اجرای شیشه بالکن های ریلی و تاشو در کرج | ایده هایی از طراحی مدرن تراس شیشه ای در سهیلیه

دسته بندی ها: مقالات
شیشه بالکن در کردان
شیشه بالکن در کردان

 

 

اجرای شیشه بالکن های ریلی و تاشو در کرج

شیشه ماده ای بسیار حساس است پس باید برای به کارگیری آن در صنعت ساختمانی بسیار ریزبین و با دقت عمل کرد. یکی از سازه های شیشه ای بسیار پر کاربرد در ساختمان، شیشه بالکن است. بالکن ها از جمله مکان هایی هستند که می توان از آن ها به چندین شکل استفاده کرد و کاربردهای متفاوتی دارند. شما با نصب شیشه های بالکن برای فضای تراس، می توانید آن را به نوعی به متراژ منزل خود اضافه کنید، یعنی با پوشاندن آن به محیط خصوصی تبدیل می شود و می توانید راحت در آن تردد داشته باشید. راه های مختلفی برای پوشاندن و تزیین بالکن وجود دارد. اما تنها راه کاری که با نصب آن می توانید دید بدون مانعی نسبت به فضای بیرون داشته باشید، شیشه های بالکن هستند. همین ویژگی باعث شده است که شیشه های بالکن نسبت به موارد مشابه پر طرفدارتر باشند. برای اینکه این محصول را در بالکن خود داشته باشید به دو نکته مهم باید توجه کنید. اول اینکه باید شیشه بالکن را از نمایندگی رامادُر آن تهیه کنید تا از جنس مواد به کار رفته در آن نگرانی نداشته باشید. این نمایندگی از مکان های معتبری است که می توانید از کیفیت و جنس شیشه های به کار رفته در سازه های آن آسوده خاطر باشید. 

 

ایده هایی از طراحی مدرن تراس شیشه ای در سهیلیه

دومین نکته ای که باید برای به کارگیری شیشه بالکن در محوطه تراس به آن توجه کنید این است که نصب پانل های شیشه ای کاری نیست که هر کسی بدون داشتن تجربه و دیدن آموزش های مناسب بتواند آن را انجام دهد. از آن جا که این پانل های شیشه ای بزرگ برای مکانی همچون بالکن استفاده می شوند، باید نصب آن ها به گونه ای باشد که امنیت این مکان را تضمین کند. با نصب نامناسب آن ها ممکن است خطراتی جدی برای ساکنین به وجود آید. بنابراین برای یافتن مکان مناسبی که بتواند شیشه بالکن را به صورت تضمینی و دقیق برای شما نصب کند وسواس به خرج دهید و اگر امکان داشت حتما نمونه کارهای قبلی آن ها را بررسی کنید و ببینید مشتریان چه میزان از نحوه عملکرد آن ها رضایت داشته اند. یکی از این مکان های مورد اعتماد برای نصب بالکن شیشه ای، مرکز نصب و اجرای شیشه بالکن در سهیلیه است.

شیشه بالکن در کردان
شیشه بالکن در کردان

انعطاف پذیری و نظم بالکن شیشه ای، دلیل نصب آن در هر مکان با هر شکل

یکی دیگر از مزایای مهم بالکن های شیشه ای این است که بسیار مرتب و منظم به نظر می رسند. بنابراین نصب شیشه بالکن به شما این امکان را می دهد تا همواره بالکنی به دور از شلوغی و به هم ریختگی داشته باشید. بالکن های شیشه ای بسیار قابل تنظیم و منعطف هستند. به هر شکلی که مد نظرتان باشد می توانید شیشه بالکن را به شرکت رامادُر سفارش دهید. علاوه بر اندازه می توانید از جنس ها و شکل های ساختاری مختلف شیشه های بالکن نیز استفاده کنید. اگر می خواهید حریم خصوصی بیشتری داشته باشید، می توانید پانل های شیشه ای مات را انتخاب کنید. اگر به دنبال دید و وضوح بالا هستید، صفحه های شیشه ای شفاف احتمالاً گزینه ایده آل شما هستند. بالکن های شیشه ای دارای طرح های مختلف و متنوعی هستند. بنابراین شما تنوع زیادی را برای انتخاب شیشه بالکن مناسب برای نیازهای شخصی خود پیش رو دارید. نصب و اجرای شیشه بالکن در سهیلیه را به شرکت رامادُر بسپارید. ما شبانه روز در تلاش و فعالیت هستیم تا بتوانیم محصولاتی را تهیه کنیم که بهترین و بیشترین کیفیت را داشته باشند. زیرا شما عزیزان لایق بهترین ها هستید. کارمندان ما با به کارگیری خلاقیت در ساخت انواع شیشه های بالکن، هر روزه مدل جدیدی از آن را تولید می کنند تا بتوانیم مطابق با سلیقه شما مشتریان ارجمند خدمات مناسب را ارائه دهیم. 

 

نحوه نصب انواع شیشه بالکن

با توجه به اینکه چه مدل شیشه بالکنی را بخواهید نصب کنید، نحوه اجرای آن متفاوت خواهد بود. اگر بالکن شیشه ای به صورت ثابت قرار است در تراس نصب شود، نیازی به نصب ریل برای حرکت آن وجود ندارد و تنها کافی است با استفاده از قاب ها و نگهدارنده های آلومینیومی و چسب های مخصوص، این پانل های شیشه ای را در شکل های مختلف نصب کرد. اما اگر بخواهید که شیشه بالکن شما قابلیت جابه جایی داشته باشد، ابتدا باید بر روی زمین و سقف ریل هایی را قرار دهیم که پانل ها بر روی آن ها قرار بگیرند. می توان نصب شیشه بالکن را به گونه ای انجام داد که صفحات شیشه ای تنها در عرض حرکت کنند. اما اگر مایل باشید می توانید برخی از پانل ها را به صورتی طراحی کنید که همچون پنجره به صورت نود درجه قابلیت باز شدن را داشته باشند. نصب بالکن شیشه ای به این راحتی که گفته می شود نخواهد بود. در هر کجا که زندگی می کنید باید از نمایندگی های معتبر بخواهید که برای شما این پانل های زیبا را نصب کنند. نصب و اجرای شیشه بالکن در سهیلیه را به ما بسپارید. ما با کادری بسیار مجرب و آموزش دیده در خدمت شما هستیم تا در کمترین زمان و مطابق با سلیقه شما شیشه های بالکنی را که در نظر دارید به دست شما برسانیم. ما از مواد بسیار خوب برای نصب این پانل های شیشه ای استفاده می کنیم که می توانند سال ها همچون روز اول برای شما کارآیی داشته باشند.

شیشه بالکن در کردان
شیشه بالکن در کردان

مزایای نصب و اجرای بالکن های شیشه ای

اگر به دنبال پوشاننده های با دوام بالا و نگهداری کم برای بالکن و تراس محل اقامت خود هستید، شیشه بالکن احتمالاً گزینه شگفت انگیزی برای شماست. شیشه های بالکنی که به صورت فریملس و یا بدون قاب طراحی می شوند، قابلیت تاشوندگی دارند. با استفاده از این پانل های شیشه ای بدون قاب علاوه بر اینکه بدون وجود هیچگونه مانعی می توانید فضای بیرون را نظاره کنید، بلکه از آن جا که جمع شونده هستند، هر زمان که نیاز بود می توانید شیشه بالکن را باز کرده و از هوای بیرون استفاده کنید. همچنین چون خاصیت تاشوندگی دارند تمیز کردن آن ها نیز راحت تر است. با این حال، حتی اگر مطمئن نیستید که می خواهید در تراس منزل یا محل کار خود شیشه بالکن نصب کنید یا نه، نگرانی ندارد. در اینجا می توانید تمام اطلاعات لازم در مورد نصب شیشه بالکن، از جمله تمام مزایا و معایب همراه با نصب آن را بدست آورید. بالکن های شیشه ای یکی از زیباترین و گران ترین سیستم های پوششی بالکن هستند و در نصب و اجرای آن ها مزایای زیادی وجود دارد. در مقایسه با پوشش های بالکن چوبی، آلومینیومی، پرده ها و ... شیشه بالکن برای حفظ دوام و افزایش طول عمر خود نیازی به تعمیر، بازسازی، رنگ آمیزی و کارهایی از این قبیل ندارند. این یک مزیت بسیار مهم است. زیرا بالکن ها در معرض آفتاب، باران و سایر شرایط آب و هوایی هستند که می تواند به بالکن های ساخته شده از مواد چوبی آسیب برساند. اما برای بالکن های شیشه ای در این شرایط بد اتفاقی نخواهد افتاد. تنها چیزی که بالکن های شیشه ای به آن نیاز دارند تمیز کردن منظم با آب و صابون است.

 

امنیت، مقاومت و زمان مناسب برای نصب شیشه بالکن

ویژگی های مثبت عملکردی و بصری بالکن های شیشه ای موجب شده است که این سازه ها به انتخابی فوق العاده زیبا، مفید و کاربردی برای هر ساختمانی تبدیل بشوند. اگر چه ممکن است برای خرید شیشه های بالکن، پول بیشتری نسبت به دیگر پوشاننده های بالکن بپردازید، اما این کار همانند یک سرمایه گذاری بلند مدت خواهد بود که برای چندیدن نسل می تواند دوام و کارآیی داشته باشد. نکته قابل توجه برای نصب این شیشه های بالکن این است که در هر زمان می توانید این شیشه ها را برای بالکن خود نصب کنید. به عبارتی می توان گفت علاوه بر اینکه زمان ساخت ساختمان می توانید بالکن خود را مجهز به شیشه بالکن کنید، بعد از ساخت و حتی بعد از گذشت چندیدن سال سکونت در ساختمان نیز می توانید با ثبت سفارش خود در نمایندگی انحصاری شیشه بالکن در کرج، بالکن ساختمان مورد نظر خود را با انواع شیشه های بالکن بپوشانید و از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید. در ساخت هر نوع بالکن شیشه ای اعم از شیشه بالکن ثابت، متحرک، تاشونده که مد نظر شما باشد، از شیشه های بسیار مقاوم شیشه لمینت و شیشه سکوریت استفاده می شود. شیشه های بالکن رامادر می توانند در برابر ضربات سنگین و آب و هوای نامناسب بسیار مقاوم باشند. از این رو در تمام مدت سال با هر شرایط آب و هوایی می توانید از بالکن خود استفاده کنید. شیشه های بالکن به خصوص نوع ثابت آن برای کسانی که کودکان کوچک و همچنین حیوانات خانگی دارند یک راهکار بسیار ایمن و مطمعن است. علاوه بر شیشه های بالکن ثابت، نوع تاشونده و متحرک آن نیز از امنیت بالایی برخوردار هستند. در بیشتر طرح های بالکن های شیشه ای فضای کمی بین هر صفحه وجود دارد، بنابراین حتی اگر کودکان شما شیطنت زیادی کنند، پاها، دست ها یا سرهای کوچک آن ها نمی توانند در این بین گیر کنند.

شیشه بالکن در کردان
شیشه بالکن در کردان

 

 

 

 

 

 

منابع
https://www.viewrail.com/glass-railing
https://www.avantgardeglass.com.au/diy-glass-balustrade-installation-guide
https://www.workshop.bunnings.com.au/t5/Outdoor/how-to-install-a-balcony-glass-balustrade/td-p/3816
https://www.balconette.co.uk/glass-balustrade/how-to-install-glass-balustrades
https://www.balconette.co.uk/glass-balustrade/articles/installing-glass-railings-and-possible-glass-types

آیا این نوشته را دوست داشتید؟