نصب شیشه سکوریت در تهران | خرید شیشه میرال از رامادر

دسته بندی ها: مقالات

نصب شیشه سکوریت

 

امروزه استفاده از شیشه‌های سکوریت در مجموعه و کسب و کارهای مختلف بسیار رایج است که البته بسته به حوزه کاری خود می‌توانید به مدل‌های مختلفی در این زمینه دسترسی داشته باشید. فروش شیشه سکوریت بدون واسطه از طریق مجموعه رامادر امکان‌پذیر شده است. در این میان تا حد ممکن سعی نمودیم که شما را از این حوزه بی‌نیاز سازیم و به قیمت کارخانه محصولی که نیاز دارید را به دستتان برسانیم.

 

 

می دانستید پرکاربردترین محصول در بیشتر کسب و کارها و صنایع مختلف شیشه های مستحکم سکوریت می باشد. این نوع شیشه که طی فرآیندی سکوریت می شود یعنی در دمای 700 درجه سانتیگراد ذوب شده و با اعمال هوای فشرده خنک سریع سرد می شود. این فرآیند باعث سفت و سخت شدن شیشه شده بنابراین در برابر ضربه و فشار مقاوم می باشد.

این نوع شیشه در انواع درب، پنجره، تراس، حمام قابل نصب می باشد. حال سوال اینجاست شیشه سکوریت چگونه نصب می شود؟ با ما در ادامه همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

 

تفاوت نصب شیشه سکوریت با شیشه معمولی

 • شیشه های معمولی دارای ضخامت و مقاومت کمی می باشد و به راحتی می شکند. اما شیشه های سکوریت طی فرآیندی مقاوم می شود و در برابر ضربه و فشار آسیب پذیر نیست.
 • معمولا شیشه های معمولی را می توان با ارائه ابعاد مورد نظر در شیشه بری تهیه کرد و در زمان نصب برش داد. شیشه های مستحکم سکوریت قبل از تولید باید برش بخورد تا در زمان نصب دچار خط و خش نشود.
 • شیشه های معمولی را می توان به راحتی نصب کرد و نیاز به تخصص خاصی ندارد. اما شیشه سکوریت نیاز به تخصص داشته و طی مراحلی نصب می شود.
نصب شیشه سکوریت
نصب شیشه سکوریت

نکات مهم در هنگام خرید شیشه سکوریت

اصلی‌ترین نکاتی که در هنگام خرید و فروش شیشه سکوریتی می‌توان به آن اشاره داشت استحکام بالای شیشه در برابر ضربه‌های وارده، مقاوم بودن آن در برابر شرایط مختلف آب و هوایی به ویژه سرما و گرما که سبب انقباض و انبساط شیشه می‌شود و همچنین مقاوم بودن در برابر ضربات ناخواسته و لمس توسط مشتریان اشاره داشت که این سه مورد یک اصل اساسی برای انتخاب شیشه سکوریتی مناسب بر اساس حوزه کاری خودتان است.

 

خرید شیشه سکوریت از رامادر

متخصصین رامادر با در نظر گرفتن نکات اولیه در ساخت شیشه‌ها این اطمینان را به شما می‌دهند که با یک محصول کاملا مطمئن، مستحکم با سوار بر دانش نوین و امروزی مواجه باشید. امروزه شاهد استفاده از شیشه‌های سکوریت رامادر در مجموعه‌های بسیاری که نیازمند امنیت بیشترند خواهید بود. از اصلی‌ترین مشتریان ما می‌توان به صنف طلا فروشان اشاره داشت که با وجود استحکام بالای شیشه‌ها و مقاومت آن‌ها در برابر ضربه می‌توانید با خیال آسوده به سمت خرید شیشه‌های سکوریتی از مجموعه‌ی‌ رامادر بروید.

 

قیمت فروش شیشه سکوریت بر چه اساسی شکل می‌گیرد؟

قیمت گذاری شیشه‌های امنیتی بر حسب متراژ انجام می‌گیرد. به دلیل نوسانات ارزی در این میان شاهد افت و خیزهای زیادی در قیمت‌گذاری هستیم به همین دلیل پیشنهاد می‌شود جهت دریافت قیمت دقیق شیشه سکوریت به طور روزانه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نصب شیشه سکوریت
نصب شیشه سکوریت

هزینه نصب و اجرای شیشه سکوریت

یکی از مهم ترین سوالاتی که افراد هنگام خرید شیشه سکوریت می پرسند این است که هزینه نصب این شیشه چقدر است؟ آیا می توان خودشان کار نصب را انجام دهند؟ در پاسخ باید گفت نصب این گونه شیشه ها کار تخصصی می باشد و نیاز به اندازه گیری دقیق و استفاده از ابزار خاص دارد. در غیر این صورت منجر به شکسته شدن شیشه می شود. عوامل مختلفی بر قیمت نصب این شیشه ها موثر می باشد که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم.

 • ابعاد شیشه سکوریت

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که بر هزینه شیشه سکوریت تاثیرگذار است، ابعاد این شیشه می باشد. هرچه ابعاد آن بزرگتر باشد هزینه نصب آن بیشتر است. به عنوان مثال شیشه هایی که در مغازه نصب می شود در مقایسه با شیشه هایی که در پنجره یا نرده استفاده می شود، دارای ابعاد بزرگتر می باشد به همین دلیل هزینه بیشتری برای نصب می خواهد.

 • نوع شیشه سکوریت

دو نوع شیشه سکوریت وجود دارد: شیشه سکوریت معمولی، شیشه لمینت

شیشه سکوریت معمولی از آنجایی که دارای ضخامت 10 میل می باشد سبک تر از شیشه لمینت می باشد و نصب آن راحتتر است. اما شیشه لمینت دارای ضخامت 20 میل است و از چند لایه شیشه سکوریت با لایه pvb تولید می شود به همین دلیل وزن بیشتری نسبت به شیشه سکوریت معمولی دارد. هزینه شیشه لمینت به دلیل ضخامت بیشتر قیمت بالاتری از شیشه سکوریت معمولی دارد.

 • انواع اجرای شیشه سکوریت

به طور کلی شیشه سکوریت به سه صورت نصب می شود: شیشه ثابت، شیشه ریلی و لولایی

در فضاهایی مانند نرده شیشه ای، نمای شیشه ای ساختمان ها و پارتیشن شیشه ای این نوع شیشه ها به صورت ثابت نصب می شود. اما در فضاهایی مانند شیشه حمام ، درب مغازه شیشه به صورت ریلی و لولایی نصب می شود. به همین دلیل هزینه نصب شیشه ریلی از شیشه ثابت به دلیل صرف زمان بیشتر و در نظر گرفتن ابعاد آن بیشتر است.

نصب درب شیشه لولایی نیاز به چهارچوب دارد که اگر فاقد آن باشد باید آهن کشی آن انجام شود. در این صورت علاوه بر نصب شیشه هزینه آهن کشی نیز محاسبه می شود. درب هایی مانند درب ورودی اتاقک شیشه ای یا راه پله ساختمان ها از این نوع می باشد.

برخی از شیشه ها نیز به صورت پارتیشن در سازمان ها و ادارات نصب می شود که هزینه نصب آن از شیشه های ثابت بیشتر می شود و با توجه به ابعاد آن هزینه متفاوت می باشد.

 • نحوه نصب شیشه سکوریت ثابت

قبل از نصب شیشه سکوریت ابتدا اندازه گیری ابعاد باید به دقت انجام شود و حتما این کار را به کارشناس متخصص بسپارید. بعد از اندازه گیری فضا، ابعاد به کارخانه سفارش داده می شود. بعد از آماده شدن شیشه ها به محل ارسال می شود و کارشناس ابتدا تنظیم یراق آلات صورت می گیرد و سپس ترازکشی انجام می شود تا شیشه به درستی و با دقت در محل قرار گیرد.

نصب شیشه سکوریت
نصب شیشه سکوریت

خرید و فروش شیشه سکوریت در چه صنف‌هایی رواج بیشتری دارد؟

فروش شیشه سکوریت در مجموعه رامادر برای اشخاصی به ثبت می‌رسد که در حال ساخت و ساز‌های خانگی هستند. دوام بالا و مقاوم بودن در برابر ضربه و شرایط مختلف آب و هوایی سبب شده امروزه شاهد بکارگیری این نوع شیشه در خانه‌ها نیز باشیم. شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که استفاده از شیشه‌های ضعیف‌تر نیز می‌تواند همان مزایای شیشه سکوریت را به همراه داشته باشد پس دلیل افزایش قیمت این نوع شیشه چیست؟ باید بدانید که ویژگی شیشه‌های سکوریت بیشتر از آن چیزی است که تاکنون گفته شد.

 • عبور از طی آزمایش‌های متنوع برای استحکام بالاتر نسبت به تمامی شیشه‌های موجود
 • وجود قدرت تحمل پذیری در برابر ضربات و وزن وارده به شیشه
 • شفافیت بهتر و تمیز نمودن آسان‌تر نسبت به شیشه‌های دیگر
 • مقاوم جهت منتقل نکردن سرما و گرما به بیرون
 • ضخامت و وزن کمتر نسبت به شیشه‌های دیگر در کنار استحکام بالاتر

و ده‌ها مورد دیگر از دیگر مزایای این نوع شیشه بوده که می‌توان به آن اشاره داشت.


 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
قیمت هر متر مربع شیشه سکوریت چقدر است؟

قیمت شیشه سکوریت معمولا به دلیل نوسانات بالای نرخ ارز ثابت نیست. به همین دلیل لازم است قبل از خرید با کارشناسان رامادر در ارتباط باشید.

آیا می توان از رامادر شیشه سکوریت دست دوم خرید؟

رامادر به عنوان کارخانه تولیدکننده شیشه سکوریت فعالیت دارد و لاینی به نام فروش شیشه سکوریت دست دوم در این مجموعه وجود ندارد.

ارسال شیشه سکوریت از رامادر به چه شکل است؟

ارسال از درب کارخانه و بدون واسطه به سراسر کشور صورت خواهد گرفت.