تراس شیشه ای

شیشه بالکن رامادر به صورت یک پنجره تمام شیشه‌ای ریلی از جنس سکوریت است که بالکن شما را محصور کرده است و این امکان را به شما میدهد از 4 فصل سال لذت ببرید، در واقع همانند یک پنجره است که به صورتهای مختلفی وجود دارد و روی بالکن شما نصب میشود. بدنه اصلی شیشه بالکن رامادر از پانلهای عمودی تشکیل شده است که هر یک از پانلهای نصب شده مستقل هستند، که به عنوان یک درب کشویی و یا درب لولایی نصب میگردند که این امر نگهداری و نظافت را برای شما راحتتر و سریعتر میکند، این نوع شیشه که سبکی مدرن دارد عمدتا برای استفاده بهینه و مدرن از فضای بالکن و تراس استفاده می شود.

قیمت شیشه بالکن

تمامی یراق آلات مورد نیاز شرکت رامادر به صورت مستقیم از ترکیه وارد شده که نسبت به محصولات متشابه در بازار از کیفیت بالاتری برخودار است. عوامل متعددی بر روی قیمت شیشه بالکن تاثیر گذار است، اولین عامل  تاثیر گذار بر روی قیمت متراژ فضای مورد نظر شما برای نصب بالکن است، همچنین شیشه بالکنها به دو صورت کشوییT لولایی ویا با فریم آلومنیومی یا به صورت فریم لس (بدون فریم) هستند، که این عوامل هم تاثیرگذار روی قیمت شیشه بالکن شما هستند. شیشه بالکنهای رامادر از جنس سکوریت است و عواملی همانند ابعاد شیشه، رنگ آن، میزان ضخامت و...تاثیر گذار بر روی قیمت آن هستند.

شیشه بالکن تاشو جمع شو

شیشه بالکن تاشو یکی از مدرنترین محصولات ساختمانی طی سالهای اخیر است، شیشه های تاشو به دلیل اینکه در یک سمت جمع میشوند از فضاهایی مانند استخر، آلاچیق و بالکن و دیگر مکانها میتوان در چهار فصل سال استفاده کرد، و همچنین میتوانید از فضاهای بالکن به بهترین نحو استفاده کنید. این سیستم طوری طراحی شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه‌ی پانلها متحرک میباشند و در ریل حرکت کرده و در انتها در کنار پانل ثابت قرار میگیرد. شیشه ها از نوع سکوریت نشکن به ضخامت 8 میلیمتر می باشد.

اگر بالکنی کوچک دارید و یا میخواهید از بیشترین فضای بالکن خود استفاده کنید بهترین گزینه برای شیشه‌ی بالکن شما شیشه‌ی بالکن جمع شو است. شیشه‌ی بالکن تاشو یا جمع شو رامادر در طی زمان توانسته است محبوبیت و کارایی خود را به همگان به اثبات برساند. در این محصول از اتصالات غلتک بلبرینگ از جنس فولاد ضد زنگ استفاده میشود تا به اندازه کافی برای حمل پانلها مقاوم باشد.

شیشه بالکن

تراس شیشه ای

تراس شیشه‌ای یا شیشه بالکن رامادر بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده، تراس شیشه‌ ای متشکل از دو پروفیل آلومنیوم افقی نصب شده بر روی ساختارهای کف و سقف و همچنین دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار میگیرد. قبل از نصب باید مطمئن شوید که فضای کافی برای حرکت و نصب شیشه‌ی بالکن در تراس خود را دارید. در این سیستم پانل اول ثابت بوده و به صورت درب باز و بسته میشود، و بقیه‌ی پانلها به ترتیب و تک تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار میگیرد.

شیشه بالکن ریلی

اگر به دنبال ایجاد فضایی هستید که هنگام نیاز، امنیت شما را در برابر گرد و غبار و سرما و گرما تامین کند و چشم انداز فضای مورد نظر را از دست ندهید و به سهولت شیشه بالکن را باز و بسته کنید شیشه بالکن ریلی رامادر در خدمت شماست. این سیستم از تعدادی شیشه مقاوم سکوریتی که معمولا 8 یا 10 میلیمترهستند و با اندازه‌های یکسان برش خورده ‌اند تشکیل شده است که روی دو ریل، یکی در بالا و دیگری در پایین جا افتاده و از آنجا که برای هر شیشه در بالا و پایین چهار چرخ تعبیه شده است، به راحتی قابلیت حرکت روی این ریلها را دارند. برای ایجاد فضای بازی که امکان حرکت شیشه‌ها روی ریل را فراهم میکند، در یک طرف اولین شیشه به صورت تاشو باز شده و عمود بر سطح قرار میگیرد. سپس شیشه‌ی دوم روی ریلها حرکت کرده و به همان صورت تاشو و عمودی باز شده و در مجاورت و موازی با شیشه‌ی اول قرار میگیرد و به همین ترتیب ادامه می یابد تا تمام شیشه‌ها در یک گوشه و در مجاورت یکدیگر و با اشغال حداقلی فضا جمع میشود. تمامی پروفیلها و یراق آلات در برابر رطوبت مقاوم بوده و ضد زنگ هستند. 

قیمت شیشه تاشو بالکنی

از شیشه تاشو بالکنی برای جلوگیری از نفوذ سرما و صدا مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت شیشه تاشو بالکنی را متراژ، نوع شیشه و یراق آلات مورد استفاده تعین می کنند. هر چه یراق آلات مورد استفاده کیفیت بالاتری داشته باشند بر عملکرد بهتر شیشه تاشو بالکنی تاثیر می گذارند که این موضوع به قیمت شیشه تاشو بالکنی می افزاید. قیمت شیشه تاشو بالکنی با توجه به متراژ نیز متغییر می باشد یعنی با افزایش متراژ قیمت شیشه تاشو بالکنی در هر متر مربع کاهش می یاد.

انواع مختلف تراس شیشه ای

تراسهای شیشه‌ای به دو صورت است که یکی شامل پانلهای شیشه‌ای است که تنها از طریق بست نگه داشته میشوند و دومی استفاده از شیشه‌های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ بصورت نرده استیل عمودی است. و همچنین به دو صورت با فریم و فریم لس هستند، این تراسها در اشکال و اندازه‌های مختلف با توجه به نیاز مشتری وجود دارند که در حالتهای کشویی(ریلی) و لولایی هستند. استفاده از شیشه با پانلهای شیشه‌ای، زیبایی بیشتری را به تراس شما اعطا می کند.

شیشه بالکن

مزایا و معایب استفاده از بالکن شیشه ای

  • بالکن بسته، مکان امنی برای بازی کودکان است.
  • عایق صدا و سرما و گرما است.
  • از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند.
  • باعث جلوگیری از ورود حشرات، پرندگان، حیوانات شهری و لانه گذاری پرندگان میشود.
  • از ورود گرد و خاک و سایر آلودگیها جلوگیری میکند.
  • به دلیل متحرک بودن و جمع شدن آن در یک سمت به راحتی قابل شستشو است.

شیشه بالکن بدون فریم

این شیشه ها دارای یک ریل آلومینیومی یک تکه و سراسری هستند که پانلهای شیشه‌ای میتوانند در طول آن حرکت کرده و همگی در سمت دلخواه روی هم قرار میگیرند، این سیستمهای بدون فریم نمایی وسیع و بدون مانع را فراهم میکند و حتی در فصل زمستان و برف و باران میتوانید از بالکن خود لذت ببرید.در  این سیستم از شیشه‌های 8 و 10 میلیمتر سکوریت استفاده میشود و هر لنگه به طور مستقل و روان حرکت میکند. این سیستم این امکان را به شما میدهد که شما لنگه ها را در یک طرف و یا دو طرف (متناسب با شرایط شما) جمع و پارک کنید، از اینمدل شیشه بالکن رامادر میتوان جهت فضاسازی در استخر، ویلاها، تراس و بالکنها، هتلها، رستورانها، فضای اداری و تجاری و... استفده نمود. شیشه بالکن بدون فریم رامادر به طور مستقیم ب روی فولاد، بتن یا ساختار بالکن قابل اجرا می باشد.

نحوه ی باز و بسته کردن شیشه بالکن

سیستمهای شیشه بالکن رامادر به گونه ای طراحی شده اند که با سیستمی نوین و شگفت انگیز بدون وجود پروفیل های افقی و عمودی محدودکننده دید، میتوانید از چشم انداز و مناظر لذت ببرید. و به صورت ریلی، کشویی ویا لولایی میتوان شیشه بالکن را بازو بسته کرد.

 

چرا شیشه بالکن رامادر

رامادر با داشتن کادری مجرب و کار آزموده بیش از چندین دهه فعالیت، بهترین بودن خود را در عملکرد و کیفیت عالی محصولات ثابت کرده است و سالها تجربه موثر و رضایتمندی مشتریان یکی از ویزگیهای بارز رامادر است. استفاده از بهترین یراق و پروفیل و همچنین بهترین نوع شیشه سکوریت در شیشه بالکن رامادر باعث انتخاب اکثریت مردم شده است.