تراس شیشه ای

تراس شیشه‌ای به‌آسانی و به کمک یک دستگیره باز و بسته می‌شود. هنگامی‌که همه‌ی پنل ها باز شدند می توان آنها را در سر جای خودشان قفل کرد تا از حرکت کردن و بسته شدن در معرض باد جلوگیری شود. این عمل به وسیله ی نوارهای جاسازی شده در دیوار امکان پذیر است.وقتی همه‌ی پنل ها باز شدند نوار را در سر جای مشخص درون آخرین پنل باز شده چفت کرده تا از هر گونه حرکتی جلوگیری شود. تراس شیشه ای یک اتاق اضافی برای خانه ی شما محسوب میشود و شما میتوانید مطابق میلتان دکور آن را بچینید. یک تراس دنج محیطی عالی برای استراحت کردن است. دمای داخلی تراس شیشه ای بسته به فصول و ساعات مختلف روز متغییر است و باعث تغییرات رطوبت محیط می‌شود.

موارد انتخابی در تراس شیشه ای:

1. تراس شیشه ای به عنوان محافظ بالکن و تراس است.

2. از پر مصرف ترین و محبوب ترین محصولات می باشد.

3. تراس شیشه ای ، از دو پروفیل آلومینیوم بر روی ساختارهای کف و سقف استفاده می‌شود.

4. از یک قفل کلیدی بر روی دستگیره ها اضافه شده ، تا امنیت را برای افراد فراهم کند.

5. در چیدمان محیط تراس شیشه ای از مبلمانی استفاده شود که مدت زمان بیشتری را در محیط تراس شیشه ای دوام بیاورند. 


شیشه بالکن-شیشه تراس

امروزه با پیشرفت در فنّاوری، و اهمیت خانم خانه به زیبایی منزل استفاده از شیشه بالکن در تراس و بالکن بیشتر استفاده می‌شود. با استفاده از این امکان شما می توانید در تمام فصول سال از زیبایی اطراف خانه استفاده کنید. شیشه تراس در فصل سرد سال محیطی گرم و در فصل گرم باوجود پنجره در شیشه بالکن به محیطی خنک تبدیل می‌کند.

دلایل و موارد انتخابی شیشه بالکن در رامادر:
شیشه تراس به‌صورت یک پنجره تمام شیشه‌ای ریلی از جنس  شیشه سکوریت است که بالکن شما را محصور کرده است.
• استفاده از شیشه بالکن این امکان را به شما می‌دهد که از 4 فصل سال لذت ببرید.
• بیشترین مصرف برای  شیشه‌های ساختمانی از شیشه نشکن است برای شیشه تراس استفاده می‌شود.
• کاربرد نصب پنجره برای شیشه تراس در نما و زیبایی خانه تأثیر دارد.

 

شیشه بالکن

بالکن-بالکنی

اکثریت مردم بالکن را جدا از خانه می‌دانند و به دلیل نداشتن زمان به نظافت و ظاهر آن اهمیتی نمی‌دهند و از جایی که در معرض نگاه کسی نیست. به همین دلیل کاری به کار آن ندارند و به‌تدریج بالکنی تبدیل به انباری می‌شود. بالکن بخشی از ساختمان محسوب می‌شود که مساحت آن در متراژ ساخت محاسبه می‌شود که معمولاً یک‌طرف آن رو به بیرون از نمای ساختمان و از دو طرف عرض و یک‌طرف خود ساختمان دیوارکشی شده است. برای ایجاد حفاظ و هم‌چنین اضافی کردن فضای بالکنی به ساختمان می‌توان از شیشه بالکن استفاده نمود

• سیستمی که برای بالکنی در نظر گرفته‌شده عمدتاً با حرکت شیشه در ریل‌های آلومینیومی کار می‌کند.

بالکنی که به مردم فضای راحتی در خانه‌هایشان می‌دهند، اهمیت بیشتری پیداکرده است.

 

قیمت شیشه بالکن

تمامی یراق‌آلات موردنیاز شرکت رامادر به‌صورت مستقیم از ترکیه واردشده که نسبت به محصولات متشابه در بازار از کیفیت بالاتری برخوردار است. عوامل متعددی بر روی قیمت شیشه بالکن تأثیرگذار است، اولین عامل  تأثیرگذار بر روی قیمت شیشه بالکن متراژ فضای موردنظر شما برای نصب است، همچنین شیشه بالکن‌ها به دو صورت کشویی، لولایی ویا با فریم آلومینیومی یا به‌صورت فریم لس (بدون فریم) هستند، که این عوامل هم تأثیرگذار روی قیمت شیشه بالکن شما هستند.

• شیشه بالکن‌های رامادر از جنس سکوریت است.

• عواملی مانند ابعاد شیشه، رنگ آن، میزان ضخامت و...تأثیرگذار بر روی قیمت شیشه بالکن هستند.

• جهت اطلاع از قیمت روز محصولات می‌توانید با رامادر در تماس باشید.

قیمت شیشه بالکن به همراه هزینه یرق آلات به‌صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

 

قیمت شیشه بالکن


بستن بالکن-بستن بالکن با شیشه-بستن تراس با شیشه-محافظ بالکن-محافظ تراس

بالکن یا تراس بخشی از ساختمان است که به‌صورت حجم بیرون زده از ساختمان قابل‌رؤیت هست. به دلیل خارج بودن فضای بالکن از فضای داخلی واحدهای ساختمانی این فضا خارج از دسترس بوده و کمتر مورداستفاده قرار می‌گیرد، مخصوصاً در فصول سرد که هوای بالکن به دلیل باز بودن آن بسیار سرد هست. می‌توان برای حل این مشکل و مورداستفاده قرار دادن بالکن می‌توان اقدام به بستن بالکن با شیشه نمود، با این روش می‌توان فضای بالکن را در تمام ساعات و روزهای سرد و گرم سال مورد استفاده قرارداد.

بستن تراس با شیشه در نمای خانه باعث زیبایی ظاهر بیرون ساختمان شده و محیط را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد؛ که تلفیقی از جنس آلومینیوم و شیشه است.

• برای امنیت کودکان خود در تراس می‌توانیم از محافظ بالکن استفاده کنیم.

• محفاظ تراس برای ساکنین طبقات یک حس امنیت فراهم می‌کند.

• سریع‌ترین راه برای درخواست سفارش و برآورد هزینه با شرکت رامادر در ارتباط باشید.

بستن بالکن با شیشه به‌آسانی قابل باز و بسته شدن و اجرا بر هر سازه‌ای است و هیچ محدودیت دیدی ایجاد نمی‌کند.

• می‌توان با بستن تراس با شیشه فضای بالکن را به‌عنوان یک بخش جدید به فضای داخلی واحدهای ساختمانی افزود و با ایجاد دکوراسیون زیبا بالکن را کاربردی‌تر نمود.

• برای بستن بالکن شما می توانید از شیشه مدرن امروزی رامادر استفاده کنید.

• دکور جدید که به‌نما ساختمان داده می‌شود از محافظ تراس با نرده استیل‌هایی با مقاومت بالا استفاده می‌کنند.

• از شیشه سکوریت می‌توانیم به‌عنوان محافظ بالکن استفاده کنیم.

• بهترین گزینه برای بستن بالکن منازل و ویلاها شیشه بالکن ریلی تاشو هست که امکان استفاده از فضای باز شیشه تراس را برای شما مهیا می‌سازد.

 

بستن بالکن باشیشه

 

شیشه سکوریت برای بالکن-شیشه سکوریت بالکن-سکوریت بالکن

شیشه استفاده‌شده برای شیشه بالکن از نوع سکوریت هست. شیشه سکوریت بالکن به دلیل نوع فرایند تولید آن و شوکی که در اثر درجه حرارت بالا و سرد شدن ناگهانی به آن وارد می‌گردد از مقاومت مکانیکی بسیار بالایی برخوردار هست. سکوریت بالکن را می‌توان در ابعاد و اندازه‌های مختلف و باضخامت 8-10 میل نصب نمود. نصب شیشه سکوریت بالکن علاوه بر ایجاد حفاظ و زیبایی از نفوذ گردوغبار و آلودگی به داخل جلوگیری می‌نماید.
 

1. شیشه سکوریت بالکن می‌تواند به ایجاد محیطی دل‌چسب و متنوع در منازل شما کمک نماید.

2. با نصب شیشه سکوریت برای بالکن موجب پوشیده شدن فضای بالکن می‌شود که از ورود ذرات گردوغبار و هرگونه خار وخاشاک به داخل جلوگیری می‌نماید.

3. سکوریت بالکن این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که فضای جدیدی را به منازل خود اضافه کنید که کاربردی و بسیار کارآمد داشته باشد.

4. استفاده از شیشه سکوریت برای بالکن یک فضای ایزوله و تمیز در محیط تراس ایجاد می‌کند که می‌توان در تمام ساعات از آن برای گذران وقت استفاده نمود.

 

شیشه سکوریت

 

قیمت نرده شیشه ای

آیا تا به کنون برای داشتن زیبایی محیط اطراف خود که فضایی برای آرامش و استراحت خودتان هست فکری کرده‌اید؟ با رامادر نگران زیبایی منزل خود نباشید. فقط فضای بیرون از خانه محلی برای استراحت نیست می‌توانیم در خانه خود محیطی برای نشیمن‌گاه و تفریح داشته باشیم. در صورتی انتخاب نرده شیشه برای تراس می‌توانیم از اتصال اسپایدری با قیمت نرده شیشه‌ای مناسب را داشته باشیم. 

• در رامادر قیمت نرده شیشه‌ای با بهترین کیفیت برای شما عزیزان در نظر گرفته‌شده است.

قیمت نرده شیشه‌ای با پایه از مدل‌های دیگر در نرده شیشه‌ای ارزان‌تر است.

• انواع ضخامت شیشه در قیمت نرده شیشه‌ای ثاثیرگذار و متفاوت است.

 

شیشه تاشو بالکنی-شیشه تاشو-شیشه بالکن تاشو-شیشه بالکن تاشو جمع شو-شیشه تاشو بالکن

شیشه تاشو بالکن را می‌توان در مدل‌های متفاوت نصب و اجرا نمود که یکی از پرطرفدارترین آن شیشه تاشو بالکنی هست. شیشه بالکن تاشو یک ایده نو جذاب برای منازل و واحدهای مسکونی هست. می‌توان با نصب شیشه تاشو که تمامی فضای بالکن را پوشش می‌دهد فضایی دل‌نشین و زیبا ایجاد نمود. شیشه تاشو بالکنی از پنل های شیشه‌ای از جنس شیشه سکوریت می‌باشند که در ضخامت‌های متفاوت موجود است. می‌توان برای این پنل ها از فریم نیز استفاده نمود. باز و بسته شدن شیشه تاشو بالکن یک پنل در انتها ثابت می‌ماند و پنل های بعدی به ترتیب در کنار آن قرار می‌گیرند. یکی از محصولات باکیفیت و مرغوب رامادر شیشه تاشو هست که تکنسین‌های مجرب در طول روز چندین پروژه شیشه بالکن تاشو نصب و اجرا می‌نمایند؛ و همچنین می‌توانید از فضاهای بالکن به بهترین نحو استفاده کنید. شیشه بالکن تاشو جمع‌شو یکی از مدرن‌ترین محصولات ساختمانی طی سال‌های اخیر است.
 

شیشه تاشو به دلیل اینکه در یک سمت جمع می‌شوند از فضاهایی مانند استخر، آلاچیق و بالکن و دیگر مکان‌ها می‌توان در چهارفصل سال استفاده کرد.

شیشه بالکن تاشو جمع‌شو طوری طراحی‌شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه‌ی پانل‌ها متحرک می‌باشند و در ریل حرکت کرده و در انتها در کنار پانل ثابت قرار می‌گیرد.

• برای شیشه تاشو از شیشه سکوریت به ضخامت 8 میلی‌متر هست.

• اگر بالکنی کوچک دارید و یا می‌خواهید از بیشترین فضای بالکن خود استفاده کنید بهترین گزینه برای شیشه‌ی بالکن شما شیشه‌ تاشو بالکنی است.

شیشه‌ تاشو بالکن رامادر در طی زمان توانسته است محبوبیت و کارایی خود را به همگان به اثبات برساند.

شیشه بالکن تاشو جمع‌شو در این محصول از اتصالات غلتک بلبرینگ از جنس فولاد ضدزنگ استفاده می‌شود تا به‌اندازه کافی برای حمل پانل‌ها مقاوم باشد.
 

 

شیشه بالکن تاشو

 

حتما بخوانید: درب اتوماتیک شیشه ای


تراس شیشه ای-شیشه تراس-شیشه برای تراس-تراس شیشه ای ریلی


تراس شیشه‌ای تشکیل‌شده از دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب‌شده بر روی ساختارهای کف و سقف، که به صورت دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار می‌گیرد. قبل از نصب باید مطمئن شوید که فضای کافی برای حرکت و نصب شیشه‌ برای تراس در بالکن خود را دارید. شیشه برای تراس یا شیشه تراس رامادر بیشتر به‌عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده، در این سیستم پانل اول ثابت بوده و به‌صورت درب، باز و بسته می‌شود، و بقیه‌ی پانلها به ترتیب و تک‌تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب در تراس شیشه‌ای قرار می‌گیرد.

شیشه تراس استفاده‌شده از نوع شیشه سکوریت می‌باشد که متناسب با ابعاد تراس شیشه‌ای مدنظر تولید و نصب می‌گردد.

• نوع شیشه نصب‌شده برای تراس و بالکن تفاوتی با یکدیگر ندارند و می‌توان از مدل‌های مختلف در نصب شیشه برای تراس استفاده نمود.

• حرکت روان و راحت شیشه‌ها در تراس شیشه‌ای ریلی .

شیشه تراس استفاده‌شده برای تراس بسیار مقاوم بوده و به دلیل استفاده از یراق‌آلات مرغوب از ورود و خروج انرژی‌های سرمایشی و گرمایشی به فضای خارجی جلوگیری می‌کند.

• وجود قفل و امنیت بالا در تراس شیشه‌ای ریلی .

شیشه برای تراس مانع ورود آلودگی هوا و صوتی به داخل می‌شود. 
 

شیشه برای تراس
 

نرده شیشه ای تراس-حفاظ شیشه ای بالکن

حفاظ شیشه‌ای بالکن یا نرده شیشه‌ای تراس که جزو کاربردی‌ترین نوع نرده برای استفاده در منازل است، مخاطبان زیادی را جذب نموده و برای زیبایی محیط ساختمان بیشتر انتخاب می‌شود. از حفاظ شیشه‌ای تراس برای ایمن ساختن فضای تراس استفاده می‌سود تا همه افراد بتوانند با آسودگی خاطر و به‌راحتی از فضای آن بهره‌مند گردند. مدلی که برای نرده شیشه‌ای تراس استفاده می‌شوند در دو مدل تمام شیشه و مدل ترکیبی عرضه می‌شود. این مدل‌ها که در حفاظ شیشه‌ای تراس استفاده می‌شود به‌صورت کامل Fix یراق می‌شوند، این مدل نرده شیشه‌ای تراس با سوراخ‌هایی که در قسمت پایین شیشه‌ها تعبیه‌شده توسط یراق استیل ضدزنگ اسپایدری متصل می‌شود.

حفاظ شیشه‌ای بالکن و تراس از ارتفاع 100 سانتی متر به بالا شروع می‌شود.

• ضخامت شیشه‌های به‌کاررفته در نرده شیشه‌ای تراس بین10-20 میلی متر  است.

حفاظ شیشه‌ای بالکن از نوع نرده شیشه‌ای تراس که از ترکیب شیشه سکوریت و یراق‌آلات اجرا می‌شود.

• استفاده از شیشه‌های ضخیم و مقاوم سکوریت و فولاد زد زنگ به‌صورت پانل های عمودی شکل که توسط بست ها و اتصالات مخصوص ثابت نگه‌داشته می‌شوند، یکی از ایده‌های جذاب و نو در حفاظ شیشه‌ای تراس استفاده می‌شود.

 

نرده شیشه ای تراس

 

بالکن شیشه ای-شیشه بالکنی-مدل بالکن شیشه ای-طرح بالکن شیشه ای

مدل بالکن شیشه‌ای به بالکن‌هایی که برای پوشاندن آن از شیشه استفاده می‌گردد، گفته می‌شود. در نصب شیشه بالکنی به دلیل مجاورت شیشه با هوای بیرون و داخل ساختمان باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد، تا در صورت ایجاد تغییرات آب و هوایی و یا اصابت شی از خارج به شیشه آسیبی به آن وارد نگردد. به همین دلیل از شیشه بالکنی از نوع شیشه سکوریت مقاوم رامادر استفاده می‌شود. مدل بالکن شیشه‌ای را می‌توان به‌صورت فریم دار یا بدون فریم نصب نمود که هرکدام از انواع آن دارای ویژگی‌های مثبت خود می‌باشند.

• در نصب بالکن شیشه‌ای می‌توان از فضای پرت استفاده نمود.
• طرح بالکن شیشه‌ای می‌تواند کشویی و لولایی انتخاب شود که بر فریم آلومینیومی یا بدون فریم انتخاب شود.
• صرفه‌جویی مصرف انرژی در مدل بالکن شیشه‌ای .
• از بالکن شیشه‌ای منزل می‌توان به‌عنوان فضایی کاربردی و دل‌نشین استفاده نمود.
• در طرح بالکن شیشه‌ای هر چه یراق‌آلات مورداستفاده کیفیت بالاتری داشته باشند مقاومت شیشه بهتر می‌شود.
شیشه بالکنی رامادر دارای مقاومت مکانیکی بالا و قابلیت شستشوی راحتی دارد.

 

شیشه بالکنی
 

شیشه بالکن ریلی-شیشه ریلی بالکن-شیشه ریلی

این سیستم از تعدادی شیشه مقاوم سکوریتی که معمولاً 8 یا 10 میلی‌متر است و با اندازه‌های یکسان برش خورده‌اند، تشکیل‌شده است که روی دو ریل، یکی در بالا و دیگری در پایین جاافتاده و ازآنجاکه برای هر شیشه در بالا و پایین چهارچرخ تعبیه‌شده است، و به‌راحتی قابلیت حرکت روی این ریل‌ها در شیشه ریلی بالکن دارد.

در صورت بزرگ بودن فضا امکان حرکت شیشه‌ها روی ریل در شیشه ریلی بالکن به‌آسانی فراهم می‌شود، در یک‌طرف اولین شیشه به‌صورت تاشو بازشده و عمود بر سطح قرار می‌گیرد. سپس شیشه‌ی دوم روی ریل‌ها در شیشه ریلی بالکن حرکت کرده و به همان صورت تاشو و عمودی بازشده و در مجاورت و موازی با شیشه‌ی اول قرار می‌گیرد و به همین ترتیب ادامه می‌یابد تا تمام شیشه‌ها در یک‌گوشه و در مجاورت یکدیگر و با اشغال حداقلی فضا جمع می‌شود.

• از شیشه ریلی می‌توان به‌عنوان پوشش و محافظ بالکن استفاده می‌کنیم.

• یکی دیگر از مزایای شیشه ریلی امکان دید کافی و کامل به مناظر اطراف.

• ایجاد شیشه ریلی لوکس مختص منازل لوکس با امکانات ویژه دیگر در رامادر .

• تمام پروفیل‌ها و یراق‌آلات استفاده‌شده در شیشه بالکن ریلی ،برابر رطوبت مقاوم بوده و ضدزنگ هستند.

• استفاده از شیشه ریلی بالکن ایجاد فضایی با چشم‌انداز ایدئال را فراهم می‌کند.

شیشه بالکن ریلی امنیت، را در برابر گردوغبار، سرما و گرما تأمین می‌کند.

• سهولت در باز و بسته شدن شیشه بالکن ریلی یا شیشه ریلی بالکن از ویژگی‌های بارز در رامادر است.

 

شیشه ریلی بالکن

 

پنجره تاشو-پنجره تراس تاشو

اهمیت پنجره را در یک محیط بسته بهتر می‌توان درک نمود. پنجره تاشو ، ازجمله سیستم‌های جذاب، جدید و مدرنی هستند که با کارایی و زیبایی خاصی وارد ساختمان‌های معماری شده. پنجره تراس تاشو به‌صورت چند لنگه در، به یک سمت دیوار جمع می‌شود و کارکرد آن بیشتر برای محل‌هایی که عریض هستند استفاده می‌شود و یا در محیط‌هایی که تقسیم‌بندی شده و نیاز به جداسازی باشد از این نوع درب و پنجره استفاده می‌گردد که به نسبت هزینه آن گران‌تر محاسبه می‌گردد.

• از کاربرد زیاد پنجره تاشو می‌توان به آشپزخانه، اتاق نشیمن اشاره کرد.

• برای آگاهی از انواع پنجره تاشو می‌توانید با بخش فروش از شرکت رامادر در ارتباط باشید.

پنجره تراس تاشو به عنوان مدرن ترین گزینه برای استفاده بهینه و زیبایی تراس خانه تان می باشد.

 

پنجره تاشو

پنجره ریلی تراس-پنجره ریلی بالکن

درزمینهٔ زیبایی ساختمان با پیشرفت‌های روزافزون امروزه از پنجره ریلی بالکن استفاده می‌شود و برای بهارخواب شیشه‌ای اصطلاحات و لغات زیادی همچون پنجره ریلی تراس، بالکن شیشه‌ای، شیشه‌ای کردن بالکن، بستن بالکن، پوشاندن بالکن با شیشه، بالکن، شیشه‌ی بالکن، بالکن شیشه‌ای تاشو و … رواج دارد.

پنجره ریلی بالکن یا تراس شیشه‌ای متحرک یا تراس ریلی شیشه‌ای برای هر پانل قابل‌اجرا است.

• از یراق‌آلات این پنجره ریلی تراس می‌توان در هر شکل و ابعادی از گرد، زاویه‌دار و یا هر شکل دیگری نام برد که قابل‌اجرا هست.

• این‌گونه از پنجره ریلی تراس ۷۰% عایق صوت و ۶۵% عایق حرارت است.
 

پنجره ریلی تراس


قیمت شیشه تاشو بالکنی-قیمت بالکن شیشه ای تاشو-قیمت بالکن شیشه ای ریلی-قیمت بالکن شیشه ای

بالکن خانه‌های شما هنگامی‌که با شیشه‌های تاشو بالکنی به صورت تاشو یا ریلی مجهز باشد، در فصل سرد زمستان تبدیل به فضایی دوست‌داشتنی می‌شود. بهارخواب بالکن و دیگر فضاهای خارجی خانه در هوای گرم همیشه‌ جزو موارد مناسبی برای وقت‌گذرانی هستند، و با شروع پاییز و وزیدن اولین نسیم‌های سرد فرصت مناسبی است برای تفکر در مورد این‌که چگونه از محیط‌های خارجی منزل خود در زمستان هم استفاده کنیم! بالکن شیشه ای محوطه را از باد، گرد وغبار، سروصدا و حشرات محافظت می کند. و به زیبا سازی محیط بالکن کمک می کند. استفاده از بالکن شیشه ای در نمای ساختمان و زیبا سازی آن تاثیر به سزایی دارد و مصرف کنندگان می توانند از انواع ریلی و تاشو  آن استفاده کنند. با بهره گیری و وجود تکنولوژی های جدید در صنعت شیشه، به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی ،استفاده از بالکن شیشه ای تاشو با قیمت بالکن شیشه ای تاشو را رامادر به شما خریداران با قیمت مناسب معرفی می کند.

موارد تأثیرگذار برای قیمت:

قیمت شیشه تاشو بالکنی را متراژ، نوع شیشه و یراق‌آلات مورداستفاده تعیین می‌کنند.

• تراس شیشه‌ای می‌تواند کشویی و لولایی انتخاب شود که بر فریم آلومینیومی یا بدون فریم انتخاب شود تمام این موارد بر قیمت تراس شیشه‌ای شما تأثیرگذار است.

• هر چه یراق‌آلات مورداستفاده کیفیت بالاتری داشته باشند بر عملکرد بهتر شیشه تاشو بالکنی تأثیر می‌گذارند که این موضوع به قیمت شیشه تاشو بالکنی می‌افزاید.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی با توجه به متراژ نیز متغیر هست یعنی با افزایش متراژ قیمت شیشه تاشو بالکنی در هر مترمربع کاهش می‌یابد.

• شرکت رامادر قیمت شیشه‌های بالکنی را برای مشتریان عزیز مناسب حساب می‌کند.

• برای اطلاع دقیق از قیمت بالکن شیشه‌ای ریلی و نحوه اجرای پروژه بالکنی خود می‌توانید با کارشناسان فروش رامادر در ارتباط باشید تا شمارا راهنمایی نمایند. 

• در قیمت بالکن شیشه ای ، یراق الات به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

• شرکت رامادر به صورت توافقی قیمت بالکن شیشه ای تاشو را که با قابلیت های متفاوت به شما معرفی می کند.

• بالکن شیشه ای تاشو این قابلیت را دارا می باشد که از ورود سرو صدا جلوگیری می نماید و طوری طراحی شده که مانعی در برابر باد و باران ایجاد می کند.

• از شیشه تاشو بالکنی برای جلوگیری از نفوذ سرما و صدا مورداستفاده قرار می‌گیرد.

• قیمت بالکن های شیشه ای در لیست جدول بالا با آخرین بروز رسانی آماده ارائه خدمات به شما دوستان است.

• انتخاب یراق‌آلات باکیفیت بر قیمت تراس شیشه‌ای تأثیرگذار است.

 

قیمت شیشه تاشو بالکنی

 

حتما بخوانید: قیمت پارتیشن  شیشه ای

انواع مختلف تراس شیشه ای

تراسهای شیشه‌ای به دو صورت است که یکی شامل پانلهای شیشه‌ای است که تنها از طریق بست نگه داشته میشوند و دومی استفاده از شیشه‌های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ بصورت نرده استیل عمودی است. و همچنین به دو صورت با فریم و فریم لس هستند، این تراسها در اشکال و اندازه‌های مختلف با توجه به نیاز مشتری وجود دارند که در حالتهای کشویی(ریلی) و لولایی هستند. استفاده از شیشه با پانلهای شیشه‌ای، زیبایی بیشتری را به تراس شما اعطا می کند.

مزایا و معایب استفاده از بالکن شیشه ای
  • بالکن بسته، مکان امنی برای بازی کودکان است.
  • عایق صدا و سرما و گرما است.
  • از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند.
  • باعث جلوگیری از ورود حشرات، پرندگان، حیوانات شهری و لانه گذاری پرندگان میشود.
  • از ورود گرد و خاک و سایر آلودگیها جلوگیری میکند.
  • به دلیل متحرک بودن و جمع شدن آن در یک سمت به راحتی قابل شستشو است.

 

بالکن شیشه ای

 

شیشه بالکن بدون فریم

این شیشه ها دارای یک ریل آلومینیومی یک تکه و سراسری هستند که پانلهای شیشه‌ای میتوانند در طول آن حرکت کرده و همگی در سمت دلخواه روی هم قرار میگیرند، این سیستمهای بدون فریم نمایی وسیع و بدون مانع را فراهم میکند و حتی در فصل زمستان و برف و باران میتوانید از بالکن خود لذت ببرید.در  این سیستم از شیشه‌های 8 و 10 میلیمتر سکوریت استفاده میشود و هر لنگه به طور مستقل و روان حرکت میکند. این سیستم این امکان را به شما میدهد که شما لنگه ها را در یک طرف و یا دو طرف (متناسب با شرایط شما) جمع و پارک کنید، از اینمدل شیشه بالکن رامادر میتوان جهت فضاسازی در استخر، ویلاها، تراس و بالکنها، هتلها، رستورانها، فضای اداری و تجاری و... استفده نمود. شیشه بالکن بدون فریم رامادر به طور مستقیم ب روی فولاد، بتن یا ساختار بالکن قابل اجرا می باشد.

 

کرکره بالکن

کرکره اتوماتیک نوعی از کرکره است که با موتور نصب‌شده در پنل بالای کرکره از قدرت برق شهری استفاده می‌کند  و با کنترل دستی به‌صورت عمودی بالا و پایین می‌رود. با استفاده از قدرت برق عمل کرده و در محور عمودی بالا و پایین می‌رود. به این نوع کرکره، کرکره برقی نیز گفته می‌شود. یکی از مطمئن‌ترین مراکز فروش و نصب کرکره برقی شرکت رامادُر است.

ازجمله کاربرد و مزایای کرکره بالکن

1. استفاده از کرکره بالکن از ورود گردوغبار جلوگیری می‌کند.

2. ایجاد امنیت بیشتر در هنگام مسافرت

3. از کرکره بالکن به‌عنوان عایق کردن منزل در برابر گرما و سرما می‌توان اشاره کرد.

4. اگر که بخواهیم نور از کرکره برقی عبور کند باید از کرکره بالکن برقی نانو پلی کربنات شفاف برای پنجره استفاده کنیم و در غیر این صورت بهترین گزینه کرکره برقی آلومینیومی است.

 

کرکره بالکن

 

 

نحوه ی باز و بسته کردن شیشه بالکن

سیستمهای شیشه بالکن رامادر به گونه ای طراحی شده اند که با سیستمی نوین و شگفت انگیز بدون وجود پروفیل های افقی و عمودی محدودکننده دید، میتوانید از چشم انداز و مناظر لذت ببرید. و به صورت ریلی، کشویی ویا لولایی میتوان شیشه بالکن را بازو بسته کرد.

پنجره تمام شیشه-پنجره بالکنی-پنجره بالکن-پنجره تراس

با توجه به قدمت وسنت های معماری ایرانی که برای نمای خانه از ایوان و تراس های بزرگ وعریض با ستون های دایره ای شکل استفاده می شده، با گذشت سال ها با تغییر شرایط زندگی و پیشرفت در تکنولوژی و وقوع پدیده برج سازی و آپارتمان نشینی محدود به بالکن های کوچک شده، بیش از یک دهه است برای بالکن ها از پنجره تمام شیشه استفاده می شود، که این پنجره بالکنی زمان گرم شدن هوا و سرد شدن کاملا قابل استفاده می باشد.

در سبک معماری های نوین همراه با اختراع شیشه های مقاوم سکوریت اغلب معماران و طراحان به دنبال طراحی پنجره تمام شیشه برای بناها و ساختمان های شاخص خود هستند. نصب و استفاده از پنجره تمام شیشه یا پنجره بالکنی دارای ویژگی های خاص و ویژه ای می باشد. از جمله انتقال کامل نور به داخل و وسیع بودن وسعت دید و نظاره کامل فضای دلنشین بیرون می باشد. برای دست یابی به پنجره تراس با تمام شیشه می توانید، شیشه بالکن رامادر را نصب نمایید. پنجره بالکن این امکان را به معماران و طراحان می دهند تا فضای طراحی شده را وسیع تر از چیزی که هست به نظر برسانند. در بالکن‌های امروزی سعی بر این است تا از پنجره برای بالکن استفاده شود. استفاده ازپنجره بالکنی یا پنجره تراس باتمام شیشه ای یک ایده جذاب و نوآورانه برای منازل و ویلا و ساختمان های شما می باشد.

• در صورت استفاده از پنجره تراس خللی در نظافت بالکن شما ایجاد نمی کند.

• وجود پنجره برای بالکن به‌عنوان یک مزیت برای مصرف‌کنندگان است.

• پنجره بالکن کاملا بی خطر بوده و ایزولاسیون کامل را تامین می کند.

• در صورت استفاده از پنجره بالکن نگهداری گل ها و گیاهان بهتر انجام می شود.

• با وجود پنجره بالکن شرایط آب و هوایی کاملا مناسب است.

 

قیمت بالکن شیشه ای تاشو

 

حتما بخوانید: حمام  شیشه ای
چرا شیشه بالکن رامادر

رامادر با داشتن کادری مجرب و کار آزموده بیش از چندین دهه فعالیت، بهترین بودن خود را در عملکرد و کیفیت عالی محصولات ثابت کرده است و سالها تجربه موثر و رضایتمندی مشتریان یکی از ویزگیهای بارز رامادر است. استفاده از بهترین یراق و پروفیل و همچنین بهترین نوع شیشه سکوریت در شیشه بالکن رامادر باعث انتخاب اکثریت مردم شده است.

شیشه بالکن در تهران 

نصب شیشه بالکن می‌تواند به پوشاندن فضای بالکن و اضافه کردن فضای جدید به داخل منازل کمک شایانی نماید تا یک فضای ایزوله و ایمن ایجاد شود. تهران یکی از شهرهای آلوده در جهان محسوب می‌شود که پاکیزه و عاری از آلودگی نگه‌داشتن فضای داخلی منازل یکی از ملزومات اصلی در تمامی ساختمان‌های شهر تهران هست. با نصب بالکن شیشه ای در تهران می‌توان هم‌زمان از ورود انواع آلودگی‌های صوتی و هوای ناپاک به داخل جلوگیری کرده و از ورود هرگونه حشرات و حیوانات موذی نیز در امان مانید و همچنین نمای زیبایی را در ساختمان به وجود آورد.

• برای سفارش شیشه بالکن در تهران از طریق سایت رامادر مجری انواع طرح‌های مرتبط با شیشه در تمامی زمینه‌ها سفارش‌ها خود را ثبت نمایید.

• جدیدترین گزینه برای مکانیزه کردن برج‌های بلند انجام بالکن شیشه‌ای در تهران است و استفاده بهینه از تمام فضاها.

• برای سفارش و نصب شیشه بالکن در تهران، از بخش فروش دفتر مرکزی رامادر، تماس گرفته و علاوه بر دریافت اطلاعات درزمینهٔ نصب و اجرای شیشه بالکن در تهران سفارش‌ها خود را اعلام و بعد از طی مراحل، اندازه‌گیری و نصب شیشه بالکن انجام می‌شود.

 

شیشه بالکن در تهران

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر