تراس شیشه ای

شیشه بالکن

شیشه بالکن رامادر به صورت یک پنجره تمام شیشه‌ای ریلی از جنس  شیشه سکوریت است که بالکن شما را محصور کرده است و این امکان را به شما میدهد از 4 فصل سال لذت ببرید، در واقع همانند یک پنجره است که به صورتهای مختلفی وجود دارد و روی بالکن شما نصب می شود. بدنه اصلی شیشه بالکن رامادر از پانلهای عمودی تشکیل شده است که هر یک از پانل های نصب شده مستقل هستند، که به عنوان یک درب کشویی و یا درب لولایی نصب میگردند که این امر نگهداری و نظافت را برای شما راحت تر و سریع تر می کند، این نوع شیشه که سبکی مدرن دارد عمدتا برای استفاده بهینه و مدرن از فضای بالکن و تراس استفاده می شود.

بالکن- بالکنی

بالکن بخشی از ساختمان که به صورت حجم بیرون زده از دیواره های ساختمان می باشد. با گذشت زمان و افزایش آپارتمان نشینی استفاده از حیاط و مساحت آن کاهش چشم گیری یافت و با کمتر شدن متراژ واحد های ساختمانی بیشتر به ساخت و اجرای بالکن در ساختمان ها روی آوردند. بالکن فضایی بین فضای ساختمان و فضای بیرون می باشد. برای ایجاد حفاظ و هم چنین اضافی کردن فضای بالکنی به ساختمان می توان از شیشه بالکن استفاده نمود . در ادامه این مقاله به برسی شیشه بالکن و انواع آن می پردازیم همراه ما باشید

قیمت شیشه بالکن

تمامی یراق آلات مورد نیاز شرکت رامادر به صورت مستقیم از ترکیه وارد شده که نسبت به محصولات متشابه در بازار از کیفیت بالاتری برخودار است. عوامل متعددی بر روی قیمت شیشه بالکن تاثیر گذار است، اولین عامل  تاثیر گذار بر روی قیمت متراژ فضای مورد نظر شما برای نصب بالکن است، همچنین شیشه بالکن ها به دو صورت کشویی، لولایی ویا با فریم آلومنیومی یا به صورت فریم لس (بدون فریم) هستند، که این عوامل هم تاثیرگذار روی قیمت شیشه بالکن شما هستند. شیشه بالکنهای رامادر از جنس سکوریت است و عواملی همانند ابعاد شیشه، رنگ آن، میزان ضخامت و...تاثیر گذار بر روی قیمت شیشه بالکن هستند.

 

بستن بالکن با شیشه

بالکن بخشی از ساختمان ها می باشد که به صورت حجم بیرون زده از ساختمان قابل رویت می باشد به دلیل خارج بودن فضای بالکن از فضای داخلی واحد های ساختمانی این فضا خارج از دسترس بوده و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد مخصوصا در فصول سرد که هوای بالکن به دلیل باز بودن آن بسیار سرد می باشد. می توان برای حل این مشکل و مورد استفاده قرار دادن بالکن می توان اقدام به بستن بالکن با شیشه نمود، با این روش می توان فضای بالکن را در تمام ساعات و روزهای سرد و گرم سال مورد استفاده قرار داد. بستن بالکن با شیشه می تواند موجب شود که فضای بالکن را به عنوان یک بخش جدید به فضای داخلی واحد های ساختمانی افزود و با ایجاد دکوراسیون زیبا بالکن را کاربردی تر نمود. 

شیشه سکوریت برای بالکن- شیشه سکوریت بالکن- سکوریت بالکن

شیشه استفاده شده برای شیشه بالکن از نوع سکوریت می باشد. شیشه سکوریت بالکن به دلیل نوع فرایند تولید آن و شوکی که در اثر درجه حرارت بالا و سرد شدن ناگهانی به آن وارد می گردد از مقاومت مکانیکی بسیار بالایی برخوردار می باشد. سکوریت بالکن را می توان در ابعاد و اندازه های مختلف و با ضخامت 8-10 میل نصب نمود. نصب شیشه سکوریت بالکن علاوه بر ایجاد حفاظ و زیبایی از نفوذ گرد و غبار و آلودگی به داخل جلوگیری می نماید. شیشه سکوریت بالکن می تواند به ایجاد محیطی دلچسب و متنوع در منازل شما کمک نماید.

شیشه سکوریت بالکن این امکان را برای شما بوجود می آورد که فضای جدیدی را به منازل خود اضافه کنید که کاربردی و بسیار کارآمد باشد. زیرا با نصب شیشه سکوریت برای بالکن موجب پوشیده شدن فضای بالکن می شود که از ورود ذرات گردو غبار و هرگونه خار وخاشاک به داخل جلوگیری می نماید و یک فضای ایزوله و تمیز ایجاد م یکند که می توان در مام ساعات از آن برای گذران وقت استفاده نمود.

شیشه بالکن تاشو جمع شو- شیشه بالکن تاشو

شیشه بالکن تاشو جمع شو یکی از مدرنترین محصولات ساختمانی طی سالهای اخیر است، شیشه های تاشو به دلیل اینکه در یک سمت جمع میشوند از فضاهایی مانند استخر، آلاچیق و بالکن و دیگر مکانها میتوان در چهار فصل سال استفاده کرد، و همچنین میتوانید از فضاهای بالکن به بهترین نحو استفاده کنید. این سیستم طوری طراحی شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه‌ی پانلها متحرک میباشند و در ریل حرکت کرده و در انتها در کنار پانل ثابت قرار میگیرد. شیشه ها از نوع سکوریت نشکن به ضخامت 8 میلیمتر می باشد.

اگر بالکنی کوچک دارید و یا میخواهید از بیشترین فضای بالکن خود استفاده کنید بهترین گزینه برای شیشه‌ی بالکن شما شیشه‌ی بالکن تاشو است. شیشه‌ی بالکن تاشو یا جمع شو رامادر در طی زمان توانسته است محبوبیت و کارایی خود را به همگان به اثبات برساند. در این محصول از اتصالات غلتک بلبرینگ از جنس فولاد ضد زنگ استفاده میشود تا به اندازه کافی برای حمل پانلها مقاوم باشد.

 

 

تراس شیشه ای- شیشه تراس 

تراس شیشه‌ای یا شیشه بالکن رامادر بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده، تراس شیشه‌ ای متشکل از دو پروفیل آلومنیوم افقی نصب شده بر روی ساختارهای کف و سقف و همچنین دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار میگیرد. قبل از نصب باید مطمئن شوید که فضای کافی برای حرکت و نصب شیشه‌ی بالکن در تراس خود را دارید. در این سیستم پانل اول ثابت بوده و به صورت درب باز و بسته میشود، و بقیه‌ی پانلها به ترتیب و تک تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می گیرد.

شیشه تراس استفاده شده از نوع شیشه سکوریت می باشد که متناسب با ابعاد تراس مد نظر تولید و نصب می گرد. نوع شیشه نصب شده برای تراس و بالکن تفاوتی با یکدیگر ندارند و میتوان از مدل های مختلف در نصب شیشه تراس استفاده نمود.شیشه سکوریت استفاده شده برای تراس بسیار مقتوم بوده و به دلیل استفاده از یراق آلات مرغوب از ورود و خروج انرژی های سرملسیش و گرمایشی به فضای خارجی جلوگیری می کند و مانع ورود آلودگی هوا و صوتی به داخل می شود. 

نرده شیشه ای تراس 

تراس به عنوان یک فضای کاربردی در منازل امروزی محسوب می شود می توان برای ایمن ساختن فضای تراس از نرده استفاده نمود تا همه افراد بتوانند با آسودگی خاطر و به راحتی از فضای آن بهرمند گردند. به  همین منظور و برای افزایش ایمنی و زیبایی تراس می توان از نرده شیشه ای تراس استفاده کرد. استفاده از شیشه های ضخیم و مقاوم سکوریت  و فولاد زد زنگ به صورت پانل های عمودی شکل که توسط بست ها و اتصالات مخصوص ثابت نگه داشته می شوند، یکی از ایده های جذاب و نو در نرده شیشه ای تراس می باشد. نرده شیشه ای تراس را می توان به صورت فریم لس نیز نصب نمود. 

بالکن شیشه ای- شیشه بالکنی

بالکن شیشه ای به بالکن هایی که برای پوشاندن آن از شیشه استفاده می گردد، گفته می شود. در نصب شیشه بالکنی به دلیل مجاورت شیشه با هوای بیرون و داخل ساختمان باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا در صورت ایجاد تغییرات آب و هوایی و یا اصابت شی از خارج به شیشه آسیبی به آن وارد نگردد. به همین دلیل از شیشه سکوریت مقاوم رامادر استفاده می شود. بالکن شیشه ای را می توان به صورت فریم دار یا بدون فریم نصب نمود که هر کدام از انواع آن دارای ویژگی های مثبت خود می باشند. نصب بالکن شیشه ای می تواند فضای پرت و بلا استفاده بالکن را به یک فضای کاربردی و دلنشیشن تبدیل نماید. شیشه بالکنی رامادر دارای مقاومت مکانیکی بالا و قابلیت شستشوی راحتی دارد. 

شیشه بالکن ریلی

اگر به دنبال ایجاد فضایی هستید که هنگام نیاز، امنیت شما را در برابر گرد و غبار و سرما و گرما تامین کند و چشم انداز فضای مورد نظر را از دست ندهید و به سهولت شیشه بالکن را باز و بسته کنید شیشه بالکن ریلی رامادر در خدمت شماست. این سیستم از تعدادی شیشه مقاوم سکوریتی که معمولا 8 یا 10 میلیمترهستند و با اندازه‌های یکسان برش خورده ‌اند تشکیل شده است که روی دو ریل، یکی در بالا و دیگری در پایین جا افتاده و از آنجا که برای هر شیشه در بالا و پایین چهار چرخ تعبیه شده است، به راحتی قابلیت حرکت روی این ریلها را دارند. برای ایجاد فضای بازی که امکان حرکت شیشه‌ها روی ریل را فراهم میکند، در یک طرف اولین شیشه به صورت تاشو باز شده و عمود بر سطح قرار میگیرد. سپس شیشه‌ی دوم روی ریلها حرکت کرده و به همان صورت تاشو و عمودی باز شده و در مجاورت و موازی با شیشه‌ی اول قرار میگیرد و به همین ترتیب ادامه می یابد تا تمام شیشه‌ها در یک گوشه و در مجاورت یکدیگر و با اشغال حداقلی فضا جمع میشود. تمامی پروفیلها و یراق آلات در برابر رطوبت مقاوم بوده و ضد زنگ هستند. 

شیشه تاشو بالکنی- شیشه تاشو

شیشه های بالکنی را می توان در مدل های متفاوت نصب و اجرا نمود که یکی از پرطرفدار ترین آن شیشه تاشو بالکنی می باشد. شیه تاشو بالکنی یک ایده نو جذاب برای منازل و واحد های مسکونی می باشد. می توان با نصب شیشه تاشو که تمامی فضای بالکن را پوشش می دهد فضایی دلنشین و زیبا ایجاد نمود. شیه تاشو بالکنی از پنل های شیشه ای از جنس شیشه سکوریت می باشند که در ضخامت های متفاوت موجود است. می توان برای این پنل ها از فریم نیز استفاده نمود. باز و بسته شدن شیشه تاشو بالکنی یک پنل در انتها ثابت می ماند و پنل های بعدی به تر تیب در کنار آن قرار می گیرند. یکی از محصولات باکیفیت و مرغوب رامادر شیه تاشو بالکنی می باشد که تکنسین های مجرب در طول روز چندین پروژه شیشه تاشو بالکنی نصب و اجرا می نمایند.

قیمت شیشه تاشو بالکنی- قیمت بالکن شیشه ای تاشو

از شیشه تاشو بالکنی برای جلوگیری از نفوذ سرما و صدا مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت شیشه تاشو بالکنی را متراژ، نوع شیشه و یراق آلات مورد استفاده تعین می کنند. هر چه یراق آلات مورد استفاده کیفیت بالاتری داشته باشند بر عملکرد بهتر شیشه تاشو بالکنی تاثیر می گذارند که این موضوع به قیمت شیشه تاشو بالکنی می افزاید. قیمت شیشه تاشو بالکنی با توجه به متراژ نیز متغیر می باشد یعنی با افزایش متراژ قیمت شیشه تاشو بالکنی در هر متر مربع کاهش می یابد. برای اطلاع دقیق از قیمت بالکن شیشه ای تاشو و نحوه اجرای پروژه بالکنی خود می توانید با کارشناسان فروش رامادر در اتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند. 

 

قیمت شیشه تاشو بالکنی

 

انواع مختلف تراس شیشه ای

تراسهای شیشه‌ای به دو صورت است که یکی شامل پانلهای شیشه‌ای است که تنها از طریق بست نگه داشته میشوند و دومی استفاده از شیشه‌های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ بصورت نرده استیل عمودی است. و همچنین به دو صورت با فریم و فریم لس هستند، این تراسها در اشکال و اندازه‌های مختلف با توجه به نیاز مشتری وجود دارند که در حالتهای کشویی(ریلی) و لولایی هستند. استفاده از شیشه با پانلهای شیشه‌ای، زیبایی بیشتری را به تراس شما اعطا می کند.

مزایا و معایب استفاده از بالکن شیشه ای
  • بالکن بسته، مکان امنی برای بازی کودکان است.
  • عایق صدا و سرما و گرما است.
  • از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند.
  • باعث جلوگیری از ورود حشرات، پرندگان، حیوانات شهری و لانه گذاری پرندگان میشود.
  • از ورود گرد و خاک و سایر آلودگیها جلوگیری میکند.
  • به دلیل متحرک بودن و جمع شدن آن در یک سمت به راحتی قابل شستشو است.

 

بالکن شیشه ای

 

شیشه بالکن بدون فریم

این شیشه ها دارای یک ریل آلومینیومی یک تکه و سراسری هستند که پانلهای شیشه‌ای میتوانند در طول آن حرکت کرده و همگی در سمت دلخواه روی هم قرار میگیرند، این سیستمهای بدون فریم نمایی وسیع و بدون مانع را فراهم میکند و حتی در فصل زمستان و برف و باران میتوانید از بالکن خود لذت ببرید.در  این سیستم از شیشه‌های 8 و 10 میلیمتر سکوریت استفاده میشود و هر لنگه به طور مستقل و روان حرکت میکند. این سیستم این امکان را به شما میدهد که شما لنگه ها را در یک طرف و یا دو طرف (متناسب با شرایط شما) جمع و پارک کنید، از اینمدل شیشه بالکن رامادر میتوان جهت فضاسازی در استخر، ویلاها، تراس و بالکنها، هتلها، رستورانها، فضای اداری و تجاری و... استفده نمود. شیشه بالکن بدون فریم رامادر به طور مستقیم ب روی فولاد، بتن یا ساختار بالکن قابل اجرا می باشد.

نحوه ی باز و بسته کردن شیشه بالکن

سیستمهای شیشه بالکن رامادر به گونه ای طراحی شده اند که با سیستمی نوین و شگفت انگیز بدون وجود پروفیل های افقی و عمودی محدودکننده دید، میتوانید از چشم انداز و مناظر لذت ببرید. و به صورت ریلی، کشویی ویا لولایی میتوان شیشه بالکن را بازو بسته کرد.

پنجره تمام شیشه- پنجره بالکنی- پنجره بالکن

در سبک معماری های نوین همراه با اختراع شیشه های مقاوم سکوریت اغلب معماران و طراحان به دنبال طراحی پنجره تمام شیشه برای بناه ها و ساختمان های شاخص خود هستند. نصب و استفاده از پنجره تمام شیشه یا پنجره بالکنی دارای ویژگی های خاص و ویژه ای می باشد. از جمله انتقال کامل نور به داخل و وسیع بودن وسعت دید و نظاره کامل فضای دلنشین بیرون می باشد. برای دست یابی به پنجره تمام شیشه می توانید، شیشه بالکن رامادر را نصب نمایید. پنجره بالکن این امکان را به معماران و طراحان می دهند تا فضای طراحی شده را وسیع تر از چیزی که هست به نظر برسانند. استفاده ازپنجره بالکنی یا پنجره تمام شیشه ای یک ایده جذاب و نوآورانه برای منازل و ویلا و ساختمان های شما می باشد. 

قیمت بالکن شیشه ای تاشو

 

چرا شیشه بالکن رامادر

رامادر با داشتن کادری مجرب و کار آزموده بیش از چندین دهه فعالیت، بهترین بودن خود را در عملکرد و کیفیت عالی محصولات ثابت کرده است و سالها تجربه موثر و رضایتمندی مشتریان یکی از ویزگیهای بارز رامادر است. استفاده از بهترین یراق و پروفیل و همچنین بهترین نوع شیشه سکوریت در شیشه بالکن رامادر باعث انتخاب اکثریت مردم شده است.

شیشه بالکن در تهران 

نصب شیشه بالکن می تواند به پوشاندن فضای بالکن واضافه کردن فضای جدید به داخل منازل کمک شایانی نماید تا یک فضای ایزوله و ایمن ایجاد شود. تهران یکی از شهرهای آلوده در جهان محسوب می شود که پاکیزه و عاری از آلودگی نگه داشتن فضای داخلی منازل یکی از ملزومات اصلی در تمامی ساختمان های شهر تهران می باشد. بستن بالکن با شیشه می توان هم زمان از ورود انواع آلودگی های صوتی و هوای ناپاک به داخل جلوگیری کرده و از ورود هرگونه حشرات و حیوانات موذی نیز در امان می مانید و همچنین نمای زیبایی را در ساختمان بوجود می آورد. می توانید برای سفارش شیشه بالکن در تهران از طریق سایت رامادر مجری انواع طرح های مرتبط با شیشه در تمامی زمینه ها سفارشات خود را ثبت نمایید یا با بخش فروش رامادر تماس گرفته علاوه بر در یافت اطلاعات در زمینه نصب و اجرای شیشه بالکن در تهران سفارشات خود را اعلام و بعد از طی مراحل اندازه گیری و تولید شیشه بالکن نصب گردد.