حمام شیشه ای

شیشه‌ ی حمام- شیشه حمامی

امروزه در دنیای مدرن توجه به زیبایی و چشم انداز منازل از اتاق نشیمن و پذیرایی فراتر رفته و توجه به حمام و سرویس بهداشتی اهمیت شایانی پیدا کرده است، از این جهت شرکت رامادر با بهره‌گیری از جدیدترین تکنیک ها در تولید شیشه حمامی موفق به تولید این گونه شیشه‌ها برای هر فضایی با هر مقیاس و ساختاری شده است که علاوه بر زیبایی دو چندان، فضای زیادی را هم اشغال نمی کند. حمام شیشه‌ای را می توان به سیستم های جکوزی و سونا... مجهز کرد. جنس این شیشه‌ها میتواند از انواع شیشه سکوریت باشد و به همین دلیل از ایمنی بالایی برخوردار است. با توجه به نوع شیشه ی حمام می توان میزان این امنیت را افزایش داد. اغلب از شیشه حمام به عنوان جداکننده سرویس بهداشتی در منازل استفاده می شود. امروزه در خانه های کوچک گاهی دیده می شود که شیشه حمامی را در فضایی در کنج خانه نصب می کنند تا بتوانند حداکثر استفاده را ازفضاهای کوچک داشته باشند.

 

حمام شیشه ای

 

انواع حمام های شیشه ای- انواع حمام شیشه ای

امروزه معماران و طراحان داخلی به دنبال ایده های ناب و جذاب هستند تا یک محیط خاص و چشم نواز را طراحی نمایند. یکی از این ایده های ناب استفاده از شیه در طراحی محیط می باشد. شیشه به عنوان حمام شیشه ای را می توان یک طرح نو و جذاب نامید. رامادر با تکیه بر کیفیت و تکنسین های مجرب در زمینه نصب و اجرای انواع حمام های شیشه ای فعالیت دارد و تاکنون پروژه های متععدی در این زمینه نصب و اجرا نموده است. مورد مهمی که در انواع حمام های شیشه ای باید مورد توجه قرار گیرد استفاده از یراق آلات باکیفیت و مقاوم در برابر رطوبت، آب و مواد شوینده می باشد تا زیبایی و عمر آن تا سالیان دراز پایدار بماند. شیشه استفاده شده برای انواع حمام شیشه ای از نوع شیشه سکوریت می باشد.

پارتیشن دوش شیشه‌ ای

در واقع پارتیشن دوش شیشه ای در کنار وان حمام قرار میگیرد که تبدبل به دوش ایستاده باز شده است. امروزه به جای استفاده از پرده‌های قدیمی پلاستیکی و یا دربهای چوبی که باعث تاریک شدن فضای حمام میشود از صفحه نمایش شیشه‌ای شیک و آسان استفاده میشود، که در واقع یک شیشه ثابت در کنار دوش است که مانع از پاشیدن آب به اطراف می شود.

کابین دوش شیشه‌ای 

در دوران قدیم که فضای زیادی برای ساخت بناها وجود داشت هیچ محدودیتی برای فضای حمام و سرویس بهداشتی وجود نداشت، ولی امروزه به دلیل محدودیت فضا برای ساخت منازل متراژ حمام و سرویس بهداشتی بسیار کم شده است به همین دلیل معماران و طراحان برای اینکه بتوانند از کمترین فضا بیشترین استفاده را ببرند و همچنین بتوانند زیبایی ظاهری منازل را حفظ کنند از کابین دوش شیشه‌ای برای جدا کردن فضای دوش از سایر فضاهای حمام استفاده میکنند . کابین دوش شیشه‌ای رامادر به دو دسته‌ی با فریم و بدون فریم تقسیم میشود، کابین دوش شیشه‌ای رامادر علاوه بر لوکس و شیک بودن به دلیل نشکن بودن شیشه‌ی آن، هیچ خطری برای بزرگسالان و کودکان ایجاد نمی کند.

 

در شیشه ای حمام

وان شیشه‌ ای

وانهای شیشه‌ای رامادر که اطراف آن با شیشه سکوریت (نشکن) محصور شده است باعث جلوگیری از پاشیدن آب به بیرون میشود و در تمیزی و نظافت حمام شما نقش به سزایی دارد. در این حالت شما میتوانید انرژی و گرما را داخل وان نگاه دارید و گویی در محیط سونا قرار دارید و ازآن استفاده های مختلفی داشته باشید. وانهای محصور شده با شیشه بهترین مکان برای ریلکس کردن با آب گرم است. شما در فضایی کوچک، سونای خانگی خودتان را خواهید داشت.

دور دوشی شیشه‌ ای

امروزه در طراحی دکوراسیونهای جدید و سبکهای جدیدی از معماری مدرن دیگر از وان در حمام استفاده نمیشود و به همین منظور رامادر از یک کابین شیشه‌ای نشکن دراطراف دوش استفاده میکند که علاوه بر زیبایی دو چندان باعث استفاده‌ی بهینه از فضای حمام و نظافت بیشتر حمام شما میشود. که اغلب به شکل مربع و مستطیل میباشد. دور دوشی شیشه ای حمام یکی از بخترین روشها برای محفوظ نگه داشتن آب و رطوبت در داخل فضای دوش است تا دیگر درگیر مشکلات ناشی از رطوبت در سایر قسمتهای حمام خود نشوید.

 

شیشه حمام

 

قیمت کابین دوش شیشه‌ ای

رامادر توانسته با استفاده از ایده‌هایی ارزان، به تغییر حال و هوای حمام شما کمک کند، شما میتوانید با کمترین هزینه حمام خود را زیبا کنید بعضی ازافراد در این تفکرند که برای داشتن محیطی زیبا و آرام باید هزینه‌های گزافی را پرداخت کنند ولی گاهی اوقات کوچکترین تغییری که با دقت و سلیقه انجام شود میتواند با کمترین هزینه به زیبایی منزل ما کمک کند. در خانه‌هایی با فضای کوچک و داشتن سرویس بهداشتی مشترک، کابین دوش شیشه‌ای رامادر انتخابی منلسب برای جدا کردن دوش از سرویس بهداشتی است. شما میتوانید برایآگاهی از قیمت کابین دوش شیشه ای رامادر با بخش فروش رامادر تماس حاصل نمایید.

شیشه حمام سونا

شیشه‌های حمامی هستند که مجهز به سونا وسیستمهای جکوزی و...میباشند و فضای بسیار کمی را اشغال میکنند، با استفاده از شیشه‌ی حمام سونای رامادر میتوانید حس بسیار عالی پس از استفاده از سونا داشته باشید و حس جدیدی از زیبایی و طراوت را برای شما به ارمغان می آورد. شما در فضای کوچک خانه خود، حس منحصر بفردی را تجربه خواهید کرد که تا پیش از این باید در بیرون و جایدیگر تجربه میکردید. رامادر با ارائه شیشه حمام سونای خود با بالاترین کیفیت و طرحی زیبا، فضای حمام را برای شما دلنشین و آرامش بخش می سازد.

قیمت پارتیشن دوش

برای سفارش پارتیشن دوش حتما از متخصصین  ومشاورین رامادر برای آگاهی بیشتر از انواع پارتیشن دوش با قیمت و کیفیت عالی کمک بگیرید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیار آنها قرار دهید، گروه صنعتی رامادر با توجه به تجارب دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی حرفه ای، شما را در انتخاب درست پارتیشن دوش یاری خواهند کرد، رامادر با ارائه پارتیشن دوشهایی با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان میباشد. قیمت پارتیشن دوش با آنچه که شما ازنصب آن انتظار دارید و البته فضای نصب، ارتباط مستقیم خواهد داشت.

شیشه حمامی

استفاده از شیشه حمامی در حمام های آپارتمان های امروزی نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است. شیشه حمامی با توجه به استفاده بهینه از فضای حمام و داشتن جلوه ای زیبا می تواند خیس شدن سایر قیمت های حمام را بگیرد. همچنین می تواند در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کند. قیمت شیشه حمامی با توجه به متراژ پروژه تعیین می شود.

 

پارتیشن شیشه ای حمام

 

پارتیشن حمام- پارتیشن شیشه ای حمام

پارتیشن حمام رامادر با استفاده از یراق آلات تمام استیل و شیشه سکوریت نشکن، فضای حمام شما را جدا نموده و از خیس شدن فضای اطراف دوش جلوگیری میکند. تمامی قطعات پارتیشن حمام رامادر دارای کیفیت بالایی بوده است و همچنین خدمات پس از فروش دارند و در اندازه‌های مختلف قابل نصب روی سکو و کف حمام می باشند و می تواند به دو صورت با فریم و بدون فریم ارائه شوند. نوع شیشه پارتیشن شیشه ای حمام هم از عوامل مؤثر بر قیمت آن خواهد بود. می توان از انواع شیشه موجود برای نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای حمام استفاده نمود.

حمام شیشه‌ ای- حمام های شیشه ای

آیا تا به حال به فکر داشتن یک حمام مدرن و کوچک افتاده‌اید؟ رامادر به شما کمک میکند تا بتوانید حمام کوچک خود را با حفظ همان فضا و استفاده از شیوه‌های طراحی بسیار جدید به روز رسانی کنید. حمام شیشه ای یکی از روش های مدرن برای استفاده از فضاهای پرتی در منزل است. بدین روش شما حتی در اتاق خواب و یا اتاق کار خود می توانید حمام شخصی خود را داشته باشید. با کمی خلاقیت می توانید حمام شیشه ای را متناسب با دکور محل موردنظر خود طراحی کنید.

حمام های شیشه ای از جمله روش های متداول می باشد که موجب ایجاد دکوراسیون متفاوت و جذاب در سرویس بهداشتی و حمام ها می شود. علاوه بر زیبایی می تواند کاربرد فراوانی نیز داشته باشد که به عنوان جداسازی فضا حمام از اتاق ها و یا در سرویس های بهداشتی می باشد، به طوری که از نفوذ آب و رطوبت به سایر بخش ها جلوگیری شود. 

 در شیشه ای حمام- درب شیشه ای حمام

استفاده از شیشه در حمام به عنوان جدا کننده حمام از فضای سرویس بهداشتی یکی از پر طرفدار ترین دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی به حساب می آید. علاوه بر دور دوشی شیشه ای می توان از درب شیشه ای حمام برای حمام شیشه ای استفاده نمود. نحوه باز و بسته شدن درب بر اساس مدل انتخابی درب به صورت لولایی یا کشویی بنا به درخواست کارفرما عزیز می باشد. استفاده از در شیشه ای حمام علاوه بر کاربردی بودن آن امکان شستشوی راحت و آسان و افزایش طول عمر را ایجاد می نماید. در شیشه ای حمام رامادر چون از شیشه سکوریت مقاوم می باشد در برابر تغییرات دمایی آب بسیار مقاوم می باشد همچنین بست ها و یراق آلات استفاده شده در شیشه حمام تماما ضد زنگ و مقاوم در برابر آب و رطوبت می باشند.

قیمت حمام های شیشه ای

قیمت حمام های شیشه ای با توجه به یراق آلاتی که حمامهای شیشه ای استفاده می شود متغیر می باشد. از عوامل دیگری که در قیمت حمامهای شیشه ای تاثیر گذار می باشد، نوع شیشه بکار برده شده می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت حمامهای شیشه ای، با کارشناسان رامادر تماس حاصل فرمایید.

 

کابین حمام

ساختار کابین‌های حمام رامادر به گونه‌ای است که با اشغال فضای کمتر، امکانات بیشتری را به کاربران میدهد. اگر میخواهید از همه‌ی امکانات از قبیل سونا، جکوزی، ماساژ و موزیک استفاده کنید همه‌ی این امکانات در کابین حمام رامادر وجود دارد. اغلب این کابینها دارای امکاناتی مانند دو شاخه محافظ با ضریب ایمنی بالا، دوش دستی متحرک، نمایشگر و کنترل دما...میباشند. البته در نظر داشته باشید که تمامی این موارد به نوبه خود بر روی قیمت نهایی شما تأثیرگذار خواهد بود. کابین حمام جایی است که می توانید بعد از یک روز خسته کننده، ریلکس کنید و خستگی را از خود دور کنید.

ویژگی حمام شیشه‌ ای 

می توان حمام شیشه ای را بصورت جکوزی و سونا طراحی نمود و بدین ترتیب شما چندین کاربرد را از یک فضای کوچک خواهید داشت. شما با استفاداز حمام شیشه ای میتوانید فضای دوش خود را از سایر بخشهای حمام جدا کنید و بدین ترتیب تمام فضای حمام شما مرطوب و خیس نخواهد شد. از طرفی تمیز کردن حمام شیشه ای و رطوبت بر روی شیشه ها به مراتب بسیار راحت تر از حمامهای سنتی خواهد بود. در نتیجه باکتر ی کمتری در محیط رشد خواهد کرد. در تمام طول دوش، میتوانید گرما را در داخل حمام حبس کنید و از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنید. امکان نصب حمام شیشه ای در هر فضایی وجود دارد و شما میتوانید از حداقل فضا بیشترین استفاده را نمایید. 

شیشه سکوریت حمام

امروزه برای ایجاد کردن تنوع فضایی در حمام ها از انواع دکوراسیون های مختلف استفاده می نمایند که یکی از جذاب ترین دکوراسیون استفاده شده برای حمام، نصب شیشه حمام می باشد که بسیار کارآمد و مفید می باشد به طوری که هم می توان در فضای سرویس بهداشتی کوچک برای جدا اسزی فضای حمام ها و سرویس بهداشتی استفادهنمود وهم در حمام های بزرگ برا جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به سایر بخش های فضای اتاق استفاده نمود. اما باید توجه شود که شیشه استفاده شده برای حمام حتما باید از نوع شیشه سکوریت حمام باشد زیرا این شیشه به دلیل مقاومتی که دارد در برابر تغییرات دمایی بسیار مقاوم بوده و آسیبی به آن وارد نمی گردد. شیشه سکوریت حمام را می توان در طرح ها و رنگ ها متنوعی نصب و استفاده نمود که انتخاب طرح ها متناسب با سلیقه افراد بسیار متفاوت می باشد.

 

مقالات مرتبط