درب شیشه ای لولایی

دسته بندی ها: انواع شیشه سکوریت ، قیمت شیشه میرال ، مقالات

امروزه با توجه به تغییر سلایق و مدرن شدن فضاها شرکت‌های دکوراسیون داخلی برای ایجاد نماهای شیشه‌ای ایجادشده که می‌توان به‌عنوان نمونه از شرکت رامادر یادکرد.درب‌ها همان‌طور که می‌دانید حائل فضایی ایجاد می‌کنند و اولین نقطه عطف هنگام ورود به داخل فضا هستند، بنابراین متریال استفاده‌شده در آن‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد.

حال اگر بخواهیم بین متریال های مختلف شیشه را انتخاب کنیم هم فضای انعطاف‌پذیر ساخته‌ایم و هم افکت ویژه‌ای به فضا بخشیدیم. از طرفی با استفاده از طرح و حتی تنوع رنگ می‌توان  گوناگونی فضا را بالا برد. برای مثال تنوع طرح در انتخاب طرح چاپ‌شده بر روی شیشه و تنوع رنگ در شیشه بسیار جذاب است.

درب های شیشه ای را در دو نوع درب لولایی و درب کشویی می توان استفاده کرد.

 شیشه لولایی
انواع درب هاقیمت ها ( به تومان )
 مدل A
 • دستگیره وارداتی استیل
 • استوپ روکار وارداتی
 • لولای وارداتی استیل
 • قفل وارداتی استیل
هر درب 1.650.000
 
مدل فریم دار
 • دستگیره ایرانی آبکاری
 • استوپ توکار
 • لولای مخصوص فریم
 • قفل مخصوص فریم
هر درب 1.221.000
مدل B
 • دستگیره وارداتی استیل
 • استوپ توکار ایرانی با روکش استیل
 • لولای ایرانی با روکش استیل
 • قفل ایرانی با روکش استیل
هر درب 1.140.000

مدل C

 • دستگیره ایرانی آبکاری
 • استوپ توکار ایرانی با روکش استیل
 • لولای ایرانی با روکش استیل
 • قفل ایرانی با روکش استیل
هر درب 966.000

مدل D

 • دستگیره ایرانی آبکاری
 • استوپ توکار ایرانی با روکش استیل
 • لولای ایرانی آبکاری
 • قفل ایرانی آبکاری

هر درب 842.000

معرفی درب شیشه ای-درب شیشه ای-درب شیشه ای چیست؟-nvf adai hd ]dsj

منظور از درب شیشه ای معمولا درب هایی از جنس شیشه سکوریت شده هستند که با الحاقاتی در فضا تعبیه می شوند. در حالت خاص جهت افزایش امنیت نیز می توان از درب های شیشه ای از جنس لمینیت استفاده کرد که از 2 لایه تا چند لایه شیشه با توجه به نیاز کارفرما استفاده می شود. درب های شیشه ای را می توان در فضاهای اداری تجاری و ویلاها و مراکز خدماتی برای بخشیدن جلوه ای خاص به فضا استفاده نمود.

جهت معرفی درب شیشه ای به طور کامل و پاسخ به این سوال که اصلا درب شیشه ای چیست و چه انواعی دارد با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و حرفه ای ما استفاده کنید.

درب لولایی

-hk,hu nvf g,ghdd-nvf g,ghdd s;,vdj-nv g,ghdd-hk,hu nvf adai hd g,ghdd

انواع درب لولایی-درب لولایی سکوریت-در لولایی-انواع درب شیشه ای لولایی

یکی از انواع درب‌هایی که برای تعریف فضا می‌توان استفاده کرد در لولایی می‌باشد که با توجه به کاربرد آن و خواست مشتری انواعی دارد.انواع درب‌ شیشه ای لولایی را در دو نوع فریم دار و فریم لس می‌توان استفاده کرد، حتی با توجه به ارتفاع مورداستفاده می‌توان درب‌های کتیبه دار و بدون کتیبه نیز تولید کرد.

در لولایی شیشه‌ای رامادر در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ایجادشده و به شما این امکان را می‌دهد تا در اماکن مختلفی از منزل از آن بهره ببرید.
همچنین می‌توانید فضاهای مختلف داخلی و خارجی را با در لولایی مزین کنید. از ویژگی‌های اصلی در لولایی باز و بسته کردن راحت درب، امنیت بالا جهت قفل‌کردن آن هنگام خروج از منزل است.
در لولایی شیشه‌ای امکان انتخاب باز شدن به هر دو سمت یا یک‌جهت را به شما می‌دهد و در مواقع مختلف می‌توان از هر دو حالت در لولایی استفاده کرد.

شیشه مورداستفاده در درب لولایی سکوریت و بعضاً لمینیت می‌باشد. معمولاً که در ادامه به شرح جزئیات آن می‌پردازیم.

در شیشه ای لولایی

انواع درب لولایی-hk,hu nvf g,ghdd

درب لولایی بدون فریم کتیبه دار و بدون کتیبه

درب لولایی فریم دار طرح اتوماتیک (درب لولایی دستی)

درب لولایی با لولای شیشه به شیشه

درب لولایی با لولای شیشه به دیوار

در لولایی

درب لولایی بدون فریم یا فریم لس برای منازل مسکونی، مغازه‌های مختلف و در کل درب‌هایی  با ابعاد استاندارد استفاده می‌شود که در این حالت درب توسط لولا به زمین اتصال پیدا می‌کند. درصورتی‌که ارتفاع استاندارد باشد بدون کتیبه و در صورت بالا رفتن ارتفاع از کتیبه‌ای بالای درب استفاده می‌شود و درب توسط لولا به کتیبه متصل می‌شود.

دردرب لولایی فریم دار طرح اتوماتیک تمامی یراق‌آلات درب اتوماتیک روی درب الحاق می‌شود اما درب به‌صورت دستی باز و بسته می‌گردد. این نوع درب لولایی ازنظر ظاهری شکیل است و ظاهری جذاب دارد.تمامی یراق‌آلات توکار می‌باشند و یک فریم دورتادور درب محاط شده است. 

درب لولایی با لولای شیشه به شیشهدر پارتیشن‌های اداری و فضاهای حائلی که درب داخل دیوار شیشه‌ای جاسازی می‌شود قرار می‌گیرد، معمولاً فریم لس هستند و در هر دو حالت کتیبه دار و بدون کتیبه هم استفاده می‌شود. در این حالت درب توسط 2 یا 3 عدد لولا به شیشه کناری وصل می‌شود و امکان انتخاب جهت بازشو به جهت موردنظر وجود دارد. در این نوع درب‌ها در حالت‌های خاص که شیشه با درب زاویه‌ای غیر از 180 درجه دارد از لولای نبشی استفاده می‌کنیم که درب به‌راحتی با زاویه موجود به شیشه متصل می‌شود و این امکان فقط در درب‌های با لولای شیشه به شیشه فراهم است.

درب لولایی با لولای شیشه به دیوار نیز فریم لس است و به‌وسیله لولای مخصوص به دیوار اتصال می‌یابد.در این نوع درب‌ها بیشترین امکان بازشو فراهم است و تا 90 درجه درب باز می‌شود که اصطلاحاً درب پروانه‌ای هم اطلاق می‌شود.

در سکوریت

ویژگی درب لولایی- درب شیشه ای لولایی-درب لولایی شیشه ای-درب پروانه ای-nvf \v,hki hd-nvf adai hd g,ghd-,dC'd nvf g,ghdd

درب شیشه ای لولایی که اصلاحا درب پروانه ای هم اطلاق می شود در هر نوعی که باشد دارای ویژگی‌های مشترکی است که مختصر به شرح آن می‌پردازیم.

• از دیگر ویژگی‌ درب لولایی این است که کامل باز می‌شود و عرضی که برای درب در نظر می‌گیریم تماماً عرض مفید است

• ویژگی دیگر این درب‌ها این است که چرخش غیر دستی دارد و می‌توان به جهت موردنظر کامل درب را چرخاند.

در لولایی

• مهم‌ترین ویژگی این درب این است که برای هر ارتفاعی استفاده می‌شود و بنابراین بیشتر اماکن تجاری و فروشگاه‌های بزرگ از این نوع درب استفاده می‌کنند.

• درب لولایی به دلیل سهولت درباز و بسته شدن نسبت به درب‌های کشویی معمولاً طرفداران بیشتری دارند.

• درب لولایی و به‌ویژه درب لولایی فریم دار دارای استحکام بالایی نسبت به سایر درب‌ها است به همین دلیل برای اماکن پرتردد از این نوع درب بیشتر استفاده می‌شود.

در شیشه ای

nvf g,ghdd adai hd
درب لولایی شیشه ای یکی از انواع مختلف درب لولایی شیشه ای می باشد که اتصال و مهار شدن آن بوسیله لولا می باشد. باز و بسته شدن آن توسط همین لولا ها صورت می پذیرد. درب شیشه ای لولایی برخلاف درب های کشویی دستی فضای بیشتری را برای باز و بسته شدن اشغال می نمایند. به همین دلیل درب لولایی شیشه ای برای مکان های بزرگ که دارای فضای بیشتری برای باز و بسته شدن دارند استفاده شود. شیشه درب را نیز باید از جنس مقاوم و ایمن باشد تا طول عمر استفاده از درب به بالاترین حد خود برساند. به همین دلیل از شیه سکوریت ضد ضربه استفاده می کنند که مقاومت بالایی دارد. 

شیشه لولایی

نحوه انتخاب درب-سفارش در شیشه‌ای لولایی-kp,i hkjohf nvf-sthva nv adai hd g,ghdd

درنهایت با توجه همه موارد ذکرشده اگر قصد سفارش در شیشهای لولایی رادارید به‌راحتی می‌توانید با کارشناسان ما درباره نهایی کردن انتخاب هر نوع دربی مشورت بگیرید. کارشناسان خبره گروه صنعتی رامادر به‌صورت حضوری و غیرحضوری آماده اطلاع‌رسانی به شما عزیزان هستند. 

نحوه انتخاب درب با توجه به کاربرد آن و نوع استفاده شما از فضا متفاوت است که توسط کارشناسان به‌طور کامل توضیح داده و درنهایت انتخاب با شماست که از چه نوع دربی با چه مشخصات ظاهری استفاده بفرمایید.

در شیشه ای

انواع فریم-تفاوت فریم های لولایی-فریم یو-فریم 5 سانتی-فریم 3.5 سانت نوار خور-hk,hu tvdl

در درب‌های لولایی فریم دار معمولاً از جنس آلومینیوم استفاده می‌شود که بسته به نوع فریم و شکل ظاهری با هم ازنظر قیمتی متفاوت هستند.

برای درب لولایی فریمی کاربرد دارد که قابلیت اسمبل شدن را  داشته باشد یعنی از 4 طرف به راحتی شیشه را محاط کند بنابراین فریم اتوماتیک بهترین گزینه برای این نوع درب هاست.

درب لولایی

 

برای شیشه‌های ثابتی که طرفین درب لولایی قرار می‌گیرند می‌توان از انواع فریم‌ تحت عناوین زیر استفاده کرد:

1. فریم یو

2. فریم 5 سانتی 

3. فریم 3.5 سانتی نوار خور

4. فریم اتوماتیک

که در رنگ‌های سفید، نقره‌ای و طلایی با توجه به نیاز و سلیقه مشتری موجود می‌باشد. تفاوت عمده این نوع فریم‌ها ظاهری است و با توجه به اندازه شیشه‌ها ضخامت فریم‌ها بالا می‌رود.افزایش ضخامت فریم جهت استحکام بیشتر درب و شیشه می‌باشد. تمامی این فریم‌ها برای شیشه با ضخامت‌های متفاوت کاربرد دارند اما شیشه با ضخامت 10 میلی‌متر معمول‌ترین نوع شیشه مورداستفاده در این نوع درب‌ها است.

در سکوریت

قیمت درب شیشه ای لولایی-قیمت درب لولایی-قیمت شیشه-

قیمت درب شیشه ای لولایی با توجه به نوع درب آن متفاوت است. منظور از نوع درب یراق‌آلاتی است که در هر درب بکار برده شده که در بخش‌های بالاتر به شرح انواع آن پرداختیم.

هزینه یراق‌آلاتی که روی درب استفاده می‌شود با توجه به جنس و کیفیت یراق مربوطه متفاوت است. در جدول محاسبه قیمت، قیمت شیشه با احتساب فریم کرایه حمل و نصب محاسبه می‌گردد. عواملی مثل رنگ فریم و نوع آن در نحوه محاسبه تاثیرگزار است اما درب لولایی در کل در مقایسه با سایر درب‌ها ازنظر هزینه مقرون به‌صرفه تر است.
درنهایت برای بررسی دقیق‌تر قیمت‌ درب لولایی و اطلاع از نحوه محاسبه می‌توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟