آن نیاز به تمرکز زیاد وجود دارد.

ضرورت استفاده از پارتیشن شیشه ای در ادارات<

برخی از مشاغل نیز که اهداف تبلیغاتی دارند هم پارتیشن های شیشه ای می توانند گزینه مناسبی به حساب آیند. این گونه تفاوت‌ها ما را بر آن داشته که پس از شناخت کامل فضای مورد نیاز کار خود، اقدام به انتخاب نوع معماری و دکوراسیون نماییم؛ که انتخاب متریال نیز از جمله آیتم هایی است که در ایجاد اهداف مورد نظر نقش بسزایی دارد. با مطالبی که در بالا به آنها اشاره شد می توان گفت که وقتی ما از سازه های شیشه ای استفاده می کنیم که می خواهیم بالاترین و سریع ترین ارتباط را بین کارمندان خود داشته باشیم و آنها علاوه بر ارتباط تلفنی و الکترونیکی، بتوانند ارتباط بصری نیز داشته و از موقعیت یکدیگر مطلع باشند.
در این نوع پارتیشن بندی شیشه ای کنترل مدیریت نیز به خوبی صورت می‌گیرد. شرکت رامادر در راستای اهداف خود که همانا رضایت مندی مشتریان گرامی میباشد به عرضه و نصب این پارتیشن ها با کادری مجرب و متخصص و محصولاتی با برترین کیفیت نموده است که امیدواریم توانسته باشیم در این هدف نزد شما خوبان سربلند بوده باشیم.
جنبه‌ی دیگر این محصول خاصیت هنری و زیبایی آن است که با ترکیب شیشه و یراق آلات و فریم استیل هارمونی زیبایی به محیط کار شما می‌بخشد. ایجاد طرح‌های متنوع سندبلاست ازجمله نام تجاری و یا لوگوی مراکز گوناگون، بر روی پارتیشن شیشه ای علاوه بر تفکیک فضا و افزایش امنیت در گسترش و تاکید بر نام تجاری‌تان در محیط کار بسیار موثر است.
 حال به بررسی ویژگی‌های این محصول می‌پردازیم.

  • پارتیشن شیشه ای بازیگری تک جداره.
  •  عملکرد صوتی (آکوستیک) تا 47 دسی‌بل
  • جذابیت و شیک بودن
  • انواع طرح‌های سندبلاست 
  •  طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها.6. ضخامت 10 میلی‌متر
  • ارتفاع استاندارد و یا ارتفاع کامل و نصب سریع که این خود مزیتی قابل‌ملاحظه است

 اکنون به بررسی تاثیرات پارتیشن شیشه ای در ادارات می‌پردازیم.

ضرورت استفاده از پارتیشن شیشه ای در ادارات

وقتی این محصول در شرکت نصب می‌شود ممکن است عملکرد افراد تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می‌گیرد. ولی مسلما محیطی آرام و منظم را در شرکت پدید می‌آورد و نمی‌توان آن را با آزمایشگاه که یک محیط بسته و کسالت‌آور است مقایسه کرد.
 با استفاده از این محصول نحوه عملکرد افراد در شرکت کاملا واضح و مشخص است و در کنار آن می‌توان فضا را به چند بخش مجزا تقسیم کرد و برای کارکنان حریم خصوصی تعیین نمود.
امروزه از پارتیشن شیشه ای در آپارتمان‌ها نیز استفاده می‌شود. می‌توان دیوارهای قدیمی را با این محصول جایگزین نمود. اغلب بخشی از اتاق نشیمن یا سالن در مجاورت با دیوار راهرو قرار دارد که استفاده از این محصول می‌تواند جایگزین مناسبی برای گسترش فضای بصری باشد. همچنین نصب این محصول در حمام و توالت مشترک هم متداول است.
با این اوصاف به‌راحتی می‌توان دیوارهای داخلی آپارتمان را با آن جایگزین کرد. اجزای اصلی پارتیشن شیشه ای شیشه سکوریت است که با توجه به متراژ، ابعاد و ضخامت و رنگ شیشه در پارتیشن شیشه ای بر روی قیمت آن موثر است.
طرح‌های زیبایی سندبلاست علاوه بر زیبایی و ایجاد تنوع می‌تواند دربرگیرنده لوگو یا نماد تجاری شما نیز باشد که البته بسته به میزان و نوع سندبلاست موردنظر شما قیمت شیشه پارتیشن شما را افزایش می‌دهد.