ویترین شیشه ای سکوریت

دسته بندی ها: مقالات ، شیشه سکوریت | بزرگترین تولید کننده انواع شیشه میرال در ایران

ویترین شیشه ای ساخته شده از شیشه شفاف و طرح دار می باشد.که بعضاً تمام شیشه ای و بعضاً همراه قاب می باشند که برای مصارف مختلف ویترین منزل  برای دکور اشیا و وسیله های خانه مورد استفاده است یا در مغازه ها، شرکت ها، فروشگاها، و ... استفاده می شود. ویترین شیشه ای می تواند باعث ایجاد نمای زیبا در ساختمانها و ایجاد زیبایی در مکانهای عمومی شود که این امر موجب تنوع و دل انگیزی و گذران وقت بیشتر افراد در آن فضا و مکان می شود که به مرور زمان موجب شناخته شدن آن فروشگاه یا مغازه و ... می شود و بازدید و خرید از آن مکانها رفته رفته افزایش می یابد.

 

ویترین شیشه ای سکوریت

 

ویترین شیشه ای منازل-,djvdk adai hd lkhcg

به تازگی از شیشه در دکوراسیون منزل و ایجاد زیبایی و تنوع بیشتر در چیدمان استفاده می شود. از لوازم تزئینی منزل محسوب می شود که اشیا تزئینی دیگر را برای ایجاد زیبایی و تنوع در منزل می توان روی آن قرار داد و به سادگی منزل خود را از یکنواختی و سادگی خارج کرد. در انتخاب ویترین برای منزل باید دقت شود که ویترین شیشه ای انتخاب شده متناسب با دکوراسیون منزل باشد و با چیدمان و لوازم منزل هم خوانی داشته باشد. ویترین های ساده شیشه ای که فاقد قاب و فریم چوب در دور خود هستند برای دکوراسیون مدرن به کار میرود و ویترین هایی که با طرح چوب مورد استفاده قرار می گیرند مناسب برای دکوراسیون کلاسیک و روستیک می باشد. برای ایجاد دکوراسیون زیبا و چشم نواز در داخل منزل می توان از ویترین شیشه ای در طرح ها و اندازه های مختلف استفاده کرد.

 

ویترین شیشه ای ارزان

 

ویترین شیشه ای مکان عمومی-,djvdk adai hd l;hk ul,ld

برخی از ویترین ها برای مغازه ها ، فروشگاه ها، شرکت ها و مراکز تجاری و... استفاده می شود. که هدف از استفاده از این ویترین شیشه ای در مکان ها نشان دادن اجناس و داخل مکان ها می باشد. می توانیم بر اساس طرح و نیاز خود انواع ویترین ها را انتخاب و استفاده نمایید، اما باید توجه کنید که وترین شیشه ای انتخاب شده مناسب با مکان انتخابی و کارکردی که از آن انتظار داریم را داشته باشد.این ویترین ها اسامی مختلفی برا اساس کارکردشان دارند، مانند بوفه، ویترین، استند و گاهی یخچالی که بر اساس نیاز و هدف کار شما انتخاب و استفاده می شود.

 

ویترین شیشه ای منازل

 

استفاده از ویترین ها در مکانهای عمومی مانند فروشگاهها و مغازه ها برای نشان دادن و معرفی اجناس داخل می باشد به همین دلیل باید بتواند کالای داخل را نشان دهد.

در نتیجه نباید از ویترین های شیشه ای ستند که فقط یک طرف آن شیشه ای است استفاده کنیم به جز مواقعی که نیازی به نشان دادن همه قسمت های محصولمان را نداشته باشیم. ویترین های شیشه ای در مکان های عمومی چون همواره مورد استفاده و در مقابل دید می باشد باید از نظر استحکام و استقامت مناسب باشد و نسبت به ویترین منازل سنگین تر باشد.

 

ویترین شیشه ای مکان عمومی

 

ویترین مورد استفاده در مکانهای عمومی نباید یکنواخت و ساده باشد، که این امر موجب می شود به سادگی و در مدت زمان کوتاه باعث خستگی چشم و دلزدگی می شود که این خود باعث می شود نظر بیننده جلب نشود و اجناس داخل ویترین به چشم نیاید. استفاده از ویترین شیشه ای برای فروشگاهها و مغازه ها به گونه ای تبلیغ برای اجناس می باشد. سعی کنید ویترین شیشه ای که انتخاب می کنید یکنواخت و ساده نباشد و از طرح ها و اشکال متفاوت را انتخاب کنید که این امر خود باعث می شود نظر بیننده ب ویترین و در نهایت به اجناس و کالای شما جلب گردد.

 

ویترین مغازه

 

مناسب ترین متریال برای ساخت ویترین شیشه ای-ساخت ویترین شیشه ای-shoj ,djvdk adai hd

در ساخت ویترین های شیشه ای از شیشه سکوریت شفاف و طرح دار استفاده می شود که هر کدام از این شیشه ها در ساخت  ویترین ها ایده بسیار جذاب و مناسبی می باشد. همچنین برای تنوع بیشتر و جذابیت دو چندان آن می توان که از فریم ها و قاب های چوبی ،آلومینیومی یا استیل و... استفاده نمود هم چنین می توان با ترکیب نورهای رنگی و نور پردازی در ویترین شیشه ای زیبایی و چشم نواز بودن آن را افزایش داد و نظر بیننده را به خود جلب کند.

 

ساخت ویترین شیشه ای

 

ابعاد ویترین شیشه ای-hfuhn ,djvdk adai hd

بعد انجام مشاوره با تیم مجرب رامادر و انتخاب شیشه مناسب با دکوراسیون کارایی مد نظر شما کارشناسان برای اندازه گیری دقیق به محل پروژه رفته ابعاد را اندازه گیری می کنند و با طراحی مناسب و دقیق شیشه ها با طرح و اندازه های گرفته شده تولید می شوند.

 

ابعاد ویترین شیشه ای

 

نصب شیشه ویترین-kwf adai ,djvdk

بعد از انتخاب ویترین مناسب با ابعاد که متناسب با فروشگاه یا مغازه شما می باشد کار نصب آن شروع می شود که نصب ویترین شیشه  ای در شرکت رامادر توسط نیروی متخصص و کاردان نصب صورت می گیرد که نصب دقیق ویترین میتواند تاثیر به سزایی در زیبایی نما و جلوه مغازه ، اجناس داخل آن نماید کند.

 

نصب شیشه ویترین

 

قیمت ویترین شیشه ای-rdlj ,djvdk adai hd

ویترین های شیشه ای در دو گونه مختلف ویترین شیشه ای منازل و ویترین شیشه ای مکان عمومی که بنا به مصارف و ابعاد که برای ویترینها استفاده میشود هم چنین بر اساس طرح دار بودن یا ساده بود آن قیمت های مشخص شده آن متفاوت بوده و بر اساس نوع کار و متراژ کار شما تعیین میگردد. 

 

قیمت ویترین شیشه ای

,djvdk adai hd-,djvdk adai hd fvhd lyhci

ویترین شیشه ای برای مغازه-ویترین شیشه ای

  • ویترین شیشه ای مانع ورود صدا، گرد و غبار و خاک به داخل می شود. 

  • می توان به آسانی و در مدت زمان کم و دلخواه چیدمان ویترین شیشه ای برای مغازه را تغییر داد.

  • به راحتی می توان اشیا بزرگ را در داخل ویترین شیشه ای جابه جا نمود.

  • ویترین شیشه ای برای مغازه جایگزین مناسبی برای ویترین های قدیمی فروشگاه ها می باشد.

  • استفاده از یراق آلات مستحکم و با کیفیت بالا در ساخت ویترین شیشه ای برای مغازه

  • ویترین شیشه ای باعث ایجاد چشم انداز و نمای بسیار زیبا برای فروشگاه و مغازه ها می شود.

  • قابل دید بودن اجناس داخل مغازه و فروشگاه ها در استفاده از ویترین شیشه ای

 

ویترین فروشگاه

,djvdk adai hd s;,vdj

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادُر

آیا این نوشته را دوست داشتید؟