شیشه کف

دسته بندی ها: مقالات ، قیمت شیشه نشکن

شیشه نشکن در اصطلاح به شیشه هایی می گویند که شکسته نشود اما باید گفت که کاملا اشتباه است. زیرا از خاصیت شیشه شکننده بودن آن می باشد. با گذشت زمان و نیاز به مقاومت بالا در شیشه محققان به دنبال یافتن راه حل هایی بودن تابتوانند که این خاصیت شیشه را نادیده بگیرند طی بررسی های مختلف در نهایت اختراع شیشه سکوریت را به دنبال داشت، این شیشه در برای ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی دارد اما باز هم در نهایت شیشه می باشد و در صورت وارد شدن فشار زیاد شکسته می شود. اما نحوه شکستن آن به گونه ای می باشد که هیچ آسیبی وارد نمی کند زیرا به صورت پودر فرو میریزد و ذرت های بسیار ریز با کنارههای ساییده شده صیقلی است که در صورت برخورد با پوست آسیبی واردنمی کند. از این شیشه ای سکوریت شیشه های نشکن لمینیت را تولید می نمایند. 
شیشه لمینیت یا نشکن همانطور که از اسمش مشخص می باشد به صورت شیشه های چند لایه می باشد که در بین لایه های شیشه از لایه ای پی وبی استفاده می کنند که مقاومت شیشه را چندین برابر می کند به طوری که می توان گفت شیشه را به یک شیشه نشکن تبدیل می کند بطوری که از شیشه نشکن استفاده های فراوانی می شود یکی از استفاده هایی که از شیشه سکوریت نشکن و شیشه لمینیت نشکن می شود برای کف های شیشه ای می باشد. در ادامه به برسی شیشه کف انواع مصرف و اجرای آن می پردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید. 

یکی از جلوه‌های جدید و نو در معماری ساختمان شیشه کف است که برعکس ذهنیت افراد زیادی، کاملاً اجرایی بوده و در هرجایی نصب می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید در ظاهر هر اتاقی، دیوار، سقف و کف‌پوش‌ها نقش مهمی را در زیبایی آن محیط دارند. درزمینهٔ شیشه کف محل سکونت مواد قابل‌استفاده بسیار زیادی وجود دارد اما بدون شک هیچ‌کدام از آن مواد به یگانگی و لوکسی کف‌پوش‌های شیشه‌ای نخواهند رسید. اگر می‌خواهید محیط ساختمان روشن باشد و همه را شگفت‌زده کنید می‌توانید از شیشه کف استفاده کنید.

• شفافیت شیشه کف ، همانند هر شیشه کف دیگری زیبایی عامی دارد.

• شیشه کف همانند کاشی و سرامیک در تنوع اندازه تولید می‌شوند.

 

شیشه کف

 

یکی از تولید کنندگان موفق در شیشه کف شرکت رامادُر است که موفق به تولید این شیشه‌ها شده است. شیشه کف، یکی از کاربردهای جذاب و دیدنی شیشه که به تازگی در بسیاری از اماکن عمومی، رستوران و ساختمان های تجاری بسیار استفاده می شود. شیشه کف، یک نوع کف‌پوش ساختمان می‌باشد. که معمولی نبوده اما می‌تواند در ساختمان‌های لوکس اعم از مسکونی و عمومی استفاده شود که منحصراً سطحی شفاف و دل‌انگیز داشته باشید.. همینطور بهتر است برای کف طبقات ساختمان ها از شیشه‌های غیر شفاف، مات، تیره و برجسته، شیشه کف استفاده نمود، تا حس ایمنی بیشتری به افراد انتقال یابد، مواردی از شیشه کف:
1. تولید شیشه کف هم امروزه در داخل کشور انجام می شود.
2. تولید شیشه نشکن برای استفاده در کف سالها باعث افزایش مقاومت و کاهش خطر شکستن می گردد و در صورتی که حادثه‌ای باعث شکستن این شیشه شود به دلیل ساختار موجود در آن آسیبی را ایجاد نخواهد کرد.
3. استفاده از شیشه نشکن برای کف علاوه بر کف ساختمان ها می توان در کف پله ها نیز استفاده می شود.
4. شیشه کف دارای مقاومت بالایی در تحمل وزن و فشار دارد.
5. استفاده از شیشه نشکن برای کف پله علاوه بر زیبایی که به محیط می دهد ایمنی کف را نیز به بالترین حد خود می رساند زیرا این نوع شیشه ها هیچ گونه آسیبی وارد نمی کنند.

 

شیشه کف

حتما بخوانید:قیمت شیشه نشکن

adai ka;k fvhd ;t \gi

شیشه نشکن برای کف پله

شیشه نشکن را می توان برای انوع کف ها مورد استفاده قرارداد. زیبایی و منحصر به فرد بودن شیشه موجب می شود که این نوع طراحی با شیشه برای محیط یک ایده جذاب و همه گیر تبدیل شود زیرا استفاده کردن شیشه نشکن برای کف پله علاوه بر زیبایی که ایجاد می کند موجب می شود تا در حین راه رفتن روی شیشه حس متفاوتی در افراد ایجاد گردد. 
در مورد انواع شیشه نشکن برای کف پله می توان شیشه سکوریت و شیشه لمینیت را معرفی کرد که هر کدام از این شیشه ها دارای مقاومت خاص می باشند که می توانند در برابر فشار و ضربه تحمل نمایند. مقاومت شیشه برای کف به اندازه ای می باشد که در صورت راه رفتن و ایستادن برروی سطح شیشه به هیچ وجه آسیبی به شیشه وارد نمی شود. انواع شیشه نشکن برای کف پله را می توان به صورت شیشه ای رنگی، طرح دار سند بلاست شده استفاده کرد. انتخاب نوع شیشه و طرح های مختلف بر اساس نوع نیاز و سلیقه افراد می باشد. 

شیشه یک متریالی می باشد که به دلیل شفافیت و ظاهری که دارد این حس را القا می نماید که در صورت حرکت بر روی آن امکان شکسن وجود دارد اما باید گفت که این ترس و حس روانی که بوجود می آید افراد را بیشتر ترغیب می کند که از پله شیشه ای استفاده نمایند. استفاده از شیشه نشکن برای کف پله یکدکوراسیون متفاوت و خاص را در فضا ایجاد می کند همین موجب زیباتر شدن و جلوه بیشتر شیشه در فضا می باشد. شیشه نشکن برای کف پله می تواند حس ایمنی و امنیت را در فضا ایجاد می کند و نگرانی ناشی از شکستن احتمالی شیشه را به حداقل می رساند. شیشه ای نشکن به دلیل مقاومتی که دارند می توانند فشار و وزن ناشی از استفاده افراد را تا وزن های بسیار بالایی تحمل نمایند بدون اینکه اسیبی به شیشه وارد شود. راه رفتن روی شیشه لذتی است که میتوان با نصب کف شیشه ای پله به طور مدام آن را احساس کرد. 
شیشه نشکن برای کف پله را می توان برای انواع مختلف پله ها در داخل منازل و ساختمان ها مورد استفاده قرار داد می توان برای جلوه بیشتر کف پله شیشه ای را همراه با نردهای شیشه ای و یا استیل نصب نمود. 

 

شیشه نشکن برای کف پله

;t \gi adai hd

کف پله شیشه ای 

پله به عنوان یکی از اجزای مهم ساختار ساختمان، موجب می شود تا طبقات به یکدیگر متصل شده و راه ارتباطی ایجاد گردد. برای ساختن پله از گذشته تا کنون از مواد و متریال های مختلفی استفاده می شده از جمله، سنگ، آجر، چوب و امروزه یکی از جذاب ترین نوع پله ساخته شده در ساختمان ها کف پله شیشه ای می باشد . شیشه می تواند موجب ایجاد یک تفاوت زیبا در داخل منازل شود و یک تجریه عجیب و متفاوت را در حین راه رفتن بروی کف پله شیشه ای در افراد ایجاد نماید. 
اما مهم ترین مسئله در ساخت کف پله شیشه ای استفاده از شیشه نشکن و مقاوم می باشد تا این آسودگی خیال را در افراد بوجود آورد که هیچ آسیبی در حین راه رفتن و گذر از پله برای آنها بودجود نمی آورد . در ساخت کف پله شیشه ای چند لایه شیشه نشکن و مقاوم برروی یک دیگر قرار می گیرد و با ارتفاع مجاز پله شیشه ای را می سازند. 

 

کف پله شیشه ای

حتما بخوانید: تراس شیشه ای

adai fvhd ;t

شیشه برای کف

شیشه نشکن دارای مقاومت بسیاری در برابر شکستن و تحمل فشار و ضربه دارد به همین دلیل می توان از شیشه کف استفاده نمود. هر چقدر که ضخامت شیشه نشکن بالا تر باشد مقاومت شیشه نیز به همان میزان افزایش پیدا می کند. میزان ضخامت و لایه های استفاده شده شیشه برای کف در تعیین قیمت شیشه برای کف علاوه بر متراژ شیشه که استفاده می شود تاثیر زیادی می گذارد. می توانید برای تعیین کردن متراژ پروژه مورد نظر خود با کارشناسان فروش رامادر در تماس باشید تا با محاسبه و برآورد دقیق پروژه شما برای نصب کف پله شیشه ای شما را راهنمایی و قیمت دقیق را متناسب با متراژه پروزتان در اختیار شما عزیزان قرار دهند. 

رامادر تا کنون پروژه های بسیاری در زمینه های متفاوت از قبیل انواع پروژه های مرتبط با شیشه را به مرحله اجرا در آورده و به عنوان یک برند مطرح در این زمینه در کشور شناخته می شود. برند شدن ومطرح شدن را می توان در کیفیت بالا محصولات علی الخصوص شیشه ای تولید شده توسط رامادر یافت، علاوه بر کیفیت محصولات رامادر چندین گروه متخصص تکنسین نصب را دارد که همگی بر کار خود وارد بوده و پروژه ها را با کیفیت بالا و دقت لازم ، اجرا و نصب می نماید. 
اجرای شیشه برای کف باید با ظرافت و دقت لازم انجام شود به همین دلیل باید گروه تکنسین نصب کاملا وارد و متخصص این کار را نصب نمایند زیرا در صورت نصب نادرست و بی دقتی احتمال آسیب دیدن به کف پله شیشه ای و در نتیجه آسیب به افراد استفاده کننده بسیار زیاد می باشد. شیشه های نشکن قبل از تولید باید برش زده شوند به همین دلیل در اجرای شیشه برای کف باید قبل از تولید و نصب ابعاد و اندازه های شیشه با دقت تعیین شود تا بر اساس همان ابعاد شیشه تولید گردد. 

 

شیشه برای کف

حتما بخوانید: درب شیشه ای

;t adai hd

کف شیشه ای

کف شیشه ای را می توان برای پیاده رو ها فضاهای باز و انواع فضاهای داخلی مورد استفاده قرار داد. دلیل استفاده از کف شیشه ای را می توان جلوه دهی بیشتر به ساختمان و فضای داخلی به خوبی بوسیله نور خورشید روشن شود. از کف شیشه ای در پیاده رو ها به عنوان نورپردازی فضای شهری نیز استفاده می کنند با نصب شیشه نشکن بر روی لامپ های که در کف جا گذاری شده اند نور از کف به فضای اطراف ساطع می گردد. کف شیشه ای را می توان با استفاده از نور طبیعی و یا نور مصنوعی روشن نمود تا جلوه بیشتری داشته باشند. 
برای ایجاد زیبایی با شیشه برای کف در بسیاری از ساختمان های مهم و معرف جهان از کف شیشه ای استفاده شده به طوری که در طبقات بالاتر برای جدا سازی بین سطوح طبقات بجای کف های متداول از کف شیشه ای استفاده می کنند تا هم زمان فضای پایین ساختمان طبقات پایین تر نیز قابل دیدن باشد و بتوان با لذت و هیجان بیتشری از فضا استفاده نمود. 

 

کف شیشه ای

adai ;t

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟