درب شیشه ای

درب در گذشته به تخته های چوبی و فلزی مستطیل شکل گفته می شد که اندازه آن تقریبا با قد انسان برابری داشت و یا اندکی بزرگتر بود، محل نصب آن نیز در محل بازه دیوار ساختمان ها و محل ورورد و خروج بناها نصب می شد.

 

درب شیشه ای

حتما بخوانید: حمام مستر

 

در ها معمولا بوسیله لولا و چهارچوب به محل نصب اتصال می یابد تا استحکام آن حفظ شود تا مورد استفاده و رفت و آمد قرار گیرد. از گذشته از درب هایی با متریال چوب و آهن استفاده فراوان صورت می گرفت که با گذشت زمان و پیشرفت علم بشری در پی ابداع ابزار و لوازم جدید برای ایجاد دکوراسیون نوین استفاده از درب شیشه ای در بین معماران و سازندگان رشد فراوانی یافت.

درب شیشه ای تماما از شیشه ی باشد که گاها دارای فریم و در برخی موارد نیز بدون فریم می باشد. که بوسیله یراق آلات مخصوص به چهارچوب تعبیه شده متصل می شود. 

 

درب شیشه ای

 

درب شیشه ای دستی-nvf adai hd nsjd

تا به کنون از در به‌عنوان وسیله‌ای برای ورود و خروج از ساختمان استفاده‌شده و درب شیشه‌ای دستی از متنوع‌ترین و پرکاربردترین درب‌های شیشه‌ای است که با حرکتی خطی و زاویه‌ای در کمترین فضا به‌عنوان گزینه‌ای استاندارد و پرمصرف که درگذشته و حال برای فروشگاه‌ها، منازل وادارات استفاده می‌شده محسوب می‌شوند، درب شیشه‌ای دستی قابلیت اجرا به دو ثابت و متحرک رادارند. هر ساختمانی از درب برای ورودی و خروجی استفاده می‌نماید. جدیداً از درب‌ شیشه‌ای دستی به‌عنوان اجزای اصلی هر نوع فضایی استفاده می‌کنند. معماران و طراحان کاملاً موافق استفاده از درب شیشه‌ای دستی به‌عنوان یکی از المان‌های اصلی طراحی خود در نظر می‌گیرند. در حال حاضر انواع درب‌ شیشه‌ای مختلف در جهان تولید می‌شود که یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها درب‌های شیشه‌ای دستی است.

 

در شیشه ای

 

درب شیشه‌ای انواع مختلفی دارد که هرکدام از آن‌ها با توجه به نحوه باز و بسته شدن نام‌گذاری‌های متفاوتی به خود می‌گیرند. درب شیشه‌ای دستی به‌صورت لت‌های تمام شیشه هست که به‌صورت دستی باز و بسته می‌شود و شیشه‌های آن از جنس بسیار مقاوم هست تا در اثر ضربه و باز و بسته شدن مداوم و با شدت دچار آسیب و شکستگی نگردند. 

انواع درب‌های شیشه‌ای:

1. درب شیشه‌ای اسپایدری

2. درب شیشه‌ای دستی

3. درب شیشه‌ای ریلی

4. درب شیشه‌ای لولایی

 

درب شیشه ای کشویی دستی-درب شیشه ای ریلی دستی-درب کشویی شیشه ای دستی-nvf adai hd ;a,dd nsjd-nvf ;a,dd adai hd nsjd-nvf adai hd vdgd nsjd

یکی از زیبایی‌های کار با شیشه سکویت برای درب‌ها استفاده از درب شیشه‌ای کشویی دستی است که به علت حرکت در یک خط و کمترین فضا به‌عنوان یک انتخاب مناسب و پرمصرف برای عمومی از افراد در فروشگاه‌هاست؛ و درب شیشه‌ای کشویی دستی فوق‌العاده بی‌صدا هستند. قیمت درب شیشه‌ای کشویی دستی نسبت به یراق‌آلات متغیر است.

منظور از نوع یراق‌آلات درب شیشه‌ای ریلی دستی، استفاده از انواع مدل‌های ریل فکی، ریل اسپایدری، ریل طرح اتوماتیک است که هر کدم کاربردهای مختلفی دارد.

برخی از ویژگی‌های درب کشویی شیشه ای دستی عبارت‌اند از:

• اشغال فضای بسیار کم در هنگام باز و بسته نمودن درب

• سروصدای بسیار پایین در هنگام بازو بسته کردن

• ریل روان و بسیار نرم جهت تغییر حالت درب

مورد قابل‌تأمل در درب کشویی شیشه ای دستی بازشوی مفید درب هنگام ورود و خروج به فضا است که 10 الی 15 سانت کمتر  از عرض کل دهنه می‌باشد. دلیل این کسری عرض به خاطر وجود دستگیره درب کشویی شیشه ای دستی است که معمولاً حالت برجسته داشته و مانع از باز شدن کامل درب می‌شود.

 

درب کشویی

حتما بخوانید: درب کشویی

 

از ویژگی‌های درب شیشه‌ای کشویی دستی:

• غلتک‌ها توکار قرارگرفته در درب شیشه ای کشویی دستی

• به علت وجود ریل نصب شده در درب شیشه ای ریلی دستی شیشه هرگز افتادگی پیدا نخواهد کرد.

• درب شیشه ای ریلی دستی دارای غلتک‌هایی مقاوم و خاص است.

 

درب کشویی دستی

 

قیمت درب شیشه ای دستی-قیمت درب شیشه‌ای سکوریت-rdlj nvf adai hd nsjd-rdlj nvf adai hd s;,vdj

همانطور که اشاره شد درب شیشه ای دستی به وسیله دست و بدون کمک نیروی موتور بز و بسته می شود که می تواند در انواع مختلف آن را نصب و استفاده نمود. بیشترین استفاده از درب شیشه ای دستی برای شیه حمامی و مغازه های کم تردد می باشد که می توان به راحتی درب را با دست باز و بسته نمود. 
نکته مهم تعیین قیمت درب شیشه ای دستی نوع شیشه استفاده شده، طرح استفاده شده برای شیشه، متراژ و ابعاد شیشه می باشد علاوه بر ویژگی های شیشه که در قیمت درب شیشه ای تاثیر می گذاره، اتصالات و یراق استفاده شده برای درب شیشه ای نیز در تعیین قیمت نهایی آن تاثیر زیادی دارد. 
درب کشویی دستی:
یکی از انواع درب شیشه ای دستی ، درب کشویی دستی می باشد که به عنوان یک گزینه برای خانه های کوچک و آپارتمان هایی می باشد که دچار کمبود جا و با متراژ کم می باشد. کم بودن فضا مانع طراحان برای طراحی های جدید و استفاده از متریال های متفاوت نشده.

مهم ترین مسئله نو آور و ابداع در دب کشویی درستی می باشد که توانسته فضای کمی را اشغال کند و امکان استفاده از فضا را افزایش دهد. درب کشویی دستس را می توان با استفاده از فریم های مختلف استیل و آلومنیوم، انواع شیشه سکوریت طرح دار و رنگی نصب نمود که دکوراسیون متفاوتی به فضای شما ببخشد. 

• جنس و برند یراق‌آلات و فریم مورداستفاده در قیمت درب شیشه‌ای سکوریت مؤثر است.

• نوع درب انتخابی و تعداد درب‌ها بر قیمت درب شیشه‌ای سکوریت تأثیرگذار است.

• متراژ کلی پروژه نیز بر قیمت درب  شیشه‌ای سکوریت تأثیر می‌گذارد به این معنا که هر چه متراژ کلی کار بیشتر باشد به‌صرفه‌تر است.

 

قیمت درب کشویی دستی

 

قیمت درب کشویی دستی-rdlj nvf ;a,dd nsjd

به دلیل نو بودن و جذاب شدن فضای آپارتمان ها و ساختمان های اداری و مسکونی استفاده از درب کشویی دستی روز به روز افزایش زیادی پیدا می کند. اما مسئله مهمی که در انتخاب و نصب انواع درب کشویی حائز اهمیت است قیمت درب کشویی دستی می باشد که بر اساس نوع شیشه استفاده شده و اتصالات مورد استفاده برای نصب و اجرای درب کشویی دستی می باشد. 
با همه این موارد قیمت نهایی و تمام شده درب کشویی دستی در دارز مدت با ویژگی ها و مزایایی که به محیط می بخشد کمتر از آنچه که تصور می شود اتمام میابد. و در نهایت بسیار مقرون به صرفه می باشد. می توانید برای برسی قیمت ها از جمله قیمت درب کشویی دستی با رامادر تماس بگیرید تا کارشناسان فروش شما را راهنمایی نمایند. 

 

قیمت شیشه کشویی

 

درب لولایی شیشه ای-nvf g,ghdd adai hd

درب لولایی شیشه ای یکی از انواع مختلف درب لولایی شیشه ای می باشد که اتصال و مهار شدن آن بوسیله لولا می باشد. باز و بسته شدن آن توسط همین لولا ها صورت می پذیرد. درب شیشه ای لولایی برخلاف درب های کشویی دستی فضای بیشتری را برای باز و بسته شدن اشغال می مایند. به همین دلیل درب لولایی شیشه ای برای مکان های بزرگ که دارای فضای بیشتری برای باز و بسته شدن دارند استفاده شود. شیشه درب را نیز باید از جنس مقاوم و ایمن باشد تا طول عمر استفاده از درب به بالاترین حد خود برساند. به همین دلیل از شیه سکوریت ضد ضربه استفاده می کنند که مقاومت بالایی دارد. 

 

درب لولایی شیشه ای

حتما بخوانید: درب لولایی

 

درب شیشه سکوریت-درب شیشه ای سکوریت-در شیشه ای سکوریت-درب سکوریت-nvf adai s;,vdj-nvf adai hd s;,vdj-nv adai hd s;,vdj-nvf s;,vdj

درب به‌عنوان بخش ورودی، مهم‌ترین بخش یک مکان هست که می‌تواند ساختار درون بنا یا مکان را معرفی نماید. ساخت و استفاده از درب از گذشته تاکنون دچار تحول و تغییرات فراوانی هست. در ابتدا بیشترین استفاده از چوب برای ساخت در می‌شده که اغلب برای درب ورودی حیاط‌ها استفاده می‌شد.

رفته‌رفته و با گسترش استفاده از درب و متریال های متفاوت برای درب استفاده آن در داخل و خارج ساختمان‌ها گسترش یافت. از جدیدترین متریال‌هایی که برای ساخت درب از آن استفاده می‌شود، در شیشه ای سکوریت هست. درب شیشه ای سکوریت را می‌توان در انواع مختلف مانند ریلی، کشویی، آکاردئونی و مدل‌های دیگر استفاده نمود. که هرکدام از درب سکوریت متناسب با مکان‌ها و شرایطی هستند که نصب می‌گردد. 

 

درب شیشه سکوریت

 

روزبه‌روز با گسترش در فناوری که شیشه معمولی جای خود را به شیشه سکوریت داده است و شیشه سکوریت امتحان خود را در مقابل بی‌ضرر، مقاومت و ایمنی نشان داده است و تنوع استفاده در هر مواردی از دنیای امروزی را دارد. با نگاهی اجمالی به اطراف خود و مراکز اداری و تجاری در فروشگاه‌ها و مغازه، به‌وضوح کاربرد فراوان درب شیشه سکوریت مشهود است.

• در شیشه‌ ای سکوریت، ازجمله مصارف پرکاربرد این نوع شیشه است که به‌عنوان درب سکوریت ورودی و خروجی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

• درب شیشه سکوریت رامادر انتخابی مناسب برای اماکن تجاری، مسکونی و اداری است؛ چرا که اماکن پررفت‌وآمد بیشترین استفاده را از درب‌های ورودی و خروجی می‌کنند و امنیت آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

• در شیشه‌ ای سکوریت به دلیل مقاومت و ایمنی بالا کمترین آسیب‌رسانی را در صورت شکستن دارد، همین امر آن را انتخابی مناسب برای درب‌های شیشه‌ای می‌نماید.

• درب شیشه سکوریت را می‌توان با شیشه‌های سند بلاست شده با طرح‌های مختلف نیز نصب نمود.

• درب شیشه‌ای از نوع درب سکوریت جلوه و زیبایی بیشتری به محیط می‌بخشد.

• درب سکوریت ازنظر امنیت برای محیط داخلی منزل مناسب است.

• در شیشه ای سکوریت انتخابی مناسب برای افراد خوش سلیقا است.

 

درب سکوریت

حتما بخوانید: تعمیر درب شیشه ای

 

درب شیشه ای برقی- درب برقی شیشه ای-nvf adai hd fvrd-nvf fvrd adai hd

با گذشت زمان و مکانیزه شدن تمامی امور انسان برای ایجاد راحتی و آسودگی در استفاده از تمامی مواردی که انسان روزانه با ان مواجه است. درب شیشه ای دستی نیز برای استفاده راحت تر افراد و راحتی در تردد و رفت و آمد از درب در مکان ها ی شلوغ و پرتردد درب برقی شیشه ای تولید و روانه بازار شد. درب شیشه ای برقی یا درب اتوماتیک شیشه ای دارای برخی قطعات می باشد که موجب باز و بسته شدن درب بدون نیاز به دست می باشد.

 

درب شیشه ای برقی

 

مهم ترین قطعات اپراتور درب شیشه ای برقی، چشمی درب شیشه ای برقی و موتور آن می باشد که در کاکرد دقیق و بدون نقص درب تاثیر بسیار فراوانی دارد می توان با انجام برخی تنظیمات بر روی اپراتور و موتور زمان باز و بسته شدن درب را تنظیم و رفت و آمد ها را کنترل کرد. 

 

در شیشه ای سکوریت

 

nvf adai hd-nvf adai hd nsjd

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر