قیمت شیشه سکوریت

شیشه سکوریت جزو مهمترین نوع از انواع شیشه های ایمنی در صنعت شیشه شناخته شده است، تولید اولین شیشه سکوریت به 40 سال قبل بر می گردد و از آن زمان تا به حال پیشرفت قابل ملاحظه ای در تولید این نوع شیشه ها صورت گرفته است. با گذشت سالها  از تولید شیشه و با توجه به افزایش قیمت شیشه سکوریت، تمایل به استفاده از این شیشه سکوریت در کشور افزایش یافت است.

• شما در رامادر بابت قیمت شیشه سکوریت بهای کیفیت و خدمات را پرداخت می‌کنید.

• المان‌های متفاوتی تأثیر مستقیم بر روی قیمت شیشه سکوریت دارد.

• موارد مؤثر در تغییر قیمت شیشه سکوریت شکل منتظم شیشه به‌صورت (مربع یا مستطیل) نرمال محاسبه می‌شود و ابعاد غیرمنظم نسبت به الگو و شکل آن محاسبه می‌شود.

قیمت شیشه سکوریت در رامادر به‌صرفه‌ترین حالت برای مصرف‌کنندگان است.

• جهت آگاهی از قیمت روز محصولات رامادُر می‌توانید تماس بگیرید.

• هزینه یراق‌آلات به‌صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

• شیشه سکوریت طبق سایز محاسبه می‌گردد.

 

حتما بخوانید: قیمت شیشه میرال

اجرای بزرگترین پروژه های شیشه سکوریت در ایران

رامادر به عنوان مجری بزرگترین پروژه های شیشه سکوریت در ایران، توانسته است بازار فروش این شیشه ها را تسخیر نماید. اصلا دور از ذهن نیست که همان شیشه ای که در ساختمانی نزدیک شما نصب شده باشد، تولید شرکت بزرگ رامادر نباشد. خدمات پس از فروش، کیفیت بالای یراق آلات، تولید شیشه با بالاترین کیفیت، زمان تحویل فوری و نصابان دوره دیده از دلایل استقبال مشتریان از شرکت رامادر می باشد، رامادر همواره سعی نموده تمامی پروژه های خود را با بلاترین کیفیت اجرا نموده و رضایت کامل تمامی مشتریان گواه این امر می باشد.

اجرای بزرگترین پروژه های شیشه سکوریت در ایران


شیشه سکوریت-سکوریت شیشه-شیشه سکوریت چیست؟


این سؤالی است که اکثراً براشون پیش میاد، شیشه سکوریت چیست؟ 
سکوریت شیشه، در واقع فرایند تولید شیشه معمولی و به‌اصطلاح خام هست. به خاطر داشته باشید که استفاده از مواد مرغوب و درجه‌یک در هر بنایی علاوه برافزایش ایمنی آن، بر ارزش واقعی آن نیز می‌افزاید.
 
مراحل سکوریت شیشه
• عملیات حرارتی: عملیات حرارتی از گرم کردن شیشه در هر دو سمت شیشه شروع می‌شود تا به دمای نرمی برسد. شیشه گرم شده به‌وسیله دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعاً سرد می‌شود.
• در فرآیند سرد شدن شیشه، قسمت بیرونی شیشه سریع‌تر از قسمت‌های داخلی خنک می‌گردند که این امر موجب استحکام شیشه می‌گردد. و سطح شیشه سریع‌تر از مرکز آن سرد شده که موجب ایجاد تنش‌های دائمی و درنتیجه استحکام شیشه می‌شود.
• کوره‌های حرارتی به دو صورت کانوکشن و المنتال می‌باشند. کوره‌های کانوکشن گران‌تر از المنتال است که به دلیل القای گرما به‌وسیله گرمای هوای درون کوره سکوریت شیشه بهتری تولید می‌شود.
• کیفیت و دقت بالا در تولید شیشه سکوریت همواره از دغدغه‌های شرکت رامادر هست.
• کیفیت ساخت و تولید سکوریت شیشه در رامادر را بدون شک در هیچ جای دیگر مشاهده نخواهید کرد.
شیشه سکوریت ازجمله شیشه‌های مقاوم و پرکاربرد در صنعت و ساخت‌وساز است که از شیشه‌های معمولی 5 برابر مقاوم‌تر است و ایمنی محیط شما را بیشتر می‌کند.

 

شیشه سکوریت
 

تولید شیشه سکوریت

بهتر است بدانید که شیشه خام را که به صورت جام های بزرگ از کار خانه تولید شیشه به کارخانه رامادر منتقل کرده و این جام ها را به قطعات مورد نظر برش می دهند و هر گونه جا سازی که لازم باشد را اعمال می کنند و در کارخانه بزرگ رامادر و زیر نظر تکنسین های حرفه ای شیشه را تا دمای 750درجه فارنهایت گرم کرده و در حرارت بالا، ساختار بلوری شیشه شروع به گرم شدن می کند، حال سطوح شیشه را بلافاصله سرد می کنند، بدین ترتیب هسته شیشه گرمتر بوده که سعی می کند سرما را از سطوح به سمت خود جذب کند که همین امر باعث ایجاد کشش و در نتیجه استحکام بالای شیشه و تولید شیشه سکوریت می شود. در این حالت شیشه سکوریت تولید شده که از شیشه فلوت سوپر کلیراست چند درجه از شیشه معمولی مقاومتر می شود. کاملا به روشنی مشخص است که روند تولید شیشه سکوریت با شیشه های معمولی متفاوت بوه که رامادر مطابق با استانداردهای روز دنیا این شیشه ها را تولید میکند تا بهترین را به مصرف کنندگان ارائه نماید.

 

قیمت روز شیشه

شیشه کاربرد زیادی درزمینهٔ ی زیبایی در هر بخش از خانه دارد و باوجود شفافیت و عبور نور از خود در محیط‌های کوچک کاربرد بالایی دارد. یکی از ویژگی‌هایی که شیشه در محیط ایجاب می‌کند تفکیک فضا از یکدیگر است و همچنین می‌تواند نور را از خود عبور دهد.

• ضخامت شیشه و نوع جنس شیشه از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت روز شیشه است.

• هزینه دستمزد شیشه‌کاری با قیمت روز شیشه محاسبه می‌شود.

• برای به دست آوردن میزان شیشه باید مساحت سطح موردنظر را با قیمت روز شیشه محاسبه کنید.

 

مزایای استفاده از شیشه سکوریت

رامادر همواره سعی داشته تا بهترین را به مصرف کنندگان محصولات خود ارئه دهد و با مشاوره های خود به آنها کمک کند تا بتوانند با چشمی بازو دلی قرص محصولات را خریداری کنند. شیشه سکوریت از جمله شیشه های پرفروش شرکت رامادر است که بسیار مورد استقبال عموم قرار میگیرد. یکی از ویژگی های ممتاز شیشه سکوریت مقاومت آن در برابر حرارت است چرا که خود در دمای حرارتی بالایی تولید می شود. از دیگر ویژگی های قابل توجه این نوع شیشه، اتفاقی است که بعد از شکستن آن روی می دهد، قطعات کوچک شیشه، بگونه ای دارای لبه های گرد و بدون تیزی هستند که هیچ آسیبی به افراد نمی رسانند؛ البته در شیشه های معمولی خطر آسیب رسانی بر اثر شکستن چندین برابر است.

گاهی شاهد هستیم که شیشه های سکوریت در برخی ساختمانها به ناگاه می شکنند و نقش بر زمین می شوند باید بدانید که این امر ناشی از برش نا به جای شیشه و عدم رعایت اصول نصب شیشه سکوریت است. این شیشه ها بسیار حساس نسبت به ایجاد برش یا ترکی حتی کوچک بعد از تولید هستند به همین سبب است که در مرحله تولید سوراخ ها و برشهای لازم بر روی شیشه سکوریت ایجاد می شود تا بعد از سخت شدن نیاز به برش و اعمال تغییرات نباشند چرا که تنش های بین مولکولی موجود در شیشه سکوریت باعث مقاومت بالای آن می شود. گاهی هم در مرحله تولید سولفید نیکل داخل شیشه بصورت سنگ ریزه ای باقی میماند که میتواند باعث شکست ناگهانی آن شود. شرکت رامادر در تمامی مراحل تولید بازبینی های لازم را بر روی محصولات خود انجام می دهد تا مشکلاتی این چنین بروز نکند و البته نصابان و تکنسین های مجرب رامادر بر شیوه صحیح اجرای پروژه های خود کاملا واقف هستند تا دچار چنین مشکلاتی نشوند.

کارخانه شیشه سکوریت رامادر - کارخانه شیشه سکوریت

کارخانه‌ شیشه سکوریت، تولیدکننده انواع شیشه میرال، شیشه سکوریت، انواع شیشه‌های ساختمانی و سایر شیشه‌های صنعتی است. کارخانه شیشه سکوریت رامادر با امکانات کامل و تجهیزات آماده خدمت‌رسانی به شما دوستان است و با بالاترین کیفیت قابل‌ رقابت در سطح جهانی می‌باشد.

رامادر به عنوان تولید کننده انواع شیشه سکوریت، همواره حد زیادی از شیشه های مورد نظر صنعت را تولید می کند. و شامل امکانات زیر می باشد:

1. کارخانه‌ ی شیشه سکوریت رامادر شامل تکنسین های مجرب و کارآزموده‌ای است که به خوبی به روال تولید شیشه سکوریت آگاهی دارد.
2. کارخانه شیشه سکوریت رامادر پس از سالها خدمات رسانی مهارت بالای خود را اثبات نموده.
3. نام و پیشه‌ی درخشان رامادر همواره زبانزد صنعت بزرگ شیشه بوده و همین امر در ارائه کیفیت بالای خدمات تاثیر مستقیم داشته به نحوی که همواره محصولات ما، روز به روز بهتر و متناسب با صنعت روز دنیا پیش میرود،
4. رامادر توانسته قسمت عظیمی از بازار را جذب نماید.

بخاطر داشته باشید که هیچ برندی موفق نخواهد شد مگر با آوازه‌ی خوشی که به گوش مشتریان و متقاضیان می رساند.
 

کارخانه شیشه سکوریت رامادر

حتما بخوانید: قیمت شیشه نشکن 

فروش شیشه سکوریت

معمولا برای خرید و فروش شیشه سکوریت می توان از شرکت های متخصص و بزرگ که در این زمینه از شیشه سکوریت به صورت کاربردی و حرفه ای کار می کنند کمک گرفت.

می توانید در زمینه فروش شیشه سکوریت با کارشناسان فروش شرکت رامادر که در زمینه فروش شیشه سکوریت به طور حرفه ای کار می کنند تماس گرفته تا تمام نیازهای شما را بررسی نمایند و بعد از بازدید کارشناسان از محل اجرای کار و اعطای پیش فاکتور، و پرداخت بیعانه سفارش و ساخت شیشه سکوریت آغاز شده و بعد از آماده شدن شیشه سکریت به محل اجرا برده و نصب می شود.

فروش در شرکت رامادر

• در فروش شیشه سکوریت برطبق نیاز مشتریان همواره در تلاشند.

• تمامی نیازهای مشتریان خود را بررسی می‌کنند.

• رامادر در فروش شیشه سکوریت طبق خواسته های مشتری عمل می کند.

 

فروش شیشه سکوریت

رنگ بندی شیشه سکوریت

از دیر باز تاکنون، شیشه در رنگهای مختلفی تولید می شد و در بناها مورد استفاده قرار میگرفت، همه به درستی شیشه ها و پنجره های خوش آب و رنگ خانه های قدیمی را به خاطر داریم. بازی رنگ و نور که چشم را خیره میکرد. با گذر زمان، شیشه های مات و بی رنگ جای آن شیشه ها با الوان رنگین را گرفتند و امروزه میبینیم که شیشه ها به صورت بی رنگ، مات و دودی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و به ندرت شیشه های رنگی به چشم می آیند، البته آن هم برای مکانها و مصارف خاصی که اغلب سنتی هستند؛ البته داریم شیشه های رنگی خاصی که در حمام و یا به عنوان جداکننده بخشهای مختلف منازل استفاده میشوند که البته آنها بحثی جدا دارند. نحوه ی طراحی و ساخت این نوع شیشه ها کاملا متفاوت با آنچه است که در گذشته میدیدیم.
شیشه سکوریت بیشتر در رنگهای مات و البته بطور متداولتر بیرنگ تولید میشود و این نوع شیشه بیشترین متقاضی را در بازار دارند و البته کاملا توانسته اند جای خود را در بازار تثبیت کنند. شیشه سکوریت مات به درستی فضای داخل خود را محصور میکند و در کنار مات بودن به هیچ عنوان از انتشار نور به داخل جلوگیری نمیکند. شما همواره نور طبیعی را در داخل محیط خود احساس خواهید کرد.رنگ های برنز،سبز و آبی از بیشترین رنگ های مورد استفاده در شیشه های سکوریت می باشد.

شیشه سکوریت مات

شیشه سکوریت دارای تنوع مختلفی است که می‌توانید تمامی این تنوع را در بازار مشاهده نمایید اما پرکاربردترین و پرطرفدارترین مدل در بین آن‌ها شیشه سکوریت مات هست. شیشه سکوریت شده و خام به‌صورت یکپارچه داخل اتاق سند بلاست قرارگرفته و توسط اپراتور مربوطه عملیات پاشش را انجام می‌دهند. برای ارتقا کیفیت محصولات خود و سرعت در انجام شیشه‌های سندبلاست دستگاه خودکار را به چرخه تولید خود اضافه کرده است.

شیشه سکوریت مات را بعد از تولید شیشه و انجام مراحل سکوریت کردن با استفاده از فرایند سندبلاست سازی به‌صورت طرح‌های مات درمی‌آورند.

• طرح‌هایی بر اساس سلیقه افراد می‌توان بر روی شیشه سکوریت مات انجام شود به‌صورت کاملاً مات و یا نیمه مات.

• بر اساس طرح‌هایی که بر شیشه سکوریت مات‌ زده می‌شود دیگر شفافیت شیشه ساده را ندارد و در صورت استفاده از آن امکان مشاهده آن‌طرف شیشه وجود ندارد.

 

شیشه سکوریت مات

 

 

قیمت شیشه سکوریت-قیمت هر متر شیشه سکوریت-قیمت شیشه سکوریت مغازه-شیشه سکوریت قیمت

شیشه سکوریت به دلیل ویژگی‌های خاص خود، مورد استقبال زیاد مشتریان قرارگرفته است و در مواردی ازجمله ویترین فروشگاه‌ها و درهای ورودی منازل، مکان‌های عمومی و... مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای خریداران شیشه، بخصوص شیشه سکوریت، تخمین قیمت هر متر شیشه سکوریت جهت سفارش محصول، از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجائی که شیشه سکوریت دارای یراق‌آلات مخصوص که در قیمت نصب شیشه سکوریت متفاوت است و برای نصب در محل‌های موردنظر تعیین می‌شود. لذا تعیین نوع و تعداد یراق‌آلات موردنیاز جهت تخمین شیشه سکوریت قیمت ضروری هست. برای تعیین قیمت نصب شیشه سکوریت، بسته به نوع محل، نحوه استفاده و کاربرد آن نیاز به یراق‌آلات مختلف است.

در قیمت نصب شیشه سکوریت موارد زیر ضروری است:

قیمت نصب شیشه سکوریت با توجه به متراژ شیشه سکوریت متغیر هست.

قیمت نصب شیشه سکوریت زیر 10 متر با توجه به تعداد هر دهنه تعیین می‌شود.

• نصب ابزاری مانند قفل، دستگیره و لولا روی قیمت شیشه سکوریت مغازه تأثیری خاصی ندارد.

• از مهم‌ترین مسائل فروش در فروشگاه اجرای شیشه ویترین با هزینه ای مناسب برای مغازه داران در قیمت شیشه سکوریت مغازه است.

• یکی از مهم‌ترین مسائل قیمت شیشه سکوریت مغازه برای مغازه‌داران است.

• برای آگاهی از قیمت هر متر شیشه سکوریت می‌توانید با رامادر بخش فروش در ارتباط باشید.

 

درب شیشه سکوریت-درب شیشه ای سکوریت-درب سکوریت

روزبه‌روز با گسترش در فناوری که شیشه معمولی جای خود را به شیشه سکوریت داده است و شیشه سکوریت امتحان خود را در مقابل بی‌ضرر، مقاومت و ایمنی نشان داده است و تنوع استفاده در هر مواردی از دنیای امروزی را دارد. با نگاهی اجمالی به اطراف خود و مراکز اداری و تجاری در فروشگاه‌ها و مغازه، به‌وضوح کاربرد فراوان درب شیشه سکوریت مشهود است.

درب شیشه‌ای سکوریت، ازجمله مصارف پرکاربرد این نوع شیشه است که به‌عنوان درب سکوریت ورودی و خروجی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

درب شیشه سکوریت رامادر انتخابی مناسب برای اماکن تجاری، مسکونی و اداری است؛ چرا که اماکن پررفت‌وآمد بیشترین استفاده را از درب‌های ورودی و خروجی می‌کنند و امنیت آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

درب شیشه‌ای سکوریت به دلیل مقاومت و ایمنی بالا کمترین آسیب‌رسانی را در صورت شکستن دارد، همین امر آن را انتخابی مناسب برای درب‌های شیشه‌ای می‌نماید.

 

درب شیشه ای سکوریت

 

قیمت درب شیشه سکوریت

از شیشه‌های پرمصرف شیشه سکوریت است و مصرف زیادی برای درب دارد و درب شیشه سکوریت یکی از انواع کاربردی در صنعت شیشه است. از انواع درب شیشه‌ای اتوماتیک قیمت درب شیشه سکوریت مهم است. شیشه سکوریت رامادر دارای 2 سال تضمین بلندمدت است. قیمت درب شیشه سکوریت در بهترین حالت هزینه در شرکت رامادر به‌صورت آنلاین در سایت در اختیار شما گذاشته‌شده. و به‌عنوان یک درب ایمن و مقاوم شناخته می‌شود و برای تمامی مکان‌های عمومی و خصوصی مناسب هست.

قیمت درب شیشه سکوریت به دلیل مشخصه‌های مهمی که دارد مانند استفاده راحت و آسان، نصب سریع،‌ ظاهری زیبا و هماهنگ با محیط چه ازنظر رنگ و چه ازنظر فرم درب به‌عنوان یکی از بهترین شیشه شناخته‌شده است.

قیمت درب شیشه سکوریت به علت دارا بودن قیمت مناسب در مقابل کارایی آن همیشه در بازار فروش درب شیشه‌ای اتوماتیک متقاضی‌های ویژه‌ی خود را دارد .

 

قیمت درب شیشه سکوریت

 

سفارش شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یکی از پراستفاده‌ترین شیشه‌های موجود در بازار هست که برای کاربردهای فراوانی ازجمله صنایع ساختمانی برای درب و پنجره‌ها و انواع کاربردهای دیگر در ساختمان بسیار کارآمد و مورداستفاده هست. دلیل این استقبال گسترده و سفارش شیشه سکوریت مقاومت و کارایی هست که این نوع شیشه دارد. به همین جهت افراد به دنبال سفارش شیشه سکوریت باکیفیت و مرغوب می‌باشند به‌طوری‌که بتوانند مدت‌زمان طولانی بعد از نصب از آن استفاده نمایند بدون اینکه تغییری و خرابی به وجود آید. به دلیل کیفیت بالایی که در شیشه سکوریت تولیدی رامادر وجود دارد با اطمینان خاطر سفارش شیشه سکوریت بدهید.

• هنگام سفارش شیشه سکوریت به ضخامت آن توجه کنید.

• رامادر این امکان را به وجود آورده که با سفارش شیشه سکوریت به‌صورت آنلاین و تلفنی شیشه موردنظر خود را مستقیماً بدون وجود واسطه‌ای از کارخانه تهیه نمایید.

 

سفارش شیشه سکوریت

 

نصب شیشه سکوریت-نصاب شیشه سکوریت

شیشه سکوریت یکی از متریال های بسیار کاربردی در صنعت ساختمان به‌حساب می‌آید که به دلیل کاربردی و ویژگی‌های مثبت فراوانی که دارد در بسیاری از موارد کاربرد دارد؛ اما باید توجه شود که نصاب شیشه سکوریت یک کار ساده نیست و باید توسط افراد متخصص انجام شود.

• در نصب شیشه سکوریت، در ابتدا شیشه را تولید می‌نمایند سپس برش می‌زنند.

• برای نصاب شیشه سکوریت هنگام نصب، براثر شکست شیشه هیچ مشکلی پیش نمی‌آید.

• در زمان نصب شیشه سکوریت اگر ابعاد و اندازه همخوانی نداشته باشد نمی‌توان آن را برش زد و نصب کرد.

* نکته مهم: در نصب شیشه سکوریت باید به این توجه شود که در حین جابه‌جایی باید با چنان مهارت و احتیاطی انجام شود که گوشه‌های شیشه آسیبی وارد نگردد زیرا در صورت ایجاد خراش و ترک کوچکی شیشه دچار شکستگی و درنتیجه فروریختن کل شیشه می‌شود که کاملاً جبران‌ناپذیر است. 

 

قیمت نصب شیشه سکوریت

شیشه سکوریت به دلیل ویژگی های خاص خود، مورد استقبال زیاد مشتریان قرار گرفته است و در مواردی از جمله ویترین فروشگاه ها و درهای ورودی منازل، مکان های عمومی و... مورد استفاده قرار می گیرند. برای خریداران شیشه، بخصوص شیشه سکوریت، تخمین قیمت شیشه سکوریت جهت سفارش محصول، از اهمیت زیادی برخوردار است. از آنجائی که شیشه سکوریت دارای یراق آلات مخصوص که در قیمت نصب شیشه سکوریت متفاوت است و برای نصب در محل های مورد نظر تعیین می شود. لذا تعیین نوع و تعداد یراق آلات مورد نیاز جهت تخمین قیمت تمام شده شیشه سکوریت ضروری می باشد. برای تعیین قیمت نصب شیشه سکوریت، بسته به نوع محل، نحوه استفاده و کاربرد آن نیاز به یراق الات مختلف است.

در قیمت نصب شیشه سکوریت موارد زیر ضروری است:

• قیمت نصب شیشه سکوریت با توجه به متراژ شیشه سکوریت متغیر می باشد.

قیمت نصب شیشه سکوریت زیر 10 متر با توجه به تعداد هر دهنه تعیین می شود.

• قیمت نصب هر متر شیشه سکوریت از 20 هزار تومان شروع می شود.

 

قیمت نصب شیشه سکوریت

 

ابعاد شیشه سکوریت-ابعاد استاندارد شیشه سکوریت-ابعاد استاندارد شیشه جام-ابعاد جام شیشه

شیشه از ماده‌ای شفاف و نور گذر ساخته‌شده که در ساخت ظروف، اشیای زینتی و در و پنجره ساختمان مصرف می‌شود. در ساختمان از شیشه با ابعاد استاندارد شیشه جام استفاده می‌شود که عبور نور و درعین‌حال جلوگیری از تأثیر عوامل جوی به داخل ساختمان به کار می‌رود. بزرگ‌ترین گام در تولید شیشه سکوریت انتخاب ابعاد شیشه سکوریت مدنظر است و دلیل اهمیت این عملیات از قبیل  برش دادن، سوراخ کردن و . . .  باعث شکستن شیشه می‌شود. برای این منظور ۴ لبه شیشه سکوریت را، سنگ دیاموند زده می‌شود و در کوره‌ای مخصوص با دمای 620 درجه حرارت داده می‌شوند.

 

• بزرگ‌ترین سایز برای تولید در ابعاد شیشه سکوریت، ابعاد 5500*3000 میلی‌متر هست.

• در ابعاد جام شیشه خاصیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری قابل اهمیت است .

• شرکت رامادر بنا به درخواست متقاضی اقدام به تولید در ابعاد شیشه سکوریت در برگه‌های دلخواه برای اجرا در ساختمان می‌نماید.

• رامادر قابلیت نصب شیشه با ابعاد جام شیشه سکوریت را به‌راحتی نصب و اجرا می‌کند.

ابعاد استاندارد شیشه سکوریت با توجه به‌اندازه گیری‌های به‌عمل‌آمده از مکان تعیین‌شده جهت تولید به کارخانه داده می‌شود تا مراحل تولید را طی نماید.

• شیشه جام با ابعاد استاندارد در ابعاد شیشه سکویت به‌اندازه 320*220 است و ابعاد بزرگ‌تر از این ابعاد به‌صورت جام ویژه حساب می‌گردد و چندین برابر جام با ابعاد استاندارد شیشه سکوریت هزینه در بردارد.

• هر چه ابعاد جام شیشه سکوریت بزرگ‌تر باشد موجب بزرگنمایی فضا می‌شود.

• ابعاد استاندارد شیشه جام باید در سطحی صاف باضخامتی یکنواخت که اگر از زاویه 70 درجه از پشت شیشه به جسمی که در فاصله یک متری آن قرار دارد نگریسته شود، آن جسم کج به نظر نرسد.

ابعاد جام شیشه به عوامل مختلفی بستگی دارد ازجمله باید صاف و بدون موج، لب‌پریدگی، شکستگی و انحنا باشد .

 

شیشه سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت می تواند به عنوان درب راه رو، دودبند و ... مورد استفاده قرار گیرد. شیشه مورد استفاده درب شیشه ای سکوریت از نوع شیشه سکوریت 10 میل می باشد. درب شیشه ای سکوریت را به عنوان درب مغازه نیز میتوان استفاده کرد.

اتاقک شیشه ای

رامادر موفق به تولید جدیدترین و به روزترین اتاقک شیشه ای در چند سال اخیر شده است که این اتاقک های شیشه ای میتوانند فضایی کاملا شفاف و منحصر به فرد را با استفاده از قابهای فلزی فراهم کند و ساختار شیشه ای بسیار زیبایی را بدون هیچ گونه مانعی برای نمای بیرون ایجاد کند. از این فضاها بسته به شرایط مختلف می توان استفاده های مختلفی داشت که معمولترین موارد استفاده از آنها به عنوان گلخانه یا اتاق شیشه ای در حیاط ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

اتاق شیشه ای

انواع شیشه سکوریت فروشگاه:

شیشه سکوریت فروشگاه بصورت شیشه سکوریت ریلی و شیشه سکوریت لولایی تولید و نصب می شود که به عنوان درب ورودی بسیاری ازفروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد. رامادر بعنوان مجری بزرگترین پروژه های نصب شیشه سکوریت، بسیاری از پروژه های فروشگاهی را در رزومه خود به ثبت رسانده است.

 

قیمت شیشه 6 میل

کشورمان ایران در صنعت تولید شیشه پیشرفت زیادی داشته و می‌توان انواع شیشه در رنگ و جنس‌های مختلف با تنوع در ضخامت‌هایی به بازار ارائه کرد. قیمت شیشه ۶ میل با توجه به نوع آن‌ها مشخص می‌شود. برای تولید شیشه 6 میل فرایندی هست که باعث چند برابر شدن مقاومت شیشه می‌شود. قیمت شیشه 6 میل در هر مترمربع شیشه بسته به‌اندازه میل دارد؛ و حدوداً از ضرب میل در 2.5 کیلوگرم حاصل می‌شود.

• برای آگاهی از قیمت شیشه ۶ میل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

• برای دانستن قیمت شیشه 6 میل معمولاً بر اساس وزن میل که حدوداً در 2.5 کیلوگرم است.

 

قیمت شیشه 6 میل

 

شیشه سکوریت ریلی

شیشه سکوریت ریلی خود در سه نوع شیشه سکوریت فریم دار، فکی و اسپایداری تولید و نصب میشود که بسیار در بازار مورد استقبال قرار میگیرند. همانطور که از نام شیشه سکوریت ریلی مشخص است بر روی ریلی باز و بسته می شود. هر مدل از شیشه سکوریت ریلی دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که حرکت بر روی ریل ویژگی مشترک این محصول می باشد.

شیشه سکوریت ریلی

حتما بخوانید: قیمت شیشه دودبند 

شیشه سکوریت ریلی فکی

شیشه سکوریت ریلی در مناطق مختلفی از دنیا مورد استفاده قرار می گیرد، از جمله جنوب اروپا و قاره آمریکا که محبوبیت بسیار بالایی در بین عموم دارد. از شیشه سکوریت ریلی فکی می توان در فروشگاه ها، اتاق هتل ها، آپارتمان ها و ... استفاده نمود. به دلیل عدم وجود فریم در شیشه سکوریت ریلی فکی، این مدل شیشه سکوریت ریلی، قیمت مناسب تری نسبت به 2 مدل دیگر دارد. شیشه سکوریت استفاده شده در شیشه سکریت ریلی فکی می تواند به 2 صورت مات و شفاف استفاده گردد. طرح های مختلفی را با استفاده از سندبلاست می توان بر روی این مدل شیشه سکوریت ایجاد کرد که علاوه بر زیبایی می تواند جلوی دیده شدن فضای داخل را نیز بگیرد. استفاده از یراق آلات با کیفیت و مرغوب بر عملکرد بهتر شیشه سکوریت ریلی فکی تاثیر بسیار زیادی می تواند بگذارد. از مهمترین یراق آلات مدل ریلی فکی، ریل و فک آن می باشد که عمل باز و بسته شدن درب توسط آن ها انجام می شود.

شیشه سکوریت ریلی اسپایدری

شیشه سکوریت ریلی اسپایدری زیباترین مدل این نوع درب ها می باشد. شیشه سکوریت ریلی اسپایدری همانند شیشه سکوریت ریلی فکی، بر روی ریل حرکت می کند با این تفاوت که بر روی ریل توسط یراق اسپایدری (قرقره) به حرکت در میاد. شیشه سکوریت ریلی از زیبا ترین نوع این مدل شیشه ها می باشد. از جمله ویژگی های شیشه سکوریت ریلی اسپایدری، اجرا و نصب آسان آن می باشد. برای نصب شیشه سکوریت ریلی اسپایدری دیگر دردسر های اتصال فک و ریل که در مدل ریلی فکی باعث اذیت می شود وجود ندارد و باعث می شود در حداقل زمان نصب و اجرا شود. یراق آلات نیز اهمیت بالایی در نحوه عملکرد شیشه سکوریت ریلی اسپایدری دارند و هرچه کیفیت این یراق آلات بالاتر باشد، عملکرد بهتری از مدل ریلی اسپایدری خواهیم دید. قیمت شیشه سکوریت ریلی اسپایدری نسبت به مدل ریلی فکی بالاتر می باشد که دلیل آن تفاوت قیمت یراق آلات می باشد. یراق آلات مدل ریلی اسپایدری تماما استیل می باشد که در مدل ریلی فکی از آلومنیوم استفاده شده است.

شیشه سکوریت ریلی فریم دار

شیشه سکوریت ریلی فریم در ظاهر به دلیل وجود فریم نسبت به 2 مدل دیگر تفاوت دارد اما همانند سایر مدل ها بر روی ریل به حرکت در میاد. شیشه سکوریت دارای لبه های بسیار حساسی می باشد که در صورت اثابت اشیا به سرع خرد می شود. وجود فریم در شیشه سکوریت ریلی فریم دار باعث می شود که اشیا با لبه شکننده شیشه سکوریت اثابتی نداشته باشند که یکی از مهمترین ویژگی های مدل ریلی فریم دار می باشد. از شیشه سکوریت ریلی فریم دار در اماکن پر تردد مانند بیمارستان ها، هتل ها، آپارتمان ها و ... استفاده می گردد. این مدل می تواند به صورت تک پانل و یا چند پانل اجرا شود. وزن تقریبی هر پانل شیشه سکوریت ریلی فریم دار 100 کیلوگرم می باشد که به دلیل وجود فریم، از سایر 2 مدل سنگین تر می باشد.

شیشه سکوریت لولایی

ازخیلی پیشتر درب های شیشه ای با ظهور درب شیشه لولایی در بازار جای خود را باز نمودند. این نوع درب شیشه سکوریت فروشگاهی و اماکن مسکونی بدرستی شناخته شده است و سرآغازی برای استفاده از انواع شیشه سکوریت فروشگاه شد.
بهترین راه برای جذب مشتری بیشتر در فروشگاهها وجود یک ویترین با ظاهری جذاب و زیباست. اگر شما از یک شیشه ی خوب برای فروشگاهتان استفاده کنید قطعا بسیاری از مسائل شما حل خواهد شد مثل کنترل ترافیک ورود و خروج مشتریان.درب های شیشه سکوریت ریلی یا کشویی رامادر جهت مکان هایی که برای بازو بسته شدن درب دارای محدودیت هستند بسیار مناسب است و درب های شیشه ای لولایی درب هایی هستند که به صورت دستی بازو بسته می شوند و از نظر هزینه مقرون به صرفه می باشند.

شیشه رومیزی

رامادر اقدام به تولید شیشه های رومیزی در ضخامت و رنگهای مختلف نموده است، که با ظرافتی خاص زیبایی مورد نظری را به خانه و محل کار شما میدهد، شیشه های رومیزی را میتوان نشکن یا سکوریت نمود.شما میتوانید ظاهری مدرن و زیبا را به فضای کری و یا مسکونی خود ببخشید، تنها کافی است خلاقیت را چاشنی دیزاین و دکوراسیون خود نمایید.

شیشه رومیزی


نحوه بریدن شیشه سکوریت-برش شیشه سکوریت-بریدن شیشه سکوریت

شیشه سکوریت طی مراحلی تولید می شود که بهترین زمان برای برش شیشه سکوریت، در مرحله تولید و قبل از قراردادن آن در کوره برای مرحله نهایی است. این امر احتمال شکسته شدن شیشه سکوریت را به حداقل می رساند و مهم ترین مسئله در تولید شیشه سکوریت نحوه بریدن شیشه سکوریت و زمان برش شیشه سکوریت می باشد.

• شیشه سکوریت درجه حرارت بالا و مقاومت بالایی را تحمل می کند به نسبت سایر شیشه های معمولی.

برش شیشه سکوریت به صورت نقشه هایی از برش های ساده, منحنی و پیچیده که از کامپیوتر برای طراحی استفاده می شود.

در بریدن شیشه سکوریت ابتدا اندازه های آن را داشته باشیم و سپس با ایجاد خط بر روی شیشه با استفاده از الماسهای متناسب شیشه اقدام به برش کنیم و پس از انجام یک برش درست و مناسب، نوبت به مرحله ی جدا کردن شیشه است که یکی از ساده ترین روش ها جدا کردن شیشه سکوریت با دست است. 

در برش سه چیز اهمیت بسیاری دارد:

• کیفیت بریدن شیشه سکوریت

نحوه بریدن شیشه سکوریت

• مقدار شیشه ای که در هر بار از بین می رود و تا حد امکان باید بسیار کم باشد.
 

برش شیشه سکوریت


 

 

تهیه و تنظیم: تحریریه رامادر