قیمت شیشه سکوریت

اجرای بزرگترین پروژه های شیشه سکوریت در ایران

رامادر به عنوان مجری بزرگترین پروژه های شیشه سکوریت در ایران، توانسته است بازار فروش این شیشه ها را تسخیر نماید. اصلا دور از ذهن نیست که همان شیشه ای که در ساختمانی نزدیک شما نصب شده باشد، تولید شرکت بزرگ رامادر نباشد. خدمات پس از فروش، کیفیت بالای یراق آلات، تولید شیشه با بالاترین کیفیت، زمان تحویل فوری و نصابان دوره دیده از دلایل استقبال مشتریان از شرکت رامادر می باشد، رامادر همواره سعی نموده تمامی پروژه های خود را با بلاترین کیفیت اجرا نموده و رضایت کامل تمامی مشتریان گواه این امر می باشد.

شیشه سکوریت- شیشه سکوریت چیست؟

در واقع شیشه سکوریت، فرایند تولید شیشه معمولی و به اصطلاح خام می باشد. کیفیت و دقت بالا در تولید شیشه سکوریت همواره از دغدغه های شرکت رامادر می باشد و کیفیت ساخت و تولید رامادر را بدون شک در هیچ جای دیگر مشاهده نخواهید کرد. شیشه سکوریت از جمله شیشه های مقاوم و پرکاربرد در صنعت و ساخت و ساز است که از شیشه های معمولی 5 برابر مقاوم تر است و ایمنی محیط شما را بیشتر می کند. بخاطر داشته باشید که استفاده از مواد مرغوب و درجه یک در هر بنایی علاوه بر افزایش ایمنی آن، بر ارزش واقعی آن نیز می افزاید.

تولید شیشه سکوریت

بهتر است بدانید که شیشه خام را که به صورت جام های بزرگ از کار خانه تولید شیشه به کارخانه رامادر منتقل کرده و این جام ها را به قطعات مورد نظر برش می دهند و هر گونه جا سازی که لازم باشد را اعمال می کنند و در کارخانه بزرگ رامادر و زیر نظر تکنسین های حرفه ای شیشه را تا دمای 750درجه فارنهایت گرم کرده و در حرارت بالا، ساختار بلوری شیشه شروع به گرم شدن می کند، حال سطوح شیشه را بلافاصله سرد می کنند، بدین ترتیب هسته شیشه گرمتر بوده که سعی می کند سرما را از سطوح به سمت خود جذب کند که همین امر باعث ایجاد کشش و در نتیجه استحکام بالای شیشه و تولید شیشه سکوریت می شود. در این حالت شیشه سکوریت تولید شده که از شیشه فلوت سوپر کلیراست چند درجه از شیشه معمولی مقاومتر می شود. کاملا به روشنی مشخص است که روند تولید شیشه سکوریت با شیشه های معمولی متفاوت بوه که رامادر مطابق با استانداردهای روز دنیا این شیشه ها را تولید میکند تا بهترین را به مصرف کنندگان ارائه نماید.

مزایای استفاده از شیشه سکوریت

رامادر همواره سعی داشته تا بهترین را به مصرف کنندگان محصولات خود ارئه دهد و با مشاوره های خود به آنها کمک کند تا بتوانند با چشمی بازو دلی قرص محصولات را خریداری کنند. شیشه سکوریت از جمله شیشه های پرفروش شرکت رامادر است که بسیار مورد استقبال عموم قرار میگیرد. یکی از ویژگی های ممتاز شیشه سکوریت مقاومت آن در برابر حرارت است چرا که خود در دمای حرارتی بالایی تولید می شود. از دیگر ویژگی های قابل توجه این نوع شیشه، اتفاقی است که بعد از شکستن آن روی می دهد، قطعات کوچک شیشه، بگونه ای دارای لبه های گرد و بدون تیزی هستند که هیچ آسیبی به افراد نمی رسانند؛ البته در شیشه های معمولی خطر آسیب رسانی بر اثر شکستن چندین برابر است.

گاهی شاهد هستیم که شیشه های سکوریت در برخی ساختمانها به ناگاه می شکنند و نقش بر زمین می شوند باید بدانید که این امر ناشی از برش نا به جای شیشه و عدم رعایت اصول نصب شیشه سکوریت است. این شیشه ها بسیار حساس نسبت به ایجاد برش یا ترکی حتی کوچک بعد از تولید هستند به همین سبب است که در مرحله تولید سوراخ ها و برشهای لازم بر روی شیشه سکوریت ایجاد می شود تا بعد از سخت شدن نیاز به برش و اعمال تغییرات نباشند چرا که تنش های بین مولکولی موجود در شیشه سکوریت باعث مقاومت بالای آن می شود. گاهی هم در مرحله تولید سولفید نیکل داخل شیشه بصورت سنگ ریزه ای باقی میماند که میتواند باعث شکست ناگهانی آن شود. شرکت رامادر در تمامی مراحل تولید بازبینی های لازم را بر روی محصولات خود انجام می دهد تا مشکلاتی این چنین بروز نکند و البته نصابان و تکنسین های مجرب رامادر بر شیوه صحیح اجرای پروژه های خود کاملا واقف هستند تا دچار چنین مشکلاتی نشوند.

کارخانه شیشه سکوریت رامادر

رامادر به عنوان تولید کننده انواع شیشه سکوریت، همواره حد زیادی از شیشه های مورد نظر صنعت را تولید می کند. کارخانه‌ ی بزرگ رامادر شامل تکنسین های مجرب و کارآزموده‌ای است که به خوبی به روال تولید شیشه سکوریت آگاهی دارند و همواره طی سالها خدمات رسانی این کارخانه مهارت بالای خود را اثبات نموده اند. نام و پیشه‌ی درخشان رامادر همواره زبانزد صنعت بزرگ شیشه بوده و همین امر در ارائه کیفیت بالای خدمات تاثیر مستقیم داشته به نحوی که همواره محصولات ما، روز به روز بهتر و متناسب با صنعت روز دنیا پیش میرود، بی دلیل نیست که ما توانسته ایم قسمت عظیمی از بازار را جذب نماییم. بخاطر داشته باشید که هیچ برندی موفق نخواهد شد مگر با آوازه‌ی خوشی که به گوش مشتریان و متقاضیان می رساند.

رنگ بندی شیشه سکوریت

از دیر باز تاکنون، شیشه در رنگهای مختلفی تولید می شد و در بناها مورد استفاده قرار میگرفت، همه به درستی شیشه ها و پنجره های خوش آب و رنگ خانه های قدیمی را به خاطر داریم. بازی رنگ و نور که چشم را خیره میکرد. با گذر زمان، شیشه های مات و بی رنگ جای آن شیشه ها با الوان رنگین را گرفتند و امروزه میبینیم که شیشه ها به صورت بی رنگ، مات و دودی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و به ندرت شیشه های رنگی به چشم می آیند، البته آن هم برای مکانها و مصارف خاصی که اغلب سنتی هستند؛ البته داریم شیشه های رنگی خاصی که در حمام و یا به عنوان جداکننده بخشهای مختلف منازل استفاده میشوند که البته آنها بحثی جدا دارند. نحوه ی طراحی و ساخت این نوع شیشه ها کاملا متفاوت با آنچه است که در گذشته میدیدیم.
شیشه سکوریت بیشتر در رنگهای مات و البته بطور متداولتر بیرنگ تولید میشود و این نوع شیشه بیشترین متقاضی را در بازار دارند و البته کاملا توانسته اند جای خود را در بازار تثبیت کنند. شیشه سکوریت مات به درستی فضای داخل خود را محصور میکند و در کنار مات بودن به هیچ عنوان از انتشار نور به داخل جلوگیری نمیکند. شما همواره نور طبیعی را در داخل محیط خود احساس خواهید کرد.رنگ های برنز،سبز و آبی از بیشترین رنگ های مورد استفاده در شیشه های سکوریت می باشد.

شیشه سکوریت مات

شیشه سکوریت دارای تونع مختلفی می باشد که می توانید تمامی این تنوع را در بازار مشاهده نمایید اما پرکاربرد ترین و پرطرفدار ترین مدل در بین آنها شیشه سکوریت مات می باشد. این نوع شیشه های سکوریت را بعد از تولید شیشه و انجام مراحل سکوریت کردن با استفاده از فرایند سند بلاست سازی به صورت طرح های مات در می آورند. این طرح ها می تواند به صورت کاملا مات و یا نیمه مات انجام شود. انتخاب طرح بر اساس سلیقه افراد صورت می پذیرد. شیشه سکوریت مات دیگر شفافیت شیشه ساده را ندارد و در صورت استفاده از آن امکان مشاهده آن طرف شیشه وجود ندارد.

قیمت شیشه سکوریت- قیمت هر متر شیشه سکوریت- شیشه سکوریت قیمت 

گاهی باید بهای کیفیت را بپردازیم تا متضرر نشویم. در نظر داشته باشید که شیشه های معمولی مقاومت بسیار کمی در برابر تغییرهای محیطی و حتی ضربه دارند. این شیشه ها ممکن است طی یکسال چندین بار دچار ترک و حتی شکست شوند که شما باید به ناچار آنها را تعویض کنید، بدین صورت هم هزینه ی شیشه، هم نصب دوباره آن به شما تحمیل خواهد شد. حال اگر از همان ابتدا شیشه ی متفاوتی را انتخاب کنید و به قیمت شیشه سکوریت به عنوان پس انداز سرمایه ی خود نگاه کنید خواهید دید که در بسیاری از هزینه های آتی خود سرمایه گذاری خواهید کرد، شما با این شیشه عایق صدا و حرارتی خوبی دارید که به نوبه ای حتی در هزینه های سرمایشی و گرمایشی شما تاثیرگذار خواهد بود. شیشه سکوریت قیمت آن در  رامادر برای مصرف کنندگان و متقاضیان همیشگی شیشه های این شرکت که بهای کیفیت و خدمات بالای رامادر را پرداخت می کنند بسیار به صرفه و مناسب است، بخاطر داشته باشیم که هیچ گاه کیفیت را فدای کمیت نکنیم. شاید برای شما استفاده از شیشه سکوریت در دکوراسیون ساختمان های خود امری دلپذیر باشد، می توانید برای اطلاع از قیمت هر متر شیشه سکوریت با رامادر در تماس باشید تا بعد از اطلاع قیمت و عقد قرار داد در صورت تمایل پروژه شما به اجرا برسد.  

درب شیشه سکوریت- درب شیشه ای سکوریت- درب سکوریت

با نگاهی اجمالی به اطراف خود و مراکز اداری و تجاری در فروشگاهها و مغازه، به وضوح کاربرد فراوان درب شیشه سکوریت مشهود است. درب شیشه ای سکوریت، از جمله مصارف پر کاربرد این نوع شیشه است که به عنوان درب سکوریت ورودی و خروجی مورد استفاده قرار می گیرد. درب شیشه سکوریت رامادر انتخابی مناسب برای اماکن تجاری، مسکونی و اداری است؛ چرا که اماکن پررفت وآمد بیشترین استفاده را از درب های ورودی و خروجی میکنند و امنیت آنها بسیارحائز اهمیت است. درب شیشه ای سکوریت بدلیل مقاومت و ایمنی بالا کمترین آسیب رسانی را در صورت شکستن دارد، همین امر آن را انتخابی مناسب برای دربهای شیشه ای می نماید.

قیمت درب شیشه سکوریت

امروزه از شیشه سکوریت به دلیل مقاومت و مزایای بسیاری که دارد برای انواع درب های شیشه ای استفاده میگردد. درب شیشه ای سکوریت به عنوان یک درب ایمن و مقاوم شناخته می شود و برای تمامی مکان های عومی و خصوصی مناسب می باشد. در نصب و اجرا ی درب شیشه ای سکوریت از انواع یراق آلات مرغوب و درجه یک استفاده می شود تا کارآیی و طول عمر درب شیشه ای سکوریت افزایش داشته باشد تمامی این عوامل در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  علاوه بر متراژ و ضخامت شیشه سکوریتیراق آلات مورد استفاده بسیار دخیل می باشد. 

سفارش شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یکی از پر استفاده ترین شیشه های موجود در بازار می باشد که برای کاربرد های فراوانی از جمله صنایع ساختمانی برای درب و پنجره ها و انواع کاربرد های دیگر در ساختمان بسیارکارآمد و مورد استفاده می باشد. دلیل این استقبال گسترده از استفاده شیشه سکوریت مقاومت و کارایی می باشد که این نوع شیشه دارد. به همین جهت افراد به دنبال یک شیشه سکوریت با کیفیت و مرغوب می باشند به طوری که بتوانند مدت زمان طولانی بعد از نصب از ان استفاده نمایند بدون اینکه تغییری و خرابی بوجود آید. رامادر این امکان را بوجود آورده که با سفارش شیشه سکوریت به صورت آنلاین و تلفنی شیشه موردنظر خود را مستقیما بدون وجود واسطه ای از کارخانه تهیه نمایید. به دلیل کیفیت بالایی که در شیشه سکوریت تولیدی رامادر وجود دارد با اطمینان خاطر شیشه مورد نیاز خود را در به رامادر سفارش می دهند تا بتوانند شیشه ای مرغوب و با کیفیت تهیه نمایند.

نصب شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یکی از متریال های بسیار کاربردی در صنعت ساختمان به حساب می آید که به دلیل کاربردی و ویژگی های مثبت فراوانی که دارد در بسیاری از موارد کاربرد دارد. اما باید توجه شود که نصب شیشه سکوریت یک کار ساده نیست و باید توسط افراد متخصص انجام شود. در نصب شیشه سکوریت، در ابتدا شیشه را تولید می نمایند و قیبا از سکوریت شدن برش می زنند بنابر این در زمان نصب شیشه سکوریت اگر ابعاد و اندازه همخوانی نداشته باشد نمی توان آن را برش زد و نصب کرد. نکته مهم دیگر که در نصب شیشه سکوریت باید به ان توجه شود این است که در حین جابه جایی باید با چنان مهارت و احتیاطی انجام شود که گوشه های شیشه آسیبی وارد نگردد زیرا در صورت ایجاد خراش و ترک کوچکی شیشه دچار شکستگی و در نتیجه فرو ریختن کل شیشه می شود که کاملا جبران ناپذیر است.  

قیمت نصب شیشه سکوریت

قیمت نصب شیشه سکوریت با توجه به متراژ شیشه سکوریت متغیر می باشد. قیمت نصب شیشه سکوریت زیر 10 متر با توجه به تعداد هر دهنه تعیین می شود. قیمت نصب شیشه سکوریت بالای 10 متر، قیمت نصب هر متر شیشه سکوریت از 20 هزار تومان شروع می شود.

ابعاد شیشه سکوریت- ابعاد استاندارد شیشه سکوریت

بزرگترین ابعاد تولیدی شیشه سکوریت، ابعاد 5500*3000 میلی متر می باشد. شرکت رامادر بنا به درخواست متقاضی اقدام به تولید شیشه سکوریت با ابعاد و فرم دلخواه برای نصب در ساختمانهای مسکونی، تجاری و اداری می نماید. ابعاد شیشه سکوریت با توجه به اندازه گیری های به عمل آمده از مکان تعیین شده و جهت تولید به کارخانه داده می شود تا مراحل تولید و برش را طی نماید، در واقع شیشه جام با ابعاد استاندارد شیشه سکوریت به اندازه 320*220 می باشد و ابعاد بزرگتر از این ابعاد به صورت جام ویژه حساب می گردد و چندین برابر جام با ابعاد استاندارد هزینه در بر دارد.

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت می تواند به عنوان درب راه رو، دودبند و ... مورد استفاده قرار گیرد. شیشه مورد استفاده درب شیشه ای سکوریت از نوع شیشه سکوریت 10 میل می باشد. درب شیشه ای سکوریت را به عنوان درب مغازه نیز میتوان استفاده کرد.

اتاقک شیشه ای

رامادر موفق به تولید جدیدترین و به روزترین اتاقک شیشه ای در چند سال اخیر شده است که این اتاقک های شیشه ای میتوانند فضایی کاملا شفاف و منحصر به فرد را با استفاده از قابهای فلزی فراهم کند و ساختار شیشه ای بسیار زیبایی را بدون هیچ گونه مانعی برای نمای بیرون ایجاد کند. از این فضاها بسته به شرایط مختلف می توان استفاده های مختلفی داشت که معمولترین موارد استفاده از آنها به عنوان گلخانه یا اتاق شیشه ای در حیاط ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد

انواع شیشه سکوریت فروشگاه:

شیشه سکوریت فروشگاه بصورت شیشه سکوریت ریلی و شیشه سکوریت لولایی تولید و نصب می شود که به عنوان درب ورودی بسیاری ازفروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد. رامادر بعنوان مجری بزرگترین پروژه های نصب شیشه سکوریت، بسیاری از پروژه های فروشگاهی را در رزومه خود به ثبت رسانده است.

شیشه سکوریت ریلی

شیشه سکوریت ریلی خود در سه نوع شیشه سکوریت فریم دار، فکی و اسپایداری تولید و نصب میشود که بسیار در بازار مورد استقبال قرار میگیرند. همانطور که از نام شیشه سکوریت ریلی مشخص است بر روی ریلی باز و بسته می شود. هر مدل از شیشه سکوریت ریلی دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که حرکت بر روی ریل ویژگی مشترک این محصول می باشد.

شیشه سکوریت ریلی فکی:

شیشه سکوریت ریلی در مناطق مختلفی از دنیا مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله جنوب اروپا و قاره آمریکا که محبوبیت بسیار بالایی در بین عموم دارد. از شیشه سکوریت ریلی فکی می توان در فروشگاه ها، اتاق هتل ها، آپارتمان ها و ... استفاده نمود. به دلیل عدم وجود فریم در شیشه سکوریت ریلی فکی، این مدل شیشه سکوریت ریلی، قیمت مناسب تری نسبت به 2 مدل دیگر دارد. شیشه سکوریت استفاده شده در شیشه سکریت ریلی فکی می تواند به 2 صورت مات و شفاف استفاده گردد. طرح های مختلفی را با استفاده از سندبلاست می توان بر روی این مدل شیشه سکوریت ایجاد کرد که علاوه بر زیبایی می تواند جلوی دیده شدن فضای داخل را نیز بگیرد. استفاده از یراق آلات با کیفیت و مرغوب بر عملکرد بهتر شیشه سکوریت ریلی فکی تاثیر بسیار زیادی می تواند بگذارد. از مهمترین یراق آلات مدل ریلی فکی، ریل و فک آن می باشد که عمل باز و بسته شدن درب توسط آن ها انجام می شود.

شیشه سکوریت ریلی اسپایدری:

شیشه سکوریت ریلی اسپایدری زیباترین مدل این نوع درب ها می باشد. شیشه سکوریت ریلی اسپایدری همانند شیشه سکوریت ریلی فکی، بر روی ریل حرکت می کند با این تفاوت که بر روی ریل توسط یراق اسپایدری (قرقره) به حرکت در میاد. شیشه سکوریت ریلی از زیبا ترین نوع این مدل شیشه ها می باشد. از جمله ویژگی های شیشه سکوریت ریلی اسپایدری، اجرا و نصب آسان آن می باشد. برای نصب شیشه سکوریت ریلی اسپایدری دیگر دردسر های اتصال فک و ریل که در مدل ریلی فکی باعث اذیت می شود وجود ندارد و باعث می شود در حداقل زمان نصب و اجرا شود. یراق آلات نیز اهمیت بالایی در نحوه عملکرد شیشه سکوریت ریلی اسپایدری دارند و هرچه کیفیت این یراق آلات بالاتر باشد، عملکرد بهتری از مدل ریلی اسپایدری خواهیم دید. قیمت شیشه سکوریت ریلی اسپایدری نسبت به مدل ریلی فکی بالاتر می باشد که دلیل آن تفاوت قیمت یراق آلات می باشد. یراق آلات مدل ریلی اسپایدری تماما استیل می باشد که در مدل ریلی فکی از آلومنیوم استفاده شده است.

شیشه سکوریت ریلی فریم دار:

شیشه سکوریت ریلی فریم در ظاهر به دلیل وجود فریم نسبت به 2 مدل دیگر تفاوت دارد اما همانند سایر مدل ها بر روی ریل به حرکت در میاد. شیشه سکوریت دارای لبه های بسیار حساسی می باشد که در صورت اثابت اشیا به سرع خرد می شود. وجود فریم در شیشه سکوریت ریلی فریم دار باعث می شود که اشیا با لبه شکننده شیشه سکوریت اثابتی نداشته باشند که یکی از مهمترین ویژگی های مدل ریلی فریم دار می باشد. از شیشه سکوریت ریلی فریم دار در اماکن پر تردد مانند بیمارستان ها، هتل ها، آپارتمان ها و ... استفاده می گردد. این مدل می تواند به صورت تک پانل و یا چند پانل اجرا شود. وزن تقریبی هر پانل شیشه سکوریت ریلی فریم دار 100 کیلوگرم می باشد که به دلیل وجود فریم، از سایر 2 مدل سنگین تر می باشد.

شیشه سکوریت لولایی

ازخیلی پیشتر درب های شیشه ای با ظهور درب شیشه لولایی در بازار جای خود را باز نمودند. این نوع درب شیشه سکوریت فروشگاهی و اماکن مسکونی بدرستی شناخته شده است و سرآغازی برای استفاده از انواع شیشه سکوریت فروشگاه شد.
بهترین راه برای جذب مشتری بیشتر در فروشگاهها وجود یک ویترین با ظاهری جذاب و زیباست. اگر شما از یک شیشه ی خوب برای فروشگاهتان استفاده کنید قطعا بسیاری از مسائل شما حل خواهد شد مثل کنترل ترافیک ورود و خروج مشتریان.درب های شیشه سکوریت ریلی یا کشویی رامادر جهت مکان هایی که برای بازو بسته شدن درب دارای محدودیت هستند بسیار مناسب است و درب های شیشه ای لولایی درب هایی هستند که به صورت دستی بازو بسته می شوند و از نظر هزینه مقرون به صرفه می باشند.

شیشه رومیزی

رامادر اقدام به تولید شیشه های رومیزی در ضخامت و رنگهای مختلف نموده است، که با ظرافتی خاص زیبایی مورد نظری را به خانه و محل کار شما میدهد، شیشه های رومیزی را میتوان نشکن یا سکوریت نمود.شما میتوانید ظاهری مدرن و زیبا را به فضای کری و یا مسکونی خود ببخشید، تنها کافی است خلاقیت را چاشنی دیزاین و دکوراسیون خود نمایید.

نحوه بریدن شیشه سکوریت

برای برش شیشه سکوریت باید ابتدا اندازه های آن را داشته باشیم و سپس با ایجاد خط بر روی شیشه و با استفاده از الماسهای متناسب شیشه اقدام به برش میکنیم و پس از انجام یک برش درست و مناسب، نوبت به مرحله ی جدا کردن شیشه است که یکی از ساده ترین روشها جدا کردن شیشه سکوریت با دست است. در برش سه چیز اهمیت بسیاری دارد:
الف: کیفیت برش شیشه
ب: چگونگی برش شیشه
ج: مقدار شیشه ای که در هر بار از بین میرود و تا حد امکان باید بسیار کم باشد.
در نظر داشته باشید که بهترین زمان برای برش دادن شیشه، در مرحله تولید شیشه سکوریت و قبل از قراردادن آن در کوره برای مرحله نهایی است. این امر احتمال شکسته شدن شیشه سکوریت را به حداقل میرساند.